Resultats i classificacions C.C. MINI FEMENI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL C-2 - GRUP 06


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA AE MVP CERVELLO 20 49
10/03/2018 12:00 A.B PREMIA A C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 75 72
13/01/2018 16:00 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. ARGENTONA B 48 58
13/01/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B. SANTA PERPETUA 65 15
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.E.S. BOSCO ROCAFORT 70 30
20/01/2018 12:00 C.B. ARGENTONA B S.E. SANT JOAN DE MATA 44 36
20/01/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 77 27
20/01/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA A.B PREMIA A 25 75
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 23 37
28/01/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.B. ARGENTONA B 63 33
28/01/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B. SANTA PERPETUA 69 24
27/01/2018 11:00 C.E.S. BOSCO ROCAFORT A.B PREMIA A 61 82
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 10:30 C.B. ARGENTONA B C.E.S. BOSCO ROCAFORT 59 41
03/02/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO AE MVP CERVELLO 81 58
03/02/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA S.E. SANT JOAN DE MATA 21 71
03/02/2018 09:00 A.B PREMIA A RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 85 51
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA A.B PREMIA A 51 57
17/02/2018 12:00 C.B. ARGENTONA B C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 33 67
17/02/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 56 54
17/02/2018 09:00 C.B. SANTA PERPETUA AE MVP CERVELLO 14 64
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/02/2018 11:00 C.B. SANTA PERPETUA C.B. ARGENTONA B 20 70
24/02/2018 09:30 A.B PREMIA A AE MVP CERVELLO 60 61
24/02/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B S.E. SANT JOAN DE MATA 63 61
24/02/2018 11:00 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 34 84
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.E.S. BOSCO ROCAFORT 62 49
04/03/2018 11:00 AE MVP CERVELLO RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 81 31
03/03/2018 09:00 C.B. ARGENTONA B A.B PREMIA A 62 75
03/03/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.B. SANTA PERPETUA 62 12
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 12:30 AE MVP CERVELLO S.E. SANT JOAN DE MATA 72 34
17/03/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO A.B PREMIA A 44 52
17/03/2018 10:30 C.B. ARGENTONA B RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 38 43
17/03/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA C.E.S. BOSCO ROCAFORT 42 38
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/05/2018 18:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT AE MVP CERVELLO 47 77
07/04/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. ARGENTONA B 48 41
07/04/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 2 -
07/04/2018 09:00 A.B PREMIA A C.B. SANTA PERPETUA 2 -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO S.E. SANT JOAN DE MATA 63 48
14/04/2018 10:30 C.B. ARGENTONA B AE MVP CERVELLO 28 63
14/04/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 40 81
14/04/2018 09:00 A.B PREMIA A C.E.S. BOSCO ROCAFORT 41 66
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 12:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B. ARGENTONA B 46 44
22/04/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 71 53
21/04/2018 09:15 S.E. SANT JOAN DE MATA C.B. SANTA PERPETUA 2 -
21/04/2018 12:00 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B A.B PREMIA A 48 77
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 09:00 A.B PREMIA A S.E. SANT JOAN DE MATA - -
05/05/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.B. ARGENTONA B - 2
05/05/2018 12:00 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.E.S. BOSCO ROCAFORT 66 51
06/05/2018 11:00 AE MVP CERVELLO C.B. SANTA PERPETUA 77 27
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 12:00 C.B. ARGENTONA B C.B. SANTA PERPETUA 2 -
13/05/2018 09:30 AE MVP CERVELLO A.B PREMIA A 64 40
12/05/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 63 33
12/05/2018 11:00 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO C.E.S. BOSCO ROCAFORT 96 46
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 12:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT S.E. SANT JOAN DE MATA 65 57
19/05/2018 10:30 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B AE MVP CERVELLO 76 67
19/05/2018 09:00 A.B PREMIA A C.B. ARGENTONA B 70 47
19/05/2018 12:00 C.B. SANTA PERPETUA C.B SAGRAT COR DIPUTACIO - 2
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 AE MVP CERVELLO 14 12 2 0 937 574 26
2 A.B PREMIA A 13 10 3 0 791 652 23
3 C.B SAGRAT COR DIPUTACIO 14 9 5 0 738 483 23
4 RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B 14 7 7 0 692 778 21
5 C.B. ARGENTONA B 14 6 8 0 561 620 20
6 C.E.S. BOSCO ROCAFORT 14 5 9 0 695 849 19
7 S.E. SANT JOAN DE MATA 13 5 8 0 576 594 18
8 C.B. SANTA PERPETUA 14 1 13 0 240 680 15
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD