Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
12:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
CE VILA OLÍMPICA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
30/09/2023
|
10:15
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB GAVÀ | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
30/09/2023
|
13:15
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
30/09/2023
|
17:00
|
FREDERIC MISTRAL A | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
FREDERIC MISTRAL | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
FREDERIC MISTRAL B | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
AE LES CORTS-UBAE B | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
01/10/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | CE VILA OLÍMPICA BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CNB VILANOVA AKO S21F | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
07/10/2023
|
18:15
|
FREDERIC MISTRAL A | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
07/10/2023
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
FREDERIC MISTRAL | CB SANT CLIMENT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
FREDERIC MISTRAL A | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL B | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUET BERGA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
SANT IGNASI | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
AESE | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
21/10/2023
|
19:45
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
A E MINGUELLA B - DRIVIM | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
22/10/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
22/10/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL B | DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
28/10/2023
|
18:15
|
FREDERIC MISTRAL B | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/10/2023
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
29/10/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
29/10/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL A | AESE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
29/10/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
04/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
04/11/2023
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
04/11/2023
|
16:30
|
C.B. SANT ANDREU | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
05/11/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/11/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
BASQUET NOU BARRIS | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
11/11/2023
|
18:15
|
FREDERIC MISTRAL B | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
11/11/2023
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
12/11/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB GAVÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/11/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL A | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/11/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB MONTPEDRÓS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/11/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/11/2023
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB IPSI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/11/2023
|
19:00
|
CB SANT CLIMENT | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
25/11/2023
|
09:15
|
DRAFT GRAMENET - FARMÀCIA NAGUES | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
25/11/2023
|
18:15
|
FREDERIC MISTRAL B | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/11/2023
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL A | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/11/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | S.E SANT JOAN DE MATA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BOSCO HORTA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ B | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CE VILA OLÍMPICA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
02/12/2023
|
12:30
|
AESE | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
02/12/2023
|
16:15
|
BÀSQUETOMS | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/12/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/12/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL B | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
13/12/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
16/12/2023
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL A | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
17/12/2023
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | BASQUET LLOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/12/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
13/01/2024
|
19:30
|
C.B. VILADECANS | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
14/01/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/01/2024
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/01/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
UE BARBERA B | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/01/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
28/01/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/01/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/01/2024
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL B | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
28/01/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO S21F | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CE VILA OLÍMPICA BLAU | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
03/02/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/02/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/02/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | S.E SANT JOAN DE MATA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
ADE FUSTER B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
18/02/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
18/02/2024
|
17:30
|
BÀSQUET BERGA NEGRE | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
18/02/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
24/02/2024
|
18:30
|
FREDERIC MISTRAL B | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
24/02/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | CB TURO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
25/02/2024
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL | VIROLAI B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
25/02/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | A E MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | AESE | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/03/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL B | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
FREDERIC MISTRAL | BC TECLA SALA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
FREDERIC MISTRAL A | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
FREDERIC MISTRAL | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
BC TECLA SALA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
09/03/2024
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | BASQUET SITGES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
09/03/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
10/03/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | BASQUET NOU BARRIS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | C.B. SANT ANDREU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
11/03/2024
|
19:45
|
BIM | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
15/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
16/03/2024
|
10:00
|
FREDERIC MISTRAL A | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
16/03/2024
|
19:45
|
CB MONTPEDRÓS | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
17:00
|
CB IPSI | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/03/2024
|
17:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
17/03/2024
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL B | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB ESPARREGUERA | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
07/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
07/04/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | UE BARBERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/04/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL B | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
13/04/2024
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
C.B.CASTELLAR A | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
15/04/2024
|
18:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
17/04/2024
|
18:00
|
SANT IGNASI | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
20/04/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | BIM | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
20/04/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | ADE FUSTER B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
21/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
21/04/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUETOMS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | BOSCO HORTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
26/04/2024
|
19:15
|
VIROLAI B | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB TURO | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
CORAS - SD ESPANYOL | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
27/04/2024
|
20:00
|
BASQUET LLOR | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17M BLANC | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
FREDERIC MISTRAL A | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
28/04/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/05/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
01/05/2024
|
12:00
|
FREDERIC MISTRAL B | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL B | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
04/05/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | FREDERIC MISTRAL A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
05/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.B. VILADECANS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
AE LES CORTS-UBAE | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/05/2024
|
19:30
|
FREDERIC MISTRAL B | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
10/05/2024
|
20:30
|
BC TECLA SALA VERMELL | FREDERIC MISTRAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
19:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | FREDERIC MISTRAL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
FREDERIC MISTRAL | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
12/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
12/05/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
12/05/2024
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL B | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |