Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
13:15
|
MVP CERVELLÓ GROC | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | CB ABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CB ABRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BASQUET MOLINS A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
C.B. BEGUES | C.B. VALLIRANA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
07/10/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U12F VERD | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:15
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
08/10/2023
|
12:00
|
BASQUET MOLINS | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
08/10/2023
|
19:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
08/10/2023
|
19:00
|
EPSA | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | C.B. SANT ANDREU NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB MONTPEDRÓS B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
20:30
|
C.B. BEGUES | CB ROQUETES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL GROC | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
28/10/2023
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SITGES C | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
29/10/2023
|
12:30
|
BC TECLA SALA | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
29/10/2023
|
17:25
|
CB TURO | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET RIBES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CB IGUALADA CFC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | UE BARBERA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/11/2023
|
19:30
|
C.B. BEGUES | JOVENTUT SANT VICENÇ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS B | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB ABRERA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB ABRERA | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
11/11/2023
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.E.THAU | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLDEFELS C MASCULÍ | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
12/11/2023
|
19:30
|
C.B.MARTORELL | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | PAIDOS-ASFE U12F VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | BASQUET MOLINS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB LA SALLE HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
C.B. BEGUES | CNB VILANOVA SM3 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET RIBES A | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET A | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
C.B. BEGUES | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
13:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CE LA SALLE BONANOVA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
C.B. BEGUES | SARROCA BÀSQUET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB MONTPEDRÓS B | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
02/12/2023
|
08:45
|
C.B. BEGUES GROC | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. BEGUES | RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES VERD | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
03/12/2023
|
10:00
|
C.E. XAMBA | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
03/12/2023
|
11:45
|
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO CANIGO 9 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB GAVÀ 1 | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BASQUET SANT PERE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB MONTPEDRÓS B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB SANT JOSEP | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.B. BEGUES | C.E GELIDA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB IGUALADA CFC | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/01/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB SENTMENAT | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
14/01/2024
|
10:45
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
ELS MONJOS BC | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
18/01/2024
|
18:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA GROC | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2010M | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST 09 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
20/01/2024
|
12:45
|
CNB VILANOVA AKO CF | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES GROC | JET TERRASSA U11 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES VERD | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | C.E.THAU | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
C.B. BEGUES | MVP CERVELLÓ GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
28/01/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLDEFELS 2009F | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2008M | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
03/02/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
19:15
|
HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
03/02/2024
|
19:30
|
C.B. VALLIRANA | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.B. CORBERA MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
04/02/2024
|
11:00
|
C.B. BEGUES | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
C.B. BEGUES | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB SANT JUST | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
11/02/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
11/02/2024
|
19:30
|
C.B. BEGUES | CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
08:45
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES GROC | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | U. B. LLEFIÀ B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
15:30
|
C.B. BEGUES | EPSA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
17/02/2024
|
17:00
|
C.B. BEGUES | ESPORT BASE DEL PAPIOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
23/02/2024
|
18:30
|
C.B. BEGUES VERD | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB ROQUETES C | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
25/02/2024
|
09:15
|
C.B. BEGUES | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
25/02/2024
|
10:45
|
C.B. BEGUES | AESE 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS A | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
25/02/2024
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
01/03/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.E GELIDA NEGRE | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
MANRESA CBF 2 | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB ROQUETES | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB TURO | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET SITGES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | PAIDOS-ASFE U14M VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | AESE BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CNB VILANOVA AKO CM1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
10/03/2024
|
13:30
|
C.E SANT NICOLAU 3 | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
10/03/2024
|
16:30
|
UE BARBERA | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BBA CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | CB ABRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CNB VILANOVA AKO CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BC TECLA SALA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | C.B.MARTORELL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
C.B. BEGUES | CB CASTELLDEFELS C MASCULÍ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
23/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
23/03/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
U.E. CLARET C | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
C.B. BEGUES | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
06/04/2024
|
12:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
06/04/2024
|
17:15
|
CNB VILANOVA SM3 | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
06/04/2024
|
18:00
|
C.B. SANT ANDREU | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
06/04/2024
|
19:45
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL MIXTE | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
07/04/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U11 | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS GROC | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
07/04/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
07/04/2024
|
19:45
|
TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
12/04/2024
|
18:45
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. CORBERA MIXTE | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | CLÍNICA DENTAL UNZETA - CB ESPARREGUERA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | C.B.CASTELLDEFELS 2009F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CE LA SALLE BONANOVA | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
14/04/2024
|
19:00
|
SARROCA BÀSQUET | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
19/04/2024
|
18:30
|
C.B. BEGUES VERD | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
20/04/2024
|
11:15
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
20/04/2024
|
13:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA CF | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | BBA CASTELLDEFELS 2008M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | C.E. XAMBA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
C.B. BEGUES | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
28/04/2024
|
09:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET LLOR | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
C.E GELIDA | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB SANT JOSEP | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
01/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES | BÀSQUET SITGES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES PREMINI GROC | C.E GELIDA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES | MANRESA CBF 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BEGUES GROC | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | JAC SANTS BARCELONA U16 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES PREMINI VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
C.B. BEGUES | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | CB SENTMENAT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
CB ESPARREGUERA | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
10/05/2024
|
20:30
|
C.B. BEGUES | B.F. CORNELLÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B. BEGUES PREMINI GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA VERMELL | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/05/2024
|
10:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C.B. BEGUES | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C.B. BEGUES GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
AESE BLANC | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
11/05/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
11/05/2024
|
15:15
|
AE LES CORTS-UBAE B | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB CASTELLDEFELS 2014-15M | C.B. BEGUES PREMINI VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | ELS MONJOS BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
12/05/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
10:45
|
CB BELLVITGE GROC - JOAN XXIII | C.B. BEGUES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO CM1 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/05/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CB SANT JUST 09 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
18/05/2024
|
17:45
|
C.B. BEGUES | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
19/05/2024
|
11:00
|
AESE 1 | C.B. BEGUES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
19/05/2024
|
19:00
|
C.B. BEGUES | GRAMENET BC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
02/06/2024
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |