Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA


Competició: SEGONA MASCULINA - FASE PREVIA - GRUP 04


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/09/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A SAGRADA FAMILIA CLAROR B 66 50
17/09/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 59 73
17/09/2017 17:15 A.E. AULA A C.B. CABRERA B 67 77
17/09/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B S.E. SANT MEDIR A 62 68
16/09/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 52 50
17/09/2017 19:30 VEDRUNA GRACIA B LA SALLE BONANOVA 65 56
16/09/2017 17:45 A.B. PREMIA U.E. GAUDI 62 57
16/09/2017 16:00 A.E. BOET MATARO 1 C.B. IPSI B - OTTO SYLT 69 72
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/09/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.E. BOET MATARO 1 64 74
24/09/2017 17:30 U.E. GAUDI LIMA-HORTA BASQUET A 66 82
24/09/2017 17:00 LA SALLE BONANOVA A.B. PREMIA 77 56
23/09/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A VEDRUNA GRACIA B 64 61
24/09/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A LLUISOS DE GRACIA B 79 72
23/09/2017 19:15 C.B. CABRERA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 64 66
24/09/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E. AULA A 84 62
23/09/2017 17:30 C.B. IPSI B - OTTO SYLT SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 81 79
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 17:45 LIMA-HORTA BASQUET A LA SALLE BONANOVA 58 51
01/10/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B U.E. GAUDI 46 60
01/11/2017 19:00 A.E. AULA A C.B. IPSI B - OTTO SYLT 44 68
01/11/2017 20:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 69 71
30/09/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B C.B. CABRERA B 73 66
30/09/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B S.E. SANT MEDIR A 66 75
30/09/2017 17:45 A.B. PREMIA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 65 61
01/11/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 76 55
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 17:30 U.E. GAUDI A.E. BOET MATARO 1 72 67
08/10/2017 19:30 LA SALLE BONANOVA SAGRADA FAMILIA CLAROR B 67 59
07/10/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A LIMA-HORTA BASQUET A 68 62
08/10/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A A.B. PREMIA 68 53
07/10/2017 19:15 C.B. CABRERA B VEDRUNA GRACIA B 57 74
08/10/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LLUISOS DE GRACIA B 65 68
07/10/2017 17:30 C.B. IPSI B - OTTO SYLT OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 55 75
08/10/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A A.E. AULA A 89 49
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A S.E. SANT MEDIR A 64 52
15/10/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 74 77
20/10/2017 20:45 U.E. GAUDI LA SALLE BONANOVA 71 55
14/10/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 63 53
14/10/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT 48 47
14/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 66 70
14/10/2017 16:00 A.B. PREMIA C.B. CABRERA B 57 47
15/10/2017 19:30 A.E. AULA A A.E. BOET MATARO 1 63 85
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 19:30 LA SALLE BONANOVA A.E. BOET MATARO 1 65 78
21/10/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A U.E. GAUDI 61 44
22/10/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A SAGRADA FAMILIA CLAROR B 79 66
21/10/2017 19:15 C.B. CABRERA B LIMA-HORTA BASQUET A 51 64
22/10/2017 11:00 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.B. PREMIA 54 55
21/10/2017 17:30 C.B. IPSI B - OTTO SYLT VEDRUNA GRACIA B 60 65
22/10/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A LLUISOS DE GRACIA B 59 62
21/11/2017 21:15 A.E. AULA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 58 77
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 41 34
28/10/2017 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. CABRERA B 68 74
28/10/2017 16:00 U.E. GAUDI S.E. SANT MEDIR A 68 60
29/10/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 67 57
28/10/2017 16:45 LLUISOS DE GRACIA B A.E. AULA A 57 44
28/10/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 69 63
28/10/2017 17:45 A.B. PREMIA C.B. IPSI B - OTTO SYLT 76 49
28/10/2017 21:00 A.E. BOET MATARO 1 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 61 69
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/01/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A A.E. BOET MATARO 1 52 69
05/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A LA SALLE BONANOVA 67 84
04/11/2017 19:15 C.B. CABRERA B U.E. GAUDI 79 77
05/11/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A SAGRADA FAMILIA CLAROR B 90 64
04/11/2017 18:00 C.B. IPSI B - OTTO SYLT LIMA-HORTA BASQUET A 49 61
05/11/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A A.B. PREMIA 74 60
05/11/2017 17:15 A.E. AULA A VEDRUNA GRACIA B 78 83
05/11/2017 20:30 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B LLUISOS DE GRACIA B 60 75
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 68 44
12/11/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B C.B. IPSI B - OTTO SYLT 65 76
12/11/2017 17:45 U.E. GAUDI BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 76 65
12/11/2017 17:30 LA SALLE BONANOVA C.B. CABRERA B 84 76
11/11/2017 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A S.E. SANT MEDIR A 72 62
11/11/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 58 79
11/11/2017 17:45 A.B. PREMIA A.E. AULA A 97 74
12/11/2017 19:30 A.E. BOET MATARO 1 LLUISOS DE GRACIA B 60 65
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A A.E. BOET MATARO 1 63 84
18/11/2017 19:15 C.B. CABRERA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 65 66
19/11/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LA SALLE BONANOVA 88 73
19/11/2017 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT U.E. GAUDI 50 63
19/11/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A SAGRADA FAMILIA CLAROR B 56 58
19/11/2017 19:15 A.E. AULA A LIMA-HORTA BASQUET A 51 100
19/11/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B A.B. PREMIA 59 66
18/11/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B VEDRUNA GRACIA B 68 61
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 58 69
25/11/2017 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.E. AULA A 79 73
26/11/2017 17:30 U.E. GAUDI SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 71 65
26/11/2017 16:00 LA SALLE BONANOVA C.B. IPSI B - OTTO SYLT 81 55
18/01/2018 21:15 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 60 53
26/11/2017 19:15 S.E. SANT MEDIR A C.B. CABRERA B 79 53
25/11/2017 17:45 A.B. PREMIA LLUISOS DE GRACIA B 65 56
25/11/2017 21:00 A.E. BOET MATARO 1 VEDRUNA GRACIA B 77 62
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:15 C.B. CABRERA B A.E. BOET MATARO 1 70 68
03/12/2017 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A S.E. SANT MEDIR A 76 68
03/12/2017 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 49 47
03/12/2017 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A LA SALLE BONANOVA 67 74
03/12/2017 17:15 A.E. AULA A U.E. GAUDI 63 73
03/12/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B 58 49
02/12/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA B LIMA-HORTA BASQUET A 72 73
03/12/2017 17:45 VEDRUNA GRACIA B A.B. PREMIA 70 63
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A VEDRUNA GRACIA B 86 73
17/12/2017 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B LLUISOS DE GRACIA B 63 78
17/12/2017 17:45 U.E. GAUDI OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 71 60
17/12/2017 19:45 LA SALLE BONANOVA A.E. AULA A 94 52
11/01/2018 21:15 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 78 60
17/12/2017 18:00 S.E. SANT MEDIR A C.B. IPSI B - OTTO SYLT 57 51
16/12/2017 19:15 C.B. CABRERA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 61 82
16/12/2017 16:00 A.E. BOET MATARO 1 A.B. PREMIA 71 78
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT C.B. CABRERA B 79 67
14/01/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A S.E. SANT MEDIR A 59 43
14/01/2018 16:00 A.E. AULA A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 56 79
14/01/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B LA SALLE BONANOVA 52 69
13/01/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B U.E. GAUDI 66 72
13/01/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B 83 84
13/01/2018 17:45 A.B. PREMIA LIMA-HORTA BASQUET A 58 61
14/01/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 68 69
Jornada 15 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A A.E. BOET MATARO 1 - -
20/01/2018 16:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR B A.B. PREMIA - -
21/01/2018 12:45 U.E. GAUDI VEDRUNA GRACIA B - -
21/01/2018 16:00 LA SALLE BONANOVA LLUISOS DE GRACIA B - -
20/01/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
21/01/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A A.E. AULA A - -
20/01/2018 19:15 C.B. CABRERA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
21/01/2018 10:45 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B LIMA-HORTA BASQUET A - -
04/02/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
03/02/2018 19:15 C.B. CABRERA B A.E. AULA A - -
04/02/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
03/02/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A LLUISOS DE GRACIA B - -
04/02/2018 17:45 LA SALLE BONANOVA VEDRUNA GRACIA B - -
04/02/2018 12:45 U.E. GAUDI A.B. PREMIA - -
04/02/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
10/02/2018 17:45 LIMA-HORTA BASQUET A U.E. GAUDI - -
10/02/2018 17:45 A.B. PREMIA LA SALLE BONANOVA - -
10/02/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
10/02/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B S.E. SANT MEDIR A - -
11/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.B. CABRERA B - -
11/02/2018 17:15 A.E. AULA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
11/02/2018 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 16:30 LA SALLE BONANOVA LIMA-HORTA BASQUET A - -
18/02/2018 17:45 U.E. GAUDI SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
18/02/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT A.E. AULA A - -
18/02/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
17/02/2018 19:15 C.B. CABRERA B LLUISOS DE GRACIA B - -
18/02/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A VEDRUNA GRACIA B - -
17/02/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A A.B. PREMIA - -
18/02/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 U.E. GAUDI - -
25/02/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B LA SALLE BONANOVA - -
24/02/2018 16:00 LIMA-HORTA BASQUET A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
24/02/2018 17:45 A.B. PREMIA S.E. SANT MEDIR A - -
24/02/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B C.B. CABRERA B - -
24/02/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
25/02/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
25/02/2018 17:15 A.E. AULA A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A LIMA-HORTA BASQUET A - -
03/03/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
04/03/2018 17:45 LA SALLE BONANOVA U.E. GAUDI - -
04/03/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
04/03/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA B - -
04/03/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A VEDRUNA GRACIA B - -
03/03/2018 19:15 C.B. CABRERA B A.B. PREMIA - -
04/03/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 A.E. AULA A - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 LA SALLE BONANOVA - -
11/03/2018 17:30 U.E. GAUDI C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
11/03/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B S.E. SANT MEDIR A - -
10/03/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A C.B. CABRERA B - -
10/03/2018 17:45 A.B. PREMIA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
10/03/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
10/03/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
11/03/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B A.E. AULA A - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A LIMA-HORTA BASQUET A - -
17/03/2018 19:15 C.B. CABRERA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
18/03/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A U.E. GAUDI - -
17/03/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A LA SALLE BONANOVA - -
18/03/2018 17:15 A.E. AULA A LLUISOS DE GRACIA B - -
18/03/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A VEDRUNA GRACIA B - -
18/03/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT A.B. PREMIA - -
18/03/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
25/03/2018 19:30 LA SALLE BONANOVA S.E. SANT MEDIR A - -
25/03/2018 17:30 U.E. GAUDI C.B. CABRERA B - -
25/03/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
24/03/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
24/03/2018 17:45 A.B. PREMIA SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
24/03/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B A.E. AULA A - -
24/03/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A LIMA-HORTA BASQUET A - -
08/04/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
08/04/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A U.E. GAUDI - -
07/04/2018 19:15 C.B. CABRERA B LA SALLE BONANOVA - -
08/04/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
08/04/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B VEDRUNA GRACIA B - -
08/04/2018 17:15 A.E. AULA A A.B. PREMIA - -
07/04/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/04/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 S.E. SANT MEDIR A - -
14/04/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A C.B. CABRERA B - -
15/04/2018 17:45 LA SALLE BONANOVA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
15/04/2018 17:30 U.E. GAUDI C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
15/04/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
14/04/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A A.E. AULA A - -
14/04/2018 17:45 A.B. PREMIA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
14/04/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B LLUISOS DE GRACIA B - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B LIMA-HORTA BASQUET A - -
22/04/2018 17:15 A.E. AULA A SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
22/04/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A U.E. GAUDI - -
22/04/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT LA SALLE BONANOVA - -
22/04/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
21/04/2018 19:15 C.B. CABRERA B S.E. SANT MEDIR A - -
21/04/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B A.B. PREMIA - -
21/04/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/04/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 C.B. CABRERA B - -
29/04/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
28/04/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
29/04/2018 17:45 LA SALLE BONANOVA SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
29/04/2018 17:30 U.E. GAUDI A.E. AULA A - -
29/04/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
28/04/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A LLUISOS DE GRACIA B - -
28/04/2018 17:45 A.B. PREMIA VEDRUNA GRACIA B - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B LIMA-HORTA BASQUET A - -
05/05/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
06/05/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B U.E. GAUDI - -
06/05/2018 17:15 A.E. AULA A LA SALLE BONANOVA - -
06/05/2018 16:00 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
06/05/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT S.E. SANT MEDIR A - -
06/05/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CABRERA B - -
05/05/2018 17:45 A.B. PREMIA A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 19:15 C.B. CABRERA B C.B. IPSI B - OTTO SYLT - -
13/05/2018 19:15 S.E. SANT MEDIR A SANT CEBRIA-C.B. TIANA A - -
12/05/2018 18:00 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A A.E. AULA A - -
13/05/2018 17:30 LA SALLE BONANOVA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B - -
13/05/2018 17:30 U.E. GAUDI LLUISOS DE GRACIA B - -
13/05/2018 12:45 SAGRADA FAMILIA CLAROR B VEDRUNA GRACIA B - -
12/05/2018 19:30 LIMA-HORTA BASQUET A A.B. PREMIA - -
13/05/2018 12:15 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A A.E. BOET MATARO 1 - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2018 19:30 A.E. BOET MATARO 1 LIMA-HORTA BASQUET A - -
19/05/2018 17:45 A.B. PREMIA SAGRADA FAMILIA CLAROR B - -
19/05/2018 17:45 VEDRUNA GRACIA B U.E. GAUDI - -
19/05/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA B LA SALLE BONANOVA - -
20/05/2018 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A - -
20/05/2018 17:15 A.E. AULA A S.E. SANT MEDIR A - -
20/05/2018 17:45 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A C.B. CABRERA B - -
20/05/2018 12:15 C.B. IPSI B - OTTO SYLT BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 LIMA-HORTA BASQUET A 14 12 2 0 944 788 26
2 U.E. GAUDI 14 10 4 0 941 881 24
3 LLUISOS DE GRACIA B 14 10 4 0 912 864 24
4 LA SALLE BONANOVA 14 9 5 0 997 901 23
5 A.B. PREMIA 14 9 5 0 911 878 23
6 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER A 14 9 5 0 892 839 23
7 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 14 9 5 0 974 890 23
8 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA B 14 8 6 0 918 876 22
9 A.E. BOET MATARO 1 14 7 7 0 1007 919 21
10 S.E. SANT MEDIR A 14 7 7 0 920 930 21
11 VEDRUNA GRACIA B 14 6 8 0 956 980 20
12 C.B. IPSI B - OTTO SYLT 14 6 8 0 841 897 20
13 C.B. CABRERA B 14 4 10 0 907 1004 18
14 SAGRADA FAMILIA CLAROR B 14 3 11 0 889 1011 17
15 SANT CEBRIA-C.B. TIANA A 14 3 11 0 882 925 17
16 A.E. AULA A 14 0 14 0 834 1142 14
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +