Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
27/09/2023
|
20:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | CB JOVENTUT CASTELLDEFELS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BASQUET SITGES | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
30/09/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES | C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
30/09/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES A | CNB VILANOVA AKO IF2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
30/09/2023
|
16:00
|
C.B. CORBERA NEGRE | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
30/09/2023
|
17:30
|
BASQUET LLOR A | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
LA CALETA - BÀSQUET RIBES | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. SANT ANDREU GROC | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:00
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | CB IGUALADA CFB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
07/10/2023
|
12:00
|
BÀSQUET SANT BOI | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
07/10/2023
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | MVP CERVELLÓ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CB LA MERCÈ | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/10/2023
|
10:00
|
BÀSQUET MEDIONA IF | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
C.E GELIDA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
22/10/2023
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB ROQUETES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES | CB.CALAFELL FEM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | CB SANT JUST | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | C.E GELIDA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES | CB ABRERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
28/10/2023
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | BÀSQUET RIBES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB MONTPEDRÓS | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
05/11/2023
|
19:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B. CASTELLDEFELS 2014-15F | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES B | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | BASQUET LLOR A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/11/2023
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | CB ROQUETES | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IF2 | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | LA CALETA - BÀSQUET RIBES | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PMF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/11/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/11/2023
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
19/11/2023
|
10:30
|
CB IGUALADA CFB | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
19/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB LA MERCÈ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | BÀSQUET MEDIONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BASQUET SITGES | C.E GELIDA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
25/11/2023
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | CB CASTELLBISBAL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
29/11/2023
|
18:30
|
BASQUET SITGES | C.B. SANT ANDREU GROC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB ROQUETES | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB SANT JUST | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB.CALAFELL FEM | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CALAFELL - PAVELLÓ JAUME VILAMAJÓ PLAÇA ESPANYA S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.E GELIDA | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
03/12/2023
|
19:45
|
CNB VILANOVA AKO SF | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
13/12/2023
|
20:30
|
CB ABRERA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | GIMNAS MUNICIPAL D'ABRERA SALVADOR ESPRIU, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
10:30
|
BASQUET SITGES | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U17F BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
16/12/2023
|
18:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | CB MONTPEDRÓS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/01/2024
|
17:45
|
C.E. XAMBA TARONJA | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB ROQUETES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | BC TECLA SALA B | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | CBF CERDANYOLA U14 PRO | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES | CB IGUALADA JFB | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/01/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | B.F. CORNELLÀ B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
27/01/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
28/01/2024
|
09:00
|
EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | EUROPA SPORTS CENTRE AV. PLA DEL VINYET 110 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
BASQUET NOU BARRIS A | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CB JOVENTUT CASTELLDEFELS | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN ROCA CASTANYER 1 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | U.E. CLARET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB MONTPEDRÓS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | CB GAVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | BÀSQUET PB9 'U14' | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
03/02/2024
|
19:30
|
BASQUET SITGES LA OCA | JOVENTUT SANT VICENÇ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
17/02/2024
|
09:00
|
CB ABRERA | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
LESTONNAC - 2010-11 | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB GAVÀ | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | C.B. MARTORELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
18/02/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12 VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | S.E SANT JOAN DE MATA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | E.B. ROSELLA VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | CNB VILANOVA AKO IF2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
24/02/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | B.F. CORNELLÀ - FORN ROVIRA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | B.F. CORNELLÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | BÀSQUET MEDIONA IF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA A | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB SOLSONA U14F | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
09/03/2024
|
13:15
|
LIMA-HORTA BARCELONA | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
09/03/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | BÀSQUET SANT SADURNÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
10/03/2024
|
16:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB ROQUETES | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
BC TECLA SALA B | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB ROQUETES | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES AV. CATALUNYA, 2 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
GEFF CBSAPS-SDE | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB IGUALADA JFB | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CBF CERDANYOLA U14 PRO | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
24/03/2024
|
12:00
|
MVP CERVELLÓ | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | BASQUET NOU BARRIS A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | RESTAURANT CELESTE - BBA CASTELLDEFELS 2010F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
06/04/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB GAVA | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
CB MONTPEDRÓS | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PB9 'U14' | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET B | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/04/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL B | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | CB ABRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | LESTONNAC - 2010-11 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES B | CB GAVÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
16:00
|
BASQUET SITGES | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
20/04/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | CNB VILANOVA AKO SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
21/04/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | BASQUET SITGES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
S.E SANT JOAN DE MATA A | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
CB MONTPEDRÓS | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12 VERMELL | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IF2 | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
E.B. ROSELLA VERMELL | BASQUET SITGES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | BASQUET SITGES A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
BÀSQUET MEDIONA IF | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
04/05/2024
|
17:45
|
BASQUET SITGES LA OCA | C.E. XAMBA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
05/05/2024
|
09:00
|
B.F. CORNELLÀ A | BASQUET SITGES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
05/05/2024
|
10:30
|
B.F. CORNELLÀ - FORN ROVIRA | BASQUET SITGES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SITGES B | BASQUET-CEISSA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BASQUET SITGES A | CB SOLSONA U14F | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUET SITGES | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
11/05/2024
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ B | BASQUET SITGES LA OCA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
18/05/2024
|
18:00
|
BASQUET SITGES | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |