Resultats i classificacions C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL B


Competició: FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. LLINARS B 46 40
30/09/2017 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB CANOVELLES BC 50 66
01/10/2017 10:30 A. BASQUET BUFALA VERD A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 52 78
30/09/2017 09:00 U.B. LLEFIA A C.B. CALELLA B 64 53
10/12/2017 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 45 55
30/09/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU 3 MAS DE SANT LLEI - CBVV 54 35
Descansa A.E. BOET MATARO NEGRE
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 09:00 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES CLUB BASQUET PARETS 40 49
07/10/2017 16:00 C.B. CALELLA B ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 41 51
07/10/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' U.B. LLEFIA A 53 54
07/10/2017 10:00 CANOVELLES BC A. BASQUET BUFALA VERD 81 47
07/10/2017 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV A.E. BOET MATARO NEGRE 90 39
07/10/2017 16:00 C.B. LLINARS B C.E. SANT NICOLAU 3 62 49
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. CALELLA B 73 29
14/10/2017 17:30 C.B. LLINARS B C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 38 51
14/10/2017 12:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB MAS DE SANT LLEI - CBVV 44 51
14/10/2017 09:00 U.B. LLEFIA A CANOVELLES BC 89 63
15/10/2017 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 65 64
14/10/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU 3 A.E. BOET MATARO NEGRE 71 49
Descansa A. BASQUET BUFALA VERD
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 16:00 C.B. CALELLA B C.B. LLINARS B 41 63
22/10/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' CLUB BASQUET PARETS 60 52
21/10/2017 16:30 CANOVELLES BC ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 53 51
21/10/2017 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV A. BASQUET BUFALA VERD 55 53
22/10/2017 19:30 A.E. BOET MATARO NEGRE C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 61 59
22/10/2017 09:00 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES C.E. SANT NICOLAU 3 64 49
Descansa U.B. LLEFIA A
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/12/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS CANOVELLES BC 62 61
28/10/2017 16:00 C.B. LLINARS B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 48 58
29/10/2017 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES C.B. CALELLA B 76 34
28/10/2017 16:00 A. BASQUET BUFALA VERD A.E. BOET MATARO NEGRE 90 67
28/10/2017 09:00 U.B. LLEFIA A MAS DE SANT LLEI - CBVV 91 62
28/10/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU 3 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 65 52
Descansa ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 47 65
05/11/2017 12:30 CANOVELLES BC C.B. LLINARS B 62 43
04/11/2017 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 41 70
04/11/2017 17:30 A.E. BOET MATARO NEGRE U.B. LLEFIA A 50 79
04/11/2017 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB A. BASQUET BUFALA VERD 45 28
04/11/2017 16:00 C.B. CALELLA B C.E. SANT NICOLAU 3 52 50
Descansa CLUB BASQUET PARETS
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS MAS DE SANT LLEI - CBVV 64 39
12/11/2017 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES CANOVELLES BC 61 47
11/11/2017 16:00 C.B. CALELLA B A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 63 67
11/11/2017 09:00 U.B. LLEFIA A C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 73 45
12/11/2017 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 A.E. BOET MATARO NEGRE 83 38
12/11/2017 18:00 C.E. SANT NICOLAU 3 A. BASQUET BUFALA VERD 56 63
Descansa C.B. LLINARS B
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 16:30 CANOVELLES BC C.B. CALELLA B 63 73
19/11/2017 12:30 MAS DE SANT LLEI - CBVV C.B. LLINARS B 50 59
18/11/2017 12:00 A.E. BOET MATARO NEGRE CLUB BASQUET PARETS 47 75
18/11/2017 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 32 56
18/11/2017 19:00 A. BASQUET BUFALA VERD U.B. LLEFIA A 56 75
19/11/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' C.E. SANT NICOLAU 3 78 64
Descansa C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 12:15 CLUB BASQUET PARETS C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 54 31
25/11/2017 16:00 C.B. LLINARS B A.E. BOET MATARO NEGRE 79 54
26/11/2017 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES MAS DE SANT LLEI - CBVV 88 31
26/11/2017 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' CANOVELLES BC 85 42
26/11/2017 16:30 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 A. BASQUET BUFALA VERD 66 45
25/11/2017 16:00 C.E. SANT NICOLAU 3 U.B. LLEFIA A 63 66
Descansa C.B. CALELLA B
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 17:45 MAS DE SANT LLEI - CBVV C.B. CALELLA B 54 69
02/12/2017 17:45 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 47 72
02/12/2017 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB C.B. LLINARS B 41 53
02/12/2017 20:30 A. BASQUET BUFALA VERD CLUB BASQUET PARETS 48 74
02/12/2017 09:00 U.B. LLEFIA A ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 67 46
02/12/2017 18:00 CANOVELLES BC C.E. SANT NICOLAU 3 62 78
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C'
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 16:00 CLUB BASQUET PARETS U.B. LLEFIA A 53 45
16/12/2017 16:00 C.B. LLINARS B A. BASQUET BUFALA VERD 51 44
17/12/2017 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 56 42
16/12/2017 16:00 C.B. CALELLA B A.E. BOET MATARO NEGRE 85 55
17/12/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' MAS DE SANT LLEI - CBVV 73 42
17/12/2017 11:15 C.E. SANT NICOLAU 3 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 46 62
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV CANOVELLES BC 32 84
13/01/2018 12:00 A.E. BOET MATARO NEGRE A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 52 62
13/01/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB C.B. CALELLA B 47 60
13/01/2018 20:45 A. BASQUET BUFALA VERD C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 62 69
13/01/2018 09:00 U.B. LLEFIA A C.B. LLINARS B 77 41
14/01/2018 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 CLUB BASQUET PARETS 54 51
Descansa C.E. SANT NICOLAU 3
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 17:30 C.B. LLINARS B ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 36 50
21/01/2018 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES U.B. LLEFIA A 53 42
20/01/2018 16:00 C.B. CALELLA B A. BASQUET BUFALA VERD 71 44
21/01/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 57 49
20/01/2018 16:30 CANOVELLES BC A.E. BOET MATARO NEGRE 77 50
21/01/2018 16:00 CLUB BASQUET PARETS C.E. SANT NICOLAU 3 52 51
Descansa MAS DE SANT LLEI - CBVV
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 16:00 C.B. LLINARS B CLUB BASQUET PARETS 53 67
03/02/2018 16:30 CANOVELLES BC C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 53 62
04/02/2018 17:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' A. BASQUET BUFALA VERD 64 65
03/02/2018 16:00 C.B. CALELLA B U.B. LLEFIA A 72 59
04/02/2018 09:00 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 55 36
04/02/2018 11:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV C.E. SANT NICOLAU 3 62 55
Descansa A.E. BOET MATARO NEGRE
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 52 51
11/02/2018 09:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. CALELLA B 78 52
11/02/2018 17:45 U.B. LLEFIA A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 63 52
11/02/2018 10:30 A. BASQUET BUFALA VERD CANOVELLES BC 62 59
10/02/2018 19:15 A.E. BOET MATARO NEGRE MAS DE SANT LLEI - CBVV 57 46
11/02/2018 11:15 C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. LLINARS B 61 58
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 16:00 C.B. CALELLA B CLUB BASQUET PARETS 51 60
18/02/2018 16:00 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES C.B. LLINARS B 67 56
08/04/2018 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 59 57
17/02/2018 16:30 CANOVELLES BC U.B. LLEFIA A 66 60
17/02/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 69 64
17/02/2018 12:00 A.E. BOET MATARO NEGRE C.E. SANT NICOLAU 3 39 55
Descansa A. BASQUET BUFALA VERD
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 16:00 C.B. LLINARS B C.B. CALELLA B 52 60
25/02/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 61 54
25/02/2018 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 CANOVELLES BC 44 61
18/02/2018 10:30 A. BASQUET BUFALA VERD MAS DE SANT LLEI - CBVV 69 49
24/02/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB A.E. BOET MATARO NEGRE 40 43
24/02/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 43 74
Descansa U.B. LLEFIA A
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 16:30 CANOVELLES BC CLUB BASQUET PARETS 51 48
04/03/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' C.B. LLINARS B 53 62
03/03/2018 16:00 C.B. CALELLA B C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 58 61
03/03/2018 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE A. BASQUET BUFALA VERD 43 63
03/03/2018 17:30 MAS DE SANT LLEI - CBVV U.B. LLEFIA A 57 70
03/03/2018 12:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB C.E. SANT NICOLAU 3 40 38
Descansa ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 51 41
10/03/2018 17:30 C.B. LLINARS B CANOVELLES BC 40 73
11/03/2018 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 MAS DE SANT LLEI - CBVV 83 69
10/03/2018 09:00 U.B. LLEFIA A A.E. BOET MATARO NEGRE 82 39
10/03/2018 19:00 A. BASQUET BUFALA VERD C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 74 58
25/03/2018 09:30 C.E. SANT NICOLAU 3 C.B. CALELLA B 59 69
Descansa CLUB BASQUET PARETS
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 17:30 MAS DE SANT LLEI - CBVV CLUB BASQUET PARETS 51 77
22/04/2018 18:00 CANOVELLES BC C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES - -
18/03/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' C.B. CALELLA B 55 38
17/03/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB U.B. LLEFIA A 52 55
17/03/2018 09:00 A.E. BOET MATARO NEGRE ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 56 75
18/03/2018 12:00 A. BASQUET BUFALA VERD C.E. SANT NICOLAU 3 72 62
Descansa C.B. LLINARS B
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 17:45 C.B. CALELLA B CANOVELLES BC 59 53
25/03/2018 10:00 C.B. LLINARS B MAS DE SANT LLEI - CBVV 72 44
25/03/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS A.E. BOET MATARO NEGRE 73 40
25/03/2018 10:30 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 76 36
24/03/2018 09:00 U.B. LLEFIA A A. BASQUET BUFALA VERD 69 53
24/03/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU 3 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 80 56
Descansa C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB CLUB BASQUET PARETS 35 53
08/04/2018 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. LLINARS B 61 74
07/04/2018 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 39 50
07/04/2018 19:30 CANOVELLES BC A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 85 67
08/04/2018 12:00 A. BASQUET BUFALA VERD ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 60 90
07/04/2018 09:00 U.B. LLEFIA A C.E. SANT NICOLAU 3 61 57
Descansa C.B. CALELLA B
Jornada 23 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 16:00 C.B. CALELLA B MAS DE SANT LLEI - CBVV 68 37
28/04/2018 20:00 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES A.E. BOET MATARO NEGRE - -
14/04/2018 19:00 C.B. LLINARS B C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 58 44
15/04/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS A. BASQUET BUFALA VERD 50 48
15/04/2018 16:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 U.B. LLEFIA A 55 62
14/04/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU 3 CANOVELLES BC 74 68
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C'
Jornada 24 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 09:00 U.B. LLEFIA A CLUB BASQUET PARETS - -
21/04/2018 20:45 A. BASQUET BUFALA VERD C.B. LLINARS B - -
21/04/2018 19:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES - -
21/04/2018 12:15 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. CALELLA B - -
21/04/2018 16:00 MAS DE SANT LLEI - CBVV A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' - -
22/04/2018 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 C.E. SANT NICOLAU 3 - -
Descansa CANOVELLES BC
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/05/2018 19:30 CANOVELLES BC MAS DE SANT LLEI - CBVV - -
06/05/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' A.E. BOET MATARO NEGRE - -
05/05/2018 16:00 C.B. CALELLA B C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB - -
06/05/2018 10:30 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES A. BASQUET BUFALA VERD - -
05/05/2018 16:00 C.B. LLINARS B U.B. LLEFIA A - -
06/05/2018 12:15 CLUB BASQUET PARETS ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 - -
Descansa C.E. SANT NICOLAU 3
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/05/2018 18:00 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 C.B. LLINARS B - -
13/05/2018 12:30 U.B. LLEFIA A C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES - -
13/05/2018 12:00 A. BASQUET BUFALA VERD C.B. CALELLA B - -
12/05/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' - -
12/05/2018 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE CANOVELLES BC - -
12/05/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU 3 CLUB BASQUET PARETS - -
Descansa MAS DE SANT LLEI - CBVV
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CLUB BASQUET PARETS 21 18 3 0 1246 979 39
2 U.B. LLEFIA A 21 17 4 0 1403 1141 38
3 C.B. VILADECAVALLS VERD.RT-TRANSMISIONES 19 17 2 0 1159 858 36
4 ASORCAD - LLIÇA D'AMUNT 2 21 14 7 0 1300 1089 35
5 A.E. SANT ANDREU NATZARET 'C' 21 11 10 0 1293 1217 32
6 C.B. CALELLA B 21 11 10 0 1198 1221 32
7 CANOVELLES BC 21 11 10 0 1330 1237 32
8 C.B. LLINARS B 21 10 11 0 1138 1153 31
9 C.E. SANT NICOLAU 3 22 8 14 0 1280 1296 30
10 A. BASQUET BUFALA VERD 21 8 13 0 1198 1332 29
11 MAS DE SANT LLEI - CBVV 22 5 17 0 1095 1446 27
12 C.E. VALLDEMIA MARISTES JMB 21 3 18 0 961 1189 24
13 A.E. BOET MATARO NEGRE 20 3 17 0 987 1430 23
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD