Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/09/2016 11:30 MANYANET REUS A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 30 57
24/09/2016 18:15 BARÇA CBS B C.B. PRAT - MONTIBELLO 45 56
25/09/2016 12:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. MORELL A 75 52
25/09/2016 12:00 C.B. VALLS LEAR ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 58 47
24/09/2016 17:45 SEDIS EFAUSA AQUAGAN C.B. LLEIDA 67 73
24/09/2016 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A C.B. CORNELLA 66 74
25/09/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A JOVIAT 73 57
25/09/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 59 65
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 58 41
02/10/2016 11:15 JOVIAT MANYANET REUS A 65 54
01/10/2016 19:30 C.B. CORNELLA CELTIC BASQUET MOLINS A 34 74
02/10/2016 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA C.B. CASTELLBISBAL A 76 31
01/10/2016 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A SEDIS EFAUSA 71 52
01/10/2016 18:00 C.B. MORELL A C.B. VALLS LEAR 61 65
01/10/2016 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 71 63
01/10/2016 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BARÇA CBS B 72 37
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2016 17:45 MANYANET REUS A C.B. CORNELLA 53 49
09/10/2016 12:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS JOVIAT 48 54
08/10/2016 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 50 63
08/10/2016 17:45 C.B. VALLS LEAR C.B. PRAT - MONTIBELLO 66 72
08/10/2016 17:45 SEDIS EFAUSA C.B. MORELL A 47 64
08/10/2016 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 44 45
09/10/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A AQUAGAN C.B. LLEIDA 58 54
08/10/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA BARÇA CBS B 48 19
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2016 19:45 JOVIAT LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 49 54
15/10/2016 19:30 C.B. CORNELLA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 65 47
16/10/2016 17:45 AQUAGAN C.B. LLEIDA MANYANET REUS A 71 46
15/10/2016 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A CELTIC BASQUET MOLINS A 45 56
23/11/2016 21:15 C.B. MORELL A C.B. CASTELLBISBAL A 57 44
15/10/2016 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO SEDIS EFAUSA 53 36
15/10/2016 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. VALLS LEAR 62 65
15/10/2016 19:30 BARÇA CBS B BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 69 48
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2016 17:45 MANYANET REUS A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 49 39
23/10/2016 18:15 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS AQUAGAN C.B. LLEIDA 48 55
22/10/2016 19:45 JOVIAT C.B. CORNELLA 65 60
22/10/2016 17:45 C.B. VALLS LEAR BARÇA CBS B 73 48
22/10/2016 17:45 SEDIS EFAUSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 40 52
22/10/2016 17:30 C.B. CASTELLBISBAL A C.B. PRAT - MONTIBELLO 61 58
23/10/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. MORELL A 58 41
22/10/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 60 41
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/10/2016 17:45 C.B. CORNELLA LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 55 60
30/10/2016 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA JOVIAT 79 42
29/10/2016 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 50 65
29/10/2016 20:30 C.B. MORELL A MANYANET REUS A 51 47
29/10/2016 12:55 C.B. PRAT - MONTIBELLO CELTIC BASQUET MOLINS A 50 53
29/10/2016 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CASTELLBISBAL A 51 36
29/10/2016 19:30 BARÇA CBS B SEDIS EFAUSA 53 58
29/10/2016 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. VALLS LEAR 57 62
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2016 17:45 MANYANET REUS A C.B. PRAT - MONTIBELLO 51 60
05/11/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS C.B. MORELL A 59 46
05/11/2016 16:00 JOVIAT ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 66 36
05/11/2016 19:30 C.B. CORNELLA AQUAGAN C.B. LLEIDA 66 78
05/11/2016 17:45 SEDIS EFAUSA BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 50 49
05/11/2016 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A BARÇA CBS B 82 55
06/11/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 56 41
05/11/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA C.B. VALLS LEAR 69 47
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/11/2016 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 50 43
12/11/2016 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A C.B. CORNELLA 62 51
12/11/2016 17:45 C.B. MORELL A JOVIAT 57 54
13/11/2016 12:30 C.B. PRAT - MONTIBELLO PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 58 65
12/11/2016 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MANYANET REUS A 51 58
12/11/2016 19:30 BARÇA CBS B CELTIC BASQUET MOLINS A 46 56
13/11/2016 17:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. CASTELLBISBAL A 60 57
12/11/2016 17:45 C.B. VALLS LEAR SEDIS EFAUSA 55 62
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2016 17:45 MANYANET REUS A BARÇA CBS B 62 55
20/11/2016 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 45 57
20/11/2016 16:00 JOVIAT C.B. PRAT - MONTIBELLO 74 57
19/11/2016 19:30 C.B. CORNELLA C.B. MORELL A 43 62
19/11/2016 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 86 40
19/11/2016 20:00 C.B. CASTELLBISBAL A C.B. VALLS LEAR 38 77
20/11/2016 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 56 41
19/11/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA SEDIS EFAUSA 42 52
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/11/2016 12:15 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 48 45
26/11/2016 18:00 C.B. MORELL A AQUAGAN C.B. LLEIDA 48 63
27/11/2016 12:30 C.B. PRAT - MONTIBELLO C.B. CORNELLA 81 62
26/11/2016 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA JOVIAT 68 48
27/11/2016 19:45 BARÇA CBS B PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 46 66
27/11/2016 18:30 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT MANYANET REUS A 49 52
27/11/2016 12:15 C.B. VALLS LEAR CELTIC BASQUET MOLINS A 61 54
26/11/2016 17:45 SEDIS EFAUSA C.B. CASTELLBISBAL A 50 53
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/12/2016 19:30 MANYANET REUS A C.B. VALLS LEAR 53 61
03/12/2016 16:00 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 69 46
03/12/2016 19:45 JOVIAT BARÇA CBS B 57 39
03/02/2017 20:30 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CORNELLA 66 45
04/12/2016 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA C.B. PRAT - MONTIBELLO 73 49
03/12/2016 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A C.B. MORELL A 23 55
04/12/2016 17:45 CELTIC BASQUET MOLINS A SEDIS EFAUSA 63 41
03/12/2016 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA C.B. CASTELLBISBAL A 54 37
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/12/2016 18:15 C.B. MORELL A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 73 77
17/12/2016 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 70 55
17/12/2016 18:30 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA AQUAGAN C.B. LLEIDA 70 76
18/12/2016 19:30 BARÇA CBS B C.B. CORNELLA 28 62
17/12/2016 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT JOVIAT 50 64
18/12/2016 12:15 C.B. VALLS LEAR PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 46 41
17/12/2016 20:15 SEDIS EFAUSA MANYANET REUS A 53 57
17/12/2016 20:00 C.B. CASTELLBISBAL A CELTIC BASQUET MOLINS A 43 53
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2017 19:45 MANYANET REUS A C.B. CASTELLBISBAL A 57 36
14/01/2017 16:00 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS SEDIS EFAUSA 59 32
14/01/2017 19:45 JOVIAT C.B. VALLS LEAR 65 58
14/01/2017 19:30 C.B. CORNELLA BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 46 42
15/01/2017 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA BARÇA CBS B 87 40
14/01/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 47 61
15/01/2017 17:30 C.B. MORELL A C.B. PRAT - MONTIBELLO 65 51
15/01/2017 19:30 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA CELTIC BASQUET MOLINS A 67 60
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/01/2017 19:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. MORELL A 54 60
21/01/2017 20:00 BARÇA CBS B ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 50 54
21/01/2017 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT AQUAGAN C.B. LLEIDA 54 64
21/01/2017 17:45 C.B. VALLS LEAR C.B. CORNELLA 77 71
21/01/2017 17:45 SEDIS EFAUSA JOVIAT 49 39
21/01/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 41 43
22/01/2017 18:15 CELTIC BASQUET MOLINS A MANYANET REUS A 65 31
22/01/2017 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA C.B. PRAT - MONTIBELLO 59 57
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2017 17:45 MANYANET REUS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 45 63
29/01/2017 16:00 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS CELTIC BASQUET MOLINS A 35 51
28/01/2017 19:45 JOVIAT C.B. CASTELLBISBAL A 47 60
29/01/2017 12:30 C.B. CORNELLA SEDIS EFAUSA 68 49
29/01/2017 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA C.B. VALLS LEAR 76 68
28/01/2017 19:50 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 52 45
28/01/2017 16:15 C.B. MORELL A BARÇA CBS B 63 51
28/01/2017 18:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 54 81
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2017 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS MANYANET REUS A 49 40
04/02/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO BARÇA CBS B 73 38
04/02/2017 18:00 C.B. MORELL A BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 50 31
04/02/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A C.B. VALLS LEAR 61 57
05/02/2017 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA SEDIS EFAUSA 55 42
04/02/2017 20:15 C.B. CORNELLA C.B. CASTELLBISBAL A 65 53
04/02/2017 18:00 JOVIAT CELTIC BASQUET MOLINS A 60 62
04/02/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 53 60
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2017 16:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 54 42
12/02/2017 19:30 MANYANET REUS A JOVIAT 66 50
12/02/2017 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. CORNELLA 55 38
11/02/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A AQUAGAN C.B. LLEIDA 37 60
11/02/2017 17:45 SEDIS EFAUSA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 42 32
12/02/2017 12:15 C.B. VALLS LEAR C.B. MORELL A 55 39
12/02/2017 17:45 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. PRAT - MONTIBELLO 47 60
12/02/2017 20:00 BARÇA CBS B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 58 57
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2017 19:30 C.B. CORNELLA MANYANET REUS A 54 55
18/02/2017 16:15 JOVIAT PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 48 53
18/02/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 61 52
18/02/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO C.B. VALLS LEAR 57 62
19/02/2017 17:45 C.B. MORELL A SEDIS EFAUSA 51 54
18/02/2017 19:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A C.B. CASTELLBISBAL A 48 51
19/02/2017 18:45 AQUAGAN C.B. LLEIDA CELTIC BASQUET MOLINS A 76 69
18/02/2017 19:30 BARÇA CBS B LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 43 59
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2017 22:15 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA JOVIAT 58 50
25/02/2017 16:00 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS C.B. CORNELLA 51 40
25/02/2017 16:00 MANYANET REUS A AQUAGAN C.B. LLEIDA 52 57
26/02/2017 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 41 48
25/02/2017 12:30 C.B. CASTELLBISBAL A C.B. MORELL A 59 55
25/02/2017 17:45 SEDIS EFAUSA C.B. PRAT - MONTIBELLO 46 53
25/02/2017 16:00 C.B. VALLS LEAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 64 55
26/02/2017 17:45 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT BARÇA CBS B 70 57
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2017 16:00 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A MANYANET REUS A 67 54
05/03/2017 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 51 40
05/03/2017 17:30 C.B. CORNELLA JOVIAT 55 51
04/03/2017 18:00 BARÇA CBS B C.B. VALLS LEAR 53 60
04/03/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SEDIS EFAUSA 53 48
04/03/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO C.B. CASTELLBISBAL A 59 57
04/03/2017 19:30 C.B. MORELL A CELTIC BASQUET MOLINS A 56 68
04/03/2017 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 58 74
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2017 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA C.B. CORNELLA 45 36
11/03/2017 19:45 JOVIAT AQUAGAN C.B. LLEIDA 50 59
11/03/2017 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 60 46
11/03/2017 17:45 MANYANET REUS A C.B. MORELL A 65 54
12/03/2017 16:00 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. PRAT - MONTIBELLO 64 54
11/03/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 56 52
12/03/2017 11:30 SEDIS EFAUSA BARÇA CBS B 45 57
12/03/2017 12:15 C.B. VALLS LEAR BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 64 58
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO MANYANET REUS A 46 52
19/03/2017 17:45 C.B. MORELL A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 50 52
18/03/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A JOVIAT 53 58
19/03/2017 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA C.B. CORNELLA 68 48
19/03/2017 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT SEDIS EFAUSA 41 56
19/03/2017 12:30 BARÇA CBS B C.B. CASTELLBISBAL A 49 60
18/03/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CELTIC BASQUET MOLINS A 44 54
19/03/2017 12:15 C.B. VALLS LEAR LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 60 51
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2017 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA AQUAGAN C.B. LLEIDA 54 58
25/03/2017 19:30 C.B. CORNELLA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 52 48
25/03/2017 16:15 JOVIAT C.B. MORELL A 55 47
26/03/2017 19:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS C.B. PRAT - MONTIBELLO 57 61
25/03/2017 17:45 MANYANET REUS A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 62 65
26/03/2017 18:15 CELTIC BASQUET MOLINS A BARÇA CBS B 63 52
25/03/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 59 46
25/03/2017 17:45 SEDIS EFAUSA C.B. VALLS LEAR 51 57
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/04/2017 17:45 BARÇA CBS B MANYANET REUS A 47 46
01/04/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 60 54
26/04/2017 21:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO JOVIAT 61 63
01/04/2017 18:00 C.B. MORELL A C.B. CORNELLA 61 57
01/04/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A AQUAGAN C.B. LLEIDA 59 55
01/04/2017 20:45 C.B. VALLS LEAR C.B. CASTELLBISBAL A 49 44
01/04/2017 18:00 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT CELTIC BASQUET MOLINS A 48 59
01/04/2017 16:30 SEDIS EFAUSA LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 62 67
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2017 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 60 47
09/04/2017 12:30 AQUAGAN C.B. LLEIDA C.B. MORELL A 89 47
09/04/2017 12:30 C.B. CORNELLA C.B. PRAT - MONTIBELLO 67 50
08/04/2017 16:15 JOVIAT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 48 50
09/04/2017 12:30 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS BARÇA CBS B 47 31
08/04/2017 17:45 MANYANET REUS A BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 77 43
09/04/2017 19:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. VALLS LEAR 74 64
08/04/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A SEDIS EFAUSA 42 34
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/04/2017 12:15 C.B. VALLS LEAR MANYANET REUS A 84 60
23/04/2017 17:45 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 57 59
22/04/2017 21:00 BARÇA CBS B JOVIAT 44 53
23/04/2017 12:30 C.B. CORNELLA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 55 41
22/04/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO AQUAGAN C.B. LLEIDA 53 83
23/04/2017 18:00 C.B. MORELL A ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 60 54
22/04/2017 17:45 SEDIS EFAUSA CELTIC BASQUET MOLINS A 60 63
22/04/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 57 64
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2017 16:30 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA C.B. MORELL A 55 48
29/04/2017 20:30 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A C.B. PRAT - MONTIBELLO 51 69
01/05/2017 17:15 AQUAGAN C.B. LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 89 58
29/04/2017 19:30 C.B. CORNELLA BARÇA CBS B 61 41
28/04/2017 21:30 JOVIAT BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 63 60
29/04/2017 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS C.B. VALLS LEAR 69 44
30/04/2017 18:00 MANYANET REUS A SEDIS EFAUSA 59 49
26/04/2017 22:15 CELTIC BASQUET MOLINS A C.B. CASTELLBISBAL A 78 48
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2017 16:00 C.B. CASTELLBISBAL A MANYANET REUS A 41 54
06/05/2017 17:45 SEDIS EFAUSA PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 43 51
06/05/2017 20:45 C.B. VALLS LEAR JOVIAT 56 64
07/05/2017 17:45 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT C.B. CORNELLA 52 59
07/05/2017 18:15 BARÇA CBS B AQUAGAN C.B. LLEIDA 46 65
06/05/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 72 51
06/05/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO C.B. MORELL A 46 53
07/05/2017 18:15 CELTIC BASQUET MOLINS A LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 52 60
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2017 18:00 C.B. MORELL A CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 60 52
13/05/2017 17:45 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A BARÇA CBS B 53 51
14/05/2017 17:30 AQUAGAN C.B. LLEIDA BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 80 67
14/05/2017 11:00 C.B. CORNELLA C.B. VALLS LEAR 77 66
13/05/2017 16:15 JOVIAT SEDIS EFAUSA 54 44
13/05/2017 17:45 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS C.B. CASTELLBISBAL A 46 35
13/05/2017 17:45 MANYANET REUS A CELTIC BASQUET MOLINS A 59 79
13/05/2017 20:00 C.B. PRAT - MONTIBELLO LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 58 88
Jornada 30 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2017 18:00 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA MANYANET REUS A 64 57
21/05/2017 18:15 CELTIC BASQUET MOLINS A PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 58 42
21/05/2017 18:00 C.B. CASTELLBISBAL A JOVIAT 34 50
20/05/2017 17:45 SEDIS EFAUSA C.B. CORNELLA 44 45
20/05/2017 20:00 C.B. VALLS LEAR AQUAGAN C.B. LLEIDA 57 60
21/05/2017 18:30 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 55 61
21/05/2017 17:45 BARÇA CBS B C.B. MORELL A 40 36
20/05/2017 20:15 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. PRAT - MONTIBELLO 58 62
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 AQUAGAN C.B. LLEIDA 30 28 2 0 2066 1549 58
2 CELTIC BASQUET MOLINS A 30 25 5 0 1825 1496 55
3 LA PARROQUIA-BASQUET SAMA VILANOVA SFA 30 23 7 0 1754 1537 53
4 PETROPINTO ASFE ST. FRUITOS 30 19 11 0 1577 1436 49
5 C.B. VALLS LEAR 30 19 11 0 1838 1749 49
6 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 30 16 14 0 1745 1649 46
7 JOVIAT 30 16 14 0 1663 1644 46
8 C.B. MORELL A 30 14 16 0 1622 1643 44
9 MANYANET REUS A 30 14 16 0 1603 1674 44
10 C.B. PRAT - MONTIBELLO 30 14 16 0 1759 1795 44
11 C.B. CORNELLA 30 14 16 0 1660 1691 44
12 ZAMAR 2000 PLOMS SALLE A 30 12 18 0 1493 1690 42
13 C.B. CASTELLBISBAL A 30 10 20 0 1462 1666 40
14 SEDIS EFAUSA 30 8 22 0 1458 1631 38
15 BARÇA CBS B 30 5 25 0 1388 1792 35
16 BFC COLCHONERIA MONTSERRAT 30 3 27 0 1555 1826 33
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +