Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:15
|
C.B. RODA DE TER | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
24/09/2023
|
19:00
|
C.B. RODA DE TER | ODENA CLUB BASQUET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
30/09/2023
|
09:00
|
C.B. CENTELLES MIXTE | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
30/09/2023
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB MANLLEU (U15M BLAU) | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
30/09/2023
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
30/09/2023
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB CASTELLET | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
01/10/2023
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA 2 | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
07/10/2023
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | C.E. VILATORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
07/10/2023
|
12:00
|
CB TONA 2 | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
07/10/2023
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB TONA B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
07/10/2023
|
18:30
|
C.B. RODA DE TER | SFERIC 07 BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
21/10/2023
|
09:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
21/10/2023
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
21/10/2023
|
17:45
|
LA SALLE MANRESA | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
22/10/2023
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/10/2023
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/10/2023
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/10/2023
|
12:15
|
C.B. RODA DE TER | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/10/2023
|
16:00
|
C.B. RODA DE TER | CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/10/2023
|
18:00
|
C-B- RODA DE TER | CB SANTPEDOR | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
04/11/2023
|
09:00
|
ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO EL CONGOST MARIA PALAU 25 |
|
04/11/2023
|
12:30
|
SANTA BLAU | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
05/11/2023
|
16:00
|
S.A. SÚRIA | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
05/11/2023
|
16:00
|
A.E. SALLENT | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
11/11/2023
|
10:30
|
C.B. RODA DE TER | C.B. CENTELLES MIXTE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
11/11/2023
|
12:15
|
C.B. RODA DE TER | BÀSQUETOMS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
11/11/2023
|
19:30
|
FEMENÍ OSONA BLANC - OVA PROJECTS | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
12/11/2023
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB ARTÉS B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
12/11/2023
|
18:00
|
CB MANLLEU (U15M BLAU) | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
18/11/2023
|
09:15
|
C.E. VILATORTA | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU SJ VILATORTA AV. SANT LLORENÇ, 80 |
|
18/11/2023
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB TONA 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
18/11/2023
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
18/11/2023
|
18:30
|
CLUB BASQUET VILATORRADA | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA CTRA. DE CALAF, S/N |
|
19/11/2023
|
19:30
|
CB ESPARREGUERA VERD | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
25/11/2023
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
25/11/2023
|
16:00
|
CB TORELLÓ JM NEGRE | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
25/11/2023
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
26/11/2023
|
12:30
|
C.B. CENTELLES | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
C.B. RODA DE TER | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
02/12/2023
|
13:00
|
CB LES FRANQUESES VERD | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
02/12/2023
|
17:45
|
CB TORELLÓ CM - PROBIOTICS EMLIFE | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
03/12/2023
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA AUSONETA COSTAT PISTES D'ATLETISME |
|
03/12/2023
|
19:30
|
CB SANTPEDOR | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | ESCOLA PIA GRANOLLERS MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/12/2023
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | SANTA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/12/2023
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | A.E. SALLENT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/12/2023
|
19:00
|
C.B. RODA DE TER | CB MANLLEU (SF) | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
17/12/2023
|
16:30
|
LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
13/01/2024
|
12:15
|
C.B. RODA DE TER | ODENA CLUB BASQUET | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
13/01/2024
|
19:30
|
CB TORELLÓ SF | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
20/01/2024
|
10:30
|
A.E. SALLENT | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
20/01/2024
|
11:00
|
CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES CAMI DE LA CASA ALTA, S/N |
|
20/01/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB SOLSONA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
21/01/2024
|
12:30
|
C.B. CENTELLES | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
21/01/2024
|
17:00
|
CEB NAVARCLES | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/01/2024
|
16:30
|
ODENA CLUB BASQUET | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
28/01/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CANOVELLES BC 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/01/2024
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/01/2024
|
16:00
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/02/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
C.B. NAVAS | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
03/02/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | LA SALLE MANRESA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
04/02/2024
|
19:45
|
CB CASTELLET | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
17/02/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | SFERIC 2012 VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
17/02/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | ON TOUR ACB PALAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
17/02/2024
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | MANRESA CBF 3 | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
18/02/2024
|
17:00
|
SFERIC 07 BLANC | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
24/02/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB LA LLAGOSTA CDT | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
24/02/2024
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
24/02/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | C.B. NAVAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
25/02/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | LA SALLE MANRESA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A.E. TEIÀ | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EL CIM JOSEP PUIGORIOL, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CAL RITA PORTA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | C.B. SANTA EUGÈNIA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CBSFC1946 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | CB CASTELLBISBAL NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | S.A. SÚRIA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
09/03/2024
|
18:15
|
C.B. RODA DE TER | CLUB NATACIO TERRASSA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | A.E. SALLENT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | CB VILANOVA DEL VALLÈS VERMELL-MAS DE SANT LLEI | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUETOMS | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
C-B- RODA DE TER | C.B. CENTELLES | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
17/03/2024
|
16:30
|
CB ARTÉS B | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CLUB BASQUET VILATORRADA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CANOVELLES BC 2 | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
06/04/2024
|
18:15
|
C.B. RODA DE TER | CB ESPARREGUERA VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
07/04/2024
|
18:00
|
CB LA MERCÈ | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL.ESP.MPALS. MARTORELL GERMANS MARTI, 14 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
13/04/2024
|
10:45
|
C-B- RODA DE TER | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CB TONA B | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
13/04/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | CB TORELLÓ JM NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
14/04/2024
|
16:30
|
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
20/04/2024
|
09:00
|
SFERIC 2012 VERD | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
MANRESA CBF 3 | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO OMS I DE PRAT ROGER DE FLOR 1 |
|
20/04/2024
|
10:45
|
ON TOUR ACB PALAU | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
20/04/2024
|
16:30
|
C.B. RODA DE TER | FEMENÍ OSONA C - OVA PROJECTS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
21/04/2024
|
12:15
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
27/04/2024
|
11:00
|
CB LA LLAGOSTA CDT | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU EL TURO JOAQUIM BLUME S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
16:45
|
C.B. RODA DE TER | LA CONFIANZA - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
28/04/2024
|
19:30
|
CB MANLLEU (SF) | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU PSG. DEL TER, S/N |
|
04/05/2024
|
09:00
|
C.B. RODA DE TER | MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B. RODA DE TER | A.E. TEIÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
04/05/2024
|
16:30
|
ODENA CLUB BASQUET | C.B. RODA DE TER | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N |
|
04/05/2024
|
20:30
|
C.B. RODA DE TER | CB TORELLÓ SF | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
11/05/2024
|
09:30
|
C.B. SANTA EUGÈNIA | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV.MPAL. STA.EUGENIA DE BERGA SOT DE LES BRUIXES |
|
11/05/2024
|
12:15
|
C.B. RODA DE TER | CEB NAVARCLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
11/05/2024
|
17:30
|
CB SOLSONA | C.B. RODA DE TER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA JOAQUIM BLUME, S/N |
|
12/05/2024
|
17:15
|
CBSFC1946 | C.B. RODA DE TER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ LLUÍS VALLCORBA AV. ESCOLES, S/N |
|
12/05/2024
|
19:30
|
CB CASTELLBISBAL NEGRE | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
19/05/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | C-B- RODA DE TER | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |