Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/09/2016 19:30 LLUISOS DE GRACIA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 41 57
25/09/2016 17:00 C.B. OLOT A CEEC MAS AVICOLA A 57 61
05/10/2016 20:30 CLUB NATACIO SABADELL SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 47 42
25/09/2016 17:45 C.B. LES FRANQUESES A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 43 51
25/09/2016 12:30 GEIEG B A.B. PREMIA 62 50
02/12/2016 21:30 U.E. SANT CUGAT 1 C.B. IPSI A - OTTO SYLT 55 59
24/09/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP MATARO PARC DORI DORI BOET 58 55
25/09/2016 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 44 37
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2016 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 77 45
02/10/2016 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET LLUISOS DE GRACIA A 63 39
01/10/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.E. SANT NICOLAU EBYP 46 50
01/10/2016 17:45 A.B. PREMIA U.E. SANT CUGAT 1 48 54
02/10/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT GEIEG B 48 55
01/10/2016 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.B. LES FRANQUESES A 75 59
02/10/2016 12:15 CEEC MAS AVICOLA A CLUB NATACIO SABADELL 74 43
02/10/2016 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS C.B. OLOT A 38 63
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 63 52
08/10/2016 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A MATARO PARC DORI DORI BOET 49 58
08/10/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 27 60
09/10/2016 11:00 C.B. LES FRANQUESES A CEEC MAS AVICOLA A 49 56
09/10/2016 12:30 GEIEG B SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 52 56
08/10/2016 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 51 52
08/10/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP A.B. PREMIA 63 55
09/10/2016 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. OLOT A 52 61
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/10/2016 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 74 42
15/10/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT A.E. SANT ANDREU NATZARET A 68 62
15/10/2016 17:45 A.B. PREMIA LLUISOS DE GRACIA A 44 54
16/10/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.E. SANT NICOLAU EBYP 38 48
15/10/2016 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B U.E. SANT CUGAT 1 64 44
16/10/2016 12:15 CEEC MAS AVICOLA A GEIEG B 49 56
03/11/2016 21:00 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS C.B. LES FRANQUESES A 40 47
16/10/2016 12:00 C.B. OLOT A CLUB NATACIO SABADELL 70 52
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 69 39
22/10/2016 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A A.B. PREMIA 73 54
23/10/2016 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET C.B. IPSI A - OTTO SYLT 73 54
23/10/2016 17:45 C.B. LES FRANQUESES A C.B. OLOT A 54 61
22/10/2016 18:00 GEIEG B LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 50 37
22/10/2016 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 CEEC MAS AVICOLA A 69 81
22/10/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 62 42
19/12/2016 20:30 CLUB NATACIO SABADELL A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 59 62
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2016 16:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 41 38
29/10/2016 17:45 A.B. PREMIA MATARO PARC DORI DORI BOET 56 76
30/10/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A.E. SANT ANDREU NATZARET A 57 67
29/10/2016 17:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B LLUISOS DE GRACIA A 63 53
30/10/2016 12:15 CEEC MAS AVICOLA A C.E. SANT NICOLAU EBYP 50 57
30/10/2016 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS U.E. SANT CUGAT 1 63 44
29/10/2016 17:45 C.B. OLOT A GEIEG B 67 70
29/10/2016 19:00 CLUB NATACIO SABADELL C.B. LES FRANQUESES A 44 33
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CEEC MAS AVICOLA A 58 54
05/11/2016 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 62 89
06/11/2016 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET BASQUET ATENEU MONTSERRAT 68 36
05/11/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT A.B. PREMIA 70 59
05/11/2016 16:15 GEIEG B CLUB NATACIO SABADELL 62 47
05/11/2016 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 C.B. OLOT A 54 67
06/11/2016 19:15 C.E. SANT NICOLAU EBYP LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 54 46
06/11/2016 19:00 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. LES FRANQUESES A 67 58
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2016 19:30 A.B. PREMIA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 53 65
13/11/2016 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. IPSI A - OTTO SYLT 60 62
12/11/2016 20:15 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B MATARO PARC DORI DORI BOET 46 75
13/11/2016 12:15 CEEC MAS AVICOLA A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 70 69
13/11/2016 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS LLUISOS DE GRACIA A 36 40
12/11/2016 17:45 C.B. OLOT A C.E. SANT NICOLAU EBYP 62 52
12/11/2016 17:30 CLUB NATACIO SABADELL U.E. SANT CUGAT 1 44 64
12/11/2016 16:15 C.B. LES FRANQUESES A GEIEG B 66 60
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. OLOT A 56 49
19/11/2016 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 66 61
20/11/2016 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET CEEC MAS AVICOLA A 66 49
19/11/2016 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 42 55
19/11/2016 16:00 A.B. PREMIA BASQUET ATENEU MONTSERRAT 57 66
19/11/2016 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 C.B. LES FRANQUESES A 63 47
19/11/2016 19:00 C.E. SANT NICOLAU EBYP CLUB NATACIO SABADELL 62 48
20/11/2016 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A GEIEG B 49 61
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/11/2016 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 55 58
26/11/2016 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B A.B. PREMIA 61 65
27/11/2016 12:15 CEEC MAS AVICOLA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 57 60
27/11/2016 10:00 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS MATARO PARC DORI DORI BOET 55 83
26/11/2016 17:45 C.B. OLOT A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 68 79
26/11/2016 19:30 CLUB NATACIO SABADELL LLUISOS DE GRACIA A 47 65
26/11/2016 17:45 C.B. LES FRANQUESES A C.E. SANT NICOLAU EBYP 44 58
27/11/2016 12:30 GEIEG B U.E. SANT CUGAT 1 64 52
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2016 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. LES FRANQUESES A 54 34
03/12/2016 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CLUB NATACIO SABADELL 66 65
04/12/2016 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET C.B. OLOT A 69 48
04/12/2016 12:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 28 36
03/12/2016 17:45 A.B. PREMIA CEEC MAS AVICOLA A 55 40
04/12/2016 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 57 48
03/12/2016 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP GEIEG B 73 39
04/12/2016 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A U.E. SANT CUGAT 1 62 66
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2016 18:45 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 83 47
16/12/2016 22:00 CEEC MAS AVICOLA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 65 54
18/12/2016 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS A.B. PREMIA 72 53
17/12/2016 17:45 C.B. OLOT A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 70 44
17/12/2016 17:45 CLUB NATACIO SABADELL MATARO PARC DORI DORI BOET 48 73
18/12/2016 17:45 C.B. LES FRANQUESES A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 60 66
18/12/2016 12:30 GEIEG B LLUISOS DE GRACIA A 46 36
17/12/2016 17:45 U.E. SANT CUGAT 1 C.E. SANT NICOLAU EBYP 43 58
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A U.E. SANT CUGAT 1 60 41
14/01/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A GEIEG B 52 55
14/01/2017 19:30 MATARO PARC DORI DORI BOET C.B. LES FRANQUESES A 68 33
15/01/2017 12:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CLUB NATACIO SABADELL 66 43
14/01/2017 17:45 A.B. PREMIA C.B. OLOT A 69 63
15/01/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 62 70
14/01/2017 19:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CEEC MAS AVICOLA A 68 48
15/01/2017 12:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.E. SANT NICOLAU EBYP 55 45
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/01/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 49 62
11/02/2017 17:45 C.B. OLOT A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 57 54
21/01/2017 18:00 CLUB NATACIO SABADELL A.B. PREMIA 50 35
22/01/2017 19:45 C.B. LES FRANQUESES A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 60 49
22/01/2017 12:30 GEIEG B MATARO PARC DORI DORI BOET 64 70
21/01/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 A.E. SANT ANDREU NATZARET A 61 56
21/01/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP LLUISOS DE GRACIA A 46 48
22/01/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CEEC MAS AVICOLA A 52 59
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 70 40
28/01/2017 19:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.E. SANT NICOLAU EBYP 39 59
29/01/2017 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET U.E. SANT CUGAT 1 76 38
29/01/2017 18:00 C.B. IPSI A - OTTO SYLT GEIEG B 47 68
28/01/2017 17:45 A.B. PREMIA C.B. LES FRANQUESES A 48 52
29/01/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT CLUB NATACIO SABADELL 56 45
28/01/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.B. OLOT A 58 50
27/01/2017 22:00 CEEC MAS AVICOLA A LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 59 52
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A LLUISOS DE GRACIA A 52 56
05/02/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A C.B. OLOT A 58 50
04/02/2017 19:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B CLUB NATACIO SABADELL 60 35
05/02/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. LES FRANQUESES A 52 56
04/02/2017 17:45 A.B. PREMIA GEIEG B 53 60
04/02/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT U.E. SANT CUGAT 1 40 46
05/02/2017 18:00 MATARO PARC DORI DORI BOET C.E. SANT NICOLAU EBYP 68 52
05/02/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 59 38
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/02/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A A.E. SANT ANDREU NATZARET A 52 44
11/02/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A MATARO PARC DORI DORI BOET 46 60
11/02/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP C.B. IPSI A - OTTO SYLT 53 36
11/02/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 A.B. PREMIA 52 40
12/02/2017 12:30 GEIEG B BASQUET ATENEU MONTSERRAT 69 46
11/02/2017 17:45 C.B. LES FRANQUESES A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 41 55
11/02/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL CEEC MAS AVICOLA A 38 73
12/02/2017 12:00 C.B. OLOT A LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 65 71
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA A 47 42
19/02/2017 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET A.E. SANT ANDREU NATZARET A 80 49
19/02/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS CLUB NATACIO SABADELL 54 49
19/02/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A C.B. LES FRANQUESES A 45 52
19/03/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B GEIEG B 57 61
28/02/2017 21:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT U.E. SANT CUGAT 1 56 54
17/02/2017 21:00 A.B. PREMIA C.E. SANT NICOLAU EBYP 48 64
18/02/2017 17:45 C.B. OLOT A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 78 47
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/02/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A MATARO PARC DORI DORI BOET 48 64
25/02/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 55 59
25/02/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A A.B. PREMIA 61 41
25/02/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP BASQUET ATENEU MONTSERRAT 58 43
25/02/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 50 63
25/02/2017 20:00 GEIEG B CEEC MAS AVICOLA A 53 33
25/02/2017 17:45 C.B. LES FRANQUESES A LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 54 48
25/02/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL C.B. OLOT A 64 49
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/03/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT LLUISOS DE GRACIA A 43 50
05/03/2017 11:00 A.B. PREMIA A.E. SANT ANDREU NATZARET A 61 56
04/03/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT MATARO PARC DORI DORI BOET 37 63
04/03/2017 17:45 C.B. OLOT A C.B. LES FRANQUESES A 63 45
05/03/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS GEIEG B 50 47
05/03/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A U.E. SANT CUGAT 1 60 40
04/03/2017 19:30 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.E. SANT NICOLAU EBYP 50 52
05/03/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A CLUB NATACIO SABADELL 39 54
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/03/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 56 44
12/03/2017 19:30 MATARO PARC DORI DORI BOET A.B. PREMIA 69 43
11/03/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 62 51
11/03/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 45 61
12/03/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP CEEC MAS AVICOLA A 61 59
11/03/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 62 54
12/03/2017 12:30 GEIEG B C.B. OLOT A 69 65
11/03/2017 19:30 C.B. LES FRANQUESES A CLUB NATACIO SABADELL 51 58
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/03/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A LLUISOS DE GRACIA A 52 40
18/03/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B A.E. SANT ANDREU NATZARET A 85 49
19/03/2017 09:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT MATARO PARC DORI DORI BOET 62 70
18/03/2017 19:45 A.B. PREMIA C.B. IPSI A - OTTO SYLT 61 50
18/03/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL GEIEG B 65 39
18/03/2017 17:45 C.B. OLOT A U.E. SANT CUGAT 1 66 42
19/03/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS C.E. SANT NICOLAU EBYP 60 57
19/03/2017 19:30 C.B. LES FRANQUESES A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 56 53
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/03/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A A.B. PREMIA 54 60
25/03/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT BASQUET ATENEU MONTSERRAT 69 59
25/03/2017 21:00 MATARO PARC DORI DORI BOET SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 72 46
25/03/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A CEEC MAS AVICOLA A 57 66
25/03/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 60 54
25/03/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP C.B. OLOT A 71 72
25/03/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 CLUB NATACIO SABADELL 46 57
26/03/2017 12:30 GEIEG B C.B. LES FRANQUESES A 57 50
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/04/2017 17:45 C.B. OLOT A LLUISOS DE GRACIA A 54 59
02/04/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS A.E. SANT ANDREU NATZARET A 70 59
02/04/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A MATARO PARC DORI DORI BOET 59 68
01/04/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.B. IPSI A - OTTO SYLT 54 38
02/04/2017 10:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A.B. PREMIA 53 71
01/04/2017 19:30 C.B. LES FRANQUESES A U.E. SANT CUGAT 1 49 50
01/04/2017 17:00 CLUB NATACIO SABADELL C.E. SANT NICOLAU EBYP 57 70
02/04/2017 12:30 GEIEG B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 68 73
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/04/2017 21:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A BASQUET ATENEU MONTSERRAT 57 44
07/04/2017 21:00 A.B. PREMIA SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 53 60
09/04/2017 10:30 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CEEC MAS AVICOLA A 49 57
09/04/2017 18:00 MATARO PARC DORI DORI BOET LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 78 58
08/04/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. OLOT A 54 56
08/04/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CLUB NATACIO SABADELL 49 46
08/04/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP C.B. LES FRANQUESES A 59 37
08/04/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 GEIEG B 65 56
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2017 21:00 C.B. LES FRANQUESES A LLUISOS DE GRACIA A 35 40
22/04/2017 17:00 CLUB NATACIO SABADELL A.E. SANT ANDREU NATZARET A 72 77
22/04/2017 17:45 C.B. OLOT A MATARO PARC DORI DORI BOET 53 68
25/04/2017 22:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS C.B. IPSI A - OTTO SYLT 49 44
21/04/2017 22:00 CEEC MAS AVICOLA A A.B. PREMIA 74 73
22/04/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT 62 41
23/04/2017 12:30 GEIEG B C.E. SANT NICOLAU EBYP 75 61
22/04/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 43 40
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/04/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 43 75
30/04/2017 12:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT CEEC MAS AVICOLA A 53 65
28/04/2017 21:00 A.B. PREMIA LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 70 59
29/04/2017 16:45 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. OLOT A 62 55
03/05/2017 21:00 MATARO PARC DORI DORI BOET CLUB NATACIO SABADELL 59 52
29/04/2017 18:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A C.B. LES FRANQUESES A 63 57
29/04/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A GEIEG B 53 56
29/04/2017 17:45 C.E. SANT NICOLAU EBYP U.E. SANT CUGAT 1 58 44
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 LLUISOS DE GRACIA A 49 60
07/05/2017 12:30 GEIEG B A.E. SANT ANDREU NATZARET A 53 67
07/05/2017 18:45 C.B. LES FRANQUESES A MATARO PARC DORI DORI BOET 58 75
06/05/2017 17:45 CLUB NATACIO SABADELL C.B. IPSI A - OTTO SYLT 63 40
07/05/2017 17:00 C.B. OLOT A A.B. PREMIA 78 72
07/05/2017 09:45 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS BASQUET ATENEU MONTSERRAT 64 54
07/05/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 54 57
06/05/2017 19:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 70 37
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2017 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 64 46
14/05/2017 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.B. OLOT A 52 67
13/05/2017 17:45 A.B. PREMIA CLUB NATACIO SABADELL 49 50
13/05/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. LES FRANQUESES A 61 64
14/05/2017 17:45 MATARO PARC DORI DORI BOET GEIEG B 63 65
13/05/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET A U.E. SANT CUGAT 1 57 53
13/05/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.E. SANT NICOLAU EBYP 40 63
14/05/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA A A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 59 52
Jornada 30 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/05/2017 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A LLUISOS DE GRACIA A 33 59
21/05/2017 17:30 C.E. SANT NICOLAU EBYP A.E. SANT ANDREU NATZARET A 65 48
20/05/2017 19:00 U.E. SANT CUGAT 1 MATARO PARC DORI DORI BOET 58 62
20/05/2017 19:00 GEIEG B C.B. IPSI A - OTTO SYLT 47 40
20/05/2017 20:45 C.B. LES FRANQUESES A A.B. PREMIA 64 58
20/05/2017 18:00 CLUB NATACIO SABADELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT 46 36
20/05/2017 19:30 C.B. OLOT A SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 70 65
21/05/2017 19:15 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS CEEC MAS AVICOLA A 60 35
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 MATARO PARC DORI DORI BOET 30 28 2 0 2066 1501 58
2 C.E. SANT NICOLAU EBYP 30 23 7 0 1759 1484 53
3 GEIEG B 30 21 9 0 1739 1640 51
4 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B 30 21 9 0 1826 1562 51
5 LLUISOS DE GRACIA A 30 20 10 0 1566 1457 50
6 CEEC MAS AVICOLA A 30 17 13 0 1721 1668 47
7 C.B. OLOT A 30 16 14 0 1854 1761 46
8 LINKIA FP JOVENTUT LES CORTS 30 14 16 0 1608 1618 44
9 A.E. SANT ANDREU NATZARET A 30 13 17 0 1789 1847 43
10 U.E. SANT CUGAT 1 30 11 19 0 1553 1719 41
11 C.B. IPSI A - OTTO SYLT 30 11 19 0 1504 1673 41
12 CLUB NATACIO SABADELL 30 11 19 0 1515 1681 41
13 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A 30 10 20 0 1500 1776 40
14 C.B. LES FRANQUESES A 30 10 20 0 1508 1697 40
15 A.B. PREMIA 30 8 22 0 1654 1825 38
16 BASQUET ATENEU MONTSERRAT 30 6 24 0 1530 1783 36
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +