Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
19:30
|
CB TORELLÓ SF | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
24/09/2023
|
17:45
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/09/2023
|
19:30
|
CB CASTELLET | CB GAVÀ 2 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
BÀSQUET PIERA | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
30/09/2023
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
01/10/2023
|
10:45
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
01/10/2023
|
16:00
|
A.E. SALLENT 1 | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
01/10/2023
|
17:30
|
CB CASTELLET | A.E. SALLENT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
01/10/2023
|
19:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
01/10/2023
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
07/10/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U13F BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
07/10/2023
|
16:30
|
ODENA CLUB BASQUET | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
08/10/2023
|
16:30
|
CB CASTELLET | C.B. RIPOLLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
08/10/2023
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB SOLSONA U12M | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
BÀSQUETOMS | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
CB ARTÉS | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
21/10/2023
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
21/10/2023
|
20:55
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
22/10/2023
|
17:45
|
CB CASTELLET | CB SOLSONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB CASTELLET | CB SOLSONA U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
22/10/2023
|
19:30
|
EL CÍRCOL B | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB TONA | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | C.B. NAVAS VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | LA SALLE MANRESA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF 2 | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
A.E. SALLENT | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
29/10/2023
|
16:30
|
CB CASTELLET | SABADELL BQ VALLÈS S25 | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
29/10/2023
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
29/10/2023
|
19:30
|
CB CASTELLET | CB TONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | MANRESA CBF 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | CB SANTPEDOR - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | FEM TURISME BÀSQUET BERGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
11:00
|
FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | MESTRANS - CB IGUALADA CMB | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CB SANT JOSEP | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
05/11/2023
|
19:30
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | BÀSQUET PIERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | LA SALLE MANRESA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | A.E. SALLENT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB SANTA COLOMA B | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
A.E. SALLENT BLAU | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
BASQUET MOLINS | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
12/11/2023
|
19:00
|
CB CASTELLET | CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
MGC MUTUA - CB IGUALADA PMM | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U13F BLANC | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
S.A. SÚRIA | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
19/11/2023
|
16:15
|
CB CASTELLET | AE LES CORTS-UBAE | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
19/11/2023
|
18:00
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | LA SALLE MANRESA SGOL | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
19/11/2023
|
19:45
|
CB CASTELLET | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | CB ARTÉS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | CB SOLSONA U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB SOLSONA U16F | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/11/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | BÀSQUETOMS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
26/11/2023
|
13:15
|
C.B. MARTORELL | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
26/11/2023
|
19:00
|
CB CASTELLET | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. NAVAS VERMELL | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
CB CASTELLET | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | CB TONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
02/12/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
LA SALLE MANRESA B | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
03/12/2023
|
16:15
|
CB CASTELLET | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | AE BADALONÈS | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/12/2023
|
19:45
|
CB CASTELLET | MANRESA CBF 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
15/12/2023
|
20:45
|
CB CASTELLET | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
FEM TURISME BÀSQUET BERGA | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
MANRESA CBF 1 | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
16/12/2023
|
10:15
|
CB SANTPEDOR - BLANC | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CB CASTELLET | FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CB CASTELLET | BAR TUTXI BÀSQUET BERGA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
C.E SANT NICOLAU B | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
MESTRANS - CB IGUALADA CMB | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
13/01/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
14/01/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | GRAMENET BC B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
14/01/2024
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | NOU CASTELLAR C,B. CASTELLAR MASC | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
VEDRUNA CARME SABADELL | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA DEL CARME JOSEP RENOM 31 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
20/01/2024
|
11:30
|
ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POL.MPAL.CASTELLVI DE LA MARCA PASSEIG DELS ESTUDIANTS, S/N |
|
21/01/2024
|
10:15
|
CB CASTELLET | FEM TURISME BÀSQUET BERGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/01/2024
|
12:00
|
CB CASTELLET | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/01/2024
|
16:00
|
CB.CIUTAT VELLA | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/01/2024
|
16:00
|
A.E. SALLENT 1 | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
27/01/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | CB MONTPEDRÓS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | CLUB NATACIO TERRASSA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
27/01/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
10:30
|
CB IGUALADA CFB | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
28/01/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | CB TORELLÓ SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/01/2024
|
18:00
|
CB GAVÀ 2 | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
03/02/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | LA SALLE MANRESA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | LA SALLE MANRESA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | BÀSQUET PIERA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | C.E SANT NICOLAU 3 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/02/2024
|
16:15
|
CB CASTELLET | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/02/2024
|
19:45
|
CB CASTELLET | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB SANTPEDOR | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
11:00
|
FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
17/02/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB TONA 1 | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
17/02/2024
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
18/02/2024
|
16:15
|
CB CASTELLET | ODENA CLUB BASQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
18/02/2024
|
19:45
|
C.B. RIPOLLET | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
24/02/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | A.E. SALLENT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | BASQUETPIASABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | CB SOLSONA U16M B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | ODENA CLUB BASQUET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/02/2024
|
12:00
|
CB SOLSONA | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
25/02/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
25/02/2024
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | EL CÍRCOL B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
09:30
|
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16M) | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUETOMS | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB TONA B | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
03/03/2024
|
11:00
|
SABADELL BQ VALLÈS S25 | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CB CASTELLET | CB SOLSONA U16F | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
03/03/2024
|
18:00
|
C.E.B SANT JORDI BLAU | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
09/03/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | A.E. SALLENT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | BASQUETPIASABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U14M BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
11:15
|
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3 |
|
10/03/2024
|
16:15
|
CB CASTELLET | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | CB SANT JOSEP | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
CB CASTELLET | LA SALLE MANRESA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
FEM TURISME BÀSQUET BERGA | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | EJECT SERVEIS INFORMATICS - CB ESPARREGUERA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | VEDRUNA CARME SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | A.E. SALLENT 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | BASQUET MOLINS | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
18/03/2024
|
19:30
|
CB CASTELLET | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
CB CASTELLET | CB IGUALADA CFB | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA C | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
06/04/2024
|
12:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA SGOL | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
07/04/2024
|
09:30
|
AE LES CORTS-UBAE | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
07/04/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
07/04/2024
|
19:00
|
CB CASTELLET | S.A. SÚRIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
CB CASTELLET | JESUÏTES CASP | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
13/04/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PIERA | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
14/04/2024
|
10:30
|
LA SALLE MANRESA B | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
14/04/2024
|
12:00
|
C.E SANT NICOLAU 3 | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
14/04/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | C.B. MARTORELL | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB ARTÉS B | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:45
|
A.E. SALLENT BLAU | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
14/04/2024
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
20/04/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | FÒRUM GESTIÓ ASSESSORS - S.A. SÚRIA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | CB SANTPEDOR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | CB TONA 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
CB CASTELLET | CLUB BASQUET VILATORRADA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/04/2024
|
19:00
|
CB CASTELLET | CLUB BASQUET VILATORRADA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
21/04/2024
|
19:30
|
AE BADALONÈS | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
21/04/2024
|
19:45
|
BASQUET NEUS | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL B | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
27/04/2024
|
10:15
|
BASQUETPIASABADELL | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CB SOLSONA U16M B | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
28/04/2024
|
16:30
|
CB CASTELLET | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
28/04/2024
|
18:15
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C.E SANT NICOLAU B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
01/05/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (SF) | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/05/2024
|
09:15
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U10M NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | PAIDOS-ASFE U12M BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
CB CASTELLET | COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | CB MANLLEU (U16M) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
12:15
|
CB CASTELLET | BÀSQUETOMS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB SOLSONA U16F | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
05/05/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC B | CB CASTELLET | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
05/05/2024
|
19:00
|
NOU CASTELLAR C,B. CASTELLAR MASC | CB CASTELLET - CASA ARIMANY | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
CB CASTELLET | FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
A.E. SALLENT | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | CB CASTELLET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA BLANC | CB CASTELLET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL A | CB CASTELLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
11/05/2024
|
13:30
|
PAIDOS-ASFE U14M BLANC | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
12/05/2024
|
16:00
|
CB CASTELLET | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
12/05/2024
|
17:30
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | CLUB NATACIO TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
12/05/2024
|
19:15
|
CB CASTELLET | CB.CIUTAT VELLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
18/05/2024
|
09:00
|
ODENA CLUB BASQUET | CB CASTELLET | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
18/05/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY BLANC | CB CASTELLET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |