Resultats i classificacions C.C. JUNIOR MASCULI NIVELL A


Competició: CT JUNIOR MASCULI 1a Fase - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR CB TREMP LA CANONJA 63 54
18/11/2017 12:30 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 55 77
30/09/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CB MOLLERUSSA 55 56
30/09/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA SICORIS 42 68
Descansa ROCA BORRÀS-CAPPONT
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 12:30 SICORIS PORTAVET 00 BINEFAR 60 94
07/10/2017 19:30 CB MOLLERUSSA ROCA BORRÀS-CAPPONT 64 80
08/10/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 80 39
07/10/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 65 57
Descansa MARISTES MONTSERRAT LLEIDA
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 59 50
14/10/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CB TREMP LA CANONJA 41 50
15/10/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 76 49
14/10/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CB MOLLERUSSA 39 72
Descansa SICORIS
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/10/2017 12:30 CB MOLLERUSSA SICORIS 65 55
22/10/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 62 45
21/10/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA ROCA BORRÀS-CAPPONT 35 72
22/10/2017 12:30 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 55 47
Descansa PORTAVET 00 BINEFAR
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 47 46
29/10/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 74 58
28/10/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CB TREMP LA CANONJA 32 62
29/10/2017 12:30 SICORIS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 51 60
Descansa CB MOLLERUSSA
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 18:00 CB MOLLERUSSA PORTAVET 00 BINEFAR 50 64
04/11/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA SICORIS 64 55
05/11/2017 19:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 80 45
04/11/2017 16:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG ROCA BORRÀS-CAPPONT 36 93
Descansa CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 12:30 PORTAVET 00 BINEFAR ROCA BORRÀS-CAPPONT 65 63
11/11/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 24 35
12/11/2017 12:30 SICORIS ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 61 53
11/11/2017 10:45 CB MOLLERUSSA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 62 67
Descansa CB TREMP LA CANONJA
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 12:00 PORTAVET 00 BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 69 76
18/11/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA CB MOLLERUSSA 44 46
18/11/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG SICORIS 66 76
19/11/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 100 41
Descansa ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA PORTAVET 00 BINEFAR 59 73
26/11/2017 12:30 SICORIS ROCA BORRÀS-CAPPONT 48 77
26/11/2017 12:30 CB MOLLERUSSA ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 67 47
26/11/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB TREMP LA CANONJA 103 48
Descansa COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 16:30 CB TREMP LA CANONJA PORTAVET 00 BINEFAR 54 48
03/12/2017 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 99 77
02/12/2017 17:00 CB MOLLERUSSA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 76 52
03/12/2017 12:30 SICORIS MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 64 50
Descansa ROCA BORRÀS-CAPPONT
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 19:15 PORTAVET 00 BINEFAR SICORIS 62 63
17/12/2017 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CB MOLLERUSSA 54 55
16/12/2017 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 48 61
17/12/2017 16:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC CB TREMP LA CANONJA 50 51
Descansa MARISTES MONTSERRAT LLEIDA
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC PORTAVET 00 BINEFAR 56 70
13/01/2018 12:30 CB TREMP LA CANONJA COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 65 26
14/01/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA ROCA BORRÀS-CAPPONT 97 68
13/01/2018 19:30 CB MOLLERUSSA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 76 54
Descansa SICORIS
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 12:30 SICORIS CB MOLLERUSSA 47 57
20/01/2018 18:30 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 36 91
21/01/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT CB TREMP LA CANONJA 51 56
20/01/2018 19:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 42 58
Descansa PORTAVET 00 BINEFAR
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/01/2018 11:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG PORTAVET 00 BINEFAR 33 69
28/01/2018 19:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC ROCA BORRÀS-CAPPONT 47 52
27/01/2018 12:30 CB TREMP LA CANONJA MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 69 26
28/01/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA SICORIS 72 50
Descansa CB MOLLERUSSA
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR CB MOLLERUSSA 79 59
04/02/2018 12:30 SICORIS CB TREMP LA CANONJA 38 71
03/02/2018 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 37 61
04/02/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 70 35
Descansa CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/02/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT PORTAVET 00 BINEFAR 72 68
10/02/2018 12:30 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 55 36
11/02/2018 19:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC SICORIS 68 60
11/02/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MOLLERUSSA 64 59
Descansa CB TREMP LA CANONJA
Jornada 17 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 17:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA PORTAVET 00 BINEFAR 65 68
17/02/2018 19:30 CB MOLLERUSSA CB TREMP LA CANONJA 45 48
18/02/2018 12:30 SICORIS COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 63 47
17/02/2018 19:00 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA ROCA BORRÀS-CAPPONT 22 74
Descansa ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC
Jornada 18 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 17:30 PORTAVET 00 BINEFAR MARISTES MONTSERRAT LLEIDA - -
25/02/2018 12:30 ROCA BORRÀS-CAPPONT SICORIS - -
25/02/2018 19:00 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC CB MOLLERUSSA - -
24/02/2018 16:30 CB TREMP LA CANONJA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
Descansa COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG
Classificació a la jornada 18
Equip J G P NP TF TC Punts
1 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA 15 13 2 0 1123 851 28
2 ROCA BORRÀS-CAPPONT 15 11 4 0 1076 776 26
3 PORTAVET 00 BINEFAR 15 11 4 0 998 860 26
4 CB TREMP LA CANONJA 15 11 4 0 836 753 26
5 CB MOLLERUSSA 15 9 6 0 909 849 24
6 SICORIS 15 6 9 0 859 948 21
7 ILERDAUTO NISSAN PARDINYES - LLEIDA GROC 15 5 10 0 872 906 20
8 COPISTERIA PAPERS C.B.BELLPUIG 16 2 14 0 703 979 18
9 MARISTES MONTSERRAT LLEIDA 15 0 15 0 588 1042 15
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +