Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL 2013 | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL A | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
12:00
|
EL CÍRCOL | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
13:30
|
EL CÍRCOL A 2012 | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
11/05/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL B 2008 | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
12/05/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL 2009 | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL A | TRIOMF - UB MIR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
EL CÍRCOL A 2008 | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/05/2024
|
21:15
|
EL CÍRCOL VETERANS | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL | GEIEG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | JAC SANTS BARCELONA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
EL CÍRCOL B | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
19/05/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL B | C.B. MOLLET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
EL CÍRCOL A | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
11/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL A | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL B | BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL B 2012 | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
11:00
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | EL CÍRCOL A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
LESTONNAC A - 2008 | EL CÍRCOL B 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM MALGRAT | EL CÍRCOL B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | EL CÍRCOL 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | EL CÍRCOL B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | EL CÍRCOL A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | EL CÍRCOL A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA | EL CÍRCOL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | EL CÍRCOL VETERANS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL - OTAMÀTIC | EL CÍRCOL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | EL CÍRCOL A 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/05/2024
|
16:30
|
C.B. VILADECAVALLS B | EL CÍRCOL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
05/05/2024
|
17:15
|
NOU BÀSQUET OLESA A | EL CIRCOL COTONIFICI BADALONA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
05/05/2024
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES | EL CÍRCOL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | EL CÍRCOL B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S FEMENÍ | EL CÍRCOL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR MASC | EL CÍRCOL B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:00
|
VIROLAI B | EL CÍRCOL 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB PARETS NEGRE | EL CÍRCOL A 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB TONA | EL CÍRCOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
AE BADALONÈS | EL CÍRCOL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS) PLAÇA DEL GAS |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | EL CÍRCOL A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | EL CÍRCOL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
UER PINEDA DE MAR | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
25/05/2024
|
19:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |