Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/09/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | SD ESPANYOL | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
16/09/2023
|
18:00
|
CB. CORNELLA A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
10:15
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/09/2023
|
16:00
|
JAMON&ART JET TERRASSA U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
23/09/2023
|
09:30
|
C.B. L’HOSPITALET B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
23/09/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA A | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
23/09/2023
|
10:45
|
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
23/09/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | SABADELL BQ VALLÈS U16F | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
23/09/2023
|
16:00
|
BASQUET SANT PERE | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
23/09/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | SESE A | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
24/09/2023
|
11:15
|
CB. CORNELLÀ 08 | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
24/09/2023
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
24/09/2023
|
13:00
|
CB. CORNELLA B | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
24/09/2023
|
13:00
|
BÀSQUET SITGES A | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/09/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/09/2023
|
16:00
|
AB CUNIT | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CUNIT - PAVELLO MUNICIPAL ELS JONCS LES SORRES S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/09/2023
|
17:45
|
SESE A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB GAVÀ 1 | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
MANRESA CBF U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
CB TARRAGONA BLAU 2 | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U16 | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
CE LA MARINA | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ BLAU | MVP CERVELLÓ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
01/10/2023
|
10:30
|
CB IGUALADA IMA | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA B | BÀSQUET GIRONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
01/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA B | MANRESA CBF U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
01/10/2023
|
12:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
SANT IGNASI | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
06/10/2023
|
22:00
|
CB SANT JOSEP B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/10/2023
|
15:45
|
BÀSQUET LLOR | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
07/10/2023
|
16:30
|
CB. CORNELLÀ A | CB VALLS HOTEL CLASS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ 08 | CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
10:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
11:15
|
CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | TGN BÀSQUET 07A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
08/10/2023
|
16:00
|
C.B. CORNELLA | GOIKID ROSER | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | CB IPSI B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
08/10/2023
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/10/2023
|
18:15
|
CB. CORNELLA B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | BASQUET MOLINS A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/10/2023
|
09:15
|
SABADELL BQ VALLÈS U15F | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
12/10/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA A | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
12/10/2023
|
11:00
|
CENG J. CARDENYES | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
12/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET MANRESA A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
12/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
12/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/10/2023
|
17:45
|
CB GRANOLLERS 1 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
14/10/2023
|
18:30
|
CB. CORNELLÀ A | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
14/10/2023
|
18:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
15/10/2023
|
12:00
|
CB. CORNELLA A | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
15/10/2023
|
12:00
|
CB. CORNELLA B | TGN BÀSQUET 09A | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
15/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | MANRESA CBF U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
15/10/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
15/10/2023
|
18:15
|
TIBU-RON CASTELLDEFELS | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
15/10/2023
|
19:30
|
SESE B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
C.B. BEGUES | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
21/10/2023
|
15:45
|
52MOMENTS CBS | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/10/2023
|
17:30
|
C.B. CORNELLA | PINTA B CB ES CASTELL | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
21/10/2023
|
17:30
|
JAC SANTS BARCELONA B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
SEDIS EFAUSA | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
21/10/2023
|
19:00
|
CB. CORNELLÀ A | TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLA B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
22/10/2023
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
22/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
22/10/2023
|
10:45
|
CB CAMBRILS BLAU | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
22/10/2023
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | LA SALLE UMANRESA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
22/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | CN TARREGA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
28/10/2023
|
13:00
|
AESE | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/10/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
28/10/2023
|
17:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/10/2023
|
20:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
29/10/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
29/10/2023
|
11:15
|
CB. CORNELLÀ A | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
29/10/2023
|
11:30
|
BC TECLA SALA | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
29/10/2023
|
12:15
|
SESE A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CB. CORNELLÀ A | JAMON&ART JET TERRASSA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | BARÇA CBS BLAU | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
29/10/2023
|
18:15
|
AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/11/2023
|
09:15
|
SABADELL BQ VALLÈS U16F | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
01/11/2023
|
10:30
|
CB. CORNELLA A | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
01/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA B | C.B. SANT ANDREU | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/11/2023
|
16:30
|
CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
01/11/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLA B | C.B. L’HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/11/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
SESE C | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA A | UB SANT ADRIA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF U15 | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA A | BÀSQUET GIRONA U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
04/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET GIRONA U17 | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
04/11/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
04/11/2023
|
18:45
|
VIROLAI A | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/11/2023
|
19:15
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
04/11/2023
|
19:45
|
TGN BÀSQUET 06-07A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
05/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
05/11/2023
|
12:00
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CB VALLS VULCO-MASDEU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
05/11/2023
|
12:30
|
U.E. CLARET B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/11/2023
|
16:30
|
GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
05/11/2023
|
18:00
|
CB. CORNELLÀ A | MANRESA CBF U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO JM2 | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/11/2023
|
17:45
|
CB SANT JOSEP A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
11/11/2023
|
19:15
|
CB IPSI B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
12/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16M NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
12/11/2023
|
11:00
|
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
12/11/2023
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 07A | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
12/11/2023
|
11:30
|
AE LES CORTS-UBAE | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | LA SALLE MANRESA AUSA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
12/11/2023
|
16:15
|
CB. CORNELLÀ A | MINECAL - C.E. XAMBA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CB. CORNELLA B | CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
12/11/2023
|
19:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
14/11/2023
|
19:00
|
CB. CORNELLA A | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/11/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CENG J. CARDENYES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ B | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
18/11/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
18/11/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | CB GRANOLLERS PISOS.COM | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ B | C.B GRUP BARNA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA B | SABADELL BQ VALLÈS U15F | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CB CASTELLBISBAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
19/11/2023
|
12:30
|
AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
BASETIS - CB SANT JUST BLAU | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
CB TARRAGONA 2 | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | REUS PLOMS SALLE U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ B | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | MONUMENTAL ENGLISH SCHOOL ROSER NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:30
|
ESCOLETA BLAU | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA | C.B. BEGUES | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
25/11/2023
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 09A | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CNB VILANOVA AKO IM1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
25/11/2023
|
17:30
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
26/11/2023
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
26/11/2023
|
11:00
|
CB. CORNELLÀ A | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
26/11/2023
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 10A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
26/11/2023
|
11:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
CB SANT JOSEP A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF U17 | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
26/11/2023
|
12:45
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
26/11/2023
|
16:15
|
BASQUETPIASABADELL A | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
26/11/2023
|
18:30
|
BARÇA | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/12/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BQ MANYANET MOLINS B | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:45
|
AB SALLE CBT 2 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CN TARREGA 2007 | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/12/2023
|
18:00
|
BASKET ALMEDA GROC | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/12/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ B | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
03/12/2023
|
11:15
|
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CEJ L'HOSPITALET B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
09/12/2023
|
18:15
|
MATARÓ PARC BOET | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | SESE C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLA | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
16/12/2023
|
17:15
|
CB GAVÀ 1 | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/12/2023
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | ANAGAN-EL OLIVAR | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
16/12/2023
|
20:00
|
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CEJ L'HOSPITALET | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | GALO MATEO - BÀSQUET RIBES | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
17/12/2023
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | JOVENTUT LES CORTS U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ A | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
27/12/2023
|
19:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
17:30
|
CB. CORNELLA | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
30/12/2023
|
15:00
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
07/01/2024
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
13/01/2024
|
10:00
|
IGNASI IGLESIAS | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | ESCOLA IGNASI IGLESIAS C/ CINCA 95 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
13/01/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
CB. CORNELLÀ B | CB GAVÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
13/01/2024
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | FARLAWSPORTS ALFINDEN | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
14/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | MANRESA CBF U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/01/2024
|
12:45
|
CB TARRAGONA | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
14/01/2024
|
13:00
|
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/01/2024
|
13:30
|
C.B. L’HOSPITALET B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
14/01/2024
|
16:00
|
MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
14/01/2024
|
17:45
|
SESE A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
14/01/2024
|
19:15
|
CB. CORNELLÀ B | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB.CORNELLÀ | CB GAVÀ-17 ESCOLA BLANC | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | CB PEDAGOGIUM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CN CALDES | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
20/01/2024
|
10:30
|
C.E MARISTES SANTS LES CORTS | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES LES CORTS COMTES DE BELL-LLOC, 149 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET SITGES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
15:30
|
CB. CORNELLA A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
20/01/2024
|
17:30
|
TGN BÀSQUET 10A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
20/01/2024
|
18:00
|
UCAP U15 TXOT'S | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
20/01/2024
|
19:00
|
BÀSQUET LLOR | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
20/01/2024
|
19:30
|
AESE B | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
20/01/2024
|
20:15
|
GOIKID ROSER | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
21/01/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | CREU ALTA SABADELL 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
21/01/2024
|
12:45
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
21/01/2024
|
13:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
21/01/2024
|
17:30
|
CB. CORNELLÀ A | C.E. XAMBA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/01/2024
|
19:15
|
CB. CORNELLÀ A | MANRESA CBF U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
C.B. CIC A | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB GAVÀ 1 | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CB SANT JUST BLAU | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CNB VILANOVA AKO IF1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | AB CUNIT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
27/01/2024
|
18:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
27/01/2024
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | TIBU-RON CASTELLDEFELS | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
27/01/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
27/01/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | BÀSQUET SITGES A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/01/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CB BLANES | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
28/01/2024
|
12:15
|
SESE A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | BASQUET SANT PERE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15F | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | ADE FUSTER MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BÀSQUET LLOR A | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CB IGUALADA IMA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | CE LA MARINA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | PETROPINTO ASFE U17F | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/02/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18F NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA B | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLA B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/02/2024
|
20:15
|
MVP CERVELLÓ | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ BLAU | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
04/02/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
04/02/2024
|
12:00
|
CB SANT JOSEP B | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | CB TARRAGONA BLAU 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | SANT IGNASI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET SANT BOI | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
10/02/2024
|
17:45
|
CB TARRAGONA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
10/02/2024
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
11/02/2024
|
12:45
|
JAMON&ART JET TERRASSA U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
11/02/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. CABRERA VERMELL | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB. CORNELLÀ B | SESE C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CB VALLS TALLER PABLO MARTINEZ | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
17/02/2024
|
13:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA A | SHARP ALMEDA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/02/2024
|
16:15
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA B | BÀSQUET GIRONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/02/2024
|
19:15
|
CB IPSI B | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | BÀSQUET LLOR | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
18/02/2024
|
12:15
|
CB VALLS HOTEL CLASS | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
18/02/2024
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
18/02/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | MORROALTO - C.E. SANT NICOLAU | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
18/02/2024
|
16:30
|
CB. CORNELLÀ A | TGN BÀSQUET O8A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
BASQUET MOLINS A | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
18/02/2024
|
19:30
|
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/02/2024
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
24/02/2024
|
15:45
|
CB. CORNELLA B | JAC SANTS BARCELONA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
24/02/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | MINECAL - C.E. XAMBA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
LA SALLE UMANRESA | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
24/02/2024
|
17:30
|
CB GRANOLLERS 1 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
24/02/2024
|
18:00
|
C.B. CORNELLA | BASQUET CIUTAT D'INCA | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
25/02/2024
|
09:00
|
BLOWAIR C.B. L'HOSPITALET | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/02/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ 08 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
25/02/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CB GAVÀ 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
25/02/2024
|
15:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2007 | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
25/02/2024
|
17:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U16F | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | SEDIS EFAUSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB VILADECANS ESCOBOL | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA A | CB TARRAGONA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/03/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
02/03/2024
|
16:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA B | CB TARRAGONA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/03/2024
|
17:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB GRANOLLERS PISOS.COM | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | SESE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
02/03/2024
|
20:45
|
BARÇA CBS BLAU | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | AESE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | AXA PUIGPEDROL - C.B. MARTORELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | UCAP U15 TXOT'S | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
MANRESA CBF U14 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ B | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
09/03/2024
|
17:45
|
MANRESA CBF U16 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
09/03/2024
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | BARÇA | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
10/03/2024
|
12:30
|
UB SANT ADRIA VERMELL | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | TGN BÀSQUET 06-07A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
AUTOESCOLA OLÍMPICA BC MORABANC ANDORRA VERMELL | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
SESE B | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15F | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
CB VALLS VULCO-MASDEU | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/03/2024
|
20:15
|
CB. CORNELLA B | C.B. L’HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB PEDAGOGIUM | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ESCOLETA BLAU | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | C.P. CANIGO SANT FERRAN S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES A | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 10A | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | CB IPSI B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB NAVÀS VISCOLA | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CNB VILANOVA AKO JM2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ A | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | AE LES CORTS-UBAE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA AUSA | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
17/03/2024
|
20:00
|
CB. CORNELLÀ A | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
19/03/2024
|
18:45
|
MORROALTO - C.E. SANT NICOLAU | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
23/03/2024
|
12:45
|
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
23/03/2024
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
23/03/2024
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | MATARÓ PARC BOET | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
23/03/2024
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
24/03/2024
|
15:20
|
3X3 BARCELONA CBS 1 | CB. CORNELLÀ | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:00
|
UE MATARÓ U17M PANDO | CB. CORNELLÀ B | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:40
|
CB. CORNELLÀ | 3X3 SANT CELONI U17M | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:20
|
CB. CORNELLÀ B | CB PREMIÀ DE DALT | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
18:20
|
CB. CORNELLÀ | CB. CORNELLÀ B | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
19:00
|
CB. CORNELLÀ B | U17-3X3 CB IGUALADA | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
19:40
|
CB. CORNELLÀ B | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | CB SANT JUST BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB.CORNELLÀ | BÀSQUET SITGES BLANC | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:15
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IF1 | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | JAMON&ART JET TERRASSA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CB TARRAGONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
07/04/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
07/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
REUS PLOMS SALLE U18 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | BASETIS - CB SANT JUST BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CB. CORNELLA A | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
07/04/2024
|
17:45
|
CAMPUS UDL - CB IGUALADA JMA | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/04/2024
|
19:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
10/04/2024
|
20:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
ADE FUSTER MIXTE | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | A.D.E. FUSTER C/ DEL ROSARI, 6-8 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
MANRESA CBF U15 | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
13/04/2024
|
11:30
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ 06 | BASQUETPIASABADELL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CNB VILANOVA AKO IM1 | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
TGN BÀSQUET O8A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
C.B. CORNELLA | UE.MONTGAT - A | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
13/04/2024
|
19:30
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
PETROPINTO ASFE U17F | CB. CORNELLÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
SHARP ALMEDA | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ BLAU | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ A | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
S.E. SANT JOAN DE MATA B | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | BASKET ESPLUGUES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
14/04/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | B.F. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
18/04/2024
|
19:30
|
BARÇA B | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ | C.B. CABRERA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB.CORNELLÀ | CB GAVÀ-16 ESCOLA VERMELL | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA | BÀSQUET PIERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | AB SALLE CBT 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR B | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U17 | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | SABADELL BQ VALLÈS U16F | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
20/04/2024
|
19:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
C.B GRUP BARNA A | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
SESE C | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | BASKET ALMEDA GROC | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
23/04/2024
|
21:00
|
C.B.COLL - PL28 | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/04/2024
|
20:00
|
BARÇA B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11M | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
MINECAL - C.E. XAMBA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | BASQUETPIASABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
27/04/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
27/04/2024
|
16:15
|
CB GAVÀ 1 | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA B | BC MORABANC ANDORRA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
27/04/2024
|
17:45
|
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
27/04/2024
|
18:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
27/04/2024
|
20:30
|
CB. CORNELLA A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/04/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ BLAU | CB GAVÀ 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | B.F. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ A | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/05/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:40
|
CBT | CB. CORNELLÀ | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:30
|
CB. CORNELLÀ B | JOVENTUT LES CORTS GROC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
01/05/2024
|
17:40
|
CB. CORNELLÀ | C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY U17 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
18:20
|
UE MATARÓ U17M PANDO | CB. CORNELLÀ | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2010 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB. CORNELLÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS | CB.CORNELLÀ | ESCOBOL | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
CB. CORNELLÀ B | CB BLANES | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | CB. CORNELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ B | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ BLAU | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ A | MOLÍ DE POMERÍ - CB SANT JUST | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
04/05/2024
|
19:15
|
CB GAVÀ | CB. CORNELLÀ B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB. CORNELLÀ BLAU | S.E. SANT JOAN DE MATA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/05/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | CB. CORNELLÀ 08 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLA B | MANRESA CBF U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/05/2024
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
05/05/2024
|
12:15
|
SESE A | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
05/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 06 | C.E SANT NICOLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLÀ B | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA 1 | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
05/05/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA A | CB. CORNELLÀ A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | CB. CORNELLÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
CB. CORNELLÀ | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | CB. CORNELLÀ B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
11/05/2024
|
15:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB. CORNELLÀ 06 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | C.B. CIC A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
11/05/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
11/05/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLA A | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
11/05/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | BÀSQUET LLOR | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLÀ 08 | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
12/05/2024
|
17:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | CB. CORNELLÀ BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
12/05/2024
|
17:30
|
C.E. XAMBA | CB. CORNELLÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB. CORNELLÀ B | AESE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
12/05/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP B | CB. CORNELLA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |