Resultats i classificacions C.C. SEGONA CATEGORIA FEM.


Competició: SEGONA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/09/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CB ROSES - -
16/09/2018 18:45 F.D. CASSANENC C.B. RODA A - -
15/09/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA CESET - -
15/09/2018 17:45 CB OLOT C.B. VILABLAREIX - -
15/09/2018 18:00 C.E. ONYAR CEEB TORDERA - -
15/09/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CLUB BASQUET SANT HILARI - -
15/09/2018 17:45 FEMENÍ OSONA A B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
15/09/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. FARNERS - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/09/2018 19:00 CB ROSES CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
22/09/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN MONICA RO UNGLES - AECAM - -
22/09/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI FEMENÍ OSONA A - -
22/09/2018 19:00 CEEB TORDERA BASQUET VILAFANT - -
22/09/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX C.E. ONYAR - -
22/09/2018 19:00 CESET CB OLOT - -
22/09/2018 16:00 C.B. RODA A CLUB BÀSQUET TONA - -
22/09/2018 19:00 C.B. FARNERS F.D. CASSANENC - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/09/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CLUB BASQUET SANT HILARI - -
29/09/2018 19:00 CB ROSES B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
29/09/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA C.B. FARNERS - -
29/09/2018 17:45 CB OLOT C.B. RODA A - -
29/09/2018 18:00 C.E. ONYAR CESET - -
29/09/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. VILABLAREIX - -
29/09/2018 17:45 FEMENÍ OSONA A CEEB TORDERA - -
29/09/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ F.D. CASSANENC - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/10/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
06/10/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CB ROSES - -
06/10/2018 19:00 CEEB TORDERA MONICA RO UNGLES - AECAM - -
06/10/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX FEMENÍ OSONA A - -
06/10/2018 19:00 CESET BASQUET VILAFANT - -
06/10/2018 17:45 C.B. RODA A C.E. ONYAR - -
06/10/2018 19:00 C.B. FARNERS CB OLOT - -
07/10/2018 18:45 F.D. CASSANENC CLUB BÀSQUET TONA - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/10/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM C.B. VILABLAREIX - -
13/10/2018 19:00 CB ROSES CEEB TORDERA - -
13/10/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CLUB BASQUET SANT HILARI - -
13/10/2018 17:45 CB OLOT F.D. CASSANENC - -
13/10/2018 18:00 C.E. ONYAR C.B. FARNERS - -
13/10/2018 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. RODA A - -
13/10/2018 17:45 FEMENÍ OSONA A CESET - -
13/10/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CLUB BÀSQUET TONA - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/10/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
20/10/2018 19:00 CEEB TORDERA B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
20/10/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX CB ROSES - -
20/10/2018 19:00 CESET MONICA RO UNGLES - AECAM - -
20/10/2018 17:45 C.B. RODA A FEMENÍ OSONA A - -
20/10/2018 19:00 C.B. FARNERS BASQUET VILAFANT - -
21/10/2018 18:45 F.D. CASSANENC C.E. ONYAR - -
20/10/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA CB OLOT - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/10/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM C.B. RODA A - -
27/10/2018 19:00 CB ROSES CESET - -
27/10/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN C.B. VILABLAREIX - -
27/10/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CEEB TORDERA - -
27/10/2018 18:00 C.E. ONYAR CLUB BÀSQUET TONA - -
27/10/2018 17:45 BASQUET VILAFANT F.D. CASSANENC - -
27/10/2018 17:45 FEMENÍ OSONA A C.B. FARNERS - -
27/10/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CB OLOT - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 19:00 CEEB TORDERA CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
03/11/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX CLUB BASQUET SANT HILARI - -
03/11/2018 19:00 CESET B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
03/11/2018 17:45 C.B. RODA A CB ROSES - -
03/11/2018 19:00 C.B. FARNERS MONICA RO UNGLES - AECAM - -
04/11/2018 18:45 F.D. CASSANENC FEMENÍ OSONA A - -
03/11/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA BASQUET VILAFANT - -
03/11/2018 17:45 CB OLOT C.E. ONYAR - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/11/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM F.D. CASSANENC - -
10/11/2018 19:00 CB ROSES C.B. FARNERS - -
10/11/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN C.B. RODA A - -
10/11/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CESET - -
10/11/2018 19:00 CEEB TORDERA C.B. VILABLAREIX - -
10/11/2018 17:45 BASQUET VILAFANT CB OLOT - -
10/11/2018 17:45 FEMENÍ OSONA A CLUB BÀSQUET TONA - -
10/11/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ C.E. ONYAR - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/11/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
17/11/2018 19:00 CESET CEEB TORDERA - -
17/11/2018 17:45 C.B. RODA A CLUB BASQUET SANT HILARI - -
17/11/2018 19:00 C.B. FARNERS B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
18/11/2018 18:45 F.D. CASSANENC CB ROSES - -
17/11/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA MONICA RO UNGLES - AECAM - -
17/11/2018 17:45 CB OLOT FEMENÍ OSONA A - -
17/11/2018 18:00 C.E. ONYAR BASQUET VILAFANT - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/11/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CB OLOT - -
24/11/2018 19:00 CB ROSES CLUB BÀSQUET TONA - -
24/11/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN F.D. CASSANENC - -
24/11/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. FARNERS - -
24/11/2018 19:00 CEEB TORDERA C.B. RODA A - -
24/11/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX CESET - -
24/11/2018 17:45 FEMENÍ OSONA A C.E. ONYAR - -
24/11/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ BASQUET VILAFANT - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 19:00 CESET CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
01/12/2018 17:45 C.B. RODA A C.B. VILABLAREIX - -
01/12/2018 19:00 C.B. FARNERS CEEB TORDERA - -
02/12/2018 18:45 F.D. CASSANENC CLUB BASQUET SANT HILARI - -
01/12/2018 17:30 CLUB BÀSQUET TONA B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
01/12/2018 17:45 CB OLOT CB ROSES - -
01/12/2018 18:00 C.E. ONYAR MONICA RO UNGLES - AECAM - -
01/12/2018 17:45 BASQUET VILAFANT FEMENÍ OSONA A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/12/2018 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM BASQUET VILAFANT - -
15/12/2018 19:00 CB ROSES C.E. ONYAR - -
15/12/2018 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CB OLOT - -
15/12/2018 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CLUB BÀSQUET TONA - -
15/12/2018 19:00 CEEB TORDERA F.D. CASSANENC - -
15/12/2018 16:00 C.B. VILABLAREIX C.B. FARNERS - -
15/12/2018 19:00 CESET C.B. RODA A - -
15/12/2018 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ FEMENÍ OSONA A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/01/2019 19:00 C.B. FARNERS CESET - -
13/01/2019 18:45 F.D. CASSANENC C.B. VILABLAREIX - -
12/01/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA CEEB TORDERA - -
12/01/2019 17:45 CB OLOT CLUB BASQUET SANT HILARI - -
12/01/2019 18:00 C.E. ONYAR B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
12/01/2019 17:45 BASQUET VILAFANT CB ROSES - -
12/01/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A MONICA RO UNGLES - AECAM - -
12/01/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. RODA A - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/01/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
19/01/2019 19:00 CB ROSES FEMENÍ OSONA A - -
19/01/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN BASQUET VILAFANT - -
19/01/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.E. ONYAR - -
19/01/2019 19:00 CEEB TORDERA CB OLOT - -
19/01/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX CLUB BÀSQUET TONA - -
19/01/2019 19:00 CESET F.D. CASSANENC - -
19/01/2019 17:45 C.B. RODA A C.B. FARNERS - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/02/2019 19:00 CB ROSES MONICA RO UNGLES - AECAM - -
02/02/2019 17:45 C.B. RODA A F.D. CASSANENC - -
02/02/2019 19:00 CESET CLUB BÀSQUET TONA - -
02/02/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX CB OLOT - -
02/02/2019 19:00 CEEB TORDERA C.E. ONYAR - -
02/02/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI BASQUET VILAFANT - -
02/02/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN FEMENÍ OSONA A - -
02/02/2019 19:00 C.B. FARNERS CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/02/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CB ROSES - -
09/02/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
09/02/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A CLUB BASQUET SANT HILARI - -
09/02/2019 17:45 BASQUET VILAFANT CEEB TORDERA - -
09/02/2019 18:00 C.E. ONYAR C.B. VILABLAREIX - -
09/02/2019 17:45 CB OLOT CESET - -
09/02/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA C.B. RODA A - -
10/02/2019 18:45 F.D. CASSANENC C.B. FARNERS - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI MONICA RO UNGLES - AECAM - -
16/02/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CB ROSES - -
16/02/2019 19:00 C.B. FARNERS CLUB BÀSQUET TONA - -
16/02/2019 17:45 C.B. RODA A CB OLOT - -
16/02/2019 19:00 CESET C.E. ONYAR - -
16/02/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX BASQUET VILAFANT - -
16/02/2019 19:00 CEEB TORDERA FEMENÍ OSONA A - -
17/02/2019 18:45 F.D. CASSANENC CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
23/02/2019 19:00 CB ROSES CLUB BASQUET SANT HILARI - -
23/02/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CEEB TORDERA - -
23/02/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A C.B. VILABLAREIX - -
23/02/2019 17:45 BASQUET VILAFANT CESET - -
23/02/2019 18:00 C.E. ONYAR C.B. RODA A - -
23/02/2019 17:45 CB OLOT C.B. FARNERS - -
23/02/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA F.D. CASSANENC - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/03/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX MONICA RO UNGLES - AECAM - -
02/03/2019 19:00 CEEB TORDERA CB ROSES - -
02/03/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
03/03/2019 18:45 F.D. CASSANENC CB OLOT - -
02/03/2019 19:00 C.B. FARNERS C.E. ONYAR - -
02/03/2019 17:45 C.B. RODA A BASQUET VILAFANT - -
02/03/2019 19:00 CESET FEMENÍ OSONA A - -
02/03/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CLUB BASQUET SANT HILARI - -
09/03/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CEEB TORDERA - -
09/03/2019 19:00 CB ROSES C.B. VILABLAREIX - -
09/03/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CESET - -
09/03/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A C.B. RODA A - -
09/03/2019 17:45 BASQUET VILAFANT C.B. FARNERS - -
09/03/2019 18:00 C.E. ONYAR F.D. CASSANENC - -
09/03/2019 17:45 CB OLOT CLUB BÀSQUET TONA - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 17:45 C.B. RODA A MONICA RO UNGLES - AECAM - -
16/03/2019 19:00 CESET CB ROSES - -
16/03/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
16/03/2019 19:00 CEEB TORDERA CLUB BASQUET SANT HILARI - -
16/03/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA C.E. ONYAR - -
17/03/2019 18:45 F.D. CASSANENC BASQUET VILAFANT - -
16/03/2019 19:00 C.B. FARNERS FEMENÍ OSONA A - -
16/03/2019 17:45 CB OLOT CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CEEB TORDERA - -
23/03/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. VILABLAREIX - -
23/03/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CESET - -
23/03/2019 19:00 CB ROSES C.B. RODA A - -
23/03/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM C.B. FARNERS - -
23/03/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A F.D. CASSANENC - -
23/03/2019 17:45 BASQUET VILAFANT CLUB BÀSQUET TONA - -
23/03/2019 18:00 C.E. ONYAR CB OLOT - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/03/2019 18:45 F.D. CASSANENC MONICA RO UNGLES - AECAM - -
30/03/2019 19:00 C.B. FARNERS CB ROSES - -
30/03/2019 17:45 C.B. RODA A B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
30/03/2019 19:00 CESET CLUB BASQUET SANT HILARI - -
30/03/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX CEEB TORDERA - -
30/03/2019 17:45 CB OLOT BASQUET VILAFANT - -
30/03/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA FEMENÍ OSONA A - -
30/03/2019 18:00 C.E. ONYAR CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/04/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ C.B. VILABLAREIX - -
06/04/2019 19:00 CEEB TORDERA CESET - -
06/04/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI C.B. RODA A - -
06/04/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN C.B. FARNERS - -
06/04/2019 19:00 CB ROSES F.D. CASSANENC - -
06/04/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM CLUB BÀSQUET TONA - -
06/04/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A CB OLOT - -
06/04/2019 17:45 BASQUET VILAFANT C.E. ONYAR - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/04/2019 17:45 CB OLOT MONICA RO UNGLES - AECAM - -
13/04/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA CB ROSES - -
14/04/2019 18:45 F.D. CASSANENC B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
13/04/2019 19:00 C.B. FARNERS CLUB BASQUET SANT HILARI - -
13/04/2019 17:45 C.B. RODA A CEEB TORDERA - -
13/04/2019 19:00 CESET C.B. VILABLAREIX - -
13/04/2019 18:00 C.E. ONYAR FEMENÍ OSONA A - -
13/04/2019 17:45 BASQUET VILAFANT CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ CESET - -
27/04/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX C.B. RODA A - -
27/04/2019 19:00 CEEB TORDERA C.B. FARNERS - -
27/04/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI F.D. CASSANENC - -
27/04/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN CLUB BÀSQUET TONA - -
27/04/2019 19:00 CB ROSES CB OLOT - -
27/04/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM C.E. ONYAR - -
27/04/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A BASQUET VILAFANT - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/05/2019 17:45 BASQUET VILAFANT MONICA RO UNGLES - AECAM - -
04/05/2019 18:00 C.E. ONYAR CB ROSES - -
04/05/2019 17:45 CB OLOT B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
04/05/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA CLUB BASQUET SANT HILARI - -
05/05/2019 18:45 F.D. CASSANENC CEEB TORDERA - -
04/05/2019 19:00 C.B. FARNERS C.B. VILABLAREIX - -
04/05/2019 17:45 C.B. RODA A CESET - -
04/05/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2019 19:00 CESET C.B. FARNERS - -
11/05/2019 16:00 C.B. VILABLAREIX F.D. CASSANENC - -
11/05/2019 19:00 CEEB TORDERA CLUB BÀSQUET TONA - -
11/05/2019 16:00 CLUB BASQUET SANT HILARI CB OLOT - -
11/05/2019 19:15 B.C. FONTAJAU - IN2IN C.E. ONYAR - -
11/05/2019 19:00 CB ROSES BASQUET VILAFANT - -
11/05/2019 17:45 MONICA RO UNGLES - AECAM FEMENÍ OSONA A - -
11/05/2019 17:45 C.B. RODA A CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/05/2019 17:30 CB QUART - OBRES I SERVEIS CRUZ MONICA RO UNGLES - AECAM - -
18/05/2019 17:45 FEMENÍ OSONA A CB ROSES - -
18/05/2019 17:45 BASQUET VILAFANT B.C. FONTAJAU - IN2IN - -
18/05/2019 18:00 C.E. ONYAR CLUB BASQUET SANT HILARI - -
18/05/2019 17:45 CB OLOT CEEB TORDERA - -
18/05/2019 17:30 CLUB BÀSQUET TONA C.B. VILABLAREIX - -
19/05/2019 18:45 F.D. CASSANENC CESET - -
18/05/2019 19:00 C.B. FARNERS C.B. RODA A - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD