Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
17/09/2023
|
13:00
|
MANRESA CBF A | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO NOU CONGOST CRTA. MANRESA A ST. JOAN VILAT |
|
23/09/2023
|
16:30
|
AB PREMIÀ | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
23/09/2023
|
18:15
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | C.B. PRAT - MONTIBELLO | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
23/09/2023
|
20:00
|
AB PREMIÀ | WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
24/09/2023
|
10:30
|
EPSA | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | AIGUAJOC COMTE BORRELL, 21 - 33 |
|
24/09/2023
|
11:00
|
VILÀBASQUET VILADECANS | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PREMIÀ DE DALT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ | FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
30/09/2023
|
10:30
|
AB PREMIÀ | DRAFT GRAMENET | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
AB PREMIÀ BLAU | LLAVANERES MARESME | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CB MANYANET LES CORTS | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
30/09/2023
|
10:30
|
CN CALDES | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
30/09/2023
|
11:30
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AB PREMIÀ | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
AB PREMIÀ BLAU | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
12:00
|
C.B. LLINARS | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
30/09/2023
|
12:15
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
30/09/2023
|
13:30
|
AB PREMIA GROC | JOVENTUT BADALONA VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
13:30
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PREMIA DE DALT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ | EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
30/09/2023
|
18:00
|
TGN BÀSQUET A | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
01/10/2023
|
09:00
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
01/10/2023
|
10:30
|
EL MASNOU BASQUETBOL A | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
01/10/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
01/10/2023
|
18:00
|
C.B. LLINARS A | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
04/10/2023
|
21:10
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | CB GRANOLLERS 1 | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
MATARÓ PARC BOET | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
07/10/2023
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
07/10/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CANOVELLES BC 2 | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
07/10/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ | CB SANTA COLOMA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
07/10/2023
|
18:45
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
07/10/2023
|
19:30
|
AB PREMIA GROC | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
08/10/2023
|
09:00
|
CB PARETS 2 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
08/10/2023
|
10:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
08/10/2023
|
12:00
|
LLAVANERES MARESME | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
08/10/2023
|
16:00
|
A.E. MINGUELLA - DRIVIM | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
09/10/2023
|
19:00
|
AB PREMIA GROC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/10/2023
|
18:00
|
AB PREMIÀ | CLUB BÀSQUET ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/10/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
21/10/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ | TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/10/2023
|
18:15
|
LA VALLALTA BC | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
22/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
22/10/2023
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U14 2 | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
22/10/2023
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
22/10/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
22/10/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | JOVENTUT BADALONA 2 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
22/10/2023
|
16:00
|
MATARÓ PARC BOET 1 | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
22/10/2023
|
17:15
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
22/10/2023
|
17:45
|
PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
28/10/2023
|
09:00
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/10/2023
|
10:30
|
MONTMELO CB | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | AE BADALONÈS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
12:00
|
UE MATARO - MNM | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UER PINEDA DE MAR B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | JOVENTUT LES CORTS | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/10/2023
|
18:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
28/10/2023
|
19:30
|
AB PREMIÀ | CB CALELLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
29/10/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
29/10/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
29/10/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | MATARÓ PARC BOET | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
29/10/2023
|
16:15
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
29/10/2023
|
17:45
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | AE BADALONÈS VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
MARISTES ADEMAR | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT COLOM, 66-A |
|
04/11/2023
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
04/11/2023
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
04/11/2023
|
10:30
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL C/ GIRONA, S/N |
|
04/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
10:45
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
04/11/2023
|
12:15
|
LA VALLALTA BC BLANC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
04/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | HOMS UE MATARÓ - CLM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CANOVELLES BC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ | UE MATARO FM S21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
04/11/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ | JESUÏTES CASP | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
SESE A | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
04/11/2023
|
17:45
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
05/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | EL CÍRCOL A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PARETS 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/11/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
05/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/11/2023
|
19:15
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
10/11/2023
|
19:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB SANTA COLOMA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
09:00
|
LLAVANERES MARESME | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
11/11/2023
|
09:15
|
DRAFT GRAMENET | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
11/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLANC | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
10:45
|
MARISTES ADEMAR | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
11/11/2023
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
11/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | CB MANYANET LES CORTS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ GROC | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
13:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
11/11/2023
|
16:00
|
CB PREMIÀ DE DALT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
11/11/2023
|
16:30
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | EVENTS - CB IGUALADA | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
18:15
|
AB PREMIÀ | VIROLAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/11/2023
|
19:30
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
12/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | C.B. GUIXOLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLAU | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/11/2023
|
12:30
|
CB.CANET | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
12/11/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA VERD | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
12/11/2023
|
17:00
|
CB LES FRANQUESES | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
18/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
09:00
|
CB SANTA COLOMA A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
18/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
18/11/2023
|
11:00
|
CB VILADECANS | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
18/11/2023
|
12:00
|
SANT GERVASI 3 | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
18/11/2023
|
13:00
|
CANOVELLES BC 2 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
CE PALAMÓS - U18 GROC | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS C/GASPART MATAS S/N |
|
18/11/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR A | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
19/11/2023
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
19/11/2023
|
12:30
|
CB VILASSAR DE MAR 1984 | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
19/11/2023
|
19:00
|
DRAFT GRAMENET | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO LA BASTIDA PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME |
|
24/11/2023
|
18:00
|
AB PREMIÀ BLANC | SANT GERVASI 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB LES FRANQUESES B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | MATARÓ PARC BOET 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
11:00
|
UER PINEDA DE MAR B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
25/11/2023
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
25/11/2023
|
12:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | JAC SANTS BARCELONA U14 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLANC | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U12M | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
12:30
|
MARISTES ADEMAR A | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
25/11/2023
|
13:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
25/11/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | CÀMPING BIANYA ROSER A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/11/2023
|
17:45
|
CB TORELLÓ SM | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
26/11/2023
|
09:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
26/11/2023
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | MATARÓ PARC BOET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
26/11/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | SANT IGNASI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLANC | UE MATARO - MNM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | KIA QUADIS ARMOTOR - CB ARGENTONA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
AE BADALONÈS | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
02/12/2023
|
12:15
|
BÀSQUET ALELLA AKOMMO | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
02/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLAU | MONTMELO CB | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | REFORMIT ARENYS BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/12/2023
|
17:45
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
03/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
ORLANDAI | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
03/12/2023
|
16:00
|
UER PINEDA DE MAR B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET-B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE MATARO - MAM | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | MARISTES ADEMAR | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
AE BADALONÈS VERMELL | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS) PLAÇA DEL GAS |
|
16/12/2023
|
16:00
|
AB PREMIÀ | CB GRANOLLERS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
CANOVELLES BC | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
16/12/2023
|
17:45
|
AB PREMIÀ BLAU | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/12/2023
|
17:45
|
CEJ L'HOSPITALET A | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/12/2023
|
18:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
AB PREMIÀ | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
HOMS UE MATARÓ - CLM | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/12/2023
|
10:45
|
AB PREMIÀ | UE.MONTGAT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
AB PREMIÀ | FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/12/2023
|
12:45
|
CB CALELLA | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
13/01/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | UB SANT ADRIA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/01/2024
|
16:30
|
BARÇA CBS U21 | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
13/01/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
14/01/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CN CALDES B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
14/01/2024
|
17:30
|
ORLANDAI | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | ESCOLA CEIP ORLANDAI AV. J.FOIX / DOMINGUEZ MIRALL |
|
20/01/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB TONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
10:00
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO METAL·LIC TUBO CAMP DE LES MORERES, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
MATARÓ PARC BOET 2013 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CN CALDES | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | UE MATARO - MGM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB MANLLEU (U16F) | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
20/01/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
13:30
|
HOMS UE MATARÓ - ILM | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
16:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
20/01/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | MANRESA CBF A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/01/2024
|
19:30
|
AB PREMIA GROC | C.B.COLL - VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VORAMAR LA RIERA PREMIA, 68 |
|
21/01/2024
|
09:00
|
BÀSQUET ALELLA B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
21/01/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
21/01/2024
|
11:00
|
AB PREMIÀ BLANC | EL MASNOU BASQUETBOL B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/01/2024
|
13:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
21/01/2024
|
16:30
|
SANT GERVASI 2 | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | SAFA-HORTA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI VERMELL | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
27/01/2024
|
10:30
|
C.B. MOLLET A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
10:45
|
E.B. ROSELLA BLANC | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/01/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B. RIPOLLET A MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | VILÀBASQUET VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | EPSA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/01/2024
|
18:00
|
C.B. PRAT - MONTIBELLO | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
28/01/2024
|
09:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | LA VALLALTA BC BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
28/01/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/01/2024
|
16:00
|
B.F. CORNELLÀ B | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
28/01/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
28/01/2024
|
18:45
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
28/01/2024
|
19:30
|
WAKEFUL SECURITY CANOVELLES BC | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
03/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | CB PARETS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/02/2024
|
09:00
|
CB PREMIA DE DALT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
03/02/2024
|
10:30
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
03/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
CB L'AMETLLA | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
03/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ GROC | C.B GRUP BARNA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/02/2024
|
13:30
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
03/02/2024
|
15:45
|
BASQUET-CEISSA | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
03/02/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ BLAU | MATARÓ PARC BOET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/02/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/02/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | TGN BÀSQUET A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/02/2024
|
19:30
|
AB PREMIÀ | C.B. LLINARS A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/02/2024
|
10:15
|
EL CAFE - CB PALAFOLLS U21 | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | EL PALAUET DE PALAFOLLS C/ BAIX S/N. |
|
04/02/2024
|
10:30
|
CANOVELLES BC MIXTO | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
04/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | UER PINEDA DE MAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/02/2024
|
16:00
|
UE BARBERA | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
04/02/2024
|
17:45
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLANC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | I.E.S. FRONT MARITIM ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT) |
|
10/02/2024
|
16:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL A | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
11/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | C.B. LLIÇA DE VALL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | BÀSQUET PÀLCAM B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
09:15
|
BÀSQUET ALELLA VIDA SIGNIFICATIVA | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
17/02/2024
|
10:30
|
SFERIC 2014 BLANC | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | ABADEN UE MATARÓ - PIM | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | SANT GERVASI 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
12:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | A.E. MINGUELLA - DRIVIM | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | EL MASNOU BASQUETBOL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
13:00
|
AE LES CORTS-UBAE B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
CB GRANOLLERS 1 | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
17/02/2024
|
16:00
|
U.E. HORTA A | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | LLAVANERES MARESME | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/02/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
17/02/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | GIMNAS MUNICIPAL CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses) |
|
18/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CN CALDES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | SFERIC 2013 VERD MAXCOLCHON | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
18/02/2024
|
09:00
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
18/02/2024
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET BLAU | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
CB SENTMENAT | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
24/02/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA B | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
24/02/2024
|
10:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET D | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI MIXTE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA B | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
24/02/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ GROC | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
24/02/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | PROMOVIATGES CBF CERDANYOLA | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | UE BARBERA B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLANC | SALESIANS SABADELL VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | C.B. LLINARS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | UER PINEDA DE MAR A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C. B. BON PASTOR | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
25/02/2024
|
19:30
|
AB PREMIÀ | LA VALLALTA BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | CREU ALTA SABADELL 1 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
AB PREMIÀ BLAU | EL CÍRCOL B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
AB PREMIÀ GROC | UB SANT ADRIA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B. CENTELLES MIXTE | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PEDAGOGIUM B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ BLAU | MATARÓ PARC BOET 2013 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS GROC | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
02/03/2024
|
13:30
|
AB PREMIÀ BLAU | HOMS UE MATARÓ - ILM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | JESUÏTES CASP | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | CREU ALTA SABADELL 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
AB PREMIÀ | GEFF CBSAPS-SDE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
MATARÓ PARC BOET | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB.CANET | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR CATALUNYA, S/N |
|
03/03/2024
|
13:00
|
AB PREMIÀ BLAU | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/03/2024
|
13:00
|
AB PREMIÀ GROC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB CALELLA | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
03/03/2024
|
17:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CBSFC1946 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB PREMIA DE DALT NEGRE | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT PG. DE CAN BALET, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | C.B. MOLLET B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B. RIPOLLET A MIXTE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | SESE A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B.COLL - GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE GUILLÓ FORMACIÓN | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
UE MATARO FM S21 | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
SFERIC BLANC | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
LA VALLALTA BC BLANC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB LA GARRIGA | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN NOGUERA AV. AVI MUSQUERA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | CN CALDES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB TONA | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | UE BÀSQUET MARTORELLES | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB MANLLEU (U16F) | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
13:30
|
UE MATARO - MGM | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PREMIA DE DALT | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU 2 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
EVENTS - CB IGUALADA | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
VIROLAI | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO VIROLAI PORTELL 9 |
|
16/03/2024
|
20:00
|
C.B. GUIXOLS | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL B | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB LES FRANQUESES | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC BROKERS 88 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
17/03/2024
|
18:15
|
C.B.COLL - VERD | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB VILA DE MONTORNÈS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
CN CALDES | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
06/04/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
06/04/2024
|
09:15
|
SAFA-HORTA | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU SA.FA. HORTA TORRENT DEL CARMEL, 1 |
|
06/04/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ GROC | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
11:30
|
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU AV. JAUME CAMPMAJOR, 30 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
SFERIC 2013 VERD MAXCOLCHON | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
06/04/2024
|
12:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLANC | E.B. ROSELLA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | B.F. CORNELLÀ B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | CE PALAMÓS - U18 GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
U. B. LLEFIÀ B | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | C.B. BETSAIDA MAJOR CANTONADA MONGES |
|
06/04/2024
|
17:45
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | DRAFT GRAMENET | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIA GROC | C.E SANT NICOLAU 2 | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CLUB BÀSQUET SANT CELONI VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB VILADECANS | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB VILASSAR DE MAR 1984 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB PARETS | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
10:45
|
FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT POL PARC LITORAL, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
16:00
|
SANT IGNASI | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
13/04/2024
|
17:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER A | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
13/04/2024
|
17:30
|
MATARÓ PARC BOET TARONJA | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ BLAU | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
13/04/2024
|
19:15
|
MATARÓ PARC BOET BLANC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
13/04/2024
|
19:30
|
AB PREMIÀ | UE BARBERA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
14/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CANOVELLES BC MIXTO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
14/04/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA A | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
14/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | MARISTES ADEMAR A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
14/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB TORELLÓ SM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
20/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | SFERIC 2014 BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | BASQUET SAFA CLAROR 1 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
TRIOMF - UB MIR | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MIQUEL POBLET CAMI DE LA FONT FREDA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
20/04/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
20/04/2024
|
09:30
|
BÀSQUET PÀLCAM B | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
20/04/2024
|
10:30
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA VIDA SIGNIFICATIVA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ BLANC | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
12:00
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
20/04/2024
|
13:30
|
AB PREMIÀ | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | ORLANDAI | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
17:45
|
AB PREMIA GROC | MATARÓ PARC BOET BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
20/04/2024
|
19:15
|
BÀSQUET GIRONA U18 VERMELL | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
21/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | AE LES CORTS-UBAE B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/04/2024
|
10:30
|
ABADEN UE MATARÓ - PIM | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
21/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIA GROC | U.E. HORTA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET | AB PREMIÀ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
21/04/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
21/04/2024
|
19:30
|
MOLDSTOCK C.B. MOLLET C | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B. RIPOLLET A MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
09:15
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 NEGRE | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
27/04/2024
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
09:45
|
C. B. BON PASTOR | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
UE BARBERA B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | CLUB BÀSQUET SANT CELONI MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE-MAS DE SANT LLEI | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
SALESIANS SABADELL VERMELL | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
C.B. LLINARS | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL LLINARS AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N |
|
27/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | CB SENTMENAT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
17:15
|
UER PINEDA DE MAR A | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO NINO BUSCATO BARCELONA, 33-35 |
|
27/04/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
27/04/2024
|
18:00
|
WECOLORS - AB PREMIÀ | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
27/04/2024
|
20:00
|
AB PREMIÀ | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/04/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | F.C. MARTINENC BÀSQUET D | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/04/2024
|
12:30
|
AB PREMIÀ | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
28/04/2024
|
17:45
|
CB GRANOLLERS | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
01/05/2024
|
12:00
|
JESUÏTES CASP | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
EL CÍRCOL B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA |
|
04/05/2024
|
09:00
|
UB SANT ADRIA VERMELL | AB PREMIÀ GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
04/05/2024
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL 2 | AB PREMIÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AB PREMIÀ BLANC | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
09:15
|
AB PREMIÀ BLAU | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
C.E.B. SANT JORDI BLAU | AB PREMIÀ GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
04/05/2024
|
10:15
|
CREU ALTA SABADELL 1 | AB PREMIA GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
04/05/2024
|
11:00
|
AB PREMIÀ | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
11:00
|
ESCOLA IPSI 13 | AB PREMIÀ | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU IPSI PISTA MINI PROVENÇA 97 (INTERIOR ILLA) |
|
04/05/2024
|
11:30
|
AB PREMIÀ BLAU | BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
12:45
|
AB PREMIA GROC | TRIOMF - UB MIR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
13:30
|
CB PEDAGOGIUM B | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS NEPTU, 12 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
AB PREMIÀ | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
CN CALDES B | AB PREMIÀ | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
04/05/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | ORLANDAI | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
04/05/2024
|
18:00
|
C.B. RIPOLLET A MIXTE | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
04/05/2024
|
19:30
|
UB SANT ADRIA 1 | AB PREMIÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/05/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ | CB.CANET | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
05/05/2024
|
11:45
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | PAVELLO MARINA BESOS Carrer de Dolores Ibarruri Pasionaria, s/n |
|
05/05/2024
|
12:30
|
AB PREMIA GROC | CB MANYANET LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ | CB LA GARRIGA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
09:15
|
LAURA PUJADAS PERRUQUERIA-AECAM MALGRAT | AB PREMIA GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
11/05/2024
|
09:15
|
SALESIANS BADALONA | AB PREMIÀ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA) ALFONS XII, 111 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
AB PREMIÀ | ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD | AB PREMIÀ BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
11/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - GROC | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
11/05/2024
|
10:45
|
BÀSQUET ALELLA PROP INSTITUT | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU ABELARDO VERA PG. CREU DE PEDRA, S/N |
|
11/05/2024
|
11:00
|
CBSFC1946 | AB PREMIÀ BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
11/05/2024
|
12:00
|
AB PREMIÀ GROC | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
16:00
|
AB PREMIA GROC | SFERIC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
17:45
|
AB PREMIÀ | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
11/05/2024
|
19:30
|
AB PREMIÀ | SANT GERVASI 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ BLAU | CB PREMIA DE DALT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
09:00
|
AB PREMIÀ GROC | CB PREMIA DE DALT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
09:30
|
C.B. MOLLET B | AB PREMIA GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO AV. CALDES DE MONTBUI, 1 |
|
12/05/2024
|
10:45
|
AB PREMIÀ BLAU | C.B. RIPOLLET A MIXTE | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR CAMI DEL MIG, 62 |
|
12/05/2024
|
12:15
|
NIPPON - CB BELLVITGE NEGRE | AB PREMIÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
12/05/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | AB PREMIÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |