Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/09/2023
|
12:00
|
BASQUET NOU BARRIS | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB GAVÀ 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET LLOR C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
30/09/2023
|
16:30
|
CB TORÀ | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU DE TORA CARRETERA DE PONTS A CALAF, S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
CB MONTPEDRÓS B | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
01/10/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
01/10/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS BLANC MIXTE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CB ROQUETES | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B. VALLIRANA | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA C/ MIQUEL DE BATLLE, 27 |
|
07/10/2023
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
08/10/2023
|
10:00
|
MANRESA CBF 3 | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
08/10/2023
|
11:45
|
MVP CERVELLÓ | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
08/10/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET PIERA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
FREDERIC MISTRAL | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
22/10/2023
|
16:15
|
CB LA MERCÈ | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB ESPARREGUERA | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
22/10/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | CNB VILANOVA AKO S21F | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CNB VILANOVA AKO PIM2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET MEDIONA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
29/10/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | CB IGUALADA JFB | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
29/10/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | AESE | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB ROQUETES | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
04/11/2023
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
05/11/2023
|
12:45
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
05/11/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
05/11/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | AIRA CARDONA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
05/11/2023
|
19:45
|
BC TECLA SALA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO DEL CENTRE - MARCELI MANEJA DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB GAVA | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
ESCOLA PIA IGUALADA | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR C | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB GAVÀ 11 | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ B | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
11/11/2023
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
17:30
|
C.B. CORBERA GROC | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
12/11/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | C.B. SANT ANDREU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. VALLIRANA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | MVP CERVELLÓ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB ROQUETES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET PIERA B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
19/11/2023
|
17:00
|
CB IPSI | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
19/11/2023
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | MANRESA CBF 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
19/11/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET RIBES B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
25/11/2023
|
19:00
|
CB LA MERCÈ | CB ESPARREGUERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET UD SAN MAURO | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU MONT AQUA AV. DE L'ESPORT S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
26/11/2023
|
16:30
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CNB VILANOVA AKO PIM2 | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES B | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
02/12/2023
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BÀSQUET MEDIONA | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB IGUALADA JFB | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
03/12/2023
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
03/12/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CNB VILANOVA SM2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
05/12/2023
|
18:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E GELIDA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB ROQUETES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. NAVAS BLANC MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
CEB NAVARCLES | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
17/12/2023
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BOSCO HORTA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
13/01/2024
|
13:00
|
CORAS - SD ESPANYOL | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | SAGRAT COR - SORT.9 RDA.DALT RAMON MIQUEL I PLANAS, 38-40 |
|
14/01/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | ESPORT BASE DEL PAPIOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | C.B.CASTELLAR FEM A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB NOU BADIA - MM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
BASQUET MOLINS B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
21/01/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB ARTÉS VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
FOOD CORNER BÀSQUET PIERA | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
QBASKET SANT CUGAT NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
28/01/2024
|
11:00
|
CB ESPARREGUERA GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/01/2024
|
16:15
|
CB LA MERCÈ | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. CORBERA VERMELL | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | BÀSQUET SITGES A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | PAIDOS-ASFE U13M | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUETOMS MINI MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/02/2024
|
11:30
|
C.E.THAU | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB IGUALADA CFC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
04/02/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CB MONTPEDRÓS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
04/02/2024
|
19:45
|
CE VILA OLÍMPICA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
17/02/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2014M | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
18/02/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | FREDERIC MISTRAL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO S21F | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
24/02/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
13:30
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/02/2024
|
10:30
|
SFERIC VERD | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
25/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
25/02/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | CB CASTELLBISBAL NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CB BELLVITGE VERMELL - JOAN XXIII | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | PETROPINTO ASFE U16F BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB CERDANYOLA AL DIA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
02/03/2024
|
18:00
|
AESE | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
C.B. CENTELLES | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
CB LA MERCÈ | SARROCA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
09/03/2024
|
11:30
|
CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 1 | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
09/03/2024
|
12:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
09/03/2024
|
13:00
|
CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
09/03/2024
|
13:30
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
09/03/2024
|
19:00
|
AIRA CARDONA | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CARDONA CRTA. D' EL MIRACLE, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | MANRESA CBF 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BC TECLA SALA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
ESPORT BASE DEL PAPIOL | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL EL PAPIOL PAU CASALS S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B.CASTELLAR FEM A | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB NOU BADIA - MM | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
16/03/2024
|
18:15
|
C.B. SANT ANDREU | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
LA MINERIA ARTESANA - S.A. SÚRIA | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
17/03/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | BASQUET MOLINS B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
23/03/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
23/03/2024
|
11:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
24/03/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | NATURHOUSE IGUALADA CBI MF3 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CLUB BASQUET VILATORRADA MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB ESPARREGUERA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
C.B. CORBERA VERMELL | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES B | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/04/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
07/04/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CB IPSI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BÀSQUET SITGES A | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B. SANT ANDREU GROC | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUETOMS MINI MIXTE | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U13M | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:15
|
CB IGUALADA CFC | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
14/04/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
14/04/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | BÀSQUET UD SAN MAURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | BBA CASTELLDEFELS 2014M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | C.E.B. PALLEJÀ VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CNB VILANOVA SM2 | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ MIXTE | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
BOSCO HORTA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CREU ALTA SABADELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
20:15
|
CB CASTELLBISBAL NEGRE | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
28/04/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | SFERIC VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
28/04/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CEB NAVARCLES | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U9M | CB LA MERCÈ MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/05/2024
|
19:00
|
VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN TITO ZONA ESPORTIVA CAN TITO, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
PETROPINTO ASFE U16F BLANC | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR-QUALITAT PUJOL | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
05/05/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA C | CB LA MERCÈ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | CB LA MERCÈ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
SARROCA BÀSQUET | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
05/05/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
CB LA MERCÈ | CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ MIXTE | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CARBÓ FINQUES - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC C | CB LA MERCÈ | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
11/05/2024
|
20:00
|
MANRESA CBF 3 | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
12/05/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB LA MERCÈ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO CAN SALAS CTRA. CASTELLAR KM. 20,300 |
|
12/05/2024
|
16:15
|
CB LA MERCÈ | AEC COLLBLANC C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |