Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | CB L'AMETLLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CEB SANT JORDI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
05/05/2024
|
10:15
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CB SANTA PERPETUA | MAE WEST - CANOVELLES BC | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | CB LA GARRIGA 2008 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB SANTA PERPETUA | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
17:00
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
18:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
20:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B. CIC B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
A.S.E. SANT CRIST - CULTURAL BDN - B | LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
05/05/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB SANTA PERPETUA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
05/05/2024
|
19:00
|
ASME B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
11/05/2024
|
09:45
|
C. B. BON PASTOR | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U12F) | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.B. CABRILS | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |