Resultats i classificacions C.C. MINI FEMENI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL C-2 - GRUP 05


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 09:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.B. CASTELLBISBAL GROC - 2
13/01/2018 11:00 VEDRUNA GRACIA U.E. CLARET B 58 29
13/01/2018 09:00 A.E. BADALONES B C.B. MANYANET LES CORTS B 65 33
13/01/2018 09:00 C.B. SANT JUST B JESUS MARIA ST ANDREU 2 -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 09:45 C.B. CASTELLBISBAL GROC C.B. SANT JUST B 31 54
25/01/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU 2 -
20/01/2018 12:30 U.E. CLARET B A.E. BADALONES B 59 54
20/01/2018 10:30 JESUS MARIA ST ANDREU VEDRUNA GRACIA 60 32
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/02/2018 19:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU U.E. CLARET B 44 28
27/01/2018 11:15 C.B. CASTELLBISBAL GROC C.B. MANYANET LES CORTS B 31 44
27/01/2018 09:00 A.E. BADALONES B JESUS MARIA ST ANDREU - -
27/01/2018 09:00 C.B. SANT JUST B VEDRUNA GRACIA 46 18
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B C.B. SANT JUST B 62 42
03/02/2018 12:30 U.E. CLARET B C.B. CASTELLBISBAL GROC 2 -
03/02/2018 10:15 JESUS MARIA ST ANDREU C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU 2 -
03/02/2018 12:30 VEDRUNA GRACIA A.E. BADALONES B 41 53
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 09:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU VEDRUNA GRACIA 73 33
17/02/2018 11:15 C.B. CASTELLBISBAL GROC JESUS MARIA ST ANDREU 28 33
16/02/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B U.E. CLARET B 60 44
17/02/2018 12:00 C.B. SANT JUST B A.E. BADALONES B 54 40
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 11:45 JESUS MARIA ST ANDREU C.B. MANYANET LES CORTS B 58 56
24/02/2018 11:00 VEDRUNA GRACIA C.B. CASTELLBISBAL GROC 67 18
24/02/2018 09:00 A.E. BADALONES B C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU 57 61
24/02/2018 09:00 C.B. SANT JUST B U.E. CLARET B 45 40
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/2018 19:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.B. SANT JUST B - 2
03/03/2018 09:45 C.B. CASTELLBISBAL GROC A.E. BADALONES B 19 44
02/03/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B VEDRUNA GRACIA 44 55
03/03/2018 12:30 U.E. CLARET B JESUS MARIA ST ANDREU 2 -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 11:15 C.B. CASTELLBISBAL GROC C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU 2 -
17/03/2018 12:30 U.E. CLARET B VEDRUNA GRACIA 69 53
16/03/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B A.E. BADALONES B 41 61
17/03/2018 10:30 JESUS MARIA ST ANDREU C.B. SANT JUST B 41 39
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:00 C.B. SANT JUST B C.B. CASTELLBISBAL GROC 84 34
10/04/2018 19:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU C.B. MANYANET LES CORTS B - -
07/04/2018 09:00 A.E. BADALONES B U.E. CLARET B 48 36
07/04/2018 11:00 VEDRUNA GRACIA JESUS MARIA ST ANDREU - -
Jornada 10 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2018 11:00 U.E. CLARET B C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU - -
26/04/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B C.B. CASTELLBISBAL GROC - -
27/04/2018 18:30 JESUS MARIA ST ANDREU A.E. BADALONES B - -
19/04/2018 18:30 VEDRUNA GRACIA C.B. SANT JUST B 37 57
Jornada 11 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:00 C.B. SANT JUST B C.B. MANYANET LES CORTS B - -
21/04/2018 11:15 C.B. CASTELLBISBAL GROC U.E. CLARET B - -
20/04/2018 19:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU JESUS MARIA ST ANDREU - -
21/04/2018 09:00 A.E. BADALONES B VEDRUNA GRACIA - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 11:15 VEDRUNA GRACIA C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU - -
05/05/2018 10:30 JESUS MARIA ST ANDREU C.B. CASTELLBISBAL GROC - -
05/05/2018 12:30 U.E. CLARET B C.B. MANYANET LES CORTS B - -
05/05/2018 09:00 A.E. BADALONES B C.B. SANT JUST B - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2018 18:45 C.B. MANYANET LES CORTS B JESUS MARIA ST ANDREU - -
12/05/2018 11:15 C.B. CASTELLBISBAL GROC VEDRUNA GRACIA - -
12/05/2018 12:00 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU A.E. BADALONES B - -
12/05/2018 12:30 U.E. CLARET B C.B. SANT JUST B - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 09:00 C.B. SANT JUST B C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU - -
19/05/2018 09:00 A.E. BADALONES B C.B. CASTELLBISBAL GROC - -
19/05/2018 11:00 VEDRUNA GRACIA C.B. MANYANET LES CORTS B - -
23/05/2018 18:30 JESUS MARIA ST ANDREU U.E. CLARET B - -
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. SANT JUST B 10 8 2 0 425 303 18
2 A.E. BADALONES B 9 5 3 1 422 344 14
3 U.E. CLARET B 9 4 5 0 309 362 13
4 JESUS MARIA ST ANDREU 8 5 2 1 194 159 13
5 VEDRUNA GRACIA 9 3 6 0 394 449 12
6 C.B. MANYANET LES CORTS B 8 4 4 0 342 356 12
7 C.B. CASTELLBISBAL GROC 9 2 7 0 165 328 11
8 C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU 8 3 5 0 178 128 11
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD