Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
24/09/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB MONTPEDRÓS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB IMMA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB LA SALLE HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB SANT CLIMENT | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
30/09/2023
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
30/09/2023
|
18:15
|
AE LES CORTS-UBAE | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | ALZINA-CEISSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | CB TURO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB LA SALLE HORTA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/10/2023
|
19:00
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | BÀSQUET PB9 'U14' | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
07/10/2023
|
10:00
|
C. B. BON PASTOR | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C.E.THAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
07/10/2023
|
10:30
|
LESTONNAC B - 2013 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB PARETS | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
C. B. BON PASTOR | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CB,CIUTAT VELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
LESTONNAC A- 2012 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
UB SANT ADRIA BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
07/10/2023
|
19:15
|
CB IPSI B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
08/10/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BASQUET MOLINS B | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BASQUET NOU BARRIS B | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
08/10/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL B | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/10/2023
|
18:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | U.E. CLARET B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E.THAU | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB IMMA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
21/10/2023
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
21/10/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | BÀSQUET PB9 'U14' | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB IMMA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
21/10/2023
|
10:30
|
SANT IGNASI | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB PEDAGOGIUM A | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET D | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
22/10/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
22/10/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUETOMS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | BASQUET MOLINS 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | U.E. HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C. B. BON PASTOR | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/10/2023
|
16:15
|
CB GAVÀ | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
28/10/2023
|
19:15
|
BASQUET LLOR | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | PAK MOTO - U.E. HORTA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. CIC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | CE LA SALLE BONANOVA BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BIM | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
ASME | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
04/11/2023
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL B | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | JAC SANTS BARCELONA-ESCOLA PROA U14 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
15:45
|
CE VILA OLÍMPICA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
04/11/2023
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | ASME | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
04/11/2023
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/11/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ B | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
20:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
05/11/2023
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
05/11/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U16 2 | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
11/11/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CB SANT CLIMENT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
ALZINA-CEISSA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB TURO | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET C | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
SANT IGNASI VERMELL | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
12/11/2023
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | ORLANDAI | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB MONTPEDRÓS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/11/2023
|
19:45
|
C.E.THAU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
17/11/2023
|
20:15
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | LESTONNAC A- 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
18/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
18/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | LESTONNAC B - 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB,CIUTAT VELLA | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PB9 'U14' | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. B. BON PASTOR | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CB PARETS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | BASQUET MOLINS B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C. B. BON PASTOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET-CEISSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C. B. RAMON LLULL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
U.E. CLARET B | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | BASQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/11/2023
|
14:00
|
BÀSQUET PB9 'U14' | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | SANT IGNASI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | U.E. CLARET D | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
26/11/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
26/11/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | S.E. SANT MEDIR A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/12/2023
|
19:30
|
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA SALLE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 14 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/12/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CB GAVÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. B. BON PASTOR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA BONAVISTA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BASQUET MOLINS 2014 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/12/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
11:45
|
U.E. HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CLUB BÀSQUET ALISOS BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | DRAFT GRAMENET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/12/2023
|
13:15
|
PAK MOTO - U.E. HORTA B | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
AE LES CORTS-UBAE B | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
VIROLAI C | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB IMMA | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
03/12/2023
|
15:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
03/12/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB TURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET BERGA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/12/2023
|
19:15
|
DRAFT GRAMENET | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
16/12/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ASME | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
JAC SANTS BARCELONA-ESCOLA PROA U14 | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | ASME | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB PEDAGOGIUM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | BIM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
UE SANT ANDREU B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
A E MINGUELLA B - DRIVIM | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/12/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
C.B. CIC A | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
28/12/2023
|
18:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
BÀSQUET PB9 'VERMELL' | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
C.B. VALLIRANA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | A.E. STUCOM B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | EL CÍRCOL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | BBA CASTELLDEFELS 2013F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AE LES CORTS-UBAE | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | FEDAC-HORTA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | LESTONNAC - 2010-11 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CE LA MARINA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | MONTMELO CB | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 3 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C. B. RAMON LLULL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
BASQUET NOU BARRIS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
BÀSQUET PB9 'B' | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
26/01/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
26/01/2024
|
22:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | LIMA-HORTA BARCELONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB LA SALLE HORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
27/01/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 09 | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
27/01/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/01/2024
|
15:45
|
CE VILA OLÍMPICA BLAU | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
27/01/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
28/01/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 08 | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/01/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB PARETS BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB MONTPEDRÓS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
28/01/2024
|
16:15
|
CB GAVÀ 1 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
TALENOM BOET MATARÓ | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | VILABÀSQUET VILADECANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/02/2024
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
BÀSQUET LLOR | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
03/02/2024
|
19:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
03/02/2024
|
19:45
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/02/2024
|
20:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/02/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CONSTRUCTORA PEREFRAN CB MOLLET D | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | JAC SANTS BARCELONA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BC SANT JOAN DESPI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/02/2024
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/02/2024
|
21:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB IPSI B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/02/2024
|
18:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | VIROLAI B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES SANT JOAN | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARISTES INMACULADA PASSEIG DE SANT JOAN, 94 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/02/2024
|
19:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
18/02/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
C.B. SANT RAMON NONAT | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SAN RAMON NONATO COLLBLANC, 86 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | VIROLAI A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CB IGUALADA JFB | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
18/02/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CE VILA OLÍMPICA BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
22/02/2024
|
21:15
|
UE SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
23/02/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
AESE | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
24/02/2024
|
10:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ B | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
24/02/2024
|
16:15
|
BÀSQUETOMS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CET-10 MONTSENY | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
25/02/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | LIMA-HORTA BARCELONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | CB SANT JUST GROC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | U.E. CLARET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
MARISTES ADEMAR | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 11 | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
FEDAC-HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA CAMPOAMOR, 49-59 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ A | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
SESE C | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | POU4SAS - S.A. SÚRIA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | U.E. CLARET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | SALESIANS SABADELL - ASCENSORES ELEBALIFTS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.B. CIC | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET LLOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/03/2024
|
18:30
|
MARISTES ADEMAR | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
08/03/2024
|
17:30
|
MANYANET SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
08/03/2024
|
21:15
|
MONTMELO CB | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
09/03/2024
|
08:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
09/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM B | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | LESTONNAC A- 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | MANYANET SANT ANDREU 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
LESTONNAC B- 2009 | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECANS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CB TORÀ | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
CANOVELLES BC 1 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
LLAR 56 - CB SANTA PERPETUA BLANC | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | VEDRUNA GRÀCIA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
LESTONNAC - 2010-11 | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2013F | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | CB LA SALLE HORTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
16/03/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 3 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
16/03/2024
|
16:15
|
CB MONTPEDRÓS | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
16/03/2024
|
16:45
|
AE LES CORTS-UBAE | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
17/03/2024
|
12:30
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
17/03/2024
|
18:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
17/03/2024
|
20:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/03/2024
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
22/03/2024
|
18:15
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
22/03/2024
|
18:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
22/03/2024
|
19:15
|
MARISTES ADEMAR | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
23/03/2024
|
16:30
|
CB IMMA B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
05/04/2024
|
18:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | TALENOM BOET MATARÓ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
CB.CIUTAT VELLA | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
06/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | ESCOLA IPSI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
06/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | CB PARETS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CB GAVÀ 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | JAC SANTS BARCELONA U14 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | ESCOLA IPSI 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PÀLCAM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/04/2024
|
19:45
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | BÀSQUET LLOR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | MVP CERVELLÓ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.E SANT NICOLAU 2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
18:15
|
S.E. SANT MEDIR A | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
19/04/2024
|
19:15
|
VIROLAI B | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
19/04/2024
|
21:30
|
C.E.THAU | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C.B. SANT RAMON NONAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET BERGA NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | MATARÓ PARC BOET 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
20/04/2024
|
15:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
VIROLAI A | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
20/04/2024
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/04/2024
|
12:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.E. MARISTES SANT JOAN | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB TURO | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
BASQUET NOU BARRIS B | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB IGUALADA JFB | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CB SOLSONA U14F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/04/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | VIROLAI C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
25/04/2024
|
18:30
|
BASKET CORAS - SD ESPANYOL | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C O R A Z O N I S T A S EDUARDO CONDE, 17-23 |
|
26/04/2024
|
18:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES SANTS OLZINELLES, 6-8 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C.E.THAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLANC | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA VERD | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET 2013 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CET-10 MONTSENY | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | AESE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CB PEDAGOGIUM | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | UE SANT ANDREU B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
17:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | A E MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C.B. CIC A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/05/2024
|
18:45
|
LESTONNAC A- 2012 | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | VIROLAI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM A | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | SESE C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | CN CALDES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CB SOLSONA U14F | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
04/05/2024
|
15:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET C | S.E SANT JOAN DE MATA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
04/05/2024
|
16:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET VERMELL | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | MARISTES ADEMAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
A.E. STUCOM B | S.E SANT JOAN DE MATA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA C | LESTONNAC B- 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CN CALDES B | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
05/05/2024
|
12:30
|
POU4SAS - S.A. SÚRIA | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
PIMPAM CREATIONS ROSER NEGRE | S.E. SANT JOAN DE MATA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
05/05/2024
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
05/05/2024
|
18:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PB9 'VERMELL' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
10/05/2024
|
19:15
|
VIROLAI | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU 2 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
11:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | S.E. SANT JOAN DE MATA - VERMELL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CANOVELLES BC 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C. B. RAMON LLULL B | S.E SANT JOAN DE MATA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
11/05/2024
|
19:15
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | BASQUET SANT PERE FEMENI 1R ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
10:30
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLANC | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BÀSQUET PB9 'B' | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CE LA MARINA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |