ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA

Imprimir Calendari
Les dades que apareixen en aquest calendari es corresponen amb les que consten oficialment en el dia 19-02-2018 i hora 10:50 en que ha estat editat. Per tant, estan subjectes a possibles modificacions posteriors, d'acord amb les normatives vigents. Tot i que la FCBQ comunica de manera fefaent les modificacions, us preguem consulteu setmanalment els horaris dels partits publicats en el web. En el supósit d'existir discrepancia entre les dades que obren en poder vostre i el que apareix al web, no dubteu a posar-vos en contacte amb el Departament d'activitats d'aquesta FCBQ, al 93-3966640, o per mail a activitats@basquetcatala.cat
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
   (Calendari de totes les jornades)
Partits com a LOCAL de ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA al POLIESPORTIU CASAGEMAS
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
03/02/2018 09:00 C.B. CANET C.T. MINI MASCULI [+]
03/02/2018 09:00 C.B. CIUTAT VELLA C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
03/02/2018 10:30 CB GRANOLLERS 1 C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
03/02/2018 10:30 MARISTES ADEMAR BADALONA A C.T. MINI MASCULI [+]
03/02/2018 10:30 ZIGA ZAGA-C.B. CORNELLA BLAU C.T. MINI FEMENI [+]
03/02/2018 12:00 A.E. BADALONES A C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
04/02/2018 09:00 SESE A C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
04/02/2018 10:30 SANT IGNASI C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
04/02/2018 12:30 C.E. XAMBA VILAFRANCA C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
04/02/2018 17:45 GEIEG B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
04/02/2018 19:30 C.B. PREMIA DE DALT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
10/02/2018 17:45 ASSOCIACIOSANT MARTI ESPORT A C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
10/02/2018 19:15 C.B. CABRERA A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
11/02/2018 09:00 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
11/02/2018 10:30 U.B. LLEFIA B C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
11/02/2018 12:15 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
11/02/2018 16:00 A.E. TEIA C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
11/02/2018 17:45 A.E. BOET MATARO A C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
17/02/2018 09:00 SESE A C.T. MINI FEMENI [+]
17/02/2018 09:00 JET C.T. MINI FEMENI [+]
17/02/2018 09:00 CAT - PREINFANTIL C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 10:30 C.B. ARGENTONA C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
17/02/2018 10:30 A.E. BOET MATARO NEGRE C.T. MINI MASCULI [+]
17/02/2018 10:30 U.E. MONTGAT - A C.T. MINI MASCULI [+]
17/02/2018 12:00 CB PRAT-AIGÜES DEL PRAT C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 20:00 LLIÇA D'AMUNT 3 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
18/02/2018 10:30 ESCOLA FREDERIC MISTRAL C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
18/02/2018 12:30 C.B. RAMON LLULL C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
18/02/2018 16:00 MONTMELO C.B. C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
18/02/2018 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
18/02/2018 19:30 SARSA BAGES LA SALLE MANRESA C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
24/02/2018 09:00 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 09:00 ESCOLA C.B. SANT JOSEP 1 ESCOBOL [+]
24/02/2018 10:30 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN C C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
24/02/2018 12:00 C.B. SANT PERE - PERFUMERIA DROGUERIA GEMMA C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
25/02/2018 09:00 CIRCOL CATOLIC BADALONA B C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
25/02/2018 10:30 AECAM C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
25/02/2018 12:30 CEB GIRONA CITYLIFT B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
25/02/2018 16:00 A.E.E COL.LEGI CULTURAL BDN A C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
25/02/2018 17:45 CBGX SANTJOANENC A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
25/02/2018 19:30 A.E. STUCOM A - TECNOKEY C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
Partits com a LOCAL de ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA al PAVELLO POMAR
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
03/02/2018 09:00 AECAM 2 C.T. INFANTIL FEMENI [+]
03/02/2018 09:00 U.B. LLEFIA C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
03/02/2018 10:30 A.E. BADALONES B C.T. CADET MASCULI [+]
03/02/2018 10:30 SANT QUIRZE BASQUET CLUB B C.T. CADET FEMENI [+]
03/02/2018 12:00 C.B. VILASSAR DE MAR C.T. CADET FEMENI [+]
03/02/2018 12:00 CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. CADET MASCULI [+]
24/02/2018 10:00 C.E. LA MARINA C.T. CADET MASCULI [+]
24/02/2018 12:00 BASQUET SANT BOI C.T. INFANTIL FEMENI [+]
Partits com a LOCAL de ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA al INSTAL. MUNICIPALS PROGRES (PLAÇA DEL GAS)
Data Hora Equip Visitant Categoria Més Info
10/02/2018 10:30 AE BADALONES 2N ESCOBOL [+]
Partits com a VISITANT de ASSOCIACIO ESPORTIVA MINGUELLA
Data Hora Equip Local Categoria Més Info
03/02/2018 09:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES PMMA C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
03/02/2018 10:30 U.B. MIR A C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
03/02/2018 16:00 U.B. LLEFIA B C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
03/02/2018 17:30 U.E.R. PINEDA DE MAR C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
03/02/2018 17:45 C.B. LES FRANQUESES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
03/02/2018 19:30 BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
04/02/2018 12:45 B.C. TECLA SALA A C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
04/02/2018 16:00 C.B. LES FRANQUESES B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
04/02/2018 16:00 C.B. CASTELLET C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
04/02/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' C.T. INFANTIL MASCULI [+]
04/02/2018 18:00 U.B. MIR A C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
04/02/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET C.C. SOTS-25 MASCULI [+]
10/02/2018 09:00 JESUS MARIA ST. ANDREU C.T. INFANTIL FEMENI [+]
10/02/2018 16:00 SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
10/02/2018 16:30 C.B. MONTPEDROS C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
10/02/2018 19:00 BASQUET DRAFT GRAMENET C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
11/02/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
11/02/2018 17:30 C.B. MANLLEU C.C. SOTS-25 FEMENI [+]
17/02/2018 10:30 C.E. LAIETA-ASCENSORES ENINTER B C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 10:30 BASQUET-CEISSA B C.T. CADET MASCULI [+]
17/02/2018 10:30 A.E. BOET MATARO TARONJA C.T. CADET FEMENI [+]
17/02/2018 12:00 C.E. XAMBA VILAFRANCA A C.T. CADET FEMENI [+]
17/02/2018 12:30 C.B. CIUTAT VELLA C.T. INFANTIL MASCULI [+]
17/02/2018 17:45 ESCOLAPIS SARRIA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA [+]
18/02/2018 09:30 LLUISOS DE GRACIA C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
18/02/2018 10:30 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A [+]
18/02/2018 12:15 CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL C.T. PRE-MINI MASCULI [+]
18/02/2018 16:00 U.E.R. PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY [+]
18/02/2018 16:30 UE MATARO-JBM C.C. JUNIOR MASCULI INTERTERRITORIAL [+]
18/02/2018 19:30 COALCI - C.B. SANT JOSEP C.C. TERCERA CATEGORIA MASCULINA [+]
23/02/2018 19:30 COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIO C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 09:00 BASQUET MOLINS C.T. MINI FEMENI [+]
24/02/2018 09:00 CN CALDES C.T. PRE-MINI FEMENI [+]
24/02/2018 10:30 UE MATARO-M1M C.T. MINI MASCULI [+]
24/02/2018 12:00 C.B. ARGENTONA A C.T. CADET MASCULI [+]
24/02/2018 12:30 CB PRAT-MONTIBELLO B C.T. CADET FEMENI [+]
24/02/2018 12:30 C.B. MONTPEDROS C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 12:30 A.E. BOET MATARO A C.C. JUNIOR FEMENI INTERTERRITORIAL [+]
24/02/2018 16:00 A.D.E. FUSTER C.T. MINI MASCULI [+]
24/02/2018 16:00 U.E. SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASCULI [+]
24/02/2018 16:00 UNICARS PONENT CB LLEIDA B C.T. MINI FEMENI [+]
24/02/2018 17:45 ESCOLA PIA IGUALADA C.T. SOTS 21 FEMENI [+]
24/02/2018 19:15 C.B. CABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA [+]
25/02/2018 09:00 C.E. ESCOLA DEL CARME C.T. CADET FEMENI [+]
25/02/2018 09:30 C.B. ALISOS C.T. JUNIOR FEMENI NIVELL B [+]
25/02/2018 17:45 COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY [+]
25/02/2018 19:00 C.B. CORBERA NEGRE C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT [+]
25/02/2018 19:15 C.B. SANT JUST A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA [+]
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +