Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
19:30
|
CB CANET | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
23/09/2023
|
21:15
|
CB CANET | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. CABRILS | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AB PREMIÀ | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. CABRERA | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
30/09/2023
|
13:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
30/09/2023
|
15:45
|
UE MATARO FM -ILF | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
30/09/2023
|
19:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
C.B. CIC | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB.CANET | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB.CANET BLANC | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB.CANET | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB.CANET | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB.CANET | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB.CANET | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
CB.CANET | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/10/2023
|
19:30
|
CB.CANET | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:00
|
CB.CANET | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
08/10/2023
|
11:30
|
CB CANET | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
08/10/2023
|
13:00
|
CB CANET | MONTMELO C.B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
21/10/2023
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
UB SANT ADRIA VERMELL | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
21/10/2023
|
21:15
|
CB PEDAGOGIUM | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
UE.MONTGAT | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
LA VALLALTA BC | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
27/10/2023
|
21:15
|
CB.CANET | AEC COLLBLANC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB.CANET | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB.CANET | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B. CABRILS | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CB.CANET | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/10/2023
|
18:45
|
ADE FUSTER A | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB CANET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/10/2023
|
21:15
|
CB CANET | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB.CANET | CB PREMIA DE DALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
MATARÓ PARC BOET | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB.CANET | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/11/2023
|
11:30
|
CB PREMIA DE DALT VERMELL | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
04/11/2023
|
13:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
05/11/2023
|
19:00
|
NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
05/11/2023
|
19:15
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB.CANET | C.B. CABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB.CANET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | C.B. CABRILS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB.CANET | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB.CANET | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB.CANET | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
17:30
|
CB CANET | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
19:45
|
CB CANET | UB SANT ADRIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
18/11/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ A | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
18/11/2023
|
18:15
|
C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
19/11/2023
|
12:15
|
LA VALLALTA BC LILA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
25/11/2023
|
11:30
|
CB.CANET | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
11:30
|
CB.CANET | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
13:00
|
CB.CANET | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
13:00
|
CB.CANET BLANC | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB.CANET | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CB.CANET | UE.MONTGAT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CB PREMIA DE DALT | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
CB CANET | MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/11/2023
|
21:15
|
CB.CANET | CB MATADEPERA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
A.E. TEIÀ | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/12/2023
|
19:15
|
CBU LLORET SAMBA HOTELS | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR AVINGUDA DE RIERAL, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB PARETS | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB.CANET | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB CANET | UE BÀSQUET MARTORELLES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
15/12/2023
|
19:15
|
CB.CANET | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
16/12/2023
|
13:00
|
C. B. BON PASTOR | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB.CANET | BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB.CANET | MATARÓ PARC BOET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB.CANET | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CB PREMIA DE DALT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB.CANET | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
AE BADALONÈS | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
C.B. LA GARRIGA | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
22/12/2023
|
20:00
|
CB.CANET | ADE FUSTER A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
CB CANET | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB CANET | MARISTES ADEMAR B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
13/01/2024
|
21:15
|
CB.CANET | CB IPSI A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:15
|
CB.CANET | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
10:15
|
CB CANET LILA | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
11:45
|
CB.CANET BLANC | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
11:45
|
CB.CANET | AE BADALONÈS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
13:00
|
CB.CANET | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
13:00
|
CB.CANET | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/01/2024
|
18:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
21/01/2024
|
10:00
|
CB.CANET | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/01/2024
|
11:45
|
CB.CANET | CB CALELLA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/01/2024
|
18:30
|
SANT GERVASI 2 | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
27/01/2024
|
09:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA TECNOS SANT JAUME 40-42 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB REGINA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CN CALDES A | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CN CALDES | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
27/01/2024
|
10:30
|
COMELECTREC-AECAM MALGRAT | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BÀSQUET ALELLA A | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
27/01/2024
|
19:15
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
27/01/2024
|
20:15
|
CB.CANET | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | C.B. CABRERA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET | E.B. ROSELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CB CALELLA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET | EL CÍRCOL B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB.CANET | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB.CANET | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB.CANET | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB CANET | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB CANET | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
10/02/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA LA D.O. TASTETS D'ALELLA | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB ESPARREGUERA VERD | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
17/02/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
SALESIANS SABADELL | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
18/02/2024
|
12:00
|
MONTMELO C.B | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
CEEB TORDERA | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
23/02/2024
|
19:15
|
CB.CANET | CB CALELLA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB.CANET | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB.CANET | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB CANET | LA VALLALTA BC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:45
|
CB.CANET | C.B. CIC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CB.CANET | CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CB.CANET | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB.CANET | JAC SANTS BARCELONA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB.CANET | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB.CANET | EL CÍRCOL A 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | MATARÓ PARC BOET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB.CANET | SFERIC VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB.CANET | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB.CANET | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
03/03/2024
|
17:00
|
C.B. CABRERA | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT VERMELL | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB CANET | NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
CB CANET | MONICA RO- AECAM SANTA SUSANNA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
09/03/2024
|
21:15
|
CB.CANET | CB PEDAGOGIUM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
18:15
|
UE BARBERA | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB TONA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
16/03/2024
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
UB SANT ADRIA B | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB CALELLA VERD | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
17/03/2024
|
09:00
|
AE BADALONÈS | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB PARETS NEGRE | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
23/03/2024
|
17:45
|
CB.CANET | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB.CANET | COMELECTREC-AECAM MALGRAT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB.CANET | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CB.CANET | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
13:00
|
CB.CANET | CB REGINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB.CANET | SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB CANET | C.B. LLINARS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB CANET | C.B. GUIXOLS PORTA FERRADA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRGM | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
13:00
|
CB.CANET | BÀSQUET ALELLA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
U.E. CLARET C | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA NEGRE | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
10:45
|
CB CALELLA MIXTE | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
13/04/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
MURALLA ÒPTICA - CB BLANES A | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
14/04/2024
|
11:30
|
CB CANET | CB PREMIA DE DALT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:15
|
LA VALLALTA BC BLANC | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
14/04/2024
|
13:00
|
CB.CANET | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL B | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
19/04/2024
|
21:15
|
CB CANET | CB QUART ASSISTRANS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB.CANET | CLUB BASQUET ARGENTONA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB.CANET | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB CANET | CBU LLORET SAMBA HOTELS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB.CANET | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | BÀSQUET ALELLA LA D.O. TASTETS D'ALELLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB.CANET | BÀSQUET ALELLA SET CLAUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
11:30
|
CB MATADEPERA VERD | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB.CANET | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB.CANET | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
13:15
|
CB.CANET | CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | CB CANET LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB CALELLA VERD | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA NEGRE | CB.CANET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB CANET LILA | CB PREMIA DE DALT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
CB.CANET | CB PARETS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
CB CANET | C.B. LA GARRIGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
13:30
|
CB CANET | AE BADALONÈS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U10 | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET | CB.CANET BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
SFERIC VERD | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
EL CÍRCOL A 2012 | CB.CANET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB.CANET | C. B. BON PASTOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | CB.CANET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/05/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/05/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/05/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR B | CB CANET | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/05/2024
|
15:00
|
CB CANET | SANT GERVASI 2 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESOP. CAN ZARIQUEY CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3 |
|
12/05/2024
|
16:45
|
CB CANET | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESOP. CAN ZARIQUEY CTRA. C-61 A SANT CELONI KM.3 |
|
12/05/2024
|
18:45
|
CB IPSI A | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/05/2024
|
21:15
|
CB.CANET | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CB GRANOLLERS 4 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
09:00
|
CB.CANET | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
10:45
|
CB.CANET | UE BARBERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
10:45
|
CB.CANET BLANC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
10:45
|
CB.CANET | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
12:30
|
CB.CANET | CB CALELLA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
19/05/2024
|
16:00
|
CB.CANET | CB GRANOLLERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
26/05/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
01/06/2024
|
17:30
|
CB.CANET | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |