Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
24/09/2023
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
24/09/2023
|
17:45
|
S.E. SANT JOAN DE MATA | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CET-10 MONTSENY | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CB IMMA | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
30/09/2023
|
09:00
|
ESCOLA IPSI 11 | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
30/09/2023
|
09:15
|
UB SANT ADRIA VERMELL | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | BÀSQUET PB9 'U13' | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
30/09/2023
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | C.B.COLL - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
30/09/2023
|
11:30
|
VIROLAI | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CB PEDAGOGIUM B | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | SANT GERVASI 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
01/10/2023
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
01/10/2023
|
11:00
|
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
01/10/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
01/10/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | U.E. CLARET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
01/10/2023
|
19:45
|
C.B.COLL B | BOSCO HORTA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/10/2023
|
18:15
|
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 14 |
|
06/10/2023
|
18:30
|
BASQUET CANYELLES | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:45
|
C. B. BON PASTOR | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | E.P. BON PASTOR C/ SANT ADRIÀ 134 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | EB CIUTAT VELLA | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/10/2023
|
12:30
|
SALESIANS BADALONA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
08/10/2023
|
10:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
08/10/2023
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
08/10/2023
|
18:15
|
CB. CORNELLA B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
08/10/2023
|
19:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
08/10/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | CB PEDAGOGIUM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | EL CÍRCOL A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/10/2023
|
09:30
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CB.CIUTAT VELLA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
CE VILA OLÍMPICA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
21/10/2023
|
12:00
|
BQ MANYANET MOLINS | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CEJ L'HOSPITALET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/10/2023
|
13:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
21/10/2023
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
22/10/2023
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI 08 | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
22/10/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | ASME | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
22/10/2023
|
18:15
|
C.B.COLL B | CB REGINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - VERD | UE SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CB PEDAGOGIUM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CB LA SALLE HORTA | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
28/10/2023
|
10:00
|
C. B. BON PASTOR | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | C.B.COLL - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B.COLL | ESCOLA IPSI 10 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA A | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - BLAU | CB LA LLAGOSTA PREINF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
SALESIANS BADALONA | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
28/10/2023
|
16:30
|
CE LA MARINA | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
28/10/2023
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
29/10/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
29/10/2023
|
18:15
|
C.B.COLL | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
29/10/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | BOSCO HORTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/11/2023
|
19:45
|
C.E.THAU | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | JAC SANTS BARCELONA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. PIT-ROIG AGUILAR, 4 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | CLUB BÀSQUET ALISOS VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2010M | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
04/11/2023
|
12:00
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/11/2023
|
13:00
|
VIROLAI | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
04/11/2023
|
17:30
|
U.E. CLARET A | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
U.E. HORTA B | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
05/11/2023
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
05/11/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | BASQUET NEUS B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
05/11/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | BASQUET NEUS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/11/2023
|
18:30
|
C.B.COLL - PL28 | VIROLAI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT JOSEP OBRER AV. TOMAS GIMENEZ, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | VIROLAI | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
11:45
|
BÀSQUET PB9 'U13' | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CET-10 MONTSENY | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
12/11/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 2 | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
12/11/2023
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
12/11/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
12/11/2023
|
18:15
|
C.B.COLL | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
12/11/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | S.E SANT JOAN DE MATA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
EB CIUTAT VELLA | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT MIQUEL TARRADELL C/ PEU DE LA CREU 3 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL | C. B. BON PASTOR | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
C.B.COLL - BLAU | BASQUET CANYELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB.CIUTAT VELLA | C.B.COLL - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
18/11/2023
|
11:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | SALESIANS BADALONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
19/11/2023
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
19/11/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | GRAMENET BC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
19/11/2023
|
17:45
|
UE.MONTGAT - NEGRE | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
19/11/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
19/11/2023
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
19/11/2023
|
19:45
|
C.B.COLL B | ASME B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | CB.CIUTAT VELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
09:30
|
U.E. CLARET B | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
EL CÍRCOL A | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
10:45
|
C.B.COLL | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB.CIUTAT VELLA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
25/11/2023
|
12:00
|
CB PEDAGOGIUM | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/11/2023
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | C.B.COLL - BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
U.E. CLARET C | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
UE SANT ANDREU | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CAMP DEL FERRO C( PARE MANYANET 40 |
|
26/11/2023
|
10:30
|
CEJ L'HOSPITALET B | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
26/11/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | BC SANT JOAN DESPI 08 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
26/11/2023
|
17:45
|
C.B. CIC B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
26/11/2023
|
18:30
|
C.B.COLL | AEC COLLBLANC | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
26/11/2023
|
19:30
|
C.B. CIC A | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | JESUS MARIA SANT GERVASI C/ JESUS I MARIA, 1-25 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | C.B GRUP BARNA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
02/12/2023
|
09:45
|
CES BOSCO ROCAFORT | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
CB PEDAGOGIUM | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
11:30
|
UE SANT ANDREU | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | C. B. BON PASTOR | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CB LA SALLE HORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CB LA LLAGOSTA PREINF | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
02/12/2023
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A - ISOCAT | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
02/12/2023
|
17:30
|
CE VILA OLÍMPICA | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
02/12/2023
|
17:45
|
SANT IGNASI B | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
ESCOLA IPSI 10 | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
03/12/2023
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/12/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/12/2023
|
19:45
|
C.B.COLL B | CB NOU BADIA - SM | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B.COLL | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U10 | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
16/12/2023
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | BBA CASTELLDEFELS 2010M | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
C.B.COLL | VILABÀSQUET VILADECANS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
16/12/2023
|
17:00
|
CLUB BÀSQUET ALISOS VERMELL | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
16/12/2023
|
18:00
|
CE LA MARINA | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
17/12/2023
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
17/12/2023
|
16:45
|
C.B.COLL | CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/12/2023
|
18:15
|
C.B.COLL - VERD | U.E. CLARET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
17/12/2023
|
19:45
|
C.B.COLL | C.B. LLIÇA DE VALL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
19/12/2023
|
21:00
|
C.B.COLL - PL28 | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/01/2024
|
17:30
|
CB IPSI B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
14/01/2024
|
12:45
|
CB LA SALLE HORTA B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
AE BADALONÈS | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
14/01/2024
|
19:45
|
C.B.COLL | U. B. LLEFIÀ | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | B.F. CORNELLÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ESCOLA PIA IGUALADA | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU ESCOLA PIA CARRETERA DE VALLS, 8 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | C.E.THAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | CB PARETS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/01/2024
|
16:00
|
CB PREMIA DE DALT | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
20/01/2024
|
19:15
|
C.B. LLINARS | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
20/01/2024
|
19:30
|
AB PREMIA GROC | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
21/01/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/01/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/01/2024
|
16:45
|
LA VALLALTA BC BLANC | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
21/01/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | JAC SANTS BARCELONA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/01/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | CB KOBRAS B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ B | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SANT IGNASI VERMELL | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
27/01/2024
|
09:30
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
27/01/2024
|
10:00
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO EL CONGOST MARIA PALAU 25 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
SANT IGNASI | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CNB VILANOVA AKO IM2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - PL28 | CB PARETS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | S.E. SANT JOAN DE MATA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/01/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
10:00
|
C.B.COLL | EL CÍRCOL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
11:30
|
C.B.COLL | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
14:00
|
BASQUET NEUS | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
28/01/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - BLAU | JESUÏTES CASP | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/01/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | S.E. SANT MEDIR B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | GRAMENET BC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | CB GAVÀ 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | AESE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
UE BARBERA A | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
C.E. XAMBA TARONJA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
11:45
|
BÀSQUET PB9 'U13' | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. ESPORTIU GREVOL PROVENÇALS 9 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | C. B. BON PASTOR | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
GEFF CBSAPS-SDE B | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
BOSCO HORTA | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
04/02/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/02/2024
|
18:00
|
CB GUINARDÓ - ESCOLA RAMON I CAJAL | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | EDIFICI TREVOL TREVOL, 9-19 |
|
04/02/2024
|
18:15
|
C.B.COLL | CB PEDAGOGIUM | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/02/2024
|
19:45
|
C.B.COLL | C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
15/02/2024
|
18:30
|
C.B.COLL | UE SANT ANDREU VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CB SANTPEDOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CB MONTPEDRÓS | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO AV. PAISOS CATALANS 1-3 |
|
17/02/2024
|
10:00
|
C. B. BON PASTOR | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - PL28 | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | CB TONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:00
|
C.E. VILATORTA | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | AESE A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | ASME | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/02/2024
|
15:45
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA B | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
18/02/2024
|
11:00
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
18/02/2024
|
12:45
|
S.E. SANT MEDIR | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |
|
18/02/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
18/02/2024
|
18:15
|
C.B.COLL B | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA VERD | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | AEC COLLBLANC MIXTE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET SAFA CLAROR 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | BÀSQUET SANT SADURNÍ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CE LA MARINA B | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
11:00
|
C.B.COLL - GROC | CB ABRERA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - BLAU | BÀSQUET SAFA CLAROR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
24/02/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
24/02/2024
|
20:30
|
CB REGINA | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
25/02/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | U.E. HORTA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/02/2024
|
17:30
|
ASME | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
25/02/2024
|
18:15
|
C.B.COLL | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/02/2024
|
19:30
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. MONTSENY PALLARS, 410 |
|
25/02/2024
|
19:45
|
C.B.COLL | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
26/02/2024
|
19:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
01/03/2024
|
20:00
|
FREDERIC MISTRAL B | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA PERE II DE MONTCADA, 8 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
02/03/2024
|
09:00
|
CB MANLLEU (U14F) | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | SANT GERVASI 2 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | BC TECLA SALA A BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BOSCO HORTA | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/03/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR A | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CANOVELLES BC | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
03/03/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | SALESIANS BADALONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/03/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | CÀMPING BIANYA ROSER B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | CE LA MARINA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | ESCOLAPIS SARRIÀ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - VERD | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
GEFF CBSAPS-SDE A | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET NEUS B | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
BASQUET-CEISSA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
10/03/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BASQUET NEUS | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
10/03/2024
|
18:15
|
C.B.COLL | BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
10/03/2024
|
19:45
|
C.B.COLL | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
15/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | BÀSQUET PB9 'U13' | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | ESCOLA PIA IGUALADA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.E. JESUITES EL CLOT A | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA JESUÏTES EL CLOT VALENCIA, 680 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CB LES FRANQUESES | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
16/03/2024
|
18:15
|
AE LES CORTS-UBAE B | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ARISTIDES MAILLOL AV. JOAN XXIII, 1 |
|
17/03/2024
|
10:00
|
C.B.COLL - BLAU | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
11:30
|
C.B.COLL B | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
12:15
|
B.F. CORNELLÀ | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/03/2024
|
16:45
|
C.B.COLL | C.B. LLINARS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - VERD | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
C.B.COLL - PL28 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/03/2024
|
18:30
|
U.E. CLARET B | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/04/2024
|
19:45
|
C.B.COLL - GROC | SANT IGNASI VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/04/2024
|
18:30
|
C.B.COLL - GROC | CB SANTA COLOMA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET B | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | SANT IGNASI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | ESCOLA PIA GRANOLLERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS BLAU-MAS DE SANT LLEI | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - BLAU | C. B. BON PASTOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IM2 | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
07/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
07/04/2024
|
10:30
|
CB PARETS VERMELL | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CANOVELLES BC 2 | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
07/04/2024
|
15:45
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
07/04/2024
|
19:00
|
ASME B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | UE BARBERA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - PL28 | C.E. XAMBA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/04/2024
|
11:30
|
C. B. BON PASTOR | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | GEFF CBSAPS-SDE B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
AESE | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
13/04/2024
|
15:30
|
UE MATARO - MLM | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
16:15
|
CB GAVÀ 11 | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
CB PEDAGOGIUM | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
14/04/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
GRAMENET BC | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
14/04/2024
|
12:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
14/04/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | UE SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
14/04/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | C.B. CIC A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
14/04/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | C.B. CIC B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
16/04/2024
|
18:30
|
C.B.COLL | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
19/04/2024
|
22:15
|
C.B.COLL | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | ESCOLAPIS SARRIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | CB MONTPEDRÓS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
ASME | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB TONA | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
CB SANTPEDOR | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
AESE A | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
20/04/2024
|
12:00
|
AULA ESCOLA EUROPEA A | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA AULA AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
20/04/2024
|
13:00
|
UE SANT ANDREU VERMELL | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
19:45
|
CB NOU BADIA - SM | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INST.ESP. BADIA DEL VALLES VIA DE LA PLATA S/N |
|
21/04/2024
|
10:00
|
C.B.COLL - BLAU | C.E. VILATORTA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/04/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA NEGRE | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
21/04/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
21/04/2024
|
16:45
|
C.B.COLL | ESCOLAPIS SARRIA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
21/04/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - VERD | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
21/04/2024
|
19:45
|
C.B.COLL | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
23/04/2024
|
21:00
|
C.B.COLL - PL28 | CB. CORNELLA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
25/04/2024
|
18:30
|
C.B.COLL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET ATE NEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 3 | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB ABRERA | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - VERD | CE LA MARINA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
U.E. HORTA A | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
28/04/2024
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
28/04/2024
|
13:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
28/04/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
28/04/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - BLAU | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/04/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | CE LA MARINA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
28/04/2024
|
19:45
|
C.B.COLL B | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL | CB MANLLEU (U14F) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - PL28 | FREDERIC MISTRAL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CB CALELLA | C.B.COLL - BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
04/05/2024
|
09:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C.B.COLL - GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - VERD | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C.B.COLL - BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
04/05/2024
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
04/05/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | TRIOMF - UB MIR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - PL28 | CANOVELLES BC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:45
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | C.B.COLL - GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
05/05/2024
|
16:45
|
C.B.COLL - VERD | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
05/05/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - PL28 | CB IPSI B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ | C.B.COLL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
05/05/2024
|
19:45
|
C.B.COLL - BLAU | AE BADALONÈS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
07/05/2024
|
21:00
|
C.B.COLL B | CB LA SALLE HORTA B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
10/05/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | C.B.COLL - VERD | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
10/05/2024
|
18:15
|
ESCOLAPIS SARRIÀ | C.B.COLL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
10/05/2024
|
20:00
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | GEFF CBSAPS-SDE A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - GROC | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.B.COLL - BLAU | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA | C.B.COLL - PL28 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C.B.COLL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SANT IGNASI | C.B.COLL - PL28 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | BASQUET-CEISSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:30
|
C.B.COLL - GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
12:45
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | C.B.COLL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
11/05/2024
|
19:15
|
JAC SANTS BARCELONA B | C.B.COLL - PL28 | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B.COLL - BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
12/05/2024
|
16:45
|
C.B.COLL | CB PREMIA DE DALT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
12/05/2024
|
17:00
|
CB SANTA COLOMA | C.B.COLL - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB KOBRAS B | C.B.COLL B | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |