Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:30
|
BÀSQUET LLOR | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
ORLANDAI | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
24/09/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
24/09/2023
|
18:30
|
BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/09/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B. MARTORELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | CB VALLS BNA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB GAVÀ 1 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB GAVA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET MEDIONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/10/2023
|
21:00
|
BASQUET LLOR | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
08/10/2023
|
09:30
|
EPSA | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | AIGUAJOC COMTE BORRELL, 21 - 33 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
AESE | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB SANT CLIMENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB.SALOU | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | SALOU - PAVELLÓ SALOU PONENT c/ Maria Castillo |
|
08/10/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
08/10/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CE LA MARINA B | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BQ MANYANET MOLINS A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CB VALLS VULCO-MASDEU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
22/10/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | BBA CASTELLDEFELS 2013M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | AESE B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
LLAVANERES MARESME | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO JM2 | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLANC | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CB CASTELLBISBAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
16:15
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
CB IMMA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
04/11/2023
|
17:45
|
BARÇA | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
05/11/2023
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA ROGELIO ROJO, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB ROQUETES A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | REUS PLOMS SALLE | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. MARTORELL | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
12:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB MORELL A | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | LA CANONJA - POLIESPORTIU MUNICIPAL ALCALDE M. FONTS CIURANA 1 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÁSQUET MASQUEFA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET MEDIONA IF | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/11/2023
|
18:15
|
CB SANTPEDOR | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CB SANT CLIMENT | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | BASKET ALMEDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CNB VILANOVA SM1 ROCROI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CE LA MARINA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CB GAVÀ 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
15:45
|
VIROLAI | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
26/11/2023
|
18:45
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. VALLIRANA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
AESE B | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/12/2023
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
03/12/2023
|
09:00
|
BBA CASTELLDEFELS 2013M | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | VODAFONE - CB SANT JUST | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | MVP CERVELLÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
12:30
|
AUTO JOAR - BC TECLA SALA | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/12/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
17/12/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/12/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/12/2023
|
19:45
|
BÀSQUET SANT BOI B | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
27/12/2023
|
16:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/12/2023
|
10:45
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
28/12/2023
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESCOLAR CEIP PAU VILA MAS LLUI 11-13 |
|
13/01/2024
|
12:00
|
BÀSQUET SITGES A | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB MONTPEDRÓS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
14/01/2024
|
20:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | A.E. SALLENT TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | MVP CERVELLÓ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
ELS MONJOS BC | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS A | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
20/01/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | ELS MONJOS BC A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/01/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | ELS MONJOS BC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/01/2024
|
11:30
|
CB TURO | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | BÀSQUET LLOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
28/01/2024
|
13:00
|
SEDIS EFAUSA | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | BASQUET SITGES - LA GUIXETA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/01/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/02/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB VALLS BNA | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/02/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS LIMA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/02/2024
|
17:00
|
CB GAVÀ 1 | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | AESE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
19:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | EPSA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/02/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | CB.SALOU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET LLOR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET MOLINS A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
24/02/2024
|
16:30
|
EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
24/02/2024
|
18:00
|
AESE A | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
24/02/2024
|
20:00
|
C.B. SANT ANDREU | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB SANT CLIMENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB VALLS VULCO-MASDEU | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET MEDIONA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CNB VILANOVA AKO JM2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
EL CÍRCOL B 2012 | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
02/03/2024
|
20:00
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2014M | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | LLAVANERES MARESME | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | ÉNERGIE FITNESS BÀSQUET RIBES | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | AE ARRAHONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA B | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR FEM A | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
09/03/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
09/03/2024
|
17:45
|
REUS PLOMS SALLE | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
CB ROQUETES A | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT AV. PAU CASALS 20 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
15/03/2024
|
21:30
|
C.E.THAU | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | BASQUET NEUS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | ELS MONJOS BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
A.E. SALLENT TARONJA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | CB MORELL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/03/2024
|
20:00
|
CB. CORNELLÀ A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
06/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES CASP | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO INFANT JESUS TRAVESSERA DE GRACIA 57-63 |
|
06/04/2024
|
17:15
|
CNB VILANOVA SM1 ROCROI | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB TURO | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BASKET ALMEDA | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
07/04/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
12/04/2024
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET MOLINS LIMA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
13/04/2024
|
19:45
|
CB GAVÀ 1 | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | VIROLAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | TENEA*TALENT - CB ESPARREGUERA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÀSQUET CUBELLES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CHIRINGUITO ANANDA - BBA CASTELLDEFELS B MASCULÍ | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
VODAFONE - CB SANT JUST | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
27/04/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS A | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CB SANT CLIMENT | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
28/04/2024
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BÀSQUET SANT BOI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/05/2024
|
19:15
|
MVP CERVELLÓ | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BBA CASTELLDEFELS 2014M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BASQUET SANT PERE 2N ANY | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/05/2024
|
11:30
|
CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | BÀSQUET SITGES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MEDIONA CF | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | BASQUET MOLINS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB MONTPEDRÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET-CEISSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
ELS MONJOS BC B | C.E.B. PALLEJÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
ELS MONJOS BC A | C.E.B. PALLEJÀ METALCRIBA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
11/05/2024
|
20:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
10:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
12/05/2024
|
12:00
|
AE ARRAHONA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
18/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
19/05/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |