Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
29/09/2023
|
19:45
|
CB LA SALLE HORTA B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
01/10/2023
|
16:30
|
CB KOBRAS B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BOSCO HORTA | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
15/10/2023
|
19:45
|
CB KOBRAS A | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
CB KOBRAS A | SD ESPANYOL- CORAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB KOBRAS B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
VEDRUNA GRÀCIA B | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
28/10/2023
|
20:30
|
CB REGINA | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
02/11/2023
|
20:45
|
CB KOBRAS A | LIMA-HORTA BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/11/2023
|
18:00
|
CB KOBRAS A | BC TECLA SALA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB KOBRAS B | CE LA MARINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
11/11/2023
|
19:15
|
BASQUET-CEISSA | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
19/11/2023
|
18:00
|
CB KOBRAS A | 52MOMENTS CBS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
19/11/2023
|
20:00
|
CB KOBRAS B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
25/11/2023
|
17:30
|
ASME B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CEM TRINITAT VELLA VIA BARCINO, 88 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CB KOBRAS A | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB KOBRAS B | C.B. CIC B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
CB NOU BADIA - SM | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
16/12/2023
|
20:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA C | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
14/01/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | ESCOLAPIS SARRIA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
14/01/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS B | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/01/2024
|
17:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI MAJOR SANT JORDI RICARD ZAMORA 4-8 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
13:30
|
CB KOBRAS A | CB MANYANET LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/02/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
04/02/2024
|
17:30
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
11/02/2024
|
18:00
|
UE SANT ANDREU A | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS B | BOSCO HORTA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
18/02/2024
|
19:45
|
VIROLAI A | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS B | CB REGINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS A | VEDRUNA GRÀCIA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CE LA MARINA | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BC TECLA SALA B | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
17/03/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/03/2024
|
21:30
|
SD ESPANYOL- CORAS | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
24/03/2024
|
19:00
|
CB KOBRAS B | CB LA SALLE HORTA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
52MOMENTS CBS | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
07/04/2024
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
14/04/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | UE SANT ANDREU A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS B | ASME B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
C.B. CIC B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | LLUÏSOS DE GRÀCIA C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS B | CB NOU BADIA - SM | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | CB KOBRAS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
05/05/2024
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
12/05/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |