Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/09/2023
|
12:00
|
BARÇA | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
11/09/2023
|
20:45
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA | LIGA ACB | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
12/09/2023
|
20:45
|
BARÇA | BAXI MANRESA | LIGA ACB | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
16/09/2023
|
10:45
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/09/2023
|
12:30
|
BARÇA | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/09/2023
|
16:15
|
CB SANT JOSEP A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/09/2023
|
17:45
|
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | BARÇA | LIGA EBA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
16/09/2023
|
19:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U15M | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
17/09/2023
|
12:00
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
09:00
|
BARÇA B | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
23/09/2023
|
09:30
|
UB SANT ADRIA VERMELL | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
23/09/2023
|
17:45
|
CB SANT JOSEP B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
24/09/2023
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U14M | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
24/09/2023
|
18:15
|
C.B. MARTORELL | BARÇA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
24/09/2023
|
18:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
28/09/2023
|
18:30
|
BARÇA 1 | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
BARÇA B | AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
30/09/2023
|
13:30
|
IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
30/09/2023
|
16:00
|
BARÇA B | CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
30/09/2023
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
30/09/2023
|
18:30
|
BARÇA | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
01/10/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
SESE B | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
01/10/2023
|
19:30
|
COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | BARÇA | LIGA EBA | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
04/10/2023
|
19:45
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
BARÇA | BQ MANYANET MOLINS A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
BARÇA 1 | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
JAC SANTS BARCELONA U14 1 | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
07/10/2023
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 10A | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
C.B. L’HOSPITALET B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/10/2023
|
17:00
|
BARÇA | BASQUET CIUTAT D'INCA | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/10/2023
|
19:00
|
BARÇA B | JAC SANTS BARCELONA U15 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
08/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | MORABANC ANDORRA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
12/10/2023
|
10:00
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
12/10/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/10/2023
|
16:00
|
BARÇA | CB TARRAGONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/10/2023
|
17:45
|
BARÇA B | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/10/2023
|
19:30
|
BARÇA | SESE A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/10/2023
|
17:45
|
CB GRANOLLERS PISOS.COM | BARÇA | LIGA EBA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
14/10/2023
|
20:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
15/10/2023
|
10:45
|
BARÇA B | BÀSQUET GIRONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
15/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
19/10/2023
|
19:45
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/10/2023
|
08:45
|
BARÇA | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
BARÇA B | C.B. L'HOSPITALET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/10/2023
|
13:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
21/10/2023
|
17:00
|
BARÇA | FARLAWSPORTS ALFINDEN | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/10/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLA B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
22/10/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CNB VILANOVA AKO IM1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
22/10/2023
|
12:00
|
FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | CB. CORNELLA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | SURNE BILBAO BASKET | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/10/2023
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
28/10/2023
|
10:45
|
BARÇA B | SABADELL BQ VALLÈS U15M | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
28/10/2023
|
12:00
|
FERRIMAQ - CB SANT JUST | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
28/10/2023
|
16:30
|
BARÇA 1 | CB VALLS EUROPASTRY | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
28/10/2023
|
19:00
|
BARÇA | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
29/10/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
01/11/2023
|
12:30
|
BARÇA | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
01/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA B | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/11/2023
|
19:45
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
02/11/2023
|
19:15
|
BARÇA | SABADELL BQ VALLÈS U14M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 1 | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
BARÇA B | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BARÇA | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
BARÇA | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/11/2023
|
12:30
|
AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
05/11/2023
|
16:15
|
MATARÓ PARC BOET | BARÇA | LIGA EBA | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/11/2023
|
18:00
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
11/11/2023
|
10:45
|
BARÇA 1 | TGN BÀSQUET 11A | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
BARÇA | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U16 | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
11/11/2023
|
17:30
|
JAC SANTS BARCELONA U15 1 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
11/11/2023
|
19:00
|
BARÇA | ANAGAN-EL OLIVAR | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
CB IGUALADA IMA | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BARÇA B | C.B. L’HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/11/2023
|
18:30
|
BARÇA | LENOVO TENERIFE | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
16/11/2023
|
19:45
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
18/11/2023
|
10:30
|
BQ MANYANET MOLINS A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CB CAMBRILS BLAU | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
BARÇA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
18/11/2023
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | BARÇA | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
19/11/2023
|
11:45
|
BASKET ALMEDA NEGRE | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
19/11/2023
|
12:45
|
SESE A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB TARRAGONA | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
SESE B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
22/11/2023
|
20:00
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
23/11/2023
|
19:45
|
BARÇA | JAC SANTS BARCELONA U14 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
C.B. MOLLET A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U18 | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
BÀSQUET GIRONA U17 | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
13:30
|
BARÇA 1 | CB TARRAGONA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
26/11/2023
|
15:45
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
26/11/2023
|
17:00
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
26/11/2023
|
18:30
|
BARÇA | C.B. CORNELLA | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/11/2023
|
19:30
|
BARÇA 1 | C.B. L'HOSPITALET 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:30
|
BARÇA | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/12/2023
|
15:45
|
BARÇA B | CB TARRAGONA 2 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/12/2023
|
17:30
|
BARÇA | FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
C.B. L'HOSPITALET B | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
02/12/2023
|
19:30
|
CB. CORNELLA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
02/12/2023
|
20:15
|
GOIKID ROSER | BARÇA | LIGA EBA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
03/12/2023
|
10:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
BARÇA B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
03/12/2023
|
12:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
03/12/2023
|
17:00
|
BARÇA | COVIRAN GRANADA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
09/12/2023
|
19:00
|
BARÇA | TIBU-RON CASTELLDEFELS | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
13/12/2023
|
20:30
|
BARÇA | BAXI MANRESA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
17/12/2023
|
11:00
|
C.B. VILADECANS VERD | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
17/12/2023
|
18:00
|
BARÇA | BASKONIA VITORIA-GASTEIZ | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
02/01/2024
|
11:00
|
BARÇA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/01/2024
|
18:00
|
CB LAS ROZAS | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
14:30
|
BARÇA | C.B. L'HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/01/2024
|
10:00
|
BARÇA | UROS DE RIVAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/01/2024
|
12:00
|
BARÇA | REAL CANOE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
07/01/2024
|
12:30
|
BARÇA | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/01/2024
|
17:00
|
BARÇA | MONBUS OBRADOIRO | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
13/01/2024
|
10:45
|
BARÇA 1 | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
13/01/2024
|
12:15
|
SESE A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
BARÇA B | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA A | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
13/01/2024
|
12:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2007 | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
13/01/2024
|
19:00
|
BARÇA | COCHESINTERNET.NET CB ALPICAT | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/01/2024
|
12:30
|
BARÇA | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U12 | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:15
|
BARÇA B | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
20/01/2024
|
15:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
BC MORABANC ANDORRA 2011 | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
21/01/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
23/01/2024
|
18:00
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
27/01/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/01/2024
|
16:00
|
BARÇA | CB GRANOLLERS PISOS.COM | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
27/01/2024
|
19:30
|
BARÇA B | UB SANT ADRIA VERMELL | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
28/01/2024
|
09:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
28/01/2024
|
17:00
|
BARÇA | ZUNDER PALENCIA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
31/01/2024
|
20:00
|
BARÇA | JAC SANTS BARCELONA U16 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
03/02/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/02/2024
|
19:00
|
BARÇA 1 | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
03/02/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLA B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
04/02/2024
|
09:15
|
BARÇA B | C.B. L'HOSPITALET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CLÍNICA DENTAL B&G - CB ESPARREGUERA | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
04/02/2024
|
11:00
|
BARÇA | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/02/2024
|
18:30
|
BARÇA | VALENCIA BASKET | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
07/02/2024
|
20:00
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
10/02/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
10/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U16 | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
10/02/2024
|
16:00
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
10/02/2024
|
17:45
|
BARÇA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
11/02/2024
|
18:00
|
CB NAVÀS VISCOLA | BARÇA | LIGA EBA | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
11/02/2024
|
18:30
|
BAXI MANRESA | BARÇA | LIGA ACB | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
14/02/2024
|
21:00
|
BARÇA | UE.MONTGAT - A | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
BARÇA B | TGN BÀSQUET 10A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
BARÇA | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/02/2024
|
19:00
|
BARÇA | MATARÓ PARC BOET | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
18/02/2024
|
12:30
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
19/02/2024
|
20:00
|
BARÇA B | C.B. L’HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/02/2024
|
20:00
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/02/2024
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
24/02/2024
|
09:30
|
BARÇA B | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
24/02/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IM1 | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
24/02/2024
|
19:15
|
FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
25/02/2024
|
10:45
|
BARÇA B | BÀSQUET GIRONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
25/02/2024
|
12:30
|
BARÇA 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BARÇA | JAC SANTS BARCELONA U14 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BARÇA B | FERRIMAQ - CB SANT JUST | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB VALLS EUROPASTRY | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
03/03/2024
|
18:00
|
CB TARRAGONA 1 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
03/03/2024
|
18:30
|
BARÇA | CASADEMONT ZARAGOZA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
06/03/2024
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/03/2024
|
19:30
|
BARÇA | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BARÇA 1 | JAC SANTS BARCELONA U13 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BARÇA | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BARÇA B | BC MORABANC ANDORRA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BARÇA | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
09/03/2024
|
18:30
|
C.B. CORNELLA | BARÇA | LIGA EBA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
09/03/2024
|
19:00
|
CB GRANOLLERS 4 | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
10/03/2024
|
11:15
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/03/2024
|
20:00
|
BARÇA | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
13/03/2024
|
20:00
|
BARÇA B | CB TARRAGONA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/03/2024
|
18:45
|
BARÇA 1 | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/03/2024
|
20:30
|
BARÇA | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/03/2024
|
12:45
|
TGN BÀSQUET 11A | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U16 1 | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
BARÇA B | CB IGUALADA IMA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
BARÇA | RIO BREOGAN | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
BARÇA | GOIKID ROSER | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/03/2024
|
19:30
|
BARÇA B | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
23/03/2024
|
14:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U15M | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
23/03/2024
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/03/2024
|
18:15
|
TIBU-RON CASTELLDEFELS | BARÇA | LIGA EBA | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
24/03/2024
|
18:30
|
JOVENTUT BADALONA | BARÇA | LIGA ACB | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
06/04/2024
|
12:30
|
BARÇA B | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BARÇA | BÀSQUET GIRONA U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
BARÇA | PINTA B CB ES CASTELL | LIGA EBA | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
CB CAMBRILS BLAU | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA 1 | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
07/04/2024
|
18:30
|
BARÇA | REAL MADRID | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
10/04/2024
|
20:00
|
BARÇA B | SABADELL BQ VALLÈS U15M | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
11/04/2024
|
20:00
|
BARÇA | FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/04/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/04/2024
|
11:45
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
C.B. L'HOSPITALET B | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
13/04/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
13/04/2024
|
19:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC | BARÇA | LIGA EBA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
14/04/2024
|
09:00
|
BARÇA | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:00
|
BÀSQUET GIRONA | BARÇA | LIGA ACB | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
18/04/2024
|
19:30
|
BARÇA B | CB. CORNELLA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
18/04/2024
|
20:15
|
SABADELL BQ VALLÈS U12M | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
20/04/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U14 | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
20/04/2024
|
18:10
|
BÀSQUET MANRESA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
20/04/2024
|
20:45
|
BARÇA | UCAM MURCIA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
BARÇA 1 | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB TARRAGONA 2 | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
21/04/2024
|
18:10
|
JOVENTUT BADALONA A | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT AVGDA, PAISOS CATALANS S/N |
|
23/04/2024
|
20:45
|
C.B. L’HOSPITALET B | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/04/2024
|
20:00
|
BARÇA B | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
25/04/2024
|
19:15
|
BÀSQUET MANRESA B | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
25/04/2024
|
19:30
|
BARÇA | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
BARÇA | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U17 | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
28/04/2024
|
10:30
|
C.B. L'HOSPITALET 2011 | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/04/2024
|
18:30
|
MORABANC ANDORRA | BARÇA | LIGA ACB | PAVELLO M.I. GOVERN D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BARÇA | SABADELL BQ VALLÈS U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
BARÇA B | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
JAC SANTS BARCELONA U14 1 | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
BARÇA | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
05/05/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | BARÇA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
BARÇA B | CB TARRAGONA 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
05/05/2024
|
17:00
|
BARÇA | DREAMLAND GRAN CANARIA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
05/05/2024
|
18:10
|
BARÇA | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | INSTAL. ESPORTIVES CORBERA AV. JOSEP TARRADELLAS S/N |
|
10/05/2024
|
19:00
|
BARÇA | UNICAJA | LIGA ACB | BLAUGRANA - 1 AV. ARISTIDES MAILLOL, S/N |
|
11/05/2024
|
16:00
|
BARÇA 1 | BC MORABANC ANDORRA 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
12/05/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
12/05/2024
|
12:00
|
BC SANT JOAN DESPI A | BARÇA B | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |