Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
23/09/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
23/09/2023
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/09/2023
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | F.C. MARTINENC BÀSQUET C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | E.B. ROSELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
13:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
13:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
30/09/2023
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
30/09/2023
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
17:00
|
FREDERIC MISTRAL A | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
AE ARRAHONA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
01/10/2023
|
12:00
|
AE ARRAHONA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
06/10/2023
|
18:30
|
CREU ALTA SABADELL | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.B. VILADECANS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | BASQUET SANT PERE C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE BARBERA B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
07/10/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | SALESIANS SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB PARETS NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | LA SALLE MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
13:45
|
CREU ALTA SABADELL 1 | EL SOCIAL-BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
07/10/2023
|
13:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
08/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
08/10/2023
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET MANRESA B | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
08/10/2023
|
10:45
|
C.B.CASTELLAR A | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
SHAD C.B. MOLLET A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/10/2023
|
20:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | SFERIC 2012 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
09:00
|
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SENTMENAT | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
21/10/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/10/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
17:15
|
UE BARBERA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
22/10/2023
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
22/10/2023
|
13:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
22/10/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB REGINA | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
SFERIC 2013 VERD MAXCOLCHON | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
LA SALLE UMANRESA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
28/10/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE BARBERA A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
29/10/2023
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
29/10/2023
|
10:30
|
UE BARBERA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
29/10/2023
|
16:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/11/2023
|
20:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
08:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE BARBERA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB ABRERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.B. RIPOLLET A MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/11/2023
|
11:30
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/11/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 1 | UE BARBERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | QBASKET SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | CB NOU BADIA - @ELE_DE_LEIRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/11/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
05/11/2023
|
12:15
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB SOLSONA U18M | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
05/11/2023
|
17:30
|
UE BARBERA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
10/11/2023
|
18:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ GROC - ELNA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | AE ARRAHONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
11/11/2023
|
09:45
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA TECNOS SANT JAUME 40-42 |
|
11/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB LA GARRIGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | AE ARRAHONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
10:30
|
AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET C | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
11/11/2023
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | SANT GERVASI 2 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB NOU BADIA - CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
13:00
|
ODENA CLUB BASQUET | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
11/11/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/11/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
12/11/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLANC | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
18/11/2023
|
09:00
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
09:30
|
EL SOCIAL-BÀSQUET | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA TECNOS SANT JAUME 40-42 |
|
18/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
18/11/2023
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | BASQUETPIASABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE BARBERA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/11/2023
|
19:30
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
BASQUET SANT PERE C | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
SALESIANS SABADELL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
19/11/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
24/11/2023
|
20:45
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
08:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
08:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
25/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB SENTMENAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/11/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | UE BARBERA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
26/11/2023
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
SFERIC 2012 VERD | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | UE BARBERA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
09:15
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
02/12/2023
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | SFERIC 2013 VERD MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CADÍ TELECOM - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL | UE BARBERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | CB REGINA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
16:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/12/2023
|
17:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/12/2023
|
09:00
|
BASQUETPIASABADELL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
03/12/2023
|
12:15
|
CADÍ TELECOM - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
15/12/2023
|
18:30
|
CB NOU BADIA - @ELE_DE_LEIRE | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
15/12/2023
|
20:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | SALESIANS SABADELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE BARBERA B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB TONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | SFERIC VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | UE BARBERA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
11:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE BARBERA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB ABRERA BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/12/2023
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET A MIXTE | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
18:00
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
SFERIC VERD | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
17/12/2023
|
12:15
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
20/12/2023
|
19:00
|
CB NOU BADIA - CM | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
22/12/2023
|
17:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/01/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/01/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | B.F. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
14/01/2024
|
17:00
|
SFERIC 06 BLANC | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
14/01/2024
|
19:45
|
C.B. LLINARS B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. CABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
EL CÍRCOL B 2012 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
20/01/2024
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CEB. SANT JORDI BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
20/01/2024
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
12:15
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
20/01/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
CB VILADECANS VERMELL | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
20/01/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/01/2024
|
19:00
|
U.E. CLARET B | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
CB PARETS | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C.B.VALLIRANA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
27/01/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | ESCOLA PIA TERRASSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B. BEGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
27/01/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/01/2024
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.E SANT NICOLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
28/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
UE BARBERA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
CB L'AMETLLA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB SENTMENAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET NEUS A | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:15
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | E.B. ROSELLA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
12:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | LA SAMARRETTA ASFE U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
SFERIC BLANC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
04/02/2024
|
15:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB LA GARRIGA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
A.E. SALLENT | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
10/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
10/02/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
10/02/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
10/02/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL GROC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
10/02/2024
|
12:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | UE SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR FEM A | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB SOLSONA U16M A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
10:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/02/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
17/02/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB ROQUETES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
17/02/2024
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
09:00
|
C.B. LLINARS | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
24/02/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SFERIC 08 BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE BARBERA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET CUBELLES A | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES ONZE DE SETEMBRE, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B. CABRILS | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
24/02/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
24/02/2024
|
17:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
25/02/2024
|
11:45
|
C.B. MARTORELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
25/02/2024
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CEB SANT JORDI ROSA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB SANTA PERPETUA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB NOU BADIA - CM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB LA SALLE HORTA | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
02/03/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL | NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | LA SALLE UMANRESA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
03/03/2024
|
12:15
|
B.F. CORNELLÀ | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
10:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB CALELLA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB SOLSONA U18M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
10:15
|
MVP CERVELLÓ | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
10/03/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
15/03/2024
|
19:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB LA LLAGOSTA PREM MIXTE | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
16/03/2024
|
11:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB VILADECANS VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | EL CÍRCOL B 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB PARETS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
15:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CEB. SANT JORDI BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB LA GARRIGA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA POLIESPORTIVA Nº 2 Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA |
|
17/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/03/2024
|
18:30
|
CREU ALTA SABADELL | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/03/2024
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
23/03/2024
|
16:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 11 | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CREU ALTA SABADELL | BASQUETPIASABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
09:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B.VALLIRANA | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
11:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
12:15
|
VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | UE BARBERA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
06/04/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
06/04/2024
|
13:30
|
ESCOLA PIA TERRASSA | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
C.B. BEGUES | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
07/04/2024
|
10:30
|
SFERIC BLANC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
CB PARETS NEGRE | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
13/04/2024
|
09:45
|
CREU ALTA SABADELL 1 | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
13/04/2024
|
11:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB LA GARRIGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | BASQUET NEUS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
15:45
|
CREU ALTA SABADELL | CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
13/04/2024
|
16:00
|
LA SAMARRETTA ASFE U16M | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
14/04/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB ROQUETES | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
20/04/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/04/2024
|
09:00
|
ATIPIKA LIFESTYLE PROPERTIES - CB CASTELLDEFELS 0607M | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
21/04/2024
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
CB SOLSONA U16M A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
21/04/2024
|
12:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
B.F. CORNELLÀ B | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
21/04/2024
|
12:45
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
21/04/2024
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
26/04/2024
|
20:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE BARBERA B | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
27/04/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CLUB BÀSQUET CUBELLES A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL | BASQUET NEUS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. CABRILS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL 2 | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
27/04/2024
|
13:15
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
15:45
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB TONA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
27/04/2024
|
17:30
|
C.B. VILADECAVALLS | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
19:30
|
SFERIC 08 BLANC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM -ILF | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
UE SANT CUGAT GROC | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CEB SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
09:00
|
E.B. ROSELLA BLANC | CREU ALTA SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
04/05/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | B.F. CORNELLÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
10:30
|
NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/05/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C.B. RIPOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
11:45
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | SFERIC 06 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB NOU BADIA - CM | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASKET ESPLUGUES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB SANTA PERPETUA | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
05/05/2024
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
11/05/2024
|
08:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
10:00
|
CREU ALTA SABADELL | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BASQUET MOLINS NEGRE | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU (U16F) | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
11:15
|
CREU ALTA SABADELL | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
12:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
11/05/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | MVP CERVELLÓ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.E GELIDA | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/05/2024
|
19:45
|
C.B. CASTELLDEFELS 07-08F | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO JM4 | CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT | CNB VILANOVA AKO JM4 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/05/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
18/05/2024
|
11:30
|
CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/05/2024
|
12:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | C.B. LLINARS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
19/05/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
19/05/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |