Resultats i classificacions C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA


Competició: FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/10/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 56 46
01/11/2017 17:30 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 61 40
30/09/2017 20:45 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF A.B. PREMIA B 46 73
01/10/2017 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.B. ARGENTONA B 67 19
30/09/2017 19:00 C.B. PREMIA DE DALT A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 66 36
30/09/2017 19:15 C.B. CABRERA C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 47 61
Descansa BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. CABRERA 50 55
08/10/2017 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B CEEC MAS AVICOLA B 48 63
07/10/2017 19:45 C.B. ARGENTONA B C.B. PREMIA DE DALT 31 108
07/10/2017 17:45 A.B. PREMIA B BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 54 55
08/10/2017 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 51 58
08/10/2017 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES A.E. BOET MATARO NEGRE 31 42
Descansa CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA B C.B. ARGENTONA B 58 37
14/10/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 66 81
14/10/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 48 39
15/10/2017 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 61 21
15/10/2017 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B A.B. PREMIA B 54 40
14/10/2017 19:15 C.B. CABRERA A.E. BOET MATARO NEGRE 51 61
Descansa C.B. PREMIA DE DALT
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. CABRERA 59 43
21/10/2017 19:45 C.B. ARGENTONA B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 39 58
21/10/2017 19:30 A.B. PREMIA B C.B. PREMIA DE DALT 45 82
22/10/2017 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 53 45
22/10/2017 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 27 29
21/10/2017 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 46 43
Descansa CEEC MAS AVICOLA B
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 18:45 CEEC MAS AVICOLA B A.B. PREMIA B 47 60
29/10/2017 10:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. ARGENTONA B 50 39
29/10/2017 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS A.E. BOET MATARO NEGRE 63 36
29/10/2017 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 43 40
28/10/2017 19:00 C.B. PREMIA DE DALT C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 71 42
28/10/2017 19:15 C.B. CABRERA C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 56 49
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET B
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 16:00 C.B. ARGENTONA B C.B. CABRERA 51 66
04/11/2017 19:30 A.B. PREMIA B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 77 46
05/11/2017 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS CEEC MAS AVICOLA B 37 81
05/11/2017 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES C.B. PREMIA DE DALT 47 69
04/11/2017 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 26 48
04/11/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 46 73
Descansa A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA B C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 65 61
12/11/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 51 48
12/11/2017 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.B. PREMIA B 47 58
12/11/2017 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 77 34
11/11/2017 19:00 C.B. PREMIA DE DALT A.E. BOET MATARO NEGRE 100 45
11/11/2017 19:15 C.B. CABRERA BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 45 65
Descansa C.B. ARGENTONA B
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 20:00 A.B. PREMIA B C.B. ARGENTONA B 77 46
19/11/2017 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 45 54
19/11/2017 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES A.E. SANT ANDREU NATZARET B 60 57
19/11/2017 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE CEEC MAS AVICOLA B 31 48
18/11/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF C.B. PREMIA DE DALT 39 75
19/11/2017 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 28 53
Descansa C.B. CABRERA
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA B C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 51 61
26/11/2017 09:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B A.E. BOET MATARO NEGRE 57 52
26/11/2017 12:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 49 30
25/11/2017 19:45 C.B. ARGENTONA B C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 52 64
25/11/2017 19:00 C.B. PREMIA DE DALT BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 60 40
25/11/2017 19:15 C.B. CABRERA CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 43 58
Descansa A.B. PREMIA B
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:30 A.B. PREMIA B C.B. CABRERA 54 60
03/12/2017 17:30 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES C.B. ARGENTONA B 50 29
02/12/2017 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 51 57
03/12/2017 18:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF A.E. SANT ANDREU NATZARET B 72 48
03/12/2017 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS CEEC MAS AVICOLA B 56 29
03/12/2017 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.B. PREMIA DE DALT 38 58
Descansa C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 12:15 CEEC MAS AVICOLA B CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 44 57
16/12/2017 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 49 75
17/12/2017 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 71 40
16/12/2017 19:45 C.B. ARGENTONA B A.E. BOET MATARO NEGRE 42 55
16/12/2017 20:00 A.B. PREMIA B C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 64 53
16/12/2017 16:00 C.B. CABRERA C.B. PREMIA DE DALT 40 89
Descansa C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:30 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES A.B. PREMIA B 38 73
27/01/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF C.B. ARGENTONA B 56 55
14/01/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 59 44
14/01/2018 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 45 42
13/01/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT CEEC MAS AVICOLA B 63 48
13/01/2018 19:15 C.B. CABRERA C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 52 46
Descansa A.E. BOET MATARO NEGRE
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA B C.B. CABRERA 62 51
21/01/2018 16:00 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. PREMIA DE DALT 45 72
21/01/2018 12:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 44 50
20/01/2018 20:45 C.B. ARGENTONA B BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 36 54
20/01/2018 19:30 A.B. PREMIA B A.E. BOET MATARO NEGRE 59 41
21/01/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 69 60
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES SF
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/02/2018 21:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B CEEC MAS AVICOLA B 47 46
04/02/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS A.E. BOET MATARO NEGRE 49 33
03/02/2018 19:30 A.B. PREMIA B C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 64 47
03/02/2018 19:45 C.B. ARGENTONA B CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 56 64
04/02/2018 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. PREMIA DE DALT 25 62
04/02/2018 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES C.B. CABRERA 38 44
Descansa BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 19:15 C.B. CABRERA A.E. SANT ANDREU NATZARET B 51 46
11/02/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 48 57
10/02/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT C.B. ARGENTONA B 81 37
11/02/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS A.B. PREMIA B 48 57
10/02/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 62 45
07/04/2018 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 47 39
Descansa CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/02/2018 19:45 C.B. ARGENTONA B CEEC MAS AVICOLA B 52 55
18/02/2018 17:45 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.E. SANT ANDREU NATZARET B 41 51
18/02/2018 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 61 64
18/02/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 49 48
09/03/2018 21:15 A.B. PREMIA B CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 56 57
18/02/2018 17:45 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. CABRERA 46 40
Descansa C.B. PREMIA DE DALT
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 19:15 C.B. CABRERA A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 56 52
25/02/2018 10:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. ARGENTONA B 74 53
24/02/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT A.B. PREMIA B 74 51
25/02/2018 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 76 38
25/02/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 55 53
24/02/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF A.E. BOET MATARO NEGRE 60 31
Descansa CEEC MAS AVICOLA B
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 19:30 A.B. PREMIA B CEEC MAS AVICOLA B 63 49
03/03/2018 19:45 C.B. ARGENTONA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 60 41
04/03/2018 17:30 A.E. BOET MATARO NEGRE BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 32 63
04/03/2018 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 31 50
04/03/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.B. PREMIA DE DALT 42 69
03/03/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF C.B. CABRERA 48 52
Descansa A.E. SANT ANDREU NATZARET B
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 19:15 C.B. CABRERA C.B. ARGENTONA B 67 49
11/03/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET B A.B. PREMIA B 52 51
11/03/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA B C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 67 42
13/04/2018 21:30 C.B. PREMIA DE DALT C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 64 46
11/03/2018 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B A.E. BOET MATARO NEGRE 66 42
11/03/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 66 44
Descansa A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/03/2018 21:30 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES CEEC MAS AVICOLA B 45 47
18/03/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS A.E. SANT ANDREU NATZARET B 59 52
17/03/2018 19:30 A.B. PREMIA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 62 53
17/03/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 36 55
18/03/2018 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. PREMIA DE DALT 51 64
18/03/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.B. CABRERA 60 49
Descansa C.B. ARGENTONA B
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 19:45 C.B. ARGENTONA B A.B. PREMIA B 49 63
25/03/2018 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 54 47
25/03/2018 19:30 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 42 59
12/04/2018 20:30 CEEC MAS AVICOLA B A.E. BOET MATARO NEGRE 54 45
29/04/2018 17:30 C.B. PREMIA DE DALT C.E. VALLDEMIA MARISTES SF - -
25/03/2018 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 70 54
Descansa C.B. CABRERA
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF CEEC MAS AVICOLA B 46 37
08/04/2018 19:15 A.E. BOET MATARO NEGRE A.E. SANT ANDREU NATZARET B 46 44
08/04/2018 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 52 46
08/04/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.B. ARGENTONA B 52 36
08/04/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.B. PREMIA DE DALT 57 73
08/04/2018 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B C.B. CABRERA 77 34
Descansa A.B. PREMIA B
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 19:15 C.B. CABRERA A.B. PREMIA B 53 52
14/04/2018 19:45 C.B. ARGENTONA B C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 35 59
15/04/2018 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B A.E. BOET MATARO NEGRE 41 45
15/04/2018 10:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 63 62
15/04/2018 12:15 CEEC MAS AVICOLA B BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 63 41
14/04/2018 20:30 C.B. PREMIA DE DALT CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 64 58
Descansa C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS
Jornada 24 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/04/2018 10:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B CEEC MAS AVICOLA B 63 30
22/04/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS A.E. SANT ANDREU NATZARET B 69 40
21/04/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 44 53
22/04/2018 19:30 A.E. BOET MATARO NEGRE C.B. ARGENTONA B 72 57
22/04/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS A.B. PREMIA B 51 60
21/04/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT C.B. CABRERA 72 43
Descansa C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES
Jornada 25 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 16:15 A.B. PREMIA B C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES - -
05/05/2018 16:00 C.B. ARGENTONA B C.E. VALLDEMIA MARISTES SF - -
06/05/2018 19:30 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS - -
06/05/2018 10:45 A.E. SANT ANDREU NATZARET B CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B - -
06/05/2018 10:30 CEEC MAS AVICOLA B C.B. PREMIA DE DALT - -
06/05/2018 17:30 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS C.B. CABRERA - -
Descansa A.E. BOET MATARO NEGRE
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 16:30 C.B. CABRERA CEEC MAS AVICOLA B - -
12/05/2018 19:00 C.B. PREMIA DE DALT A.E. SANT ANDREU NATZARET B - -
12/05/2018 17:45 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B - -
13/05/2018 19:00 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS C.B. ARGENTONA B - -
12/05/2018 16:00 A.E. BOET MATARO NEGRE A.B. PREMIA B - -
13/05/2018 12:00 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS - -
Descansa C.E. VALLDEMIA MARISTES SF
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 C.B. PREMIA DE DALT 21 21 0 0 1536 906 42
2 CIRCOL CENTRE MEDIC LA VILA BADALONA B 22 19 3 0 1271 912 41
3 BASQUET SANT POL 07 - SECURITAS 22 15 7 0 1219 1030 37
4 A.B. PREMIA B 22 14 8 0 1313 1148 36
5 CEEC MAS AVICOLA B 22 12 10 0 1148 1109 34
6 A.E. BOET MATARO NEGRE 23 10 13 0 1037 1216 33
7 C.B. CABRERA 22 11 11 0 1098 1245 33
8 A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - B 22 10 12 0 1103 1137 32
9 C.E. VALLDEMIA MARISTES SF 22 9 13 0 1105 1242 31
10 A.E. SANT ANDREU NATZARET B 22 8 14 0 1126 1269 30
11 C.B. RIPOLLET B - MEDITEMPUS 22 7 15 0 1043 1267 29
12 C.B. VILADECAVALLS .RT-TRANSMISIONES 22 6 16 0 1027 1114 28
13 C.B. ARGENTONA B 22 1 21 0 960 1391 23
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD