Resultats i classificacions C.C. CADET FEMENI PREFERENT


Competició: FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 16:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BARÇA CBS A 47 49
16/09/2017 11:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 112 36
16/09/2017 19:30 CBF CERDANYOLA A BASKET ALMEDA 1 51 59
16/09/2017 16:00 FEMENI MARESME A LLAVANERES PLATGES MATARO-CAF 59 47
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 12:30 BARÇA CBS A FEMENI MARESME A LLAVANERES 48 51
23/09/2017 12:30 BASKET ALMEDA 1 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A 69 60
23/09/2017 16:00 JOVENTUT BADALONA FEMENI A CBF CERDANYOLA A 62 67
23/09/2017 17:45 PLATGES MATARO-CAF SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 31 59
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 16:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 72 36
15/11/2017 19:00 BARÇA CBS A BASKET ALMEDA 1 82 53
05/11/2017 12:45 CBF CERDANYOLA A PLATGES MATARO-CAF 69 42
30/09/2017 16:00 FEMENI MARESME A LLAVANERES SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 46 57
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 18:30 BASKET ALMEDA 1 FEMENI MARESME A LLAVANERES 51 53
07/10/2017 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A BARÇA CBS A 49 87
07/10/2017 17:45 PLATGES MATARO-CAF CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A 61 67
07/10/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A CBF CERDANYOLA A 96 43
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/10/2017 10:30 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 50 78
12/10/2017 16:00 BARÇA CBS A PLATGES MATARO-CAF 73 50
12/10/2017 19:45 BASKET ALMEDA 1 JOVENTUT BADALONA FEMENI A 62 36
12/10/2017 12:15 FEMENI MARESME A LLAVANERES CBF CERDANYOLA A 62 47
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 17:45 PLATGES MATARO-CAF BASKET ALMEDA 1 32 50
19/10/2017 19:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BARÇA CBS A 78 52
14/10/2017 16:00 CBF CERDANYOLA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A 41 57
14/10/2017 16:00 FEMENI MARESME A LLAVANERES JOVENTUT BADALONA FEMENI A 72 52
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A FEMENI MARESME A LLAVANERES 45 47
22/10/2017 10:45 BARÇA CBS A CBF CERDANYOLA A 60 46
22/10/2017 18:30 BASKET ALMEDA 1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 57 65
21/10/2017 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A PLATGES MATARO-CAF 57 53
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 16:00 BARÇA CBS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A 67 38
28/10/2017 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 53 99
28/10/2017 18:00 BASKET ALMEDA 1 CBF CERDANYOLA A 47 52
28/10/2017 10:45 PLATGES MATARO-CAF FEMENI MARESME A LLAVANERES 61 58
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 16:00 FEMENI MARESME A LLAVANERES BARÇA CBS A 49 41
04/11/2017 19:45 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A BASKET ALMEDA 1 47 51
04/11/2017 17:45 CBF CERDANYOLA A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 42 44
04/11/2017 09:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A PLATGES MATARO-CAF 108 30
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A 36 60
11/11/2017 17:45 BASKET ALMEDA 1 BARÇA CBS A 56 61
11/11/2017 17:45 PLATGES MATARO-CAF CBF CERDANYOLA A 45 72
11/11/2017 09:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A FEMENI MARESME A LLAVANERES 84 34
Jornada 11 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 16:00 FEMENI MARESME A LLAVANERES BASKET ALMEDA 1 36 47
18/11/2017 17:45 BARÇA CBS A JOVENTUT BADALONA FEMENI A 68 63
18/11/2017 16:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A PLATGES MATARO-CAF 62 52
12/11/2017 12:45 CBF CERDANYOLA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 32 93
Jornada 12 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 11:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A - -
25/11/2017 19:30 PLATGES MATARO-CAF BARÇA CBS A - -
25/11/2017 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENI A BASKET ALMEDA 1 - -
25/11/2017 17:45 CBF CERDANYOLA A FEMENI MARESME A LLAVANERES - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 16:30 BASKET ALMEDA 1 PLATGES MATARO-CAF - -
02/12/2017 13:15 BARÇA CBS A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A - -
02/12/2017 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A CBF CERDANYOLA A - -
03/12/2017 09:00 JOVENTUT BADALONA FEMENI A FEMENI MARESME A LLAVANERES - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 16:00 FEMENI MARESME A LLAVANERES CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A - -
16/12/2017 17:45 CBF CERDANYOLA A BARÇA CBS A - -
16/12/2017 11:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A BASKET ALMEDA 1 - -
16/12/2017 17:45 PLATGES MATARO-CAF JOVENTUT BADALONA FEMENI A - -
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA A 11 11 0 0 929 464 22
2 BARÇA CBS A 11 8 3 0 688 580 19
3 FEMENI MARESME A LLAVANERES 11 7 4 0 567 580 18
4 BASKET ALMEDA 1 11 6 5 0 602 575 17
5 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A 11 5 6 0 605 587 16
6 CBF CERDANYOLA A 11 4 7 0 562 667 15
7 JOVENTUT BADALONA FEMENI A 11 2 9 0 524 794 13
8 PLATGES MATARO-CAF 11 1 10 0 504 734 12
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +