Resultats i classificacions C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT.


Competició: FASE PREVIA - GRUP 03


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES UER PINEDA DE MAR 54 41
29/09/2018 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA CAMPING BIANYA ROSER 56 59
29/09/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 BÀSQUET SAFA CLAROR 61 39
29/09/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS CONDORCHEM - AB PREMIA 54 57
30/09/2018 12:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE 79 76
30/09/2018 09:00 U.E. CLARET A AE BOET MATARO 1 46 50
29/09/2018 16:00 PLATGES MATARO-JAF SANT GERVASI 88 38
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2018 17:45 UER PINEDA DE MAR PLATGES MATARO-JAF 31 76
06/10/2018 20:15 AE BOET MATARO 1 FEMENI MARESME B LLAVANERES 38 62
06/10/2018 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE U.E. CLARET A 61 27
06/10/2018 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA FEMENÍ OSONA - TARONJA 38 56
08/12/2018 10:00 BÀSQUET SAFA CLAROR C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
07/10/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER CB GRANOLLERS 1 58 76
07/10/2018 17:00 SANT GERVASI BASQUET FEMENI CORNELLA 64 47
Jornada 3 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE 50 53
14/10/2018 17:00 UER PINEDA DE MAR AE BOET MATARO 1 55 42
14/10/2018 10:45 CB GRANOLLERS 1 SANT GERVASI 68 33
13/10/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS CAMPING BIANYA ROSER 64 46
13/10/2018 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA BÀSQUET SAFA CLAROR 75 22
14/10/2018 09:00 U.E. CLARET A CONDORCHEM - AB PREMIA 50 66
14/10/2018 09:00 PLATGES MATARO-JAF BASQUET FEMENI CORNELLA 62 60
Jornada 4 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/10/2018 20:30 AE BOET MATARO 1 PLATGES MATARO-JAF - -
20/10/2018 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE UER PINEDA DE MAR - -
20/10/2018 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR U.E. CLARET A - -
21/10/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
21/10/2018 12:00 SANT GERVASI C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
21/10/2018 18:00 BASQUET FEMENI CORNELLA CB GRANOLLERS 1 - -
21/10/2018 17:45 FEMENI MARESME B LLAVANERES CONDORCHEM - AB PREMIA - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 12:15 FEMENI MARESME B LLAVANERES BÀSQUET SAFA CLAROR - -
28/10/2018 17:00 UER PINEDA DE MAR CONDORCHEM - AB PREMIA - -
27/10/2018 20:45 AE BOET MATARO 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
27/10/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS BASQUET FEMENI CORNELLA - -
27/10/2018 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA SANT GERVASI - -
28/10/2018 09:00 U.E. CLARET A CAMPING BIANYA ROSER - -
27/10/2018 16:00 PLATGES MATARO-JAF CB GRANOLLERS 1 - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 17:45 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE PLATGES MATARO-JAF - -
03/11/2018 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA AE BOET MATARO 1 - -
03/11/2018 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR UER PINEDA DE MAR - -
04/11/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
04/11/2018 17:00 SANT GERVASI U.E. CLARET A - -
03/11/2018 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
03/11/2018 09:00 CB GRANOLLERS 1 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 12:15 FEMENI MARESME B LLAVANERES SANT GERVASI - -
11/11/2018 17:00 UER PINEDA DE MAR CAMPING BIANYA ROSER - -
10/11/2018 20:30 AE BOET MATARO 1 BÀSQUET SAFA CLAROR - -
10/11/2018 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE CONDORCHEM - AB PREMIA - -
10/11/2018 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA CB GRANOLLERS 1 - -
11/11/2018 09:00 U.E. CLARET A BASQUET FEMENI CORNELLA - -
10/11/2018 16:00 PLATGES MATARO-JAF C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA PLATGES MATARO-JAF - -
17/11/2018 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
18/11/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER AE BOET MATARO 1 - -
18/11/2018 17:00 SANT GERVASI UER PINEDA DE MAR - -
17/11/2018 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
18/11/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 U.E. CLARET A - -
17/11/2018 19:30 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 19:00 FEMENI MARESME B LLAVANERES CB GRANOLLERS 1 - -
25/11/2018 17:00 UER PINEDA DE MAR BASQUET FEMENI CORNELLA - -
25/11/2018 16:00 AE BOET MATARO 1 SANT GERVASI - -
24/11/2018 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE CAMPING BIANYA ROSER - -
24/11/2018 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA BÀSQUET SAFA CLAROR - -
25/11/2018 09:00 U.E. CLARET A C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
24/11/2018 16:00 PLATGES MATARO-JAF FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR PLATGES MATARO-JAF - -
02/12/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER CONDORCHEM - AB PREMIA - -
02/12/2018 17:00 SANT GERVASI JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
01/12/2018 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA AE BOET MATARO 1 - -
02/12/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 UER PINEDA DE MAR - -
01/12/2018 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
01/12/2018 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA U.E. CLARET A - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
16/12/2018 17:00 UER PINEDA DE MAR C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
16/12/2018 16:00 AE BOET MATARO 1 CB GRANOLLERS 1 - -
15/12/2018 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE BASQUET FEMENI CORNELLA - -
15/12/2018 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA SANT GERVASI - -
15/12/2018 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR CAMPING BIANYA ROSER - -
15/12/2018 16:00 PLATGES MATARO-JAF U.E. CLARET A - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2019 17:00 SANT GERVASI BÀSQUET SAFA CLAROR - -
12/01/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA CONDORCHEM - AB PREMIA - -
13/01/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
12/01/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS AE BOET MATARO 1 - -
12/01/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA UER PINEDA DE MAR - -
13/01/2019 09:00 U.E. CLARET A FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
12/01/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF CAMPING BIANYA ROSER - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES PLATGES MATARO-JAF - -
20/01/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR U.E. CLARET A - -
20/01/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
19/01/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
19/01/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA CB GRANOLLERS 1 - -
19/01/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR BASQUET FEMENI CORNELLA - -
20/01/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER SANT GERVASI - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
03/02/2019 09:15 CAMPING BIANYA ROSER BASQUET FEMENI CORNELLA - -
02/02/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR CB GRANOLLERS 1 - -
02/02/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
02/02/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
03/02/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 U.E. CLARET A - -
03/02/2019 17:00 SANT GERVASI PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/02/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF UER PINEDA DE MAR - -
10/02/2019 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES AE BOET MATARO 1 - -
10/02/2019 09:00 U.E. CLARET A JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
09/02/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA CONDORCHEM - AB PREMIA - -
09/02/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS BÀSQUET SAFA CLAROR - -
10/02/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 CAMPING BIANYA ROSER - -
09/02/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA SANT GERVASI - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
17/02/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 UER PINEDA DE MAR - -
17/02/2019 17:00 SANT GERVASI CB GRANOLLERS 1 - -
17/02/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
16/02/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
16/02/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA U.E. CLARET A - -
16/02/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF AE BOET MATARO 1 - -
24/02/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
24/02/2019 09:00 U.E. CLARET A BÀSQUET SAFA CLAROR - -
23/02/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA CAMPING BIANYA ROSER - -
23/02/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS SANT GERVASI - -
24/02/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 BASQUET FEMENI CORNELLA - -
23/02/2019 19:30 CONDORCHEM - AB PREMIA FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
02/03/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA UER PINEDA DE MAR - -
02/03/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE AE BOET MATARO 1 - -
02/03/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
03/03/2019 17:00 SANT GERVASI FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
03/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER U.E. CLARET A - -
03/03/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
10/03/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 CONDORCHEM - AB PREMIA - -
10/03/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR BÀSQUET SAFA CLAROR - -
10/03/2019 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES CAMPING BIANYA ROSER - -
10/03/2019 09:00 U.E. CLARET A SANT GERVASI - -
09/03/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA BASQUET FEMENI CORNELLA - -
09/03/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS CB GRANOLLERS 1 - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2019 17:00 SANT GERVASI FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
17/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER UER PINEDA DE MAR - -
16/03/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR AE BOET MATARO 1 - -
16/03/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
17/03/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
16/03/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA U.E. CLARET A - -
16/03/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF CONDORCHEM - AB PREMIA - -
23/03/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE BÀSQUET SAFA CLAROR - -
24/03/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 CAMPING BIANYA ROSER - -
24/03/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR SANT GERVASI - -
24/03/2019 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES BASQUET FEMENI CORNELLA - -
24/03/2019 09:00 U.E. CLARET A CB GRANOLLERS 1 - -
23/03/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/03/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
30/03/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA UER PINEDA DE MAR - -
31/03/2019 17:00 SANT GERVASI AE BOET MATARO 1 - -
31/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
30/03/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR CONDORCHEM - AB PREMIA - -
30/03/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS U.E. CLARET A - -
30/03/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/04/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF BÀSQUET SAFA CLAROR - -
06/04/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA CAMPING BIANYA ROSER - -
06/04/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE SANT GERVASI - -
07/04/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 BASQUET FEMENI CORNELLA - -
07/04/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR CB GRANOLLERS 1 - -
07/04/2019 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
07/04/2019 09:00 U.E. CLARET A FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
27/04/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS UER PINEDA DE MAR - -
28/04/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 AE BOET MATARO 1 - -
27/04/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
28/04/2019 17:00 SANT GERVASI CONDORCHEM - AB PREMIA - -
28/04/2019 09:15 CAMPING BIANYA ROSER BÀSQUET SAFA CLAROR - -
28/04/2019 09:00 U.E. CLARET A PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/05/2019 16:00 BÀSQUET SAFA CLAROR SANT GERVASI - -
04/05/2019 17:45 CONDORCHEM - AB PREMIA BASQUET FEMENI CORNELLA - -
04/05/2019 12:30 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE CB GRANOLLERS 1 - -
05/05/2019 16:00 AE BOET MATARO 1 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS - -
05/05/2019 17:00 UER PINEDA DE MAR FEMENÍ OSONA - TARONJA - -
05/05/2019 10:30 FEMENI MARESME B LLAVANERES U.E. CLARET A - -
05/05/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER PLATGES MATARO-JAF - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2019 16:00 PLATGES MATARO-JAF FEMENI MARESME B LLAVANERES - -
12/05/2019 09:00 U.E. CLARET A UER PINEDA DE MAR - -
11/05/2019 19:30 FEMENÍ OSONA - TARONJA AE BOET MATARO 1 - -
11/05/2019 16:00 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE - -
12/05/2019 12:00 CB GRANOLLERS 1 CONDORCHEM - AB PREMIA - -
11/05/2019 19:45 BASQUET FEMENI CORNELLA BÀSQUET SAFA CLAROR - -
12/05/2019 17:00 SANT GERVASI CAMPING BIANYA ROSER - -
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 PLATGES MATARO-JAF 3 3 0 0 226 129 6
2 CB GRANOLLERS 1 3 3 0 0 205 130 6
3 FEMENÍ OSONA - TARONJA 3 3 0 0 210 136 6
4 JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE 3 2 1 0 190 156 5
5 FEMENI MARESME B LLAVANERES 3 2 1 0 166 132 5
6 CONDORCHEM - AB PREMIA 3 2 1 0 161 160 5
7 UER PINEDA DE MAR 3 1 2 0 127 172 4
8 AE BOET MATARO 1 3 1 2 0 130 163 4
9 CAMPING BIANYA ROSER 3 1 2 0 163 196 4
10 SANT GERVASI 3 1 2 0 135 203 4
11 C.E. SANT NICOLAU- QUINTANA ADVOCATS 2 1 1 0 118 103 3
12 BASQUET FEMENI CORNELLA 3 0 3 0 163 185 3
13 U.E. CLARET A 3 0 3 0 123 177 3
14 BÀSQUET SAFA CLAROR 2 0 2 0 61 136 2
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD