Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
16:00
|
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
23/09/2023
|
11:30
|
C.E.THAU | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
CB SANTPEDOR | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/09/2023
|
12:45
|
CB SANTPEDOR | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | QBASKET SANT CUGAT 1 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
A.E. SALLENT | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U9M | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
30/09/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
JET TERRASSA U13 BLAU | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
CB SANTPEDOR | C.B. VALLIRANA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
01/10/2023
|
12:45
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CLUB BASQUET VILATORRADA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | UE BARBERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - BLANC | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/10/2023
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
08/10/2023
|
09:30
|
CB SANTPEDOR | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | B.F. CORNELLÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
08/10/2023
|
19:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | A.E. SALLENT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB SENTMENAT | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/10/2023
|
10:30
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
AESE | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
22/10/2023
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE A | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
22/10/2023
|
13:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
22/10/2023
|
19:45
|
VIROLAI C | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB TORELLÓ PM | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
28/10/2023
|
11:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
28/10/2023
|
18:00
|
C-B- RODA DE TER | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/10/2023
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CB SANTPEDOR | SAGRAT COR SARRIA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | BASQUETPIASABADELL B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
S.E SANT JOAN DE MATA | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | COLLBAIX - BÀSQUETOMS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CB ESPARREGUERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - GRANA | SFERIC 2015 BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:30
|
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | A.E. SALLENT | ESCOBOL | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/11/2023
|
16:45
|
CB MANYANET LES CORTS | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
05/11/2023
|
09:30
|
BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/11/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | LA SALLE MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | JET TERRASSA U13 BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | PAIDOS-ASFE U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/11/2023
|
19:00
|
CB IMMA | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
12/11/2023
|
12:00
|
CB TONA 2 | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
12/11/2023
|
13:00
|
CB SANTPEDOR | AIRA CARDONA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/11/2023
|
14:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
A.E. SALLENT | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
17/11/2023
|
21:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CLUB NATACIÓ SABADELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
18/11/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
18/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
18/11/2023
|
16:30
|
CB SANTPEDOR | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/11/2023
|
18:15
|
CB SANTPEDOR | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/11/2023
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
19/11/2023
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB TONA 2 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
A.E. SALLENT | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
CB SENTMENAT | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/11/2023
|
15:00
|
C.B. NAVAS | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
25/11/2023
|
17:30
|
TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
11:45
|
CB SANTPEDOR | CB REGINA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
26/11/2023
|
15:15
|
CB SANTPEDOR | CB TONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
26/11/2023
|
16:45
|
CB SANTPEDOR | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
26/11/2023
|
19:45
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | LA SALLE MANRESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
02/12/2023
|
10:30
|
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | PAIDOS U8 ESCOBOL | ESCOBOL | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/12/2023
|
11:30
|
ODENA CLUB BASQUET | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS NEGRE | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
13:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB TORELLÓ PM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/12/2023
|
19:45
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/12/2023
|
09:15
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
UE BARBERA | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | C.B. SANT ANDREU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/12/2023
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
15/12/2023
|
21:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
SFERIC 2015 BLANC | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
16/12/2023
|
10:15
|
CB SANTPEDOR - BLANC | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:15
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | BRASERIA FUSTERET - S.A. SÚRIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/12/2023
|
11:45
|
CB SANTPEDOR | CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/12/2023
|
18:30
|
C.B.VILADECAVALLS A | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/12/2023
|
09:00
|
A.E. SALLENT | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
17/12/2023
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
C.B. CENTELLES | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/12/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | UNIO ESPORTIVA BARBERA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
ESCOLAPIS SARRIA | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
13/01/2024
|
10:30
|
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | BÀSQUET MANRESA VERMELL | ESCOBOL | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/01/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
13/01/2024
|
19:30
|
PETROPINTO ASFE B | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/01/2024
|
13:00
|
CB SANTPEDOR | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
14/01/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | LA SAMARRETA ASFE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB SANTA COLOMA B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
20/01/2024
|
12:15
|
CREU ALTA SABADELL 2 | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/01/2024
|
16:30
|
CB TURO | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PISTA COBERTA E.E. GUINEUETA CASTOR, S/N |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CB SANTPEDOR | C.B. VILADECAVALLS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CB ARTÉS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | UE BARBERA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR FEM A | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
C.E. XAMBA TARONJA | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
27/01/2024
|
15:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CE VILA OLÍMPICA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
27/01/2024
|
18:00
|
CB SANTPEDOR | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR | CB LA GARRIGA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
QBASKET SANT CUGAT 1 | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | C.E SANT NICOLAU 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/02/2024
|
09:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | B.F. CORNELLÀ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
C.B. VALLIRANA | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB ÀGUILES | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/02/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | SFERIC 06 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST GROC | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
17/02/2024
|
20:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
18/02/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CADÍ TELECOM - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
18/02/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CLUB NATACIO TERRASSA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | MVP CERVELLÓ | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/02/2024
|
13:00
|
LA SALLE MANRESA B | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
24/02/2024
|
17:00
|
CB SANTPEDOR | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB NATACIÓ SABADELL C | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
|
24/02/2024
|
19:00
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | BASQUET SANT PERE A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
24/02/2024
|
19:30
|
C.B. NAVÀS | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
24/02/2024
|
20:30
|
CB SANTPEDOR | VIROLAI C | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
CB TORELLO ESCOBOL VERMELL | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
25/02/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | SHAD C.B. MOLLET B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CLUB NATACIO TERRASSA 2 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | BÀSQUET MANRESA VERMELL | ESCOBOL | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
SAGRAT COR SARRIA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL B | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
COLLBAIX - BÀSQUETOMS | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
SFERIC BLANC | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
08/03/2024
|
21:15
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | BASQUETPIASABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
09/03/2024
|
16:15
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG DENTAL CLARET | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
10/03/2024
|
11:45
|
CB SANTPEDOR | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
10/03/2024
|
13:30
|
CB SANTPEDOR | AESE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
LA SALLE MANRESA B | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
CHIRINGUITO CELESTE - CASTELLDEFELS FEMENÍ B | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
10/03/2024
|
20:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
AIRA CARDONA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL CARDONA CRTA. D' EL MIRACLE, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
CB SANTPEDOR | CB SOLSONA U18M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/03/2024
|
16:15
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CB IMMA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/03/2024
|
19:00
|
FREDERIC MISTRAL B | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA USAF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/03/2024
|
21:15
|
CB SANTPEDOR | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
06/04/2024
|
08:45
|
BASQUETPIASABADELL A | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UE BARBERA B | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. NAVAS | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
06/04/2024
|
20:15
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
U.E. HORTA | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB LA GARRIGA | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | LA SALLE MANRESA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
SANT IGNASI | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
13/04/2024
|
10:15
|
CB SANTPEDOR | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
11:30
|
CB SANTPEDOR - BLANC | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
B.F. CORNELLÀ | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
13/04/2024
|
13:00
|
CB SANTPEDOR | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB TONA | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
13/04/2024
|
18:45
|
CB REGINA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
LA SALLE MANRESA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CADÍ TELECOM - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | TIR-BAGES - CB ESPARREGUERA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ | ESCOBOL | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | CB SANT JUST GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/04/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
20/04/2024
|
16:00
|
C.B. SANT ANDREU | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:30
|
CB SANTPEDOR | LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CB MONTPEDRÓS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | LA SALLE MANRESA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | CB TORELLO ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET SITGES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
27/04/2024
|
19:15
|
SHAD C.B. MOLLET B | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
19:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA B | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
28/04/2024
|
08:45
|
MVP CERVELLÓ | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
28/04/2024
|
16:00
|
C.B. VILADECAVALLS | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER | CB SANTPEDOR | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
28/04/2024
|
17:00
|
SFERIC 06 BLANC | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
28/04/2024
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | C.B.VILADECAVALLS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR - BLANC | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 2 | CB SANTPEDOR - GRANA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB SANTPEDOR | SFERIC BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/05/2024
|
17:30
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB SANTPEDOR | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | CB SANTPEDOR - MARTISA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB SOLSONA U18M | CB SANTPEDOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CB SANTPEDOR | CB GRANOLLERS 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
|
05/05/2024
|
12:45
|
CB SANTPEDOR | ESCOLAPIS SARRIA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL D'AVINYO INDUSTRIA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR - GRANA | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
11/05/2024
|
11:15
|
CREU ALTA SABADELL | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
12:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
11/05/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB ARTÉS A | CB SANTPEDOR - MARTISA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CREU ALTA SABADELL 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB SANTPEDOR | CB TURO | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/05/2024
|
21:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/05/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
18/05/2024
|
12:00
|
CB SANTPEDOR | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
18/05/2024
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | CB SANTPEDOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
19/05/2024
|
12:30
|
CB SANTPEDOR | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
25/05/2024
|
12:15
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/06/2024
|
10:30
|
LA SALLE ESCOBOL FEMENÍ | ESCOLA DE BASQUET C.B. SANTPEDOR - WHAT! MARKETING | ESCOBOL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |