Resultats i classificacions C.T. CADET FEMENI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL D - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES JOVENTUT SANT VICENÇ 68 24
13/01/2018 09:15 SAGRADA FAMILIA CLAROR C CB.ROQUETES 43 21
14/01/2018 10:30 U.E.CAPELLADES S.E. SANT JOAN DE MATA B 42 10
Descansa C.B. PEDAGOGIUM B
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ U.E.CAPELLADES 32 58
20/01/2018 16:15 CB.ROQUETES C.B. PEDAGOGIUM B 32 50
20/01/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B SAGRADA FAMILIA CLAROR C 44 48
Descansa DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES CB.ROQUETES 68 32
27/01/2018 18:15 C.B. PEDAGOGIUM B S.E. SANT JOAN DE MATA B 66 14
28/01/2018 10:30 U.E.CAPELLADES SAGRADA FAMILIA CLAROR C 37 28
Descansa JOVENTUT SANT VICENÇ
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 12:30 CB.ROQUETES JOVENTUT SANT VICENÇ 39 52
03/02/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 57 44
03/02/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C C.B. PEDAGOGIUM B 41 35
Descansa U.E.CAPELLADES
Jornada 5 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES SAGRADA FAMILIA CLAROR C 32 79
17/02/2018 09:00 JOVENTUT SANT VICENÇ S.E. SANT JOAN DE MATA B 36 49
18/02/2018 10:30 U.E.CAPELLADES C.B. PEDAGOGIUM B - -
Descansa CB.ROQUETES
Jornada 6 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C JOVENTUT SANT VICENÇ - -
24/02/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES - -
25/02/2018 10:30 U.E.CAPELLADES CB.ROQUETES - -
Descansa S.E. SANT JOAN DE MATA B
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES U.E.CAPELLADES - -
03/03/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. PEDAGOGIUM B - -
03/03/2018 11:00 CB.ROQUETES S.E. SANT JOAN DE MATA B - -
Descansa SAGRADA FAMILIA CLAROR C
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES - -
17/03/2018 11:00 CB.ROQUETES SAGRADA FAMILIA CLAROR C - -
17/03/2018 12:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B U.E.CAPELLADES - -
Descansa C.B. PEDAGOGIUM B
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 10:30 U.E.CAPELLADES JOVENTUT SANT VICENÇ - -
07/04/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B CB.ROQUETES - -
07/04/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C S.E. SANT JOAN DE MATA B - -
Descansa DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 16:15 CB.ROQUETES DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES - -
14/04/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B C.B. PEDAGOGIUM B - -
14/04/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C U.E.CAPELLADES - -
Descansa JOVENTUT SANT VICENÇ
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ CB.ROQUETES - -
21/04/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES S.E. SANT JOAN DE MATA B - -
21/04/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B SAGRADA FAMILIA CLAROR C - -
Descansa U.E.CAPELLADES
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 12:30 SAGRADA FAMILIA CLAROR C DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES - -
05/05/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B JOVENTUT SANT VICENÇ - -
05/05/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B U.E.CAPELLADES - -
Descansa CB.ROQUETES
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 10:30 JOVENTUT SANT VICENÇ SAGRADA FAMILIA CLAROR C - -
12/05/2018 12:30 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES C.B. PEDAGOGIUM B - -
12/05/2018 11:00 CB.ROQUETES U.E.CAPELLADES - -
Descansa S.E. SANT JOAN DE MATA B
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/05/2018 10:30 U.E.CAPELLADES DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES - -
19/05/2018 16:30 C.B. PEDAGOGIUM B JOVENTUT SANT VICENÇ - -
19/05/2018 16:15 S.E. SANT JOAN DE MATA B CB.ROQUETES - -
Descansa SAGRADA FAMILIA CLAROR C
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 SAGRADA FAMILIA CLAROR C 5 4 1 0 239 169 9
2 S.E. SANT JOAN DE MATA B 5 2 3 0 174 236 7
3 U.E.CAPELLADES 3 3 0 0 137 70 6
4 DARDES&LUPGENS-C.B. CUBELLES 4 2 2 0 212 192 6
5 C.B. PEDAGOGIUM B 3 2 1 0 151 87 5
6 JOVENTUT SANT VICENÇ 4 1 3 0 144 214 5
7 CB.ROQUETES 4 0 4 0 124 213 4
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +