Calendari - C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 01

     Imprimir   (Altres Grups)
  • Ajornat
  • Avançat
  • Suspès
  • Pendent del Comitè
  • Solicitar Canvi
Equips del grup
1 - C.B. IPSI A - OTTO SYLT
2 - MANYANET REUS A
3 - JOVENTUT LES CORTS B
4 - OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A
5 - LLUISOS DE GRACIA A
6 - REUS DEPORTIU
7 - DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES
8 - Q2 CONSULTORS CB BALAGUER
9 - SAGRADA FAMILIA CLAROR A
10 - CB MORELL A
11 - C.B. CORNELLA
12 - SANT IGNASI A
13 - CBVALLS LEAR
14 - SESE A
15 - CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA
16 - EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/09/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT MANYANET REUS A [+]  
17/09/2017 18:00 CB MORELL A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
16/09/2017 12:00 C.B. CORNELLA DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
16/09/2017 17:45 SANT IGNASI A REUS DEPORTIU [+]  
17/09/2017 18:00 CBVALLS LEAR LLUISOS DE GRACIA A [+]  
16/09/2017 19:30 SESE A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]  
16/09/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA JOVENTUT LES CORTS B [+]  
17/09/2017 16:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
23/09/2017 17:45 MANYANET REUS A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]  
24/09/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
23/09/2017 19:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
23/09/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SESE A [+]  
12/11/2017 16:00 REUS DEPORTIU CBVALLS LEAR [+]  
23/09/2017 17:00 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES SANT IGNASI A [+]  
23/09/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.B. CORNELLA [+]  
23/09/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CB MORELL A [+]  
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
30/09/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]  
30/09/2017 17:45 MANYANET REUS A JOVENTUT LES CORTS B [+]  
30/09/2017 19:30 C.B. CORNELLA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
30/09/2017 18:00 CBVALLS LEAR DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
30/09/2017 19:30 SESE A REUS DEPORTIU [+]  
30/09/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA LLUISOS DE GRACIA A [+]  
25/11/2017 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA CB MORELL A [+]  
11/10/2017 23:00 SANT IGNASI A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/10/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]  
08/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A MANYANET REUS A [+]  
07/10/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
08/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
06/10/2017 21:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES SESE A [+]  
07/10/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER CBVALLS LEAR [+]  
07/10/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SANT IGNASI A [+]  
08/10/2017 17:45 CB MORELL A C.B. CORNELLA [+]  
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/10/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT REUS DEPORTIU [+]  
11/10/2017 21:45 MANYANET REUS A LLUISOS DE GRACIA A [+]  
15/10/2017 19:00 JOVENTUT LES CORTS B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]  
14/10/2017 17:45 SANT IGNASI A CB MORELL A [+]  
14/10/2017 18:00 CBVALLS LEAR SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
14/10/2017 19:30 SESE A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
11/10/2017 21:15 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
14/10/2017 16:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA C.B. CORNELLA [+]  
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
22/10/2017 19:30 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]  
21/10/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A JOVENTUT LES CORTS B [+]  
22/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU MANYANET REUS A [+]  
17/12/2017 17:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
21/10/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
21/10/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SESE A [+]  
18/10/2017 21:15 CB MORELL A CBVALLS LEAR [+]  
21/10/2017 16:00 C.B. CORNELLA SANT IGNASI A [+]  
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/10/2017 18:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
28/10/2017 17:45 MANYANET REUS A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
29/10/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B REUS DEPORTIU [+]  
28/10/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A LLUISOS DE GRACIA A [+]  
28/10/2017 18:00 CBVALLS LEAR C.B. CORNELLA [+]  
28/10/2017 19:30 SESE A CB MORELL A [+]  
28/10/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
29/10/2017 12:30 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA SANT IGNASI A [+]  
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/11/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]  
05/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]  
04/11/2017 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES JOVENTUT LES CORTS B [+]  
04/11/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER MANYANET REUS A [+]  
04/11/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
05/11/2017 17:45 CB MORELL A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
04/11/2017 17:45 C.B. CORNELLA SESE A [+]  
04/11/2017 17:45 SANT IGNASI A CBVALLS LEAR [+]  
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
11/11/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CB MORELL A [+]  
11/11/2017 17:45 MANYANET REUS A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
12/11/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
12/11/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
21/01/2018 17:45 LLUISOS DE GRACIA A REUS DEPORTIU [+]
11/11/2017 19:30 SESE A SANT IGNASI A [+]  
11/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CORNELLA [+]  
11/11/2017 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA CBVALLS LEAR [+]  
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]  
18/11/2017 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES LLUISOS DE GRACIA A [+]  
18/11/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A JOVENTUT LES CORTS B [+]  
19/11/2017 17:45 CB MORELL A MANYANET REUS A [+]  
18/11/2017 17:45 C.B. CORNELLA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
18/11/2017 17:45 SANT IGNASI A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
19/11/2017 17:30 CBVALLS LEAR SESE A [+]  
19/11/2017 16:15 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
25/11/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SANT IGNASI A [+]  
25/11/2017 17:45 MANYANET REUS A C.B. CORNELLA [+]  
26/11/2017 19:15 JOVENTUT LES CORTS B CB MORELL A [+]  
26/11/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
25/11/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
26/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
26/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CBVALLS LEAR [+]  
26/11/2017 12:30 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA SESE A [+]  
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
02/12/2017 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]  
02/12/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER REUS DEPORTIU [+]  
02/12/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A LLUISOS DE GRACIA A [+]  
03/12/2017 17:45 CB MORELL A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]  
02/12/2017 17:45 C.B. CORNELLA JOVENTUT LES CORTS B [+]  
03/12/2017 11:00 SANT IGNASI A MANYANET REUS A [+]  
03/12/2017 18:00 CBVALLS LEAR C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
03/12/2017 18:00 SESE A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
16/12/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SESE A [+]  
17/12/2017 20:30 MANYANET REUS A CBVALLS LEAR [+]  
17/12/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B SANT IGNASI A [+]  
17/12/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.B. CORNELLA [+]  
16/12/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA A CB MORELL A [+]  
17/12/2017 19:00 REUS DEPORTIU SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]  
16/12/2017 17:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
16/12/2017 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]  
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
13/01/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]  
14/01/2018 17:45 CB MORELL A REUS DEPORTIU [+]  
13/01/2018 17:45 C.B. CORNELLA LLUISOS DE GRACIA A [+]  
13/01/2018 17:45 SANT IGNASI A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]  
13/01/2018 18:00 CBVALLS LEAR JOVENTUT LES CORTS B [+]  
13/01/2018 19:30 SESE A MANYANET REUS A [+]  
13/01/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]  
13/01/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]  
Jornada 15 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
20/01/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
20/01/2018 17:45 MANYANET REUS A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
21/01/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B SESE A [+]
21/01/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CBVALLS LEAR [+]
20/01/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA A SANT IGNASI A [+]
20/01/2018 20:30 REUS DEPORTIU C.B. CORNELLA [+]
20/01/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES CB MORELL A [+]
20/01/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
03/02/2018 17:45 MANYANET REUS A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
03/02/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER CB MORELL A [+]
03/02/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES C.B. CORNELLA [+]
04/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU SANT IGNASI A [+]
03/02/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CBVALLS LEAR [+]
04/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A SESE A [+]
04/02/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
03/02/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/01/2018 16:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA MANYANET REUS A [+]
10/02/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT JOVENTUT LES CORTS B [+]
10/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
10/02/2018 19:30 SESE A LLUISOS DE GRACIA A [+]
13/02/2018 20:30 CBVALLS LEAR REUS DEPORTIU [+]
10/02/2018 17:45 SANT IGNASI A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
10/02/2018 17:45 C.B. CORNELLA Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]
04/03/2018 17:45 CB MORELL A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
18/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
18/02/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B MANYANET REUS A [+]
17/02/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. CORNELLA [+]
18/02/2018 12:00 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES CBVALLS LEAR [+]
17/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU SESE A [+]
17/02/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
18/02/2018 17:45 CB MORELL A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
17/02/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER SANT IGNASI A [+]
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/02/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA JOVENTUT LES CORTS B [+]
24/02/2018 17:45 MANYANET REUS A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
24/02/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA A [+]
24/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA REUS DEPORTIU [+]
24/02/2018 19:30 SESE A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
24/02/2018 18:00 CBVALLS LEAR Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]
24/02/2018 17:45 SANT IGNASI A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
25/02/2018 17:45 C.B. CORNELLA CB MORELL A [+]
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
04/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
03/03/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A MANYANET REUS A [+]
04/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS B [+]
03/03/2018 18:00 CB MORELL A SANT IGNASI A [+]
03/03/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CBVALLS LEAR [+]
03/03/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER SESE A [+]
03/03/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
03/03/2018 17:45 C.B. CORNELLA EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
10/03/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
11/03/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B LLUISOS DE GRACIA A [+]
10/03/2018 17:45 MANYANET REUS A REUS DEPORTIU [+]
10/03/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
10/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]
10/03/2018 19:30 SESE A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
10/03/2018 18:00 CBVALLS LEAR CB MORELL A [+]
10/03/2018 17:45 SANT IGNASI A C.B. CORNELLA [+]
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
17/03/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
17/03/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES MANYANET REUS A [+]
18/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU JOVENTUT LES CORTS B [+]
17/03/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
17/03/2018 19:30 C.B. CORNELLA CBVALLS LEAR [+]
18/03/2018 17:45 CB MORELL A SESE A [+]
17/03/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
17/03/2018 17:45 SANT IGNASI A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
24/03/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA LLUISOS DE GRACIA A [+]
25/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A REUS DEPORTIU [+]
25/03/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
24/03/2018 17:45 MANYANET REUS A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]
24/03/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
24/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MORELL A [+]
24/03/2018 19:30 SESE A C.B. CORNELLA [+]
24/03/2018 18:00 CBVALLS LEAR SANT IGNASI A [+]
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
08/04/2018 17:45 CB MORELL A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
07/04/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A MANYANET REUS A [+]
07/04/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER JOVENTUT LES CORTS B [+]
07/04/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
08/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU LLUISOS DE GRACIA A [+]
07/04/2018 17:45 SANT IGNASI A SESE A [+]
07/04/2018 19:30 C.B. CORNELLA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
07/04/2018 18:00 CBVALLS LEAR EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
14/04/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA REUS DEPORTIU [+]
14/04/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
15/04/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
14/04/2018 17:45 MANYANET REUS A CB MORELL A [+]
14/04/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. CORNELLA [+]
14/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SANT IGNASI A [+]
14/04/2018 19:30 SESE A CBVALLS LEAR [+]
14/04/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
21/04/2018 17:45 SANT IGNASI A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
21/04/2018 19:30 C.B. CORNELLA MANYANET REUS A [+]
22/04/2018 17:45 CB MORELL A JOVENTUT LES CORTS B [+]
21/04/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
21/04/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER LLUISOS DE GRACIA A [+]
21/04/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES REUS DEPORTIU [+]
21/04/2018 18:00 CBVALLS LEAR CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
21/04/2018 19:30 SESE A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
28/04/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
29/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]
28/04/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
29/04/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CB MORELL A [+]
29/04/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B C.B. CORNELLA [+]
28/04/2018 17:45 MANYANET REUS A SANT IGNASI A [+]
28/04/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CBVALLS LEAR [+]
28/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SESE A [+]
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
05/05/2018 19:30 SESE A C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
05/05/2018 18:00 CBVALLS LEAR MANYANET REUS A [+]
05/05/2018 17:45 SANT IGNASI A JOVENTUT LES CORTS B [+]
05/05/2018 19:30 C.B. CORNELLA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
06/05/2018 17:45 CB MORELL A LLUISOS DE GRACIA A [+]
05/05/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A REUS DEPORTIU [+]
05/05/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
05/05/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
12/05/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES SAGRADA FAMILIA CLAROR A [+]
13/05/2018 19:00 REUS DEPORTIU CB MORELL A [+]
12/05/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. CORNELLA [+]
13/05/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A SANT IGNASI A [+]
13/05/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B CBVALLS LEAR [+]
12/05/2018 17:45 MANYANET REUS A SESE A [+]
12/05/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA [+]
12/05/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA [+]
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Canvis
19/05/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA C.B. IPSI A - OTTO SYLT [+]
19/05/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA MANYANET REUS A [+]
19/05/2018 19:30 SESE A JOVENTUT LES CORTS B [+]
19/05/2018 18:00 CBVALLS LEAR OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A [+]
19/05/2018 17:45 SANT IGNASI A LLUISOS DE GRACIA A [+]
19/05/2018 19:30 C.B. CORNELLA REUS DEPORTIU [+]
20/05/2018 17:45 CB MORELL A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES [+]
19/05/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +