Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA VERD | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | CANOVELLES BC 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | A.E. SALLENT 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB PARETS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | OTGIR - CB SANT NARCÍS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB TORELLÓ IM | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
07/10/2023
|
11:30
|
FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
08/10/2023
|
10:00
|
CB.CANET | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
21/10/2023
|
09:15
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB IPSI A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CEB NAVARCLES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
29/10/2023
|
17:30
|
CB GRANOLLERS 3 | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
29/10/2023
|
19:00
|
CB GRANOLLERS | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB MANLLEU (U15M GROC) | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA EXTERIOR - P.M. LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
04/11/2023
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
A.E. SALLENT 2 | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CANOVELLES BC 2 | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | CB TORELLÓ IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | AEC COLLBLANC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | CB L'AMETLLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
C.B. CIC | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
26/11/2023
|
18:30
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CEB NAVARCLES | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | C. B. BON PASTOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CB MANLLEU (U15M GROC) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/12/2023
|
19:30
|
U.E.RIPOLL | CB PEDAGOGIUM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
23/12/2023
|
12:00
|
CB TONA A | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
14/01/2024
|
18:00
|
C.B. LA GARRIGA | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
20/01/2024
|
18:45
|
U.E.RIPOLL | CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/01/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB NOU BADIA - IM | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
27/01/2024
|
17:30
|
U.E. CLARET C | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
03/02/2024
|
18:00
|
OTGIR - CB SANT NARCÍS | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
17/02/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB MATADEPERA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
SANTA BLAU | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
24/02/2024
|
12:30
|
U.E.RIPOLL | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CB PARETS | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
C.B. MOLLET B | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
TECNIBER BÀSQUET BERGA | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET B MIXTE | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | CB GRANOLLERS 3 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | CB TORELLÓ IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
C.B. L'AMETLLA | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
18:45
|
CB IPSI A | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/03/2024
|
09:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.S.C. BASQUET FONT VELLA, 40 |
|
16/03/2024
|
13:00
|
FINISHER - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | CB GRANOLLERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
23/03/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
24/03/2024
|
10:15
|
EL MASNOU BASQUETBOL | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | CB NOU BADIA - IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | CB TONA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB TONA 2 | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
13/04/2024
|
17:00
|
U.E.RIPOLL | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
U.E.RIPOLL | C.B. CIC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB SALT | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | BASQUET SANT PERE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
27/04/2024
|
09:15
|
U.E.RIPOLL | SANTA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
27/04/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
27/04/2024
|
13:00
|
C. B. BON PASTOR | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET ARBÚCIES | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
01/05/2024
|
17:45
|
CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
U.E.RIPOLL | C.B. RIPOLLET B MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
U.E.RIPOLL | TECNIBER BÀSQUET BERGA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB PEDAGOGIUM | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | C.B. LA GARRIGA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB TORELLÓ IM | U.E.RIPOLL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | U.E.RIPOLL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
11/05/2024
|
19:00
|
U.E.RIPOLL | U.E. CLARET C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
19/05/2024
|
18:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
02/06/2024
|
12:15
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | U.E.RIPOLL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |