Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
29/09/2023
|
18:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SANT IGNASI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | AESE A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | VIROLAI A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
06/10/2023
|
18:15
|
C.E.THAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
06/10/2023
|
18:30
|
BASKET CORAS - SD ESPANYOL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C O R A Z O N I S T A S EDUARDO CONDE, 17-23 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
AE LES CORTS-UBAE | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
08/10/2023
|
12:00
|
SFERIC BLANC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
20/10/2023
|
18:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BÀSQUET LLOR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | LESTONNAC- 2010 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
27/10/2023
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
28/10/2023
|
09:15
|
SAFA-HORTA | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
28/10/2023
|
10:15
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
28/10/2023
|
12:45
|
BC TECLA SALA | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | LIMA-HORTA BÀSQUET 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
AESE A | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
11/11/2023
|
12:00
|
SANT IGNASI | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
11/11/2023
|
12:15
|
BASKET CORAS - SD ESPANYOL | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C O R A Z O N I S T A S EDUARDO CONDE, 17-23 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
VIROLAI A | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
17/11/2023
|
18:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.E.THAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
20/11/2023
|
18:00
|
C.E.THAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
SANT IGNASI VERMELL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
LESTONNAC- 2010 | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
25/11/2023
|
13:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SAFA-HORTA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
03/12/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET 2 | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
17/12/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
20/01/2024
|
18:15
|
AE LES CORTS-UBAE | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
11:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BASQUET-CEISSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | C.B GRUP BARNA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | CE LA MARINA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
SANT IGNASI | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/02/2024
|
09:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
ASME | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
06/02/2024
|
18:00
|
SANT IGNASI VERMELL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
10/02/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
12/02/2024
|
18:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
19/02/2024
|
18:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | CB VILADECANS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
24/02/2024
|
16:30
|
BASQUET NEUS B | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
26/02/2024
|
19:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/03/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
07/03/2024
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
08/03/2024
|
18:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
GRAMENET BC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
13/03/2024
|
19:45
|
BASKET ESPLUGUES B | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
14/03/2024
|
18:00
|
C.E.THAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
07/04/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA A | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
BASQUET-CEISSA B | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
AE BADALONÈS | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
12/04/2024
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SANT IGNASI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CE LA MARINA A | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
13/04/2024
|
12:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
20/04/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
27/04/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
28/04/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA A BLANC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/05/2024
|
19:15
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JAC SANTS BARCELONA U14 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.E.THAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
AULA ESCOLA EUROPEA B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
04/05/2024
|
13:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/05/2024
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
22/05/2024
|
19:00
|
BASKET CORAS - SD ESPANYOL | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C O R A Z O N I S T A S EDUARDO CONDE, 17-23 |