Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
23/09/2023
|
09:30
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | BAC AGRAMUNT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
23/09/2023
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA A | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES C/ PRAT GRAN, S/N |
|
23/09/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
23/09/2023
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES C/ PRAT GRAN, S/N |
|
23/09/2023
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
MANRESA CBF 1 | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
23/09/2023
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CB LES FRANQUESES “A” | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
24/09/2023
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | UE BELLCAIRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/09/2023
|
17:00
|
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
24/09/2023
|
18:00
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | C.E. MARISTES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
30/09/2023
|
15:30
|
CB MOLLERUSSA | CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | C.E. MARISTES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
10:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | SEDIS NAGRUP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CB TREMP | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
15:45
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
01/10/2023
|
17:30
|
NATURAL OPTICS CB ALPICAT | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
01/10/2023
|
18:45
|
CB SECÀ SANT PERE | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL JUANJO GARRA C/ JORDI SOLÉ TURA, S/N |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | TRANVISA - CB IGUALADA CMA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.E. MARISTES | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA A | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
08/10/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
08/10/2023
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
08/10/2023
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CENG ASADOS | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
08/10/2023
|
17:30
|
PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
08/10/2023
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
08/10/2023
|
18:00
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CN TARREGA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/10/2023
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
15/10/2023
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/10/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
CB MOLLERUSSA | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/10/2023
|
18:30
|
CB TORREGROSSA | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
22/10/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
22/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
22/10/2023
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CENG REFORMES ISMAEL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
C.B. ALCARRÀS | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLÓ ANDREU AIXALÀ I CASTELLS D' ALCARRAS C/ SEGON PASSEIG DE RONDA, S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
27/10/2023
|
19:15
|
C.B. BELLVIS | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/10/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
C.E. MARISTES | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
28/10/2023
|
16:30
|
BAR TITO CB BALAGUER | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
29/10/2023
|
10:00
|
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CN TARREGA A | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
04/11/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON POLIDEPORTIVO MUNICIPAL DE BALLOBAR Barrio Nuevo, s/n |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
INELMA - UB SANT ADRIA 1 | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
04/11/2023
|
20:00
|
VIDRES PONENT CB BALAGUER B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
05/11/2023
|
10:00
|
C.B. CALAF | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA SALLE MOLLERUSSA C/ ARAGÓ, S/N |
|
05/11/2023
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/11/2023
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
05/11/2023
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA A | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | U.E. CLARET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA SALLE MOLLERUSSA C/ ARAGÓ, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
05/11/2023
|
17:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
05/11/2023
|
17:30
|
SANTIVERI JOIERS - CAPPONT (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
05/11/2023
|
19:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
10/11/2023
|
20:00
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CB PONTS (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA AV. PAU CASALS, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES A | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
11/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
11/11/2023
|
11:30
|
SEDIS NAGRUP | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | SABADELL BQ VALLÈS U16M | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/11/2023
|
19:15
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CN TARREGA 2011 (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | C.B. CALAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
18:30
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CENG ASADOS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
ACLE GUISSONA (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/11/2023
|
16:30
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
TEMPLE - U.E. HORTA A | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
18/11/2023
|
17:45
|
EL CÍRCOL A 2008 | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
18/11/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CALLES ADVOCATS - CAPPONT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
16:15
|
CB ALPICAT | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/11/2023
|
21:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/11/2023
|
09:15
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
25/11/2023
|
09:30
|
GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
C.E. MARISTES | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CN TARREGA | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | SICORIS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
SICORIS | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
26/11/2023
|
16:30
|
CN TARREGA 2011 (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
BASQUET CANYELLES A | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
26/11/2023
|
17:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
26/11/2023
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
26/11/2023
|
19:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
26/11/2023
|
19:00
|
ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB PONTS (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
15:30
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | SANT IGNASI | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/12/2023
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CN TARREGA B | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
03/12/2023
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA 2012 | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA AV. PAU CASALS, S/N |
|
03/12/2023
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C.B. CALAF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/12/2023
|
17:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA | CN TARREGA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/12/2023
|
20:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/12/2023
|
11:30
|
ISPROX CB BELLPUIG | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
C.B. MOLLET A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/12/2023
|
20:00
|
CB TORREGROSSA | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | SEDIS MITJANA NAVINÉS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | LA DOLCETA CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
17/12/2023
|
13:00
|
NATURAL OPTICS PALLARS | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
17/12/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
13/01/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | SICORIS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CB TREMP | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA | CENG RAMADERIA JAIME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
15:30
|
CB MOLLERUSSA | AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
16:15
|
CN TARREGA | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
13/01/2024
|
17:30
|
CAL MARXANT CEP VALLFOGONA | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/01/2024
|
20:00
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/01/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
14/01/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | C.B. TORREFARRERA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/01/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | C.B. BELL-LLOC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
14/01/2024
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | SEDIS MAPISA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CB SECÀ SANT PERE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/01/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
21/01/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
21/01/2024
|
11:45
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | SEDIS GDOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB ALPICAT | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
SESE B | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/01/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | MANRESA CBF 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
27/01/2024
|
17:15
|
CB TORREGROSSA | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CB MOLLERUSSA | AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
CN TARREGA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
27/01/2024
|
19:15
|
UE BELLCAIRE | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLCAIRE C/ FRANCESC LLANES, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CB PONTS (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
28/01/2024
|
18:45
|
CB LES FRANQUESES “A” | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
CN TARREGA B | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
03/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.E. MARISTES | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | NATURAL OPTICS CB ALPICAT | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | MUNTATGES ELÈCTRICS TEIXIDÓ CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ACLE GUISSONA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
04/02/2024
|
11:45
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C.E. MARISTES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CENG REFORMES ISMAEL | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
10/02/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
10/02/2024
|
12:00
|
BAC AGRAMUNT | MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
10/02/2024
|
12:00
|
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'OLIANA C/ ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
10/02/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/02/2024
|
11:00
|
SICORIS | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CN TARREGA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | ESCOLAPIS SARRIA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/02/2024
|
16:30
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/02/2024
|
18:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/02/2024
|
18:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
17/02/2024
|
18:00
|
COPISTERIA PAPERS CB BELLPUIG NEGRE | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
TRANVISA - CB IGUALADA CMA | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/02/2024
|
09:30
|
CENG INDEPENDENT SOFT | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CN TARREGA A | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | VIDRES PONENT CB BALAGUER B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/02/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
25/02/2024
|
11:30
|
POMONA FRUITS CB BELLPUIG | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
CENG VUNKERS | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | C.B. ALCARRÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/02/2024
|
16:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
SESE A | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/03/2024
|
21:30
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CB TREMP | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C.B. CALAF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
15:30
|
ABAST BC MORABANC ANDORRA VERMELL | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
ALUFEMA CB PEÑA FRAGATINA | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
02/03/2024
|
19:00
|
RUBIES-ABAT CEP VALLFOGONA | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VALLFOGONA DE BALAGUER C/ ESCOLES, 5 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | C.B. BELLVIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/03/2024
|
11:45
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/03/2024
|
18:30
|
CB TORREGROSSA | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | SALA ESPORTIVA EL GRANER DE TORREGROSSA PLAÇA RONDA NORD, S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | C.E. MARISTES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
09/03/2024
|
11:45
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | INELMA - UB SANT ADRIA 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
AGROVERTEX - CAPPONT (PRE) | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
10/03/2024
|
11:45
|
MANIPULATS ESCRIBÀ CB BELLPUIG | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CB CERVERA MOBEL LINEA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
SICORIS | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CENG RAMADERIA JAIME | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
U.E. CLARET A | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | ENCUADERNACIONS GREGORIO CB BELLPUIG TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA AV. PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | AGROVERTEX - CAPPONT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MESTRE IGNASI PERAIRE DE MOLLERUSSA AV. PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CENG COLÒNIES SANTA MARIA DE MEIÀ | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
TAGSE-FRIBIN CB BINÉFAR | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
C.B. CALAF | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
17/03/2024
|
10:00
|
SEDIS MAPISA | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
ASSEGURANCES CUBILLAS BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U16M | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/03/2024
|
16:15
|
SEDIS FUSTES GRAU | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/03/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ALEXANDRA PERRUQUERS - CAPPONT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
23/03/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
24/03/2024
|
11:00
|
SEDIS GDOS | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
24/03/2024
|
11:30
|
CB ALPICAT | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
24/03/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | BC MORABANC ANDORRA GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | CB TORREGROSSA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
11:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LA SAGI ROGER 52 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | EL CÍRCOL A 2008 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB PONTS (PRE) | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PONTS C/ PISCINES, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | TEMPLE - U.E. HORTA A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
06/04/2024
|
18:00
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CB TREMP | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CB ALPICAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
08/04/2024
|
18:30
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | TORREGALLO FRUITES I VERDURES J.GALLO CB BALAGUER BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | BAC AGRAMUNT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
ACLE GUISSONA (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL 1 D'OCTUBRE RAMBLA DELS SEGADORS 67 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | CB SANTA COLOMA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
C.E. MARISTES | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | BASQUET CANYELLES A | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | NATURAL OPTICS PALLARS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | C.E. MARISTES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/04/2024
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
SICORIS | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
14/04/2024
|
11:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES (MIXTE) | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | C.E. MARISTES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
14/04/2024
|
19:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
19/04/2024
|
21:00
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | CB MOLLERUSSA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
20/04/2024
|
17:00
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
20/04/2024
|
20:00
|
CLUB BASQUET SERÒS | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
21/04/2024
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CN TARREGA B | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:30
|
MANTENIMIENTOS Y MONTAJES MARTÍN CB BINÉFAR | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
21/04/2024
|
17:30
|
CENG MAS D'EN ROY-BREGOLAT | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
21/04/2024
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB MOLLERUSSA BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA BLAU A | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C.B. MOLLET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
12:45
|
SEDIS MITJANA NAVINÉS | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | CB TORREGROSSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
27/04/2024
|
20:00
|
VIDRES PONENT CB BALAGUER B | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC B | CENG INDEPENDENT SOFT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA (PRE) | POMONA FRUITS CB BELLPUIG | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
11:00
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | CENG VUNKERS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
11:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
28/04/2024
|
11:45
|
CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | ISPROX CB BELLPUIG | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
LA DOLCETA CB BALAGUER | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB C/ LLARI, 17 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
CB MOLLERUSSA BLANC | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
01/05/2024
|
11:00
|
BAC AGRAMUNT | CN TARREGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
01/05/2024
|
12:30
|
BADALONA BASQUET CLUB 1 MASC. | FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
C.B. BELLVIS | CB MOLLERUSSA BLANC B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE BELLVIS PASSEIG D'URGELL, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB MOLLERUSSA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB TREMP | CB MOLLERUSSA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB MOLLERUSSA BLAU | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JFA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB TREMP | CB BELLPUIG - MOLLERUSSA BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | PUJOL CB MOLLERUSSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
ESPAI FISIO CB BELLPUIG NEGRE (PRE) | PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG (SALA ESCOLAR) AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
04/05/2024
|
17:00
|
BAC AGRAMUNT | CB ALPICAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | BAC AGRAMUNT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - NEGRE | CB MOLLERUSSA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
05/05/2024
|
17:30
|
C.B. CALAF | SOLUXIONS CB MOLLERUSSA BLAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CALAF C/ ALCALDE MAS DOMENCH, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
C.B. BELL-LLOC | PUJOL CB MOLLERUSSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL C/ AFORES, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
FASSA BORTOLO CB MOLLERUSSA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BARBERIA ALBERT CB BELLPUIG | BAC AGRAMUNT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
11/05/2024
|
17:00
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | SESE B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
PEIKKO CB MOLLERUSSA (PRE) | CLUB BASQUET SERÒS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/05/2024
|
11:00
|
EL PALAU D'ANGLESOLA | SEDIS FUSTES GRAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
PUJOL CB MOLLERUSSA | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA C/ TARRAGONA, 11 |
|
12/05/2024
|
12:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CB MOLLERUSSA BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
18/05/2024
|
16:45
|
BC MORABANC ANDORRA GROC | EL PALAU D'ANGLESOLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES C/ PRAT GRAN, S/N |
|
19/05/2024
|
12:30
|
BAC AGRAMUNT | CB PEÑA FRAGATINA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AGRAMUNT PLAÇA FONDANDANA, S/N |