Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
23/09/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
01/10/2023
|
12:45
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
07/10/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | C.B.CASTELLAR MASC B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
07/10/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
08/10/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | BÀSQUET PÀLCAM | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
21/10/2023
|
16:00
|
CB ABRERA | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
21/10/2023
|
19:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
22/10/2023
|
10:30
|
BASQUET NOU BARRIS B | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
28/10/2023
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
29/10/2023
|
13:00
|
CLUB BÀSQUET CAT | BC SANT JOAN DESPI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
29/10/2023
|
19:15
|
CÀMPING BIANYA ROSER | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
04/11/2023
|
09:00
|
CE SAGRAT COR DIPUTACIO | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN |
|
05/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | BIM U-25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
05/11/2023
|
16:15
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
11/11/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
12/11/2023
|
16:00
|
BASKET ESPLUGUES | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
18/11/2023
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA 2 | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
19/11/2023
|
12:00
|
C.B.CASTELLAR MASC B | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
25/11/2023
|
08:45
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
25/11/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | BASQUET NOU BARRIS B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
25/11/2023
|
12:30
|
BASKET VALLDOREIX | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA LA FARGA Camí de Sant Cugat a Papiol 36 |
|
02/12/2023
|
11:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
02/12/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
03/12/2023
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
17/12/2023
|
16:00
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
17/12/2023
|
17:15
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
13/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
14/01/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CB BELLVITGE - JOAN XXIII | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
20/01/2024
|
09:30
|
CES BOSCO ROCAFORT | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | SALESIANS ROCAFORT ROCAFORT, 42 |
|
20/01/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | UE BARBERA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
21/01/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
27/01/2024
|
12:00
|
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
03/02/2024
|
12:00
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
04/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
17/02/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
17/02/2024
|
16:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
18/02/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
24/02/2024
|
09:00
|
U. B. LLEFIÀ A | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
24/02/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
24/02/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CB ABRERA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | C.E SANT NICOLAU BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
02/03/2024
|
16:00
|
BC SANT JOAN DESPI 1 | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CÀMPING BIANYA ROSER | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE LA MARINA A | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE BARBERA A | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
C.E.B. SANT JORDI ROSA | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | BASKET ESPLUGUES | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
02/04/2024
|
19:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
06/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | JOVENTUT BADALONA 2 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAT | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
13/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CREU ALTA SABADELL VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
14/04/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | BASKET VALLDOREIX | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
20/04/2024
|
12:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
21/04/2024
|
16:00
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
21/04/2024
|
16:45
|
C.B. VILADECAVALLS | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CLUB BÀSQUET CAT | U. B. LLEFIÀ A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET CAT | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
28/04/2024
|
12:00
|
BIM U-25 | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | B. I. M. SANT CRIST, 60 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
C.E SANT NICOLAU BLAU | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
05/05/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | CLUB BÀSQUET CAT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | CLUB BÀSQUET CAT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CE LA MARINA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
11/05/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |
|
12/05/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET CAT | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA) |