Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP B | SABADELL BQ VALLÈS U17M | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP B | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/05/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CB ESPARREGUERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP | C.E. XAMBA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB SANT JOSEP A | CB TARRAGONA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
16:20
|
CB SANT JOSEP B | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:20
|
CB SANT JOSEP B | REUS PLOMS SALLE 3X3 U13 | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/05/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP A | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP A | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
05/05/2024
|
21:00
|
CB SANT JOSEP B | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
CB SANT JOSEP A | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB SANT JOSEP B | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP B | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | CB GRANOLLERS 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
26/05/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP B | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/05/2024
|
15:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
15:20
|
TALENOM BOET MATARÓ | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:00
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:20
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
18:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 08 | CB SANT JOSEP A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
04/05/2024
|
10:45
|
UCAP U13 TXOT'S | CB SANT JOSEP | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
04/05/2024
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U15 1 | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | CB SANT JOSEP B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
04/05/2024
|
16:15
|
BASKET ALMEDA | CB SANT JOSEP A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB TARRAGONA | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CE LA SALLE BONANOVA | CB SANT JOSEP | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA | CB SANT JOSEP | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB SANT JOSEP | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | CB SANT JOSEP B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | CB SANT JOSEP B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
11/05/2024
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC TARONJA | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
19/05/2024
|
16:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |