Resultats i classificacions C.C. CADET MASCULI


Competició: FASE REGULAR - NIVELL C-2 - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 09:00 CN CALDES B C.E.B. SANT JORDI 42 31
13/01/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 63 53
14/01/2018 09:00 A. BASQUET BUFALA C.E.S. BOSCO ROCAFORT 52 74
13/01/2018 09:00 C.B. COLL B FERRIMAX BASQUET SANT FOST 53 47
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 16:30 C.E.B. SANT JORDI C.B. COLL B 49 41
20/01/2018 12:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT CN CALDES B 93 28
20/01/2018 10:30 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL A. BASQUET BUFALA 57 74
20/01/2018 09:30 FERRIMAX BASQUET SANT FOST CREU ALTA SABADELL VERMELL 72 43
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 17:30 CN CALDES B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 54 52
27/01/2018 16:30 C.E.B. SANT JORDI C.E.S. BOSCO ROCAFORT 41 63
27/01/2018 19:00 A. BASQUET BUFALA FERRIMAX BASQUET SANT FOST 74 66
27/01/2018 09:00 C.B. COLL B CREU ALTA SABADELL VERMELL 62 37
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 09:00 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.B. COLL B 59 28
03/02/2018 10:30 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.E.B. SANT JORDI 51 53
03/02/2018 11:00 FERRIMAX BASQUET SANT FOST CN CALDES B 71 33
03/02/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL A. BASQUET BUFALA 49 45
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 17:30 CN CALDES B CREU ALTA SABADELL VERMELL 52 53
17/02/2018 16:30 C.E.B. SANT JORDI FERRIMAX BASQUET SANT FOST 56 52
17/02/2018 11:00 C.E.S. BOSCO ROCAFORT EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 88 47
17/02/2018 09:00 C.B. COLL B A. BASQUET BUFALA 42 48
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 11:00 FERRIMAX BASQUET SANT FOST C.E.S. BOSCO ROCAFORT 30 85
24/02/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL C.E.B. SANT JORDI 47 55
25/02/2018 09:00 A. BASQUET BUFALA CN CALDES B 82 43
24/02/2018 09:00 C.B. COLL B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 52 55
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 16:30 CN CALDES B C.B. COLL B 31 55
03/03/2018 16:30 C.E.B. SANT JORDI A. BASQUET BUFALA 50 33
03/03/2018 09:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT CREU ALTA SABADELL VERMELL 55 25
03/03/2018 12:00 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL FERRIMAX BASQUET SANT FOST 77 61
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 16:30 C.E.B. SANT JORDI CN CALDES B 55 26
17/03/2018 10:30 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL CREU ALTA SABADELL VERMELL 65 50
16/05/2018 20:00 C.E.S. BOSCO ROCAFORT A. BASQUET BUFALA 57 49
17/03/2018 11:00 FERRIMAX BASQUET SANT FOST C.B. COLL B 38 54
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 09:00 C.B. COLL B C.E.B. SANT JORDI 56 37
07/04/2018 16:00 CN CALDES B C.E.S. BOSCO ROCAFORT 38 64
08/04/2018 10:30 A. BASQUET BUFALA EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 57 62
07/04/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL FERRIMAX BASQUET SANT FOST 43 52
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 10:30 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL CN CALDES B 69 28
09/05/2018 19:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT C.E.B. SANT JORDI 75 40
14/04/2018 11:00 FERRIMAX BASQUET SANT FOST A. BASQUET BUFALA 43 51
14/04/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL C.B. COLL B 39 43
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:00 C.B. COLL B C.E.S. BOSCO ROCAFORT 60 48
22/04/2018 12:30 C.E.B. SANT JORDI EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 32 53
22/04/2018 16:30 CN CALDES B FERRIMAX BASQUET SANT FOST 53 63
22/04/2018 09:00 A. BASQUET BUFALA CREU ALTA SABADELL VERMELL 59 51
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL CN CALDES B 82 28
06/05/2018 11:00 FERRIMAX BASQUET SANT FOST C.E.B. SANT JORDI 47 53
06/05/2018 12:00 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.E.S. BOSCO ROCAFORT 90 56
06/05/2018 09:00 A. BASQUET BUFALA C.B. COLL B 66 56
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 12:30 C.E.S. BOSCO ROCAFORT FERRIMAX BASQUET SANT FOST 67 35
12/05/2018 16:30 C.E.B. SANT JORDI CREU ALTA SABADELL VERMELL 46 47
12/05/2018 17:30 CN CALDES B A. BASQUET BUFALA 37 84
12/05/2018 10:30 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.B. COLL B 43 65
Jornada 14 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 09:00 C.B. COLL B CN CALDES B 77 34
19/05/2018 19:00 A. BASQUET BUFALA C.E.B. SANT JORDI 55 44
19/05/2018 09:00 CREU ALTA SABADELL VERMELL C.E.S. BOSCO ROCAFORT 44 75
19/05/2018 11:30 FERRIMAX BASQUET SANT FOST EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 46 38
Classificació a la jornada 14
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.E.S. BOSCO ROCAFORT 14 12 2 0 959 607 26
2 A. BASQUET BUFALA 14 9 5 0 829 731 23
3 C.B. COLL B 14 9 5 0 744 631 23
4 EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL 14 7 7 0 812 779 21
5 C.E.B. SANT JORDI 14 7 7 0 642 688 21
6 FERRIMAX BASQUET SANT FOST 14 5 9 0 723 780 19
7 CREU ALTA SABADELL VERMELL 14 5 9 0 673 762 19
8 CN CALDES B 14 2 12 0 527 931 16
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD