Calendari - PRE-MINI MASCULI TROFEU NESQUIK


Competició: FASE REGULAR - NIVELL D-1 - GRUP 04

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - A.E. SANT ANDREU NATZARET C
2 - C.B. CABRERA
3 - CREU ALTA SABADELL
4 - ARENYS BASQUET 2
5 - SANT GABRIEL RIPOLLET C
6 - AECAM MECANICS
7 - C.B. PREMIA DE DALT
8 - BASQUETPIASABADELL
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/01/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C C.B. CABRERA [+]  
14/01/2017 09:00 AECAM MECANICS ARENYS BASQUET 2 [+]  
14/01/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT CREU ALTA SABADELL [+]  
14/01/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/01/2017 10:00 C.B. CABRERA BASQUETPIASABADELL [+]  
21/01/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
21/01/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 C.B. PREMIA DE DALT [+]  
21/01/2017 10:15 SANT GABRIEL RIPOLLET C AECAM MECANICS [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C ARENYS BASQUET 2 [+]  
28/01/2017 10:00 C.B. CABRERA CREU ALTA SABADELL [+]  
28/01/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
28/01/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL AECAM MECANICS [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/02/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL BASQUETPIASABADELL [+]  
04/02/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 C.B. CABRERA [+]  
03/02/2017 19:00 SANT GABRIEL RIPOLLET C A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
04/02/2017 09:00 AECAM MECANICS C.B. PREMIA DE DALT [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/02/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C AECAM MECANICS [+]  
11/02/2017 11:30 C.B. CABRERA SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
11/02/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL ARENYS BASQUET 2 [+]  
11/02/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL C.B. PREMIA DE DALT [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/02/2017 19:00 SANT GABRIEL RIPOLLET C CREU ALTA SABADELL [+]  
25/02/2017 09:30 AECAM MECANICS C.B. CABRERA [+]  
18/02/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
18/02/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL ARENYS BASQUET 2 [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C BASQUETPIASABADELL [+]  
04/03/2017 10:00 C.B. CABRERA C.B. PREMIA DE DALT [+]  
04/03/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL AECAM MECANICS [+]  
04/03/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/03/2017 10:00 C.B. CABRERA A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
11/03/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 AECAM MECANICS [+]  
11/03/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL C.B. PREMIA DE DALT [+]  
10/03/2017 19:00 SANT GABRIEL RIPOLLET C BASQUETPIASABADELL [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/03/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL C.B. CABRERA [+]  
18/03/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C CREU ALTA SABADELL [+]  
18/03/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT ARENYS BASQUET 2 [+]  
18/03/2017 10:30 AECAM MECANICS SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/03/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
25/03/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL C.B. CABRERA [+]  
24/03/2017 19:00 SANT GABRIEL RIPOLLET C C.B. PREMIA DE DALT [+]  
25/03/2017 09:00 AECAM MECANICS BASQUETPIASABADELL [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
01/04/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL CREU ALTA SABADELL [+]  
01/04/2017 10:00 C.B. CABRERA ARENYS BASQUET 2 [+]  
01/04/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
01/04/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT AECAM MECANICS [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/04/2017 09:00 AECAM MECANICS A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
21/04/2017 19:00 SANT GABRIEL RIPOLLET C C.B. CABRERA [+]  
22/04/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 CREU ALTA SABADELL [+]  
22/04/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT BASQUETPIASABADELL [+]  
Jornada 13 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
06/05/2017 10:30 CREU ALTA SABADELL SANT GABRIEL RIPOLLET C [+]  
06/05/2017 11:30 C.B. CABRERA AECAM MECANICS [+]  
06/05/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET C C.B. PREMIA DE DALT [+]  
06/05/2017 12:15 ARENYS BASQUET 2 BASQUETPIASABADELL [+]  
Jornada 14 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/05/2017 13:00 BASQUETPIASABADELL A.E. SANT ANDREU NATZARET C [+]  
13/05/2017 09:00 C.B. PREMIA DE DALT C.B. CABRERA [+]  
13/05/2017 09:00 AECAM MECANICS CREU ALTA SABADELL [+]  
13/05/2017 10:15 SANT GABRIEL RIPOLLET C ARENYS BASQUET 2 [+]  
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +