Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
23/09/2023
|
17:00
|
F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
23/09/2023
|
21:15
|
CB CANET | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
30/09/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CANOVELLES BC 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CREU ALTA SABADELL BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB GRANOLLERS 3 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
01/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | UE BÀSQUET MARTORELLES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
01/10/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | MATARÓ PARC BOET | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
01/10/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
07/10/2023
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
08/10/2023
|
17:30
|
C.B. L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
08/10/2023
|
18:00
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
08/10/2023
|
19:30
|
C.B. LA GARRIGA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PISTA POLIESPORTIVA Nº 2 Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA |
|
14/10/2023
|
17:30
|
CB TONA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
15/10/2023
|
19:00
|
C.B. MOLLET B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
21/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
21/10/2023
|
15:45
|
UE MATARO - MNM | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
22/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. CABRILS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
22/10/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
22/10/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. MOLLET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
22/10/2023
|
19:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB SALT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CANOVELLES BC MIXTO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | SANT GERVASI 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB PARETS NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
29/10/2023
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
29/10/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
29/10/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | LA VALLALTA BC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
29/10/2023
|
18:30
|
SANT GERVASI 2 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
03/11/2023
|
21:05
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR PMINI FEM | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB LA GARRIGA 2014 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POLIESPORTIVA Nº 2 Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA |
|
04/11/2023
|
11:30
|
CB LES FRANQUESES VERD | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
04/11/2023
|
12:00
|
CN CALDES B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
05/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB PREMIA DE DALT | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
05/11/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | SALESIANS BADALONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
05/11/2023
|
18:30
|
UNIÓ GIRONA MARISTES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MARISTES DE GIRONA AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
FEMENÍ OSONA SPARKS - OVA PROJECTS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
13:30
|
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/11/2023
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
12/11/2023
|
10:30
|
CANOVELLES BC 2 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
12/11/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/11/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
18/11/2023
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | SANT GERVASI 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
TECE PIA OLOT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
18/11/2023
|
18:45
|
C.B. CABRERA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
19/11/2023
|
12:00
|
MONTMELO C.B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
19/11/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
19/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
25/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILANOVA DEL VALLÈS-AUTOMOVILES CHAPARRO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB LA GARRIGA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | SUTTON CBF CERDANYOLA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
19:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. LA GARRIGA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
26/11/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | LA VALLALTA BC | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
26/11/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
01/12/2023
|
20:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR FEM A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
C.B. LLINARS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
02/12/2023
|
20:00
|
LA VALLALTA BC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
02/12/2023
|
20:15
|
C.B. CABRERA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT TARONJA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
10:30
|
CANOVELLES BC MIXTO | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
03/12/2023
|
18:45
|
CN CALDES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/12/2023
|
19:15
|
TRIOMF - UB MIR B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
15/12/2023
|
19:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/12/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB LA GARRIGA 2014 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/12/2023
|
09:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B.CASTELLAR PMINI FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/12/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CN CALDES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/12/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/12/2023
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
17/12/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | AE TEIA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
SANT GERVASI 3 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
17/12/2023
|
13:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
17/12/2023
|
16:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
17/12/2023
|
18:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/12/2023
|
21:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
13/01/2024
|
18:30
|
OTGIR - CB SANT NARCÍS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA JOSEP AGUILERA I MARTI, 2 |
|
13/01/2024
|
20:00
|
ACB PALAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
14/01/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 1 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
20/01/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CBSFC1946 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | ADE FUSTER A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. LLINARS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
10:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CBSFC1946 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
16:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. LLINARS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
18:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/01/2024
|
19:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB TONA A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 3 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/01/2024
|
18:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
28/01/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB CANET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB TONA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
16:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. MOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | F.D CASSANENC DAVINIA PALACIOS | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
28/01/2024
|
19:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. LLINARS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CREU ALTA SABADELL BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
03/02/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB SENTMENAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CN CALDES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/02/2024
|
21:15
|
MATARÓ PARC BOET | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/02/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | LA VALLALTA BC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/02/2024
|
11:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 3 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
16/02/2024
|
18:30
|
CB NOU BADIA - @ELE_DE_LEIRE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI MIXTE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CB IMMA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SAGRADA FAMILIA CARTAGENA, 231 |
|
18/02/2024
|
10:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. LA GARRIGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
CB PARETS BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
18/02/2024
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | NETEGES ESCOBAR-AECAM 07 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
23/02/2024
|
20:30
|
SERMATEC JET TERRASSA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB L'AMETLLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
C.B. CABRILS B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRILS CAN BLANCH, S/N |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES COL.LECTIU D’ASSESSORS BALMES ADVOCATS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
25/02/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/02/2024
|
11:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
C.B. MOLLET A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | MONTMELO CB MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CBF CERDANYOLA U12 MINI BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CB PARETS NEGRE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B. MOLLET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
18:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/03/2024
|
17:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | SANT GERVASI 2 | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB VILANOVA DEL VALLÈS-BLAU MAS DE SANT LLEI | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
08/03/2024
|
21:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CANOVELLES BC MIXTO | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | UNIÓ GIRONA MARISTES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
CB PREMIA DE DALT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
09/03/2024
|
19:30
|
SALESIANS BADALONA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
12:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CBSFC1946 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
ADE FUSTER A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
U.E.RIPOLL | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.T. ESPORTIVA L'AVELLANEDA RONDA MAS D'EN BOSCH, S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB QUART OBRES I SERVEIS CRUZ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
22/03/2024
|
18:45
|
BASQUET NEUS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
05/04/2024
|
21:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | BÀSQUET ARBÚCIES | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | SANT GERVASI 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | SANT GERVASI 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB CALELLA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | TECE PIA OLOT | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
06/04/2024
|
19:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | MONTMELO C.B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/04/2024
|
11:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. CABRERA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
07/04/2024
|
18:45
|
CB SALT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
13/04/2024
|
10:00
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CN CALDES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CN CALDES B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
13/04/2024
|
12:30
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
SUTTON CBF CERDANYOLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
13/04/2024
|
16:30
|
LA VALLALTA BC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
14/04/2024
|
11:15
|
CB LA GARRIGA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
14/04/2024
|
18:00
|
C.B. LA GARRIGA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
14/04/2024
|
18:15
|
LA VALLALTA BC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
19/04/2024
|
21:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB NOU BADIA - @ELE_DE_LEIRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB SENTMENAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BÀSQUET SANT CELONI MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB PARETS BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
16:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CN CALDES | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
18:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C.B. CABRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CESET - PNEUMÀTICS PERELLÓ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/04/2024
|
17:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
21/04/2024
|
19:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | TRIOMF - UB MIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
27/04/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
27/04/2024
|
16:30
|
AE TEIA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
27/04/2024
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
C.B. CENTELLES | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
NOU CASTELLAR C.B. CASTELLAR FEM | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE MAS DE SANT LLEI | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/05/2024
|
18:15
|
MONTMELO CB MIXTE | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
03/05/2024
|
20:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | OTGIR - CB SANT NARCÍS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AB PREMIÀ BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AB PREMIÀ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
16:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
04/05/2024
|
19:00
|
CANOVELLES BC 2 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CA LA TONA PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 2 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | ACB PALAU | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
11/05/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CANOVELLES BC MIXTO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB PREMIA DE DALT | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
13:00
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | BASQUET NEUS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
11/05/2024
|
16:15
|
C.B. LLINARS B | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB TONA A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
11/05/2024
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
12/05/2024
|
10:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | REFORMIT ARENYS BÀSQUET GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
12/05/2024
|
19:15
|
CBSFC1946 | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
18/05/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET D | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |