Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
13/09/2023
|
21:45
|
HOMS UE MATARÓ - FM | WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/09/2023
|
09:00
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/09/2023
|
10:15
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/09/2023
|
10:45
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/09/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/09/2023
|
16:15
|
SHARP ALMEDA | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/09/2023
|
16:30
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | C.B. L'HOSPITALET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/09/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
16/09/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | PAJARRACO CBS | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/09/2023
|
10:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
17/09/2023
|
12:30
|
CB PARETS | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/09/2023
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | HOMS UE MATARÓ - FM | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
17/09/2023
|
18:15
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | BARÇA CBS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
23/09/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
23/09/2023
|
10:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
23/09/2023
|
12:00
|
JAC SANTS BARCELONA U15 1 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
23/09/2023
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 2 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
23/09/2023
|
12:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2006 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
23/09/2023
|
16:00
|
UE.MONTGAT | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
23/09/2023
|
17:45
|
MANRESA CBF U14 | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
23/09/2023
|
20:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/09/2023
|
11:45
|
BASKET ALMEDA | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
24/09/2023
|
12:10
|
PAJARRACO CBS | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
24/09/2023
|
12:30
|
AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
24/09/2023
|
15:45
|
UE MATARO - SBF | CB GRANOLLERS 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/09/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
24/09/2023
|
18:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/09/2023
|
19:45
|
UE MATARO - TC | IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/09/2023
|
20:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | BARÇA CBS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CN CALDES | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
30/09/2023
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
30/09/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U16 1 | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
30/09/2023
|
10:45
|
KIDS&US- AECAM MALGRAT | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
30/09/2023
|
11:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
30/09/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | SANT GERVASI 1 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
30/09/2023
|
12:15
|
SESE B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | SABADELL BQ VALLÈS U15M | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/09/2023
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
30/09/2023
|
15:45
|
UE MATARO FM -ILF | CB.CANET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
15:45
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | SABADELL BQ VALLÈS U14M | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
UE MATARO - MBM | CB CERDANYOLA AL DIA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
17:00
|
SEGLE XXI | HOMS UE MATARÓ - FM | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
30/09/2023
|
17:15
|
UE MATARO - MLM | ESCOLA PIA GRANOLLERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
30/09/2023
|
17:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
30/09/2023
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/09/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
01/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/10/2023
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | UNILEVER VILADECANS DISHELEC 65 | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
01/10/2023
|
17:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
01/10/2023
|
17:45
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
01/10/2023
|
19:30
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/10/2023
|
20:30
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRBM | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
07/10/2023
|
09:30
|
UB SANT ADRIA BLANC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
07/10/2023
|
10:15
|
FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
07/10/2023
|
10:30
|
LLAVANERES MARESME 2013 | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
C.B. L'HOSPITALET BLANC | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/10/2023
|
10:45
|
UE MATARO FM -IGF | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | C.B. SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
11:00
|
MARISTES ADEMAR | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
07/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
UE MATARO - PRAM | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
JESUÏTES CASP | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
07/10/2023
|
12:30
|
MANRESA CBF U12 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
07/10/2023
|
12:45
|
BÀSQUET MANRESA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
07/10/2023
|
15:45
|
FEMENÍ OSONA 2011 - OVA PROJECTS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
07/10/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | ESCOLA IPSI 12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
16:15
|
UE MATARO - TC | CB ADEPAF TXOT'S | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
07/10/2023
|
17:45
|
SALESIANS BADALONA | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
07/10/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | GEIEG | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO - MAM | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
08/10/2023
|
10:30
|
SANT GERVASI 1 | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/10/2023
|
10:45
|
UE MATARO - MGM | SALESIANS BADALONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
08/10/2023
|
11:15
|
TGN BÀSQUET O8A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
08/10/2023
|
12:30
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | CB GRANOLLERS 3 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/10/2023
|
15:45
|
DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
UE MATARO - SBF | SHAD CB MOLLET A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
08/10/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
08/10/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/10/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/10/2023
|
09:30
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
12/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | JAC SANTS BARCELONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/10/2023
|
11:30
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
12/10/2023
|
12:15
|
SESE A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
12/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | JAC SANTS BARCELONA U14 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/10/2023
|
16:15
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/10/2023
|
17:45
|
CB SANT JOSEP B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
12/10/2023
|
18:00
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | CBF CERDANYOLA U18 PREFERENT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/10/2023
|
19:45
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/10/2023
|
12:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/10/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | C.B. L’HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/10/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | OCA GLOBAL - CBSALOU | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/10/2023
|
20:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
15/10/2023
|
10:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | TALENOM BOET MATARÓ 2008 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
15/10/2023
|
11:00
|
CB TARRAGONA | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
15/10/2023
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
15/10/2023
|
12:30
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
15/10/2023
|
16:00
|
AL PANINO JET TERRASSA U15 | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
15/10/2023
|
19:00
|
BARÇA CBS | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
20/10/2023
|
18:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. LLINARS | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA 1 D'OCTUBRE (PISTA ANNEXA) AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
GRAMENET BC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
21/10/2023
|
09:00
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
SESE B | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
10:30
|
BÀSQUET SITGES | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN |
|
21/10/2023
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
CB SANTA COLOMA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
21/10/2023
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
UE MATARO - PRLM | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
21/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | CB TARRAGONA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
13:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA 1 | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/10/2023
|
15:45
|
UE MATARO - MNM | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | MARISTAS CORUÑA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
21/10/2023
|
16:30
|
BÀSQUET SAFA CLAROR A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
21/10/2023
|
17:15
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/10/2023
|
17:30
|
UER PINEDA DE MAR A | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | SEGLE XXI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
18:00
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
BÀSQUET GIRONA U17 | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
21/10/2023
|
21:15
|
UE MATARO FM S21 | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO FM -IGF | CB CALELLA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | SABADELL BQ VALLÈS U12F-B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
22/10/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
22/10/2023
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U10M | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
22/10/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | JET TERRASSA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
BASKET ALMEDA | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
22/10/2023
|
12:00
|
UE MATARO FM -ILF | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
22/10/2023
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
24/10/2023
|
18:15
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | TALENOM BOET MATARÓ 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/10/2023
|
08:45
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | MATARÓ PARC BOET 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/10/2023
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
UE MATARO - PRAM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
10:30
|
CLINICA TERMENS C.E. XAMBA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/10/2023
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
28/10/2023
|
11:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
UE MATARO - MNM | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
28/10/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | SHARP ALMEDA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
UE MATARO - MBM | BBA CASTELLDEFELS 2012M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
28/10/2023
|
13:30
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/10/2023
|
15:45
|
UE MATARO - PRBM | BC TECLA SALA B VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | BASKET ESPLUGUES A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
28/10/2023
|
17:15
|
UE MATARO FM -ILF | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | CLASS BAQUET SANT ANTONI | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/10/2023
|
19:15
|
FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
29/10/2023
|
09:00
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | SABADELL BQ VALLÈS U13M | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
UE MATARO - PRLM | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
29/10/2023
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
29/10/2023
|
12:30
|
UE MATARO FM S21 | CB LES FRANQUESES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
UE MATARO - MLM | CB GRANOLLERS 3 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
AE BADALONÈS | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
29/10/2023
|
13:30
|
BARÇA CBS | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CB SANT JOSEP | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
29/10/2023
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
29/10/2023
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | CB PARETS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
29/10/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/10/2023
|
21:45
|
UE MATARO - TC | UB SANT ADRIA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
09:00
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | BASKET ALMEDA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
01/11/2023
|
10:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | TALENOM BOET MATARÓ 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
15:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
17:30
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | JAC SANTS BARCELONA U15 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/11/2023
|
18:45
|
LIMA-HORTA BARCELONA | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
01/11/2023
|
19:15
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
04/11/2023
|
09:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET OCELLS DE GUALBA | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/11/2023
|
10:30
|
UE BARBERA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA B | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | JAC SANTS BARCELONA U16 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/11/2023
|
11:30
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa) MONTCADA, 10. |
|
04/11/2023
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/11/2023
|
12:00
|
SANT GERVASI 3 | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | PAIDOSASFE U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | SANT GERVASI 2 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO EL CONGOST MARIA PALAU 25 |
|
04/11/2023
|
15:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U15M | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | O. A. R. GRACIA BOCACCIO S/N |
|
04/11/2023
|
16:00
|
UE MATARO - MGM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA U18 | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
04/11/2023
|
16:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM | MAGECTIAS CONTRA VIOLENCIA GENERO | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | PAJARRACO CBS | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/11/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | LLAVANERES MARESME | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/11/2023
|
19:45
|
BASKET ALMEDA | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
05/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | TRIOMF - UB MIR | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | CNB VILANOVA AKO IM2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/11/2023
|
09:00
|
LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:15
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
05/11/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | TALENOM BOET MATARÓ 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/11/2023
|
12:00
|
CB CALELLA | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/11/2023
|
12:30
|
BASKET ALMEDA NEGRE | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
05/11/2023
|
12:30
|
LA SALLE MANRESA 1 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
05/11/2023
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U14M | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | MANRESA CBF U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | SESE B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/11/2023
|
17:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/11/2023
|
18:15
|
U.E. CLARET A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
09/11/2023
|
19:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRBM | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT 2011 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 1 | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
CB PARETS NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
BARÇA CBS BLAU | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/11/2023
|
09:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
11/11/2023
|
09:15
|
NOU BÀSQUET OLESA | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
SESE A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
11/11/2023
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOBOL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | TGN BÀSQUET O8A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
UE MATARO - PRAM | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U14 1 | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
11/11/2023
|
10:45
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
11/11/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/11/2023
|
12:30
|
UE MATARO - MAM | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
UE MATARO - MGM | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
11/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB. CORNELLA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
11/11/2023
|
16:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
11/11/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/11/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | ODILO FC CARTAGENA CB | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/11/2023
|
19:45
|
CB SANTA COLOMA A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
UE MATARO FM -IGF | KIDS&US- AECAM MALGRAT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
SANT GERVASI 1 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/11/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/11/2023
|
17:00
|
VALHALLA - CB ARGENTONA A | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
12/11/2023
|
17:45
|
UE MATARO FM S21 | SANT IGNASI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
12/11/2023
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA A | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/11/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | CB LES FRANQUESES | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CBF CERDANYOLA U9 PREMINI 1ER ANY | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
18/11/2023
|
09:15
|
LA VALLALTA BC BLANC | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
18/11/2023
|
09:30
|
ESCOLA IPSI 12 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
18/11/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | UCAP U13 TXOT'S | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
18/11/2023
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
SALESIANS BADALONA | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
18/11/2023
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
18/11/2023
|
12:15
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | MANRESA CBF U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
13:30
|
UE MATARO - MBM | C.B. L'HOSPITALET BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
15:45
|
JAC SANTS BARCELONA U18 | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
UE MATARO - MNM | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
18/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
UE MATARO - MLM | LLAVANERES MARESME 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
18:15
|
IBERSOL CBT | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
18/11/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | ADBAR SANFER | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/11/2023
|
19:30
|
CBF CERDANYOLA U18 PREFERENT | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
18/11/2023
|
20:55
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
19/11/2023
|
09:00
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | UB SANT ADRIA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
UE MATARO FM -ILF | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
UE MATARO - PRGM | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
19/11/2023
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
19/11/2023
|
12:30
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | U13 C.E SANT NICOLAU | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/11/2023
|
16:00
|
ORLANDAI | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
19/11/2023
|
17:45
|
UE MATARO - TC | GRUP VIA - CB ARTÉS | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
19/11/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CB SANT JOSEP B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
23/11/2023
|
19:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | SESE A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UE MATARO FM S21 | CB GRANOLLERS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRBM | CLUB NATACIO TERRASSA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
10:15
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
25/11/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | CB TARRAGONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
11:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
UE MATARO - PRAM | SABADELL BQ VALLÈS U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
25/11/2023
|
12:45
|
UNIO ESPORTIVA BARBERA | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
25/11/2023
|
12:45
|
JET TERRASSA U12 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL.LEGI VEDRUNA C/ DEL COL.LEGI 9 |
|
25/11/2023
|
13:30
|
UE MATARO - MAM | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
13:30
|
BARÇA CBS 1R ANY | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
GRAMENET BC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
25/11/2023
|
14:15
|
JOVENTUT BADALONA A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
25/11/2023
|
15:15
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
15:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2008 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
UE MATARO - MBM | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
16:30
|
CB CALELLA | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
25/11/2023
|
17:00
|
SEGLE XXI | HOMS UE MATARÓ - FM | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT SANT MATEU, S/N |
|
25/11/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | MATARÓ PARC BOET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/11/2023
|
18:15
|
HOMS UE MATARÓ | C.B. PRAT | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/11/2023
|
19:00
|
BÀSQUET GIRONA | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
25/11/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | C.B. LLINARS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
09:00
|
C.B. L’HOSPITALET B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
26/11/2023
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U12F-B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
26/11/2023
|
10:30
|
UE MATARO - MGM | UE.MONTGAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
10:45
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | AL PANINO JET TERRASSA U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
13:30
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | ESCOBOL | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
15:45
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
26/11/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | BÀSQUET SITGES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | BARÇA CBS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
17:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ | UER PINEDA DE MAR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/11/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
26/11/2023
|
19:45
|
BARÇA CBS | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLANC | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 3 | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | MANRESA CBF U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE MATARO - MGM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
02/12/2023
|
11:00
|
BC TECLA SALA B VERMELL | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA BARON DEL MALDA, 27 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | CLINICA TERMENS C.E. XAMBA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | 52MOMENTS CBS FEM A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
TALENOM BOET MATARÓ 2007 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
BBA CASTELLDEFELS 2012M | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
02/12/2023
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
UE MATARO - TC | MARISTES ADEMAR | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
17:00
|
BARÇA CBS U21 | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
02/12/2023
|
17:15
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
02/12/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | NAUTICO TENERIFE ULL | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
SEGLE XXI | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT SANT MATEU, S/N |
|
02/12/2023
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/12/2023
|
20:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BÀSQUET GIRONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
UE MATARO FM -IGF | UER PINEDA DE MAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
03/12/2023
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | CB SANT JOSEP B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/12/2023
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
03/12/2023
|
12:45
|
CB TARRAGONA | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
BARÇA CBS 1R ANY | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET 1 | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/12/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | CB L'HORTA GODELLA | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/12/2023
|
18:00
|
WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | HOMS UE MATARÓ - FM | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE MATARO - PRGM | MARISTES ADEMAR | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | FD CASSANENC | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
10:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE MATARO - PRAM | UE BARBERA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE MATARO - MBM | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2015 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO IM2 | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE MATARO - MLM | CLUB BÀSQUET OCELLS DE GUALBA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE.MONTGAT | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
16/12/2023
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
LLAVANERES MARESME | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
16/12/2023
|
13:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | ESCOLA PIA GRANOLLERS | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | C.B. LLINARS ESCOBOL BLAU | ESCOBOL | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
15:45
|
UE MATARO - MNM | SANT GERVASI 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/12/2023
|
17:15
|
UE MATARO - PRLM | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
17:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM | CB ARXIL | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
18:30
|
TERRA ENDINS CB VILATORRADA | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
16/12/2023
|
18:45
|
UE MATARO - PRBM | EL CÍRCOL B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/12/2023
|
19:15
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | JOVENTUT BADALONA B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA VERD | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
16/12/2023
|
20:15
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
10:45
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
UE MATARO FM -ILF | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
CB PARETS | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
17/12/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
UE MATARO FM S21 | FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/12/2023
|
20:00
|
HOMS UE MATARÓ | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L'HOSPITALET | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/12/2023
|
10:45
|
AEC COLLBLANC BLAU | UE MATARO - MBM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/12/2023
|
13:30
|
CB VILADECANS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/12/2023
|
16:30
|
U.E. CLARET C | UE MATARO - MLM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/12/2023
|
19:00
|
CB SANTA COLOMA A | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
10:45
|
UE MATARO - MGM | SESE B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/12/2023
|
12:15
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/12/2023
|
14:30
|
UE MATARO - MLM | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
28/12/2023
|
16:30
|
UE MATARO - MBM | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
28/12/2023
|
17:30
|
SAGRAT COR 12A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
11:30
|
UE MATARO - MBM | CN CALDES A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
11:45
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | UE MATARO - MLM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
29/12/2023
|
14:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | SESE B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
29/12/2023
|
14:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U11M | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
29/12/2023
|
18:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | BARÇA CBS BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
30/12/2023
|
11:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | CBF CERDANYOLA U12 MINI VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/12/2023
|
13:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
30/12/2023
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | CB ALGINET | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/01/2024
|
10:00
|
UCAM MURCIA | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/01/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
02/01/2024
|
16:00
|
UE MATARO - MAM | AESE BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/01/2024
|
16:00
|
CB LAS ROZAS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
03/01/2024
|
09:30
|
UE MATARO - MAM | CB ALCOBENDAS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | NBF CASTELLÓ | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
03/01/2024
|
16:30
|
VALENCIA BASKET | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
17:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | BASKET ALMEDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
03/01/2024
|
19:00
|
UE MATARO - MAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/01/2024
|
19:00
|
VALENCIA BASKET | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL DE CAN BASSA CATERINA ALBERT, 15 |
|
04/01/2024
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/01/2024
|
11:00
|
C.B. L'HOSPITALET A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/01/2024
|
12:00
|
VANTAGE TOWERS ALCOBENDAS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
06/01/2024
|
17:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | PONCE VALLADOLID | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/01/2024
|
18:15
|
OCA GLOBAL - CBSALOU | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | SALOU - PAVELLÓ MUNICIPAL CENTRAL CARRER MILA S/N |
|
13/01/2024
|
09:00
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/01/2024
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | BÀSQUET GIRONA U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/01/2024
|
12:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
13/01/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/01/2024
|
16:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
UE MATARO - TC | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/01/2024
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
14/01/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
14/01/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/01/2024
|
12:00
|
HOMS UE MATARÓ | GRAN CANARIA | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | CB LES FRANQUESES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/01/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/01/2024
|
16:30
|
CBF CERDANYOLA U18 PREFERENT | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
14/01/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BÀSQUET GIRONA U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12F | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | ESCOLA IPSI 14 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CB TORELLÓ IF – FARMÀCIA ÍNGRID JAIME I BOFILL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
ASME | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/01/2024
|
09:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/01/2024
|
09:30
|
UER PINEDA DE MAR B | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | BARÇA CBS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA 1 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MBM | C.B. MOLLET C | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
20/01/2024
|
13:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | TALENOM BOET MATARÓ 2008 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
15:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BARÇA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
17:30
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | BARÇA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
CB PARETS | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
20/01/2024
|
18:15
|
GEIEG | HOMS UE MATARÓ - FM | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA C/ EMPURIES, 38, 42 |
|
20/01/2024
|
19:45
|
BÀSQUET MANRESA B | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
21/01/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | EL CÍRCOL A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
UE MATARO - MLM | SANT GERVASI 2 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/01/2024
|
09:15
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
21/01/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/01/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | CB SANT JOSEP | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | ESCOBOL | CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora) PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/01/2024
|
12:00
|
BASQUET MOLINS NEGRE | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BARÇA CBS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
12:30
|
CB.CIUTAT VELLA | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
21/01/2024
|
12:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
21/01/2024
|
13:30
|
UE MATARO FM -ILF | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/01/2024
|
13:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U15F | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
21/01/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ | MATARÓ PARC BOET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | SEGLE XXI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/01/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/01/2024
|
18:00
|
52MOMENTS CBS | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/01/2024
|
19:30
|
UE MATARO FM S21 | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/01/2024
|
21:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CN CALDES | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
27/01/2024
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
27/01/2024
|
09:00
|
FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CLUB BASQUET ARGENTONA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/01/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U12 | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/01/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/01/2024
|
11:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS 1R ANY | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/01/2024
|
12:00
|
BASKET ALMEDA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
27/01/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
UE MATARO - MGM | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
UE MATARO FM -IGF | BARÇA CBS BLAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/01/2024
|
13:30
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
27/01/2024
|
14:15
|
UE MATARO FM -ILF | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
UE MATARO - MNM | TRIOMF - UB MIR | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 2 | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
27/01/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
27/01/2024
|
17:30
|
CB PARETS NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
27/01/2024
|
17:45
|
IBERSOFAS - CB ARGENTONA A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
27/01/2024
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | B.F.LEON | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/01/2024
|
20:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM S21 | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/01/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/01/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRGM | CB CALELLA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
28/01/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | SESE A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
UE MATARO - PRBM | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | CB SANT JUST BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/01/2024
|
17:45
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | BASQUET SAFA CLAROR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/01/2024
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
28/01/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
01/02/2024
|
21:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | BARÇA CBS B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | SABADELL BQ VALLÈS U12F-A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
SESE A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/02/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/02/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - BLAU | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
03/02/2024
|
11:00
|
CES BOSCO ROCAFORT | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | BARÇA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF U17 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
03/02/2024
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
HOMS UE MATARÓ | CB VALLS E.S. VAZQUEZ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | C.B. RIPOLLET A MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
CEJ L'HOSPITALET | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
03/02/2024
|
17:30
|
UE MATARO - MBM | SABADELL BQ VALLÈS U11M | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
17:30
|
JAC SANTS BARCELONA U16 1 | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET GIRONA U17 | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
03/02/2024
|
18:15
|
HOMS UE MATARÓ | PALMER BASKET MALLORCA | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
ESCOBOL CB VILASSAR DE DALT VERD | UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOBOL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | BC TECLA SALA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
UE MATARO FM -ILF | A.E. TEIÀ | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/02/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
04/02/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | A.E. SANT ANDREU NATZARET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
14:15
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | SABADELL BQ VALLÈS U15M | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
CB VALLS E.S. VAZQUEZ | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
04/02/2024
|
17:45
|
UE MATARO - TC | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
04/02/2024
|
19:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
04/02/2024
|
19:30
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/02/2024
|
19:15
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
10/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | FEMENÍ OSONA 2011 - OVA PROJECTS | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/02/2024
|
10:30
|
SESE A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/02/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/02/2024
|
13:30
|
BARÇA CBS | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
10/02/2024
|
16:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM | HIERROS DIAZ MIRALVALLE | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/02/2024
|
16:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2007 | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
10/02/2024
|
17:45
|
BÀSQUET MANRESA B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
10/02/2024
|
18:10
|
PAJARRACO CBS | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
10/02/2024
|
18:15
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | BASKET ALMEDA | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/02/2024
|
10:45
|
AL PANINO JET TERRASSA U15 | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
11/02/2024
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2007 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/02/2024
|
19:00
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
14/02/2024
|
19:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
15/02/2024
|
19:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | TALENOM BOET MATARÓ 2011 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/02/2024
|
19:30
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRBM | C.B. MOLLET C | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
SESE A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
17/02/2024
|
10:30
|
SHAD C.B. MOLLET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | UE SANT ANDREU GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
CBF CERDANYOLA U12 MINI VERD | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MGM | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MNM | BASQUET NEUS B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
UE MATARO FM - CGF | CB PEDAGOGIUM A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
GRAMENET BC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/02/2024
|
18:00
|
CB ADEPAF TXOT'S | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU DE CASTELLÓ D'EMPURIES PL. FRANCESÇ MACIA |
|
17/02/2024
|
19:30
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | CB PARETS VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/02/2024
|
10:30
|
UE MATARO FM -IGF | MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/02/2024
|
10:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/02/2024
|
12:00
|
UE MATARO - PRAM | UE BARBERA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/02/2024
|
12:30
|
UE MATARO FM S21 | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/02/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MLM | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/02/2024
|
15:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
SHAD CB MOLLET A | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
18/02/2024
|
16:00
|
BARÇA CBS | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
18/02/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
18/02/2024
|
16:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
21/02/2024
|
20:00
|
BARÇA | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
UE MATARO - MAM | 52MOMENTS CBS U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET A | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
24/02/2024
|
09:00
|
BC SANT JOAN DESPI B | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
24/02/2024
|
10:30
|
RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BÀSQUET MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
24/02/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
24/02/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
24/02/2024
|
12:00
|
VEDRUNA GRÀCIA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
24/02/2024
|
13:00
|
UE MATARO - MBM | EL CÍRCOL 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | MARISCOS CANTON CORTEGADA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | 52MOMENTS CBS FEM A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
24/02/2024
|
17:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
24/02/2024
|
17:30
|
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
24/02/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | BQ MANYANET MOLINS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/02/2024
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | CENG J. CARDENYES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/02/2024
|
19:30
|
CB VILADECANS | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU c/ POMPEU FABRA, 5 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | CB PARETS | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
25/02/2024
|
10:00
|
CB PREMIA DE DALT | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
25/02/2024
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
25/02/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | BÀSQUET GIRONA U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRGM | JAC SANTS BARCELONA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | CB SANT JOSEP | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | JAC SANTS BARCELONA U14 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
25/02/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | CB TARRAGONA 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
UE MATARO - TC | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
27/02/2024
|
18:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
01/03/2024
|
19:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | CB GRANOLLERS 5 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/03/2024
|
09:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
02/03/2024
|
10:00
|
ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | UE MATARÓ ESCOBOL 2 | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRAM | LA SALLE MANRESA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB IMMA | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
DOMINIQUES BARCELONA | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
UE MATARO FM -IGF | BASQUET MOLINS NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | GRAMENET BC | ESCOBOL | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
GRAMENET BC | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U18 | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MLM | ESCOLA PIA GRANOLLERS | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
AB PREMIÀ BLAU | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
UE MATARO FM -ILF | BASQUET SANT PERE FEMENI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2012 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
UE MATARO FM - CGF | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | IBERSOL CBT | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
UB SANT ADRIA A | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 4 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | C.B. L’HOSPITALET B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | CB TORELLÓ PF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA B | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/03/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | CBF CERDANYOLA U18 PREFERENT | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
12:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
03/03/2024
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET MANRESA A | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
03/03/2024
|
17:45
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ | SALESIANS BADALONA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/03/2024
|
19:45
|
UE MATARO - MAM | SABADELL BQ VALLÈS U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/03/2024
|
20:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/03/2024
|
20:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
08:45
|
MATARÓ PARC BOET 1 | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
UE MATARO - MBM | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
PAIDOSASFE U13F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2015 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
BASQUET SAFA CLAROR | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
LIMA-HORTA BÀSQUET | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO UBAE EL CARMEL CIENCIES,S/N-CANT. C/LLOBREGOS |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS BLAU | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | LA SALLE MANRESA 1 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRBM | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
09/03/2024
|
12:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
UE MATARO - PRGM | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | SESE A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U14 | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
UE MATARO - PRLM | SANT GERVASI 3 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
ESCOLA PIA TERRASSA | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
09/03/2024
|
16:30
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | 52MOMENTS CBS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | CB.CIUTAT VELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | SABADELL BQ VALLÈS U10F | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
UE MATARO FM S21 | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
BASKET ALMEDA NEGRE | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
10/03/2024
|
12:15
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
C.B. PRAT | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
10/03/2024
|
15:45
|
SABADELL BQ VALLÈS U13M | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | SEGLE XXI | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
TALENOM BOET MATARÓ 2008 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
10/03/2024
|
18:45
|
UE MATARO - TC | U.E. CLARET A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
19:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
10/03/2024
|
19:15
|
CANOVELLES BC | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT BADALONA B | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/03/2024
|
19:15
|
SEGLE XXI | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | DIRECCIO GRAL. DE L'ESPORT SANT MATEU, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRBM | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL A | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
ESCOLA IPSI 14 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/03/2024
|
10:00
|
ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET C | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 13 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | SABADELL BQ VALLÈS U15F | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UE MATARO - PRAM | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 2 | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | BARÇA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MGM | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | ASME | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
SANT IGNASI | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET A MIXTE | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ | MADERAS SORLI BENICARLO | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRGM | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BARÇA B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 2 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | ESCOBOL | CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora) PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | CB PARETS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
13:00
|
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. ESPORTIU Nº2 SANT FOST AV. MAURI S/N |
|
17/03/2024
|
13:30
|
UE MATARO - SBF | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
UE MATARO - TC | CB SANTA COLOMA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ | AE BADALONÈS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
SESE A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
23/03/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
23/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
23/03/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
23/03/2024
|
17:45
|
UE MATARO FM -IGF | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
24/03/2024
|
09:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | CB PREMIÀ DE DALT | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
09:00
|
UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
09:20
|
3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | UE MATARÓ PANDO | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
09:45
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | JAC SANTS BARCELONA U16 1 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/03/2024
|
10:00
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | ONE SEVEN ONE | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:00
|
BASQUET-CEISSA | UE MATARÓ PANDO | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:00
|
CHOCOBUÑU | UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:20
|
C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | UE MATARÓ U18M PANDO | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:20
|
3X3 BARCELONA CBS | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:40
|
BANANA TEAM | UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:00
|
UE MATARÓ PANDO | C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:00
|
UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | CB L'HOSPITALET | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:20
|
UE MATARÓ U18M PANDO | BASKET ALMEDA SPLAU 3X3 U18 | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:20
|
TALENOM BOET MATARÓ | UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:40
|
UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Mini Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:40
|
MATARÓ PARC BOET 1 | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ PANDO | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:00
|
THE BLUE QUEENS | UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:00
|
TALENOM BOET MATARÓ | UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:20
|
UE MATARÓ U18M PANDO | U18-3X3 CB IGUALADA | C. C. 3x3 Junior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM | WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/03/2024
|
12:40
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:00
|
UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT | ONE SEVEN ONE | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:20
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | BANANA TEAM | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:20
|
CB CERDANYOLA AL DIA | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
14:00
|
UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT | UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
14:00
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY U14 | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
14:20
|
3X3 BARCELONA CBS | UE MATARÓ U17F PANDO | C. C 3x3 junior 1r Any Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
14:40
|
UE MATARÓ U17M PANDO | CB PREMIÀ DE DALT | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
15:20
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | TALENOM BOET MATARÓ | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
15:40
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | ARALIN | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:00
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
24/03/2024
|
16:00
|
UE MATARÓ U17M PANDO | CB. CORNELLÀ B | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:00
|
3X3 BARCELONA CBS 1 | UE MATARÓ U17F PANDO | C. C 3x3 junior 1r Any Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:00
|
BLUE QUARTET | UE MATARÓ U13F LILA JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:20
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:20
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:40
|
UE MATARÓ U13F LILA JUNIOR REPORT | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:40
|
3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | UE MATARÓ U17F PANDO | C. C 3x3 junior 1r Any Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:20
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:40
|
UE MATARÓ U13F LILA JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
18:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
18:40
|
UE MATARÓ U17M PANDO | 3X3 BARCELONA CBS 1 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
30/03/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ | FBWI PALMA | LEB PLATA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
03/04/2024
|
19:45
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
08:45
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB CALELLA VERD | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
06/04/2024
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JUST BLAU | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
06/04/2024
|
09:30
|
MILAR REGUANT AGUT - S.A. SÚRIA | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UE MATARO - MAM | JAC SANTS BARCELONA U12 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
TRIOMF - UB MIR | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA BONAVISTA, S/N (PISCINES) |
|
06/04/2024
|
10:30
|
UE BARBERA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
C.B. LLINARS ESCOBOL VERMELL | UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOBOL | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
06/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | UE MATARÓ ESCOBOL 2 | ESCOBOL | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
06/04/2024
|
11:30
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | BASKET ALMEDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
CE VILA OLÍMPICA GROC | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
06/04/2024
|
12:15
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CB. CORNELLA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | CB PARETS NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
15:45
|
UE MATARO - MLM | CB PARETS VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | BARÇA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
IMNOVA C.B. L’HOSPITALET A | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
06/04/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
06/04/2024
|
17:15
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | BARÇA CBS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
18:15
|
GRUP VIA - CB ARTÉS | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
18:45
|
UE MATARO - MBM | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ | VALHALLA - CB ARGENTONA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
06/04/2024
|
20:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L'HOSPITALET | HOMS UE MATARÓ | LEB PLATA | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
06/04/2024
|
21:15
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | C.B. L'HOSPITALET B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | FEMENY OSONA MYSTICS - OVA PROJECTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
U13 C.E SANT NICOLAU | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRGM | CB.CANET | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
07/04/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
07/04/2024
|
12:30
|
FADEAWAY C.B. L'HOSPITALET A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
07/04/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | CEJ L''HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
UE MATARO FM - CGF | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
07/04/2024
|
19:30
|
BASKET ALMEDA | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
09/04/2024
|
18:40
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/04/2024
|
19:15
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/04/2024
|
19:55
|
MANRESA CBF U13 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
11/04/2024
|
19:45
|
CB TARRAGONA 1 | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
13/04/2024
|
08:45
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM -IGF | RACC ESPLUGUES - CB SANT JUST | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
BARÇA CBS B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/04/2024
|
09:15
|
FEMENÍ OSONA LIBERTY - OVA PROJECTS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
13/04/2024
|
10:15
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | BARÇA CBS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
13/04/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
13/04/2024
|
11:15
|
BC TECLA SALA | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
13/04/2024
|
11:45
|
HOMS UE MATARÓ - CAM | BARÇA | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
12:00
|
UE MATARO - PRAM | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
12:15
|
LA VALLALTA BC BLANC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
13/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MGM | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
15:30
|
UE MATARO - MLM | C.B.COLL - BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
13/04/2024
|
16:30
|
UE MATARO - TC | BÀSQUET GIRONA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
17:10
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
UE MATARO - PRGM | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM | TENERIFE | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
UE MATARO - PRBM | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
13/04/2024
|
20:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | MANRESA CBF U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM - CGF | CEJ L'HOSPITALET | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | CE LA SALLE BONANOVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
BARÇA | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER DEL SOL, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U12F-A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
14/04/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRLM | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
12:00
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | CB PREMIA DE DALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | CB VILANOVA DEL VALLES-NEGRE MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
SABADELL BQ VALLÈS U11M | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
14/04/2024
|
14:15
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BÀSQUET GIRONA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
16:00
|
UE MATARO - SBF | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
14/04/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
14/04/2024
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
14/04/2024
|
19:15
|
CB GRANOLLERS | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/04/2024
|
20:45
|
BÀSQUET GIRONA U16 | HOMS UE MATARÓ - CAM | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
18/04/2024
|
21:30
|
UE MATARO - SBF | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
19/04/2024
|
21:00
|
UE MATARO FM S21 | ORLANDAI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | CBF CERDANYOLA U12 MINI VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | SESE A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
BASQUET NEUS B | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
C.B. MOLLET C | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
20/04/2024
|
10:00
|
ESCOLA MARESME 3 VILES BLAU | UE MATARÓ ESCOBOL 17 | ESCOBOL | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | SHAD C.B. MOLLET A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
UCAP U13 TXOT'S | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLÓ MUNICIPAL DE PERALADA C/ COMTE ZAVELLA, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
20/04/2024
|
11:30
|
UE SANT ANDREU GROC | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
20/04/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | U.E. CLARET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
20/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
UE MATARÓ ESCOBOL 2 | ESCOLA MARESME 3 VILES GRIS | ESCOBOL | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM A | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
16:45
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
UE MATARO - MNM | CLUB BASQUET ARGENTONA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
JAC SANTS BARCELONA U14 1 | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
UE MATARO - MBM | PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
MARISTES ADEMAR | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
20/04/2024
|
18:00
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM S21 | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP B | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
CB PARETS VERMELL | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:15
|
U.E. CLARET A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU CLARET NAPOLS 348 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | LLUÏSOS DE GRÀCIA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS 1R ANY | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
UE MATARO FM -IGF | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
CB.CANET | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ A | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JAF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
21/04/2024
|
15:30
|
FD CASSANENC | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
21/04/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | BC MORABANC ANDORRA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
UER PINEDA DE MAR | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
25/04/2024
|
20:30
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | AL PANINO JET TERRASSA U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
26/04/2024
|
19:15
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
26/04/2024
|
22:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U15M | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
27/04/2024
|
08:45
|
CB PREMIA DE DALT | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | UE.MONTGAT | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRBM | BC SANT JOAN DESPI B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U10 | UE MATARO - PRGM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS FEM A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB PARETS | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
UE MATARO - MGM | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
UE MATARO - PRLM | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA A | HOMS UE MATARÓ - IAM | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
CENG J. CARDENYES | HOMS UE MATARÓ - FM IAF | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
BQ MANYANET MOLINS | HOMS UE MATARÓ - IGM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
27/04/2024
|
13:30
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
27/04/2024
|
14:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
UE MATARO - MNM | U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
16:15
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | SHARP UE MATARÓ FM - CBF | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
27/04/2024
|
17:15
|
UE MATARO - TC | TERRA ENDINS CB VILATORRADA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
UE MATARO - MLM | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
27/04/2024
|
19:00
|
HOMS UE MATARÓ - JBM | CB TARRAGONA 1 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM -ILF | CREU ALTA SABADELL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/04/2024
|
09:00
|
52MOMENTS CBS U12 | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
28/04/2024
|
10:45
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | TALENOM BOET MATARÓ 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - B - | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
EL CÍRCOL 2013 | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB TARRAGONA 1 | HOMS UE MATARÓ - CBM | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | CB PARETS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
UE MATARO FM - CGF | CB PREMIA DE DALT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/04/2024
|
18:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
01/05/2024
|
09:20
|
UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | CB CERDANYOLA AL DIA | C. C. 3x3 Infantil Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
09:40
|
UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | CHOCOBUÑU | C. C. 3x3 Infantil Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
10:00
|
UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | CB ARTÉS | C. C. 3x3 Mini Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
10:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
10:20
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | BANANA TEAM | C. C. 3x3 Mini Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
10:20
|
UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | 3X3 C.B. L'ALDEA | C. C. 3x3 Infantil Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
10:20
|
3X3 CAMBRILS | UE MATARÓ PANDO | C. C. 3x3 Sènior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
11:00
|
UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | BAC AGRAMUNT | C. C. 3x3 Infantil Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
11:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | U18-3X3 CB IGUALADA | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
11:00
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY | UE MATARÓ PANDO | C. C. 3x3 Sènior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
11:20
|
CB CERDANYOLA AL DIA | UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
11:40
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | REUS PLOMS SALLE 3X3 U12 | C. C. 3x3 Mini Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
11:40
|
MATARÓ PARC BOET 1 | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
12:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | BASKET ALMEDA SPLAU 3X3 U18 | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
12:20
|
UE MATARÓ PANDO | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Sènior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
12:20
|
UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | REUS PLOMS SALLE 3X3 U14 BLANC | C. C. 3x3 Infantil Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
12:20
|
CB L'HOSPITALET | UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
12:30
|
PEGANDTINA.COM BC MORABANC ANDORRA 2013 | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
01/05/2024
|
12:40
|
UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | REUS PLOMS SALLE 3X3 U14 | C. C. 3x3 Infantil Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
13:00
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Mini Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
13:00
|
UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | CHOCOBUÑU | C. C. 3x3 Infantil Femení | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
13:00
|
UE MATARÓ U18M PANDO | C.B. PRAT - MYBCNEVENTS | C. C. 3x3 Junior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
13:00
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY | UE MATARÓ PANDO | C. C. 3x3 Sènior Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
13:40
|
CB L'HOSPITALET | UE MATARÓ U12M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
14:00
|
MATARÓ PARC BOET 1 | UE MATARÓ U14M JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
15:00
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | EL MASNOU BASQUETBOL | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
15:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
15:40
|
BÀSQUET MANRESA U17 | UE MATARÓ U17M PANDO | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:00
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | REUS PLOMS SALLE 3X3 U13 | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
16:20
|
UE MATARÓ U17M PANDO | C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY U17 | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:00
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | TALENOM BOET MATARÓ | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
17:20
|
UE MATARÓ U17M PANDO | CBT | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
18:00
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
18:00
|
TALENOM BOET MATARÓ | UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
01/05/2024
|
18:20
|
UE MATARÓ U17M PANDO | CB. CORNELLÀ | C. C 3x3 Junior 1r Any Masculí | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
02/05/2024
|
20:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | UE MATARO - TC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/05/2024
|
18:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | TALENOM BOET MATARÓ 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UE MATARÓ ESCOBOL 17 | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S ESCOBOL | ESCOBOL | CASAL DE LA JOVENTUT (anexa al Palau Josep Mora) PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. VILASSAR MAR 1984 | UE MATARÓ ESCOBOL 2 | ESCOBOL | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB ARTÉS VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
04/05/2024
|
10:15
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | DOMINIQUES BARCELONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 1 | UE MATARO FM -IGF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
UE MATARO FM -ILF | ESCOLA PIA TERRASSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS | UE MATARO - MLM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO EL CONGOST MARIA PALAU 25 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
JESUÏTES CASP | UE MATARO FM - CGF | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
11:45
|
UE MATARO - PRGM | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
12:00
|
TALENOM BOET MATARÓ 2011 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/05/2024
|
12:15
|
CEJ L''HOSPITALET A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:30
|
UE MATARO - MAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
13:15
|
UE MATARO - PRAM | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
04/05/2024
|
14:15
|
UE MATARO - MBM | BASKET ALMEDA NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ | UE.MONTGAT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
17:30
|
C.B. L’HOSPITALET B | HOMS UE MATARÓ - JBM | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
04/05/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - IAM | SESE A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
17:45
|
UE MATARO - PRBM | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
CB LES FRANQUESES | UE MATARO - SBF | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
04/05/2024
|
19:30
|
UE MATARO FM S21 | VILÀBASQUET VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
HOMS UE MATARÓ - IGM | CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CGM | CB IMMA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
UE MATARO - PRLM | GRAMENET BC | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 5 | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
BASQUET SANT PERE FEMENI | UE MATARO FM -ILF | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
05/05/2024
|
09:30
|
UB SANT ADRIA VERMELL | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
05/05/2024
|
10:30
|
UE MATARO - MNM | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
SHARP UE MATARÓ FM - CBF | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
JOVENTUT BADALONA A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
05/05/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/05/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ PF | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
05/05/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | CB PREMIA DE DALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/05/2024
|
16:00
|
EL CÍRCOL | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
05/05/2024
|
16:00
|
CBF CERDANYOLA U17 1ER ANY | CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - JBF | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CBM | CB GRANOLLERS 4 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
05/05/2024
|
19:30
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | BARÇA CBS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
08/05/2024
|
19:15
|
BÀSQUET GIRONA U13 | ABADEN UE MATARÓ - IBM | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL VILA-ROJA AURORA BERTRANA 35 |
|
08/05/2024
|
21:00
|
HOMS UE MATARÓ | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -IBF | CB TORELLÓ IF – FARMÀCIA ÍNGRID JAIME I BOFILL | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | TALENOM BOET MATARÓ 2015 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - FUCSIA | UE MATARO - MBM | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | UE MATARO - PRBM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
11/05/2024
|
09:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U10F | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRAF | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
11/05/2024
|
10:30
|
UE MATARO FM - CGF | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRGF | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU CONTRABANDISTES, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 3 | UE MATARO - PRLM | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
SESE A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MBF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
BARÇA CBS U13 | MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CB PREMIA DE DALT | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
11/05/2024
|
11:15
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ A | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MAF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
11/05/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA A | UE MATARO - PRAM | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
11/05/2024
|
12:15
|
DRAFT GRAMENET - EL RACÓ DEL CAFÈ | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
11/05/2024
|
12:30
|
ABADEN UE MATARÓ - IBM | BÀSQUET MANRESA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MGM | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ | UB SANT ADRIA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
UE MATARO - MNM | CB LA LLAGOSTA MIN MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
CB.CIUTAT VELLA B | HOMS UE MATARÓ - CGM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
11/05/2024
|
17:45
|
UE MATARO - TC | CB.CIUTAT VELLA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
UE MATARO - MLM | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
11/05/2024
|
18:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U12M | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SABADELL SPORTS CENTER-CASABLANCAS C/ FONT I SAGUÉ, S/N (Accés al costat núm. 1) |
|
12/05/2024
|
09:00
|
UE MATARO FM -IGF | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/05/2024
|
12:30
|
UE MATARO - SBF | UE.MONTGAT - VERMELL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
12/05/2024
|
17:45
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | MATARÓ PARC BOET 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
18/05/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
19/05/2024
|
17:45
|
MATARÓ PARC BOET | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
25/05/2024
|
20:45
|
HOMS UE MATARÓ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |