Resultats i classificacions C.C. MINI FEMENI


Competició: C.T. MINI FEMENÍ NIVELL A - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' LES ALZINES A 86 40
23/02/2018 18:30 C.E. PALAMÓS A UNIÓ MARISTES GIRONA 75 41
23/01/2018 18:00 GEIEG UNI AGRUPACIO A BASQUET LLORET 57 7
16/12/2017 09:30 CB OLOT UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 48 59
16/12/2017 12:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 36 58
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX UNIÓ VEDRUNA 'A' 44 60
13/01/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS CB OLOT 38 59
13/01/2018 09:00 BASQUET LLORET GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 40 70
13/01/2018 10:30 UNIÓ MARISTES GIRONA GEIEG UNI AGRUPACIO A 21 70
13/01/2018 09:30 LES ALZINES A C.E. PALAMÓS A 50 70
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' C.E. PALAMÓS A 80 42
20/01/2018 12:30 GEIEG UNI AGRUPACIO A LES ALZINES A 68 30
20/01/2018 11:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B UNIÓ MARISTES GIRONA 27 54
20/01/2018 09:30 CB OLOT BASQUET LLORET 61 29
20/01/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 74 34
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS UNIÓ VEDRUNA 'A' 40 90
15/04/2018 12:00 BASQUET LLORET UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 38 87
03/02/2018 09:00 UNIÓ MARISTES GIRONA CB OLOT 46 37
03/02/2018 11:00 LES ALZINES A GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 47 71
03/02/2018 09:00 C.E. PALAMÓS A GEIEG UNI AGRUPACIO A 34 84
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' GEIEG UNI AGRUPACIO A 45 92
27/01/2018 12:30 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B C.E. PALAMÓS A - 2
10/02/2018 09:30 CB OLOT LES ALZINES A 42 60
08/02/2018 18:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX UNIÓ MARISTES GIRONA 41 36
10/02/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS BASQUET LLORET 76 69
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 10:30 BASQUET LLORET UNIÓ VEDRUNA 'A' 28 78
17/02/2018 09:00 UNIÓ MARISTES GIRONA BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 74 24
17/02/2018 09:30 LES ALZINES A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 38 51
17/02/2018 09:00 C.E. PALAMÓS A CB OLOT 71 43
13/02/2018 17:45 GEIEG UNI AGRUPACIO A GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 67 17
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 12:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 94 54
24/02/2018 09:30 CB OLOT GEIEG UNI AGRUPACIO A 12 62
24/02/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX C.E. PALAMÓS A 56 40
24/02/2018 10:45 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS LES ALZINES A 62 57
24/02/2018 09:00 BASQUET LLORET UNIÓ MARISTES GIRONA 35 85
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' UNIÓ MARISTES GIRONA 69 58
03/03/2018 09:30 LES ALZINES A BASQUET LLORET 81 46
28/02/2018 18:15 C.E. PALAMÓS A BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 81 31
04/03/2018 10:30 GEIEG UNI AGRUPACIO A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 78 28
03/03/2018 11:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B CB OLOT 43 38
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 09:30 CB OLOT UNIÓ VEDRUNA 'A' 41 72
11/03/2018 10:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 84 34
10/03/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS GEIEG UNI AGRUPACIO A 16 66
10/03/2018 10:30 BASQUET LLORET C.E. PALAMÓS A 44 69
10/03/2018 12:00 UNIÓ MARISTES GIRONA LES ALZINES A 40 34
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 09:30 LES ALZINES A UNIÓ VEDRUNA 'A' 52 51
19/04/2018 18:30 UNIÓ MARISTES GIRONA C.E. PALAMÓS A 45 75
17/03/2018 10:30 BASQUET LLORET GEIEG UNI AGRUPACIO A 15 65
17/03/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX CB OLOT 61 53
17/03/2018 10:45 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 52 33
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX - 2
07/04/2018 09:30 CB OLOT BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 58 33
07/04/2018 11:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B BASQUET LLORET 56 45
07/04/2018 12:30 GEIEG UNI AGRUPACIO A UNIÓ MARISTES GIRONA 73 23
24/03/2018 09:00 C.E. PALAMÓS A LES ALZINES A 80 60
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 10:30 C.E. PALAMÓS A UNIÓ VEDRUNA 'A' 52 60
22/04/2018 09:15 LES ALZINES A GEIEG UNI AGRUPACIO A 18 68
14/04/2018 09:00 UNIÓ MARISTES GIRONA GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 54 37
14/04/2018 09:00 BASQUET LLORET CB OLOT 51 52
14/04/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 32 82
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 90 40
28/04/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX BASQUET LLORET 74 25
21/04/2018 09:30 CB OLOT UNIÓ MARISTES GIRONA 44 53
25/04/2018 18:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B LES ALZINES A 52 66
20/04/2018 18:15 GEIEG UNI AGRUPACIO A C.E. PALAMÓS A 75 25
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 12:30 GEIEG UNI AGRUPACIO A UNIÓ VEDRUNA 'A' 81 39
05/05/2018 09:00 C.E. PALAMÓS A GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 60 58
05/05/2018 09:30 LES ALZINES A CB OLOT 49 34
05/05/2018 12:00 UNIÓ MARISTES GIRONA UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 50 45
05/05/2018 10:30 BASQUET LLORET BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 75 55
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 09:15 UNIÓ VEDRUNA 'A' BASQUET LLORET 91 41
12/05/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS UNIÓ MARISTES GIRONA 31 66
12/05/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX LES ALZINES A 71 54
12/05/2018 09:30 CB OLOT C.E. PALAMÓS A 19 60
10/05/2018 18:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B GEIEG UNI AGRUPACIO A 18 68
Jornada 16 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 11:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B UNIÓ VEDRUNA 'A' 64 73
19/05/2018 12:30 GEIEG UNI AGRUPACIO A CB OLOT 59 9
14/05/2018 19:00 C.E. PALAMÓS A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 52 59
20/05/2018 09:30 LES ALZINES A BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 80 30
19/05/2018 09:00 UNIÓ MARISTES GIRONA BASQUET LLORET 62 24
Jornada 17 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/05/2018 09:00 UNIÓ MARISTES GIRONA UNIÓ VEDRUNA 'A' - -
26/05/2018 10:30 BASQUET LLORET LES ALZINES A - -
26/05/2018 09:15 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS C.E. PALAMÓS A - -
26/05/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX GEIEG UNI AGRUPACIO A - -
26/05/2018 09:30 CB OLOT GEIEG UNI AGRUPACIÓ B - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/06/2018 09:00 UNIÓ VEDRUNA 'A' CB OLOT - -
02/06/2018 11:00 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX - -
02/06/2018 12:30 GEIEG UNI AGRUPACIO A BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS - -
25/05/2018 18:30 C.E. PALAMÓS A BASQUET LLORET - -
02/06/2018 09:30 LES ALZINES A UNIÓ MARISTES GIRONA - -
Classificació a la jornada 18
Equip J G P NP TF TC Punts
1 GEIEG UNI AGRUPACIO A 16 16 0 0 1133 357 32
2 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA SIOUX 16 13 3 0 918 672 29
3 UNIÓ VEDRUNA 'A' 16 12 4 0 1078 771 28
4 C.E. PALAMÓS A 16 10 6 0 888 805 26
5 UNIÓ MARISTES GIRONA 16 10 6 0 808 741 26
6 GEIEG UNI AGRUPACIÓ B 16 6 10 0 711 861 22
7 LES ALZINES A 16 6 10 0 816 922 22
8 CB OLOT 16 4 12 0 650 846 20
9 BÀSQUET VEDRUNA PALAMÓS 16 2 14 0 611 1131 18
10 BASQUET LLORET 16 1 15 0 612 1119 17
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD