Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U17 | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
23/09/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
23/09/2023
|
20:00
|
CB VILA-SECA RAMPERS | CB MORELL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
AE CLARET | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
EL CARME BÀSQUET | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
30/09/2023
|
12:45
|
MANYANET REUS VERD | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
30/09/2023
|
18:30
|
C.B ALCOVER | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
30/09/2023
|
19:30
|
MINI BAR CB CANTAIRES TORTOSA | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB VILA-SECA | AD TORREFORTA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
CNB VILANOVA AKO JM1 | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/10/2023
|
18:45
|
BASQUET TERESIANES | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | AD TORREFORTA 12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/10/2023
|
09:15
|
CB MORELL | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
CB VILA-SECA | CBT SALLE BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CB VALLS SEICOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
08/10/2023
|
11:00
|
CB VILA-SECA | C.B. CAMBRILS TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
MARBRES PERIS FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
08/10/2023
|
13:00
|
CB VILA-SECA BLAU | E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA | C.B. CAMBRILS A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SM | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA BLAU | C.B. CAMBRILS | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
CB CONSTANTI | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
08/10/2023
|
20:00
|
C.B. SALOU C | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
11/10/2023
|
17:45
|
ESCOLA PUIGCERVER 6È | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - COL. PUIGCERVER ASTORGA 13 |
|
14/10/2023
|
10:30
|
CB CALAFELL MAS | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
14/10/2023
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | SAGRAT COR 13A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
15/10/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB MORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/10/2023
|
10:00
|
MANYANET REUS VERD | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
REUS PLOMS SALLE U16 | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET ROCABRUNA U16 | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LES BORGES DEL CAMP - SALA POLIVALENT CARRETERA MASPUJOLS S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
CB VILA-SECA | AB SALLE CBT GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
REUS PLOMS SALLE U14 | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | BASQUET TERESIANES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/10/2023
|
19:45
|
CB VILA-SECA RAMPERS | MANYANET REUS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
CB VALLS TELEPIZZZA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
ELISABETH J23 CF BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
22/10/2023
|
16:30
|
AB SALLE CBT | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
22/10/2023
|
17:00
|
BASKET ALMEDA | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/10/2023
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | SAGRAT COR 12A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/10/2023
|
11:00
|
AB CUNIT | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA | MANYANET REUS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
CBALCANAR.COM | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALCANAR - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA LLUIS COMPANYS S/N |
|
29/10/2023
|
13:30
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | CB VALLS GASQUE FUSTERIA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
29/10/2023
|
19:45
|
CB VILA-SECA BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
COOL HAUS HABITAT FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB CALAFELL MAS | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
04/11/2023
|
12:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
04/11/2023
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | AD TORREFORTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/11/2023
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | ESCOLA CBT 6 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/11/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA RAMPERS | REUS PLOMS SALLE BLANC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/11/2023
|
19:45
|
CB VILA-SECA | CB TARRAGONA BLAU 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/11/2023
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS B | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 06-07B | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
ELISABETH IM | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
05/11/2023
|
10:15
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/11/2023
|
13:15
|
CB VILA-SECA WAVESOS | SALLE REUS PLOMS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | SAGRAT COR 13A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CB MORELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB LA SELVA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | LESTONNAC CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA | CB MORELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB VILA-SECA | CB MORELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA | EL CARME BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB VILA-SECA | CB LA SELVA 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | C.B. CAMBRILS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
17:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB MORELL BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/11/2023
|
19:45
|
CB CONSTANTI GREEN | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CONSTANTI - PAVELLO MUNICIPAL ONZE DE SETEMBRE S/N |
|
15/11/2023
|
17:45
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
17/11/2023
|
18:30
|
CB.SALOU GROC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB VALLS SEICOR | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SAGRAT COR 13A | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB VILA-SECA | CBT SALLE BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
18/11/2023
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
18/11/2023
|
13:15
|
REUS PLOMS SALLE U17 | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
18/11/2023
|
20:30
|
AD TORREFORTA | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CB VILA-SECA | CLUB BASQUET AMPOSTA CF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ - U21 | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
19/11/2023
|
13:30
|
CB VILA-SECA | REUS PLOMS SALLE U17 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | AD TORREFORTA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
16:45
|
CB MORELL BLAU | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB VILA-SECA | TGN BÀSQUET 09B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB VILA-SECA WAVESOS | AE CLARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
22/11/2023
|
21:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
25/11/2023
|
11:45
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
25/11/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
AB SALLE CBT GROC | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 08A | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
AD TORREFORTA GROC | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
CB VILA-SECA BLAU | AB SALLE CBT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BASQUET TERESIANES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
ESTUDIOS ONA TATTOO - TORREDEMBARRA B.C. U25 | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL SANT JORDI ROSELLA S/N |
|
26/11/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA BLAU | AB SALLE CBT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
01/12/2023
|
18:00
|
AD TORREFORTA 12 | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA | CB VALLS TELEPIZZZA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | CB CALAFELL MAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
EB CB VILA-SECA | ESCOLA PUIGCERVER 6È | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB LA SELVA | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB MORELL B | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
MANYANET REUS | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
03/12/2023
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS TARONJA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB VILA-SECA | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/12/2023
|
13:00
|
CB VILA-SECA BLAU | BASQUET TERESIANES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CBT SALLE GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/12/2023
|
19:15
|
BÀSQUET RIBES A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/12/2023
|
19:45
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CB.CALAFELL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | MANYANET REUS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
AD TORREFORTA | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB CALAFELL MAS BLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CB VILA-SECA | AE CLARET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | MANYANET REUS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/12/2023
|
20:15
|
AD TORREFORTA B | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CB CALAFELL MAS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB VILA-SECA | REUS PLOMS SALLE U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB. VALLS IN OUT | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB VILA-SECA | COOL HAUS HABITAT FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BASKET ESPLUGUES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
CB VILA-SECA RAMPERS | MINI BAR CB CANTAIRES TORTOSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/01/2024
|
09:00
|
MANYANET REUS | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA | EL CARME BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
C.B. CAMBRILS | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
COFRAN 95 - CB CAMBRILS | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | C.B. CAMBRILS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CLUB BÀSQUET MONTBLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/01/2024
|
19:45
|
CB VILA-SECA RAMPERS | C.B. SALOU C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
19/01/2024
|
18:15
|
C.B. SALOU - BÀSQUET JOAN 23 BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
ESCOLA CBT 6 | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
20/01/2024
|
13:00
|
CB VILA-SECA | TGN BÀSQUET 06-07B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
C.B.BELLVEI | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | BELLVEI - PAVELLÓ MUNICIPAL PAVELLO |
|
21/01/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
CBT SALLE BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA BLAU | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPÍ B | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | MARBRES PERIS FEMENÍ CANTAIRES TORTOSA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CB VILA-SECA | ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/01/2024
|
20:00
|
MANYANET REUS B | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
22/01/2024
|
17:45
|
SAGRAT COR 12A | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
SAGRAT COR 13A | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
LESTONNAC CBT | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CBT SANT PAU BLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
27/01/2024
|
12:15
|
C.B. CAMBRILS A | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
27/01/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | CLUB BASQUET AMPOSTA MF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | ELISABETH J23 CF BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA RAMPERS | CBALCANAR.COM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | CB LA SELVA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | C.B ALCOVER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/01/2024
|
14:15
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/01/2024
|
17:30
|
CB MORELL | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
28/01/2024
|
19:00
|
CB MORELL B | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
01/02/2024
|
18:30
|
AD TORREFORTA | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
02/02/2024
|
17:00
|
AB SALLE CBT GROC | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
02/02/2024
|
18:00
|
AB VENDRELL | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CB MORELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB CALAFELL BLANC | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CBT SALLE BLANC | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA | REUS PLOMS SALLE U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET ROCABRUNA U16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | CNB VILANOVA AKO JM1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | C.B ALCOVER | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/02/2024
|
19:45
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | COFRAN 95 - CB CAMBRILS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/02/2024
|
22:15
|
REUS PLOMS SALLE BLANC | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
08/02/2024
|
18:30
|
CB VILA-SECA | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/02/2024
|
18:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB.SALOU GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
10:00
|
CB RAPITENC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | SANT CARLES RAPITA - PAVELLO MUNICIPAL AVINGUDA DELS ESPORTS S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
11:15
|
CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CLUB BASQUET AMPOSTA SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/02/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA RAMPERS | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ - U21 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | BASQUET TERESIANES BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
18/02/2024
|
12:45
|
CB VILA-SECA | C.B. CAMBRILS B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
23/02/2024
|
19:40
|
CB TARRAGONA BLAU 1 | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
AB VENDRELL 2 | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AB CUNIT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB LA SELVA 08 | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
24/02/2024
|
17:45
|
CB LA SELVA | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SELVA DEL CAMP - PAVELLÓ MUNICIPAL CAMI DE L'HORTA 39 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CLUB BASQUET MONTBLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA | CLUB BÀSQUET L'ALDEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | REUS PLOMS SALLE U17 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB SANT PERE I SANT PAU 08-09 NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | LESTONNAC CBT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
TGN BÀSQUET 10B | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
AB SALLE CBT GROC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA CF | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
02/03/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AD TORREFORTA 13 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | BÀSQUET L'ARBOÇ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
02/03/2024
|
20:00
|
CB VILA-SECA RAMPERS | ESTUDIOS ONA TATTOO - TORREDEMBARRA B.C. U25 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
CB MORELL BLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | CJ ULLDECONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/03/2024
|
12:45
|
CB VILA-SECA | TGN BÀSQUET 06-07B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
03/03/2024
|
16:15
|
CB MORELL BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL MORELL - PAVELLÓ MUNICIPAL PAISOS CATALANS 6 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET L'AMETLLA DE MAR | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | L'AMETLLA DE MAR - PAVELLO EL GALETET PLAÇA DEL MERCAT S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
TGN BÀSQUET 09B | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
09/03/2024
|
12:00
|
ARI ESTILISTAS CB SANT PERE I SANT PAU | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA |
|
09/03/2024
|
12:15
|
AD TORREFORTA GROC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
09/03/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | MANYANET REUS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
SALLE REUS PLOMS | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA | AB SALLE CBT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
AB SALLE CBT GROC | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - CEIP ENXANETA PLAÇA DEL CARME |
|
16/03/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA | CEN CBA-BBG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
C.B ALCOVER | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA WAVESOS | CB CONSTANTI GREEN | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | BÀSQUET L'ARBOÇ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA | ELISABETH IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA | TGN BÀSQUET 08A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA RAMPERS | AB CUNIT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
20/03/2024
|
18:45
|
CB VALLS GASQUE FUSTERIA | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
22/03/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA | MANYANET REUS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
22/03/2024
|
18:15
|
BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU GROC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
23/03/2024
|
16:15
|
CBT SALLE GROC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
04/04/2024
|
19:00
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | AD TORREFORTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/04/2024
|
18:15
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B ALCOVER | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ALCOVER - PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS RODES S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS TARONJA | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | AE CLARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | CB. VALLS IN OUT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA SF | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA BLAU | AB VENDRELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
06/04/2024
|
18:45
|
AE CLARET | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CBT SANT PAU BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
CB VALLS FERRETERIA VALLS | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA | CBA - BÀSQUET BAIX GAIÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB CALAFELL MAS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
12/04/2024
|
18:45
|
CLUB BASQUET AMPOSTA MF | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
12/04/2024
|
21:15
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB CONSTANTI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | AB VENDRELL 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
09:15
|
CONSTRUCCIONS JOPI - TORREDEMBARRA B.C. | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORREDEMBARRA - PAVELLO MUNICIPAL ELS CAUS EDELWEISS S/N |
|
13/04/2024
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET L'ALDEA | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU L'ALDEA AV. FRANCESC ROBERT GARUPERA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
EB CB VILA-SECA | AB VENDRELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
AB CUNIT | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
13/04/2024
|
13:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
REUS PLOMS SALLE BLANC | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | REUS - PAVELLÓ OLÍMPIC MALLORCA S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA | AB CUNIT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CB LA SELVA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET AMPOSTA JM | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | AMPOSTA - PAVELLÓ 4 C/ FRANÇA 23-27 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA | CB CALAFELL BLANC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA WAVESOS | EL CARME BÀSQUET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
EL CARME BÀSQUET BLANC | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
15/04/2024
|
21:15
|
BASQUET TERESIANES | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
19/04/2024
|
17:45
|
AE CLARET | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | VALLS - PAVELLÓ COL. CLARET PLAÇA DELS PINS S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA 13 | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
20/04/2024
|
10:00
|
BASQUET TERESIANES BLAU | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - COL. TERESIANES RAMBLA NOVA 79 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM VERMELL | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
20/04/2024
|
19:00
|
CB CALAFELL MAS BLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
20/04/2024
|
20:00
|
AB CUNIT | CB VILA-SECA RAMPERS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | TGN BÀSQUET 10B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB VILA-SECA BLAU | CB RAPITENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB VILA-SECA | AD TORREFORTA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | C.B ALCOVER | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BÀSQUET RIBES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CB.CALAFELL A | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA | C.B. CAMBRILS A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
21/04/2024
|
20:30
|
EL CARME BÀSQUET A | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | TARRAGONA - AYR LA NAVE Polígon Industrial Francolí, Parcela 27 s/n, nau 7 |
|
24/04/2024
|
17:45
|
LESTONNAC CBT | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | TARRAGONA - COL. LESTONNAC L'ENSENYANÇA ARC DE SANT LLORENÇ 2 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
EB CB VILA-SECA | CB VALLS FERRETERIA VALLS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA | COFRAN 95 - C.B.CAMBRILS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
13:00
|
EB CB VILA-SECA BLAU | OVERSOUND CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA | AB SALLE CBT GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA WAVESOS | AD TORREFORTA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA RAMPERS | EL CARME BÀSQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
MANYANET REUS | CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET PARE MANYANET 25 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA | REUS DEPORTIU VIORCAM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CLUB BASQUET MONTBLANC | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB VILA-SECA BLAU | REUS PLOMS SALLE NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
28/04/2024
|
13:00
|
CB VILA-SECA | CB. VALLS IN OUT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES A | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
30/04/2024
|
18:45
|
TGN BÀSQUET 06-07B | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
03/05/2024
|
18:30
|
CB VILA-SECA BLAU | BÀSQUET JOAN 23 - C.B. SALOU GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
BÀSQUET L'ARBOÇ | EB CB VILA-SECA BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | L'ARBOÇ - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA CATALUNYA S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CBVALLS TORRENTS CERVELLO CONSTRUCCIONS | EB CB VILA-SECA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI PRESIDENT TARRADELLAS, 2 |
|
04/05/2024
|
17:00
|
AB CUNIT | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
CLUB BÀSQUET MONTBLANC | CB VILA-SECA WAVESOS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | MONTBLANC - PAVELLÓ MUNICIPAL AVINGUDA DOCTOR FOLCH S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB VILA-SECA BLAU | E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
C.B. VILADECANS VERD | CB VILA-SECA MIALCAMPO | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
CJ ULLDECONA IF | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ULLDECONA - NOU PAVELLO ESPORT CAMI TERRERS S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA BLAU | CLUB BASQUET AMPOSTA JM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB VILA-SECA GARCÍA RIERA | CLUB BASQUET AMPOSTA SF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA RAMPERS | REUS PLOMS SALLE BLANC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/05/2024
|
17:45
|
ELISABETH IM | CB VILA-SECA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SALOU - COL. ELISABETH MARIA CASTILLO S/N |
|
08/05/2024
|
19:00
|
AB VENDRELL 2 | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMA-RUGA - PAVELLO SANTA MARIA DEL MAR ARENAL S/N |
|
11/05/2024
|
13:00
|
CEN CBA-BBG | CB VILA-SECA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ALTAFULLA - PAVELLO MUNICIPAL CARRER DEL ROQUISSAR 6 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | BC SANT JOAN DESPÍ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
CB VILA-SECA WAVESOS | C.B.BELLVEI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA BLAU | CB CALAFELL MAS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AD TORREFORTA | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | TARRAGONA - CASAL RIU CLAR PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N |
|
12/05/2024
|
09:15
|
C.B. CAMBRILS A | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
12/05/2024
|
19:45
|
E-PORTS CB CANTAIRES TORTOSA | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | TORTOSA - PAVELLO EL TEMPLE POLIGON EL TEMPLE-CTRA. ALDEA |
|
15/05/2024
|
18:45
|
REUS PLOMS SALLE NEGRE | CB VILA-SECA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
19/05/2024
|
10:30
|
CB. VALLS IN OUT | CB VILA-SECA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |