Resultats i classificacions C.C. MINI MASCULI


Competició: C.T. MINI MASC. NIVELL B 2ª FASE - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 94 59
16/12/2017 12:30 C.B. BANYOLES CB LLAGOSTERA A 66 59
16/12/2017 10:45 C.B. FARNERS VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 72 45
16/12/2017 09:15 LA SALLE PALAMÓS ADEPAF BLAU 53 55
21/12/2017 19:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL ADEPAF BLANC 53 65
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 12:15 ADEPAF BLANC CB QUART-GRUES CRUZ 71 66
13/01/2018 10:30 ADEPAF BLAU CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 52 48
22/02/2018 18:00 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A LA SALLE PALAMÓS 36 64
13/01/2018 10:30 CB LLAGOSTERA A C.B. FARNERS 38 76
13/01/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE C.B. BANYOLES 45 67
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 12:00 CB QUART-GRUES CRUZ C.B. BANYOLES 73 45
20/01/2018 09:15 C.B. FARNERS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 82 44
20/01/2018 09:00 LA SALLE PALAMÓS CB LLAGOSTERA A 94 60
20/01/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 2 -
20/01/2018 10:30 ADEPAF BLANC ADEPAF BLAU 51 69
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 12:15 ADEPAF BLAU CB QUART-GRUES CRUZ 85 67
03/02/2018 09:15 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A ADEPAF BLANC 49 67
03/02/2018 10:30 CB LLAGOSTERA A CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 79 66
03/02/2018 11:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE LA SALLE PALAMÓS 49 59
03/02/2018 09:30 C.B. BANYOLES C.B. FARNERS 35 85
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ C.B. FARNERS 72 49
10/02/2018 10:00 LA SALLE PALAMÓS C.B. BANYOLES 75 25
11/02/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 63 46
10/02/2018 10:30 ADEPAF BLANC CB LLAGOSTERA A 60 53
10/02/2018 12:15 ADEPAF BLAU VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 67 17
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 09:15 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A CB QUART-GRUES CRUZ 43 56
17/02/2018 12:00 CB LLAGOSTERA A ADEPAF BLAU 40 72
17/02/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE ADEPAF BLANC 80 71
17/02/2018 09:30 C.B. BANYOLES CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 59 45
17/02/2018 10:30 C.B. FARNERS LA SALLE PALAMÓS 84 55
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 12:30 CB QUART-GRUES CRUZ LA SALLE PALAMÓS 56 51
24/02/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL C.B. FARNERS 66 63
24/02/2018 10:30 ADEPAF BLANC C.B. BANYOLES 61 30
24/02/2018 12:15 ADEPAF BLAU UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 65 51
24/02/2018 10:30 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A CB LLAGOSTERA A 29 81
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ CB LLAGOSTERA A 63 59
03/03/2018 09:30 C.B. BANYOLES ADEPAF BLAU 48 62
03/03/2018 09:15 C.B. FARNERS ADEPAF BLANC 74 50
03/03/2018 09:15 LA SALLE PALAMÓS CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 70 56
03/03/2018 10:45 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 51 75
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 10:30 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL CB QUART-GRUES CRUZ 65 68
10/03/2018 10:30 ADEPAF BLANC LA SALLE PALAMÓS 56 49
10/03/2018 12:15 ADEPAF BLAU C.B. FARNERS 44 57
10/03/2018 10:30 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A C.B. BANYOLES 19 69
10/03/2018 09:00 CB LLAGOSTERA A UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 61 49
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE CB QUART-GRUES CRUZ 48 57
17/03/2018 10:30 CB LLAGOSTERA A C.B. BANYOLES - 2
17/03/2018 09:15 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A C.B. FARNERS 28 63
17/03/2018 12:15 ADEPAF BLAU LA SALLE PALAMÓS 52 48
17/03/2018 10:30 ADEPAF BLANC CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 57 44
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ ADEPAF BLANC 76 44
07/04/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL ADEPAF BLAU 61 68
07/04/2018 09:30 LA SALLE PALAMÓS VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 84 34
07/04/2018 09:15 C.B. FARNERS CB LLAGOSTERA A 85 69
08/04/2018 11:00 C.B. BANYOLES UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 52 70
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 09:30 C.B. BANYOLES CB QUART-GRUES CRUZ 2 -
14/04/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE C.B. FARNERS 60 70
14/04/2018 09:00 CB LLAGOSTERA A LA SALLE PALAMÓS 50 77
14/04/2018 11:45 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 30 79
14/04/2018 12:15 ADEPAF BLAU ADEPAF BLANC 64 31
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ ADEPAF BLAU 66 48
21/04/2018 10:30 ADEPAF BLANC VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 58 35
21/04/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL CB LLAGOSTERA A 90 49
25/03/2018 10:00 LA SALLE PALAMÓS UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 57 54
21/04/2018 10:45 C.B. FARNERS C.B. BANYOLES 71 42
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 09:15 C.B. FARNERS CB QUART-GRUES CRUZ 78 50
05/05/2018 09:30 C.B. BANYOLES LA SALLE PALAMÓS 56 82
20/05/2018 09:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 20 70
05/05/2018 10:30 CB LLAGOSTERA A ADEPAF BLANC 88 63
05/05/2018 09:15 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A ADEPAF BLAU 24 73
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 101 51
28/04/2018 10:30 ADEPAF BLAU CB LLAGOSTERA A 54 60
13/05/2018 10:30 ADEPAF BLANC UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 63 47
12/05/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL C.B. BANYOLES 82 46
12/05/2018 09:30 LA SALLE PALAMÓS C.B. FARNERS 71 40
Jornada 16 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 10:30 LA SALLE PALAMÓS CB QUART-GRUES CRUZ 63 78
19/05/2018 09:15 C.B. FARNERS CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 72 58
19/05/2018 09:30 C.B. BANYOLES ADEPAF BLANC 54 60
19/05/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE ADEPAF BLAU 50 77
19/05/2018 10:30 CB LLAGOSTERA A VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 77 40
Jornada 17 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/05/2018 10:30 CB LLAGOSTERA A CB QUART-GRUES CRUZ - -
26/05/2018 12:15 ADEPAF BLAU C.B. BANYOLES - -
26/05/2018 10:30 ADEPAF BLANC C.B. FARNERS - -
26/05/2018 09:00 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL LA SALLE PALAMÓS - -
26/05/2018 12:30 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE VEDRUNA BC PALAFRUGELL A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/06/2018 09:30 CB QUART-GRUES CRUZ CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL - -
02/06/2018 10:30 LA SALLE PALAMÓS ADEPAF BLANC - -
02/06/2018 09:15 C.B. FARNERS ADEPAF BLAU - -
02/06/2018 09:30 C.B. BANYOLES VEDRUNA BC PALAFRUGELL A - -
03/06/2018 11:00 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE CB LLAGOSTERA A - -
Classificació a la jornada 18
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. FARNERS 16 13 3 0 1121 827 29
2 ADEPAF BLAU 16 13 3 0 1007 772 29
3 CB QUART-GRUES CRUZ 16 12 4 0 1043 861 28
4 ADEPAF BLANC 16 10 6 0 928 931 26
5 LA SALLE PALAMÓS 16 10 6 0 1052 841 26
6 CEB GIRONA CITYLIFT VERMELL 16 7 9 0 948 844 23
7 C.B. BANYOLES 16 5 10 1 696 891 22
8 CB LLAGOSTERA A 16 7 9 0 925 984 22
9 UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER HIPRA ARAPAJÓE 16 3 13 0 847 1059 19
10 VEDRUNA BC PALAFRUGELL A 16 0 16 0 531 1088 16
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD