Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
23/09/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
23/09/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | CB BANYOLES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
23/09/2023
|
19:30
|
PIA OLOT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.E. ONYAR BLAU | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB ANGLÈS U14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CB.ROSES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
BC FONTAJAU IN2IN | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
30/09/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | CB OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
01/10/2023
|
19:00
|
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI CTRA MEDINYA S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
07/10/2023
|
11:45
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
07/10/2023
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | BÀSQUET VILAFANT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
07/10/2023
|
20:30
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA LEGENDS | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
08/10/2023
|
18:15
|
C.B.GUIXOLS | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
14/10/2023
|
19:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | ESCOLÀPIES FIGUERES VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/10/2023
|
20:00
|
UCAP U17 TXOT'S BLAU | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
28/10/2023
|
10:00
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B. SARRIÀ DE TER | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SARRIÀ DE TER C/ FRANCESC CAMBO S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
CBGX SANTJOANENC | PIA OLOT | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
CB SALT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
28/10/2023
|
20:15
|
EL CAFE- CB PALAFOLLS A | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
01/11/2023
|
11:00
|
BC TORROELLA | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
03/11/2023
|
21:30
|
CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | BASQUET PORQUERES BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | UCAP U14 TXOT'S | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/11/2023
|
12:45
|
CCE MONTESSORI PALAU | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
04/11/2023
|
16:30
|
C.B. VILOBÍ | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU DE VILOBI D'ONYAR ESCOLAS MUNICIPALS |
|
04/11/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/11/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | BÀSQUET VILAFANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
05/11/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB LA VALL D'EN BAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CB ANGLÈS U14 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB OLOT LAVA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB OLOT | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
CB.ROSES | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
11/11/2023
|
18:30
|
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS CTRA ANTIGA DE BANYOLES |
|
12/11/2023
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
12/11/2023
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CCE MONTESSORI PALAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
18/11/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/11/2023
|
19:00
|
CB BANYOLES | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
18/11/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/11/2023
|
19:15
|
A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT JULIÀ DE RAMIS CTRA ANTIGA DE BANYOLES |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CE PALAMÓS - U16 BLANC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | C.E. ONYAR BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB LA VALL D'EN BAS | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB SANT NARCÍS O | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/11/2023
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ROSA D'ABRIL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
25/11/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORNELLA DEL TERRI CTRA MEDINYA S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB HOSTALRIC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
02/12/2023
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | BC TORROELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
BÀSQUET VILAFANT | CBGX SANTJOANENC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
02/12/2023
|
16:15
|
BÀSQUET ARBÚCIES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/12/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | BC TORROELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB LA VALL D'EN BAS | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
16/12/2023
|
09:15
|
UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS DE LA CELLERA DE TER CARRETERA ESCOLES S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB PALAFOLLS U16 A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA B | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
16/12/2023
|
18:45
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL ST JOAN LES ABADESSES C/ BERNAT SAULET 1 |
|
16/12/2023
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | BC FONTAJAU IN2IN | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
CB HOSTALRIC | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | C.B. SARRIÀ DE TER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
C.B.GUIXOLS 2 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
13/01/2024
|
12:00
|
CRISTINENC A | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE STA.CRISTINA D'ARO ZONA ESPORTIVA |
|
13/01/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
13/01/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | UE CELLERA AMER LES PLANES HIPRA LEGENDS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
13/01/2024
|
19:00
|
CB OLOT | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
13/01/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | AE BEGUR | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
14/01/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | UCAP U17 TXOT'S BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
14/01/2024
|
10:30
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB BANYOLES BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB PALAFOLLS U16 B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
BASQUET PORQUERES BLANC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES MONTSENY S/N |
|
20/01/2024
|
12:45
|
UCAP U14 TXOT'S | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB LA VALL D'EN BAS | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE ESPORTIU D'EN BAS C/ PISCINA S/N |
|
21/01/2024
|
11:30
|
CBGX SANTJOANENC | CCE MONTESSORI PALAU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
BC MAÇANET | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ POLIVALENT DE MAÇANET Carrer Salvador Espriu, núm.21 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB OLOT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB OLOT LAVA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
NOU CAULÈS U15-16 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
27/01/2024
|
12:45
|
CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CELRÀ C/ PINS D'EN ROS S/N |
|
27/01/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UE CADAQUES JUNIOR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | EL CAFE- CB PALAFOLLS A | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
PIA OLOT | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
27/01/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | PIA OLOT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/01/2024
|
20:00
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | BC TORROELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
03/02/2024
|
12:45
|
CCE MONTESSORI PALAU | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COL.LEGI MONTESSORI-PALAU DE GIRONA CAMI VELL DE FORNELLS, 33 |
|
03/02/2024
|
16:15
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES ZONA POLIDEPORTIVA |
|
03/02/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | C.B. VILOBÍ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
03/02/2024
|
19:15
|
CB OLOT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | VILA DENTAL - CB BLANES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | FPCE BEGUR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
17/02/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/02/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
22/02/2024
|
21:15
|
T21 INSTAL·LACIONS - CAFE'M - CB BLANES B | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB.ROSES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL ROSES CTRA MAS OLIVA S/N |
|
24/02/2024
|
13:15
|
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL Ctra. N-260 Km 121 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UCAP U17 TXOT'S BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | INVOPORT - CB BLANES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/02/2024
|
20:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/03/2024
|
15:45
|
C.B. FONTCOBERTA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CLUB BASQUET VALL DEL TERRI-ARBRE DE MAIG | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | CE PALAMÓS - 1A SÈNIOR MASC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
03/03/2024
|
19:00
|
EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CE PALAMÓS - U16 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CB OLOT | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
09/03/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | UE CADAQUES JUNIOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
09/03/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET VILAFANT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT CTRA. DE VILAFANT S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | C.B.LLAGOSTERA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
FD CASSANENC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB SALT | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | CB.ROSES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB SANT NARCÍS O | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
23/03/2024
|
17:15
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
23/03/2024
|
19:00
|
CBGX SANTJOANENC | C.B.GUIXOLS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | BÀSQUET ARBÚCIES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
06/04/2024
|
15:45
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | CRISTINENC A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
ESCOLÀPIES FIGUERES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL ROSER LLOP PLAÇA DELS VOLUNTARIS S/N |
|
06/04/2024
|
19:15
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
07/04/2024
|
16:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | C. B. VILABLAREIX | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB HOSTALRIC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB BANYOLES BLANC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
13/04/2024
|
15:45
|
UCAP U17 TXOT'S BLANC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:45
|
CB PALAFOLLS U16 A | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
13/04/2024
|
19:30
|
INVOPORT - CB BLANES B | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
CE CALDES DE MALAVELLA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | BC TORROELLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CBGX SANTJOANENC | CLUB BÀSQUET SANT HILARI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
VILA DENTAL - CB BLANES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | C.B.GUIXOLS 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
FPCE BEGUR | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
20/04/2024
|
19:15
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
BC TORROELLA | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
20/04/2024
|
20:45
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
21/04/2024
|
10:00
|
GEIEG | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | CEJ CELRÀ BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CBGX SANTJOANENC | EL RACO DE LA BODEGA-AECAM MALGRAT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
21/04/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | SOLDATAL CB CAMPDEVANOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB.ROSES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB PALAFOLLS U16 B | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
27/04/2024
|
12:15
|
B. C. PALAFRUGELL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | INSTITUT OFTALMOLÒGIC FELIP - CB BLANES C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB HOSTALRIC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
CBGX SANTJOANENC | ESCOLÀPIES FIGUERES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
28/04/2024
|
12:00
|
UE CADAQUES JUNIOR | CBGX SANTJOANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ZONA ESQUATRECAMINS DE CADAQUÉS-PAVELLO MUN.DE CADAQUES CTRA. PORT-LLIGAT, 8 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | NOU CAULÈS U15-16 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
04/05/2024
|
15:45
|
CBGX SANTJOANENC | FD CASSANENC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
04/05/2024
|
19:15
|
AE BEGUR | CBGX SANTJOANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL BEGUR CARRER DEL PAVELLO, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB SALT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
05/05/2024
|
18:30
|
BC TORROELLA | CBGX SANTJOANENC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | CB OLOT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CBGX SANTJOANENC | CE CALDES DE MALAVELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
NOU CAULÈS BLAU U13-14 | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIDRERES HORTS D'EN PERE PAU |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BC TORROELLA NEGRE | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLÓ MUNICIPAL D'ESPORTS DE TORROELLA DE MONTGRI Ronda Pau Casals, s/n |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CBGX SANTJOANENC | BC MAÇANET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
18/05/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA VERMELL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | B. C. PALAFRUGELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
19/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | NOU CAULÈS BLAU U13-14 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/05/2024
|
09:00
|
CBGX SANTJOANENC | GEIEG | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/05/2024
|
12:00
|
CBGX SANTJOANENC | ESCOLÀPIES FIGUERES NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SANTJOANENC DE SANT JOAN LES FONTS C/ PAPERERA TORRAS, 2 |
|
25/05/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
01/06/2024
|
09:00
|
C. B. VILABLAREIX | CBGX SANTJOANENC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX C/ MARROC S/N |
|
01/06/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
01/06/2024
|
12:30
|
CB HOSTALRIC | CBGX SANTJOANENC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'HOSTALRIC Via Romana, S/N |
|
08/06/2024
|
16:30
|
B. C. PALAFRUGELL | CBGX SANTJOANENC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE PALAFRUGELL AVGDA DE LES CORTS CATALANES,3 |