Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:00
|
CNB VILANOVA SM3 | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
BQ MANYANET MOLINS | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA SINIA PASSEIG DEL TERRAPLE 94 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | MVP CERVELLÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA VERD | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.E GELIDA | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
CE GELIDA | CB ABRERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
01/10/2023
|
12:45
|
C.E GELIDA | CB ABRERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL B | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET LLOR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA VERD | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
C.E GELIDA | MVP CERVELLÓ GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CE GELIDA | ASME A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST GROC | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL VERMELL | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/10/2023
|
17:30
|
AESE B | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
29/10/2023
|
19:15
|
C.B. VALLIRANA | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.E GELIDA | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
CE GELIDA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
08/11/2023
|
18:45
|
C.E GELIDA | BÀSQUET MEDIONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB SENTMENAT | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB ABRERA | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB ROQUETES C | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
12/11/2023
|
16:15
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SITGES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CE GELIDA | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA VERD | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB GAVA | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR B | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB ABRERA VERMELL | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
25/11/2023
|
18:30
|
INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
26/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
26/11/2023
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | CB SANT JUST GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | SALESIANS SABADELL VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
C.E GELIDA | CB CASTELLDEFELS C MASCULÍ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CE GELIDA | VILÀBASQUET VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
10/12/2023
|
09:30
|
MVP CERVELLÓ | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET MEDIONA IF | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
C.B. CORBERA NEGRE | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.B. BEGUES | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/12/2023
|
09:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | SARROCA BÀSQUET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CE GELIDA | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET RIBES | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB ABRERA BLANC | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET MEDIONA | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
C.B. VILADECANS A | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
C.E GELIDA | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA VERD | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU GROC | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB ABRERA VERMELL | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB ABRERA | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | GIMNAS MUNICIPAL D'ABRERA SALVADOR ESPRIU, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB ABRERA | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
04/02/2024
|
10:00
|
CB SANT CLIMENT | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB IGUALADA CMC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET SITGES C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | CB ABRERA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
C.E GELIDA | CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/02/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | CB CASTELLBISBAL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS BLAU | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
AESN CANYELLES | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M. EMMA ROCA - CANYELLES Camí del Romanguer 80 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF 3 | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
24/02/2024
|
12:30
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
24/02/2024
|
20:15
|
MVP CERVELLÓ GROC | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
25/02/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
25/02/2024
|
19:00
|
ASME A | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET PIERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | CE LA MARINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | C.B. VALLIRANA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | AESE B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE VILA OLÍMPICA | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES B | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES B | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
18:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
10/03/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET RIBES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB ABRERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET MEDIONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | CB ROQUETES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
23/03/2024
|
17:45
|
C.E GELIDA | CNB VILANOVA SM3 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET SITGES C | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
07/04/2024
|
09:15
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL GROC | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
07/04/2024
|
16:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
10/04/2024
|
18:00
|
C.E GELIDA VERD | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U15M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA NEGRE | CB ABRERA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | CB SANT CLIMENT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.E GELIDA | JOVENTUT SANT VICENÇ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | INDUSTRIAL BOROBIL - CB IGUALADA SMB | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES C | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA B | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB ABRERA VERMELL | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS A | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLDEFELS C MASCULÍ | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL MIXTE | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB IGUALADA CMC | C.E GELIDA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E GELIDA | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.E GELIDA VERD | 52MOMENTS CBS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.E GELIDA | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.E GELIDA VERD | AESN CANYELLES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
C.E GELIDA NEGRE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
C.E GELIDA | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/04/2024
|
12:15
|
CE GELIDA | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CE LA MARINA | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PIERA BLANC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
17:15
|
BÀSQUET LLOR A | C.E GELIDA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
SARROCA BÀSQUET | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ A | CE GELIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
08/05/2024
|
18:45
|
C.E GELIDA | MANRESA CBF 3 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA NEGRE | BÀSQUET SITGES B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA VERD | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.E GELIDA VERD | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
12/05/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA | BASKET ESPLUGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |