Resultats i classificacions C.T. CADET FEMENI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL D - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES JOVENTUT SANT VICENÇ 68 24
13/01/2018 09:15 SAGRADA FAMILIA CLAROR C CB.ROQUETES 43 21
14/01/2018 10:30 U.E.CAPELLADES S.E. SANT JOAN DE MATA B 42 10
Descansa C.B. PEDAGOGIUM B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ U.E.CAPELLADES 32 58
20/01/2018 16:15 CB.ROQUETES C.B. PEDAGOGIUM B 32 50
20/01/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B SAGRADA FAMILIA CLAROR C 44 48
Descansa DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES CB.ROQUETES 68 32
27/01/2018 18:15 C.B. PEDAGOGIUM B S.E. SANT JOAN DE MATA B 66 14
28/01/2018 10:30 U.E.CAPELLADES SAGRADA FAMILIA CLAROR C 37 28
Descansa JOVENTUT SANT VICENÇ
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 12:30 CB.ROQUETES JOVENTUT SANT VICENÇ 39 52
03/02/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 57 44
03/02/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C C.B. PEDAGOGIUM B 41 35
Descansa U.E.CAPELLADES
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES SAGRADA FAMILIA CLAROR C 32 79
17/02/2018 09:00 JOVENTUT SANT VICENÇ S.E. SANT JOAN DE MATA B 36 49
18/02/2018 10:30 U.E.CAPELLADES C.B. PEDAGOGIUM B 81 57
Descansa CB.ROQUETES
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C JOVENTUT SANT VICENÇ 73 19
24/02/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 82 25
25/02/2018 10:30 U.E.CAPELLADES CB.ROQUETES 72 24
Descansa S.E. SANT JOAN DE MATA B
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES U.E.CAPELLADES 33 82
12/03/2018 19:00 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. PEDAGOGIUM B 28 58
03/03/2018 11:00 CB.ROQUETES S.E. SANT JOAN DE MATA B 69 48
Descansa SAGRADA FAMILIA CLAROR C
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 39 44
17/03/2018 11:00 CB.ROQUETES SAGRADA FAMILIA CLAROR C 37 59
17/03/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B U.E.CAPELLADES 36 62
Descansa C.B. PEDAGOGIUM B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 10:30 U.E.CAPELLADES JOVENTUT SANT VICENÇ 55 33
07/04/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B CB.ROQUETES 51 28
19/04/2018 18:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C S.E. SANT JOAN DE MATA B 63 27
Descansa DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 16:15 CB.ROQUETES DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 54 42
14/04/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B C.B. PEDAGOGIUM B 23 36
14/04/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C U.E.CAPELLADES 49 59
Descansa JOVENTUT SANT VICENÇ
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:00 JOVENTUT SANT VICENÇ CB.ROQUETES 41 50
21/04/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES S.E. SANT JOAN DE MATA B 33 38
21/04/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B SAGRADA FAMILIA CLAROR C 29 59
Descansa U.E.CAPELLADES
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 2 -
05/05/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B JOVENTUT SANT VICENÇ 37 17
05/05/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B U.E.CAPELLADES 50 45
Descansa CB.ROQUETES
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ SAGRADA FAMILIA CLAROR C 25 44
12/05/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES C.B. PEDAGOGIUM B 34 56
12/05/2018 11:00 CB.ROQUETES U.E.CAPELLADES 34 87
Descansa S.E. SANT JOAN DE MATA B
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2018 10:30 U.E.CAPELLADES DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 84 38
30/05/2018 19:15 C.B. PEDAGOGIUM B JOVENTUT SANT VICENÇ - -
19/05/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B CB.ROQUETES 36 30
Descansa SAGRADA FAMILIA CLAROR C
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 U.E.CAPELLADES 12 11 1 0 764 424 23
2 SAGRADA FAMILIA CLAROR C 12 10 2 0 588 365 22
3 C.B. PEDAGOGIUM B 11 8 3 0 570 410 19
4 S.E. SANT JOAN DE MATA B 12 5 7 0 419 546 17
5 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 12 3 9 0 461 629 15
6 CB.ROQUETES 12 3 9 0 450 649 15
7 JOVENTUT SANT VICENÇ 11 1 10 0 346 575 12
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD