Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM.


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 02


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CAMPING BIANYA ROSER B - -
16/09/2018 19:30 JET QSPORT BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
15/09/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
15/09/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CB MORELL - -
15/09/2018 16:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
16/09/2018 19:30 BARÇA CBS B CBVALLS LEAR - -
16/09/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CLUB NATACIÓ SABADELL - -
15/09/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CASTELLBISBAL - -
23/09/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.E.B. PALLEJÀ - -
22/09/2018 17:45 CBVALLS LEAR BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
22/09/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A BARÇA CBS B - -
23/09/2018 17:45 CB MORELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
22/09/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
22/09/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B. CORNELLÀ A - -
23/09/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A JET QSPORT - -
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CBVALLS LEAR - -
30/09/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CLUB NATACIÓ SABADELL - -
29/09/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
29/09/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
29/09/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
30/09/2018 19:30 BARÇA CBS B CB MORELL - -
30/09/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
29/09/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL JET QSPORT - -
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CASTELLBISBAL - -
06/10/2018 17:45 CBVALLS LEAR CAMPING BIANYA ROSER B - -
06/10/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A C.E.B. PALLEJÀ - -
07/10/2018 17:45 CB MORELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
06/10/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BARÇA CBS B - -
06/10/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
07/10/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
07/10/2018 19:30 JET QSPORT C.B. CORNELLÀ A - -
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CB MORELL - -
14/10/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
14/10/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CBVALLS LEAR - -
13/10/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA JET QSPORT - -
13/10/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
14/10/2018 19:30 BARÇA CBS B BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
14/10/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
13/10/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL C.B. CORNELLÀ A - -
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/10/2018 17:45 CBVALLS LEAR C.B. CASTELLBISBAL - -
20/10/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A CLUB NATACIÓ SABADELL - -
21/10/2018 17:45 CB MORELL CAMPING BIANYA ROSER B - -
20/10/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.E.B. PALLEJÀ - -
20/10/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
21/10/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A BARÇA CBS B - -
21/10/2018 19:30 JET QSPORT CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
20/10/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
28/10/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
28/10/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CB MORELL - -
27/10/2018 17:45 CBVALLS LEAR CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
27/10/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. CORNELLÀ A - -
28/10/2018 19:30 BARÇA CBS B JET QSPORT - -
28/10/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
27/10/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/11/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A C.B. CASTELLBISBAL - -
04/11/2018 17:45 CB MORELL CBVALLS LEAR - -
03/11/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CLUB NATACIÓ SABADELL - -
03/11/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CAMPING BIANYA ROSER B - -
04/11/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.E.B. PALLEJÀ - -
04/11/2018 19:30 JET QSPORT BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
03/11/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A BARÇA CBS B - -
03/11/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ JET QSPORT - -
11/11/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
11/11/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
10/11/2018 17:45 CBVALLS LEAR 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
10/11/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A CB MORELL - -
11/11/2018 19:30 BARÇA CBS B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
11/11/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CORNELLÀ A - -
10/11/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2018 17:45 CB MORELL C.B. CASTELLBISBAL - -
17/11/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
17/11/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CBVALLS LEAR - -
18/11/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CLUB NATACIÓ SABADELL - -
18/11/2018 19:30 JET QSPORT CAMPING BIANYA ROSER B - -
17/11/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A C.E.B. PALLEJÀ - -
17/11/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
17/11/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BARÇA CBS B - -
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
25/11/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.B. CORNELLÀ A - -
25/11/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL JET QSPORT - -
24/11/2018 17:45 CBVALLS LEAR C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
24/11/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
25/11/2018 17:45 CB MORELL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
25/11/2018 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
24/11/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL BARÇA CBS B - -
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/12/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CASTELLBISBAL - -
01/12/2018 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CB MORELL - -
02/12/2018 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
02/12/2018 19:30 JET QSPORT CBVALLS LEAR - -
01/12/2018 19:30 C.B. CORNELLÀ A CLUB NATACIÓ SABADELL - -
01/12/2018 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CAMPING BIANYA ROSER B - -
01/12/2018 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.E.B. PALLEJÀ - -
02/12/2018 19:30 BARÇA CBS B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2018 17:45 C.E.B. PALLEJÀ BARÇA CBS B - -
16/12/2018 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
16/12/2018 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
15/12/2018 17:45 CBVALLS LEAR C.B. CORNELLÀ A - -
15/12/2018 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A JET QSPORT - -
16/12/2018 17:45 CB MORELL C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
15/12/2018 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
15/12/2018 17:45 C.B. CASTELLBISBAL BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
13/01/2019 19:30 JET QSPORT CB MORELL - -
12/01/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
12/01/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CBVALLS LEAR - -
12/01/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CLUB NATACIÓ SABADELL - -
13/01/2019 19:30 BARÇA CBS B CAMPING BIANYA ROSER B - -
13/01/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.E.B. PALLEJÀ - -
12/01/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ C.B. CASTELLBISBAL - -
20/01/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
20/01/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL BARÇA CBS B - -
19/01/2019 17:45 CBVALLS LEAR CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
19/01/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
20/01/2019 17:45 CB MORELL C.B. CORNELLÀ A - -
19/01/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A JET QSPORT - -
19/01/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B C.E.B. PALLEJÀ - -
02/02/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A JET QSPORT - -
02/02/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.B. CORNELLÀ A - -
03/02/2019 17:45 CB MORELL EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
02/02/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
02/02/2019 17:45 CBVALLS LEAR BARÇA CBS B - -
03/02/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
03/02/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/02/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CAMPING BIANYA ROSER B - -
10/02/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CLUB NATACIÓ SABADELL - -
10/02/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CBVALLS LEAR - -
10/02/2019 19:30 BARÇA CBS B CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
09/02/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CB MORELL - -
09/02/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
09/02/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
10/02/2019 19:30 JET QSPORT C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/02/2019 17:45 CBVALLS LEAR C.E.B. PALLEJÀ - -
17/02/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CAMPING BIANYA ROSER B - -
17/02/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A C.B. CORNELLÀ A - -
16/02/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
16/02/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
17/02/2019 17:45 CB MORELL BARÇA CBS B - -
16/02/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
17/02/2019 19:30 JET QSPORT C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/02/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CLUB NATACIÓ SABADELL - -
24/02/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CBVALLS LEAR - -
24/02/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
24/02/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CB MORELL - -
24/02/2019 19:30 BARÇA CBS B 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
23/02/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
23/02/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
23/02/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A JET QSPORT - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2019 17:45 CB MORELL C.E.B. PALLEJÀ - -
02/03/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A CAMPING BIANYA ROSER B - -
02/03/2019 17:45 CBVALLS LEAR CLUB NATACIÓ SABADELL - -
03/03/2019 19:30 JET QSPORT EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
03/03/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
02/03/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A BARÇA CBS B - -
02/03/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
02/03/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
09/03/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CBVALLS LEAR - -
10/03/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
10/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B CB MORELL - -
10/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
10/03/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
10/03/2019 19:30 BARÇA CBS B C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
09/03/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B JET QSPORT - -
09/03/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.B. CORNELLÀ A - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/03/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.E.B. PALLEJÀ - -
16/03/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CAMPING BIANYA ROSER B - -
17/03/2019 17:45 CB MORELL CLUB NATACIÓ SABADELL - -
16/03/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A CBVALLS LEAR - -
16/03/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
17/03/2019 19:30 JET QSPORT BARÇA CBS B - -
17/03/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
16/03/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/03/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
23/03/2019 17:45 CBVALLS LEAR CB MORELL - -
24/03/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
24/03/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
24/03/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
24/03/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A JET QSPORT - -
24/03/2019 19:30 BARÇA CBS B C.B. CORNELLÀ A - -
23/03/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
31/03/2019 19:30 JET QSPORT C.E.B. PALLEJÀ - -
31/03/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CAMPING BIANYA ROSER B - -
30/03/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CLUB NATACIÓ SABADELL - -
30/03/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CBVALLS LEAR - -
31/03/2019 17:45 CB MORELL CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
30/03/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA BARÇA CBS B - -
30/03/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
30/03/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
06/04/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL CB MORELL - -
06/04/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
06/04/2019 17:45 CBVALLS LEAR BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
07/04/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
07/04/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B JET QSPORT - -
07/04/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ C.B. CORNELLÀ A - -
07/04/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
07/04/2019 19:30 BARÇA CBS B CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/04/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.E.B. PALLEJÀ - -
13/04/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CAMPING BIANYA ROSER B - -
14/04/2019 19:30 JET QSPORT CLUB NATACIÓ SABADELL - -
14/04/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CBVALLS LEAR - -
13/04/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
13/04/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A CB MORELL - -
13/04/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
14/04/2019 19:30 BARÇA CBS B C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
27/04/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
28/04/2019 17:45 CB MORELL BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
27/04/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
27/04/2019 17:45 CBVALLS LEAR JET QSPORT - -
28/04/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL C.B. CORNELLÀ A - -
28/04/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
28/04/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
28/04/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A BARÇA CBS B - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2019 19:30 BARÇA CBS B C.E.B. PALLEJÀ - -
04/05/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CAMPING BIANYA ROSER B - -
04/05/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CLUB NATACIÓ SABADELL - -
04/05/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CBVALLS LEAR - -
05/05/2019 19:30 JET QSPORT CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
05/05/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A CB MORELL - -
04/05/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
05/05/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/05/2019 19:30 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A C.E.E.C. MAS AVICOLA A - -
12/05/2019 17:45 CB MORELL JET QSPORT - -
11/05/2019 16:00 CONDORCHERM - AB PREMIA A C.B. CORNELLÀ A - -
11/05/2019 17:45 CBVALLS LEAR EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA - -
12/05/2019 12:45 CLUB NATACIÓ SABADELL CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B - -
12/05/2019 11:00 CAMPING BIANYA ROSER B BARÇA CBS B - -
12/05/2019 17:45 C.E.B. PALLEJÀ BASQUET ATENEU MONTSERRAT A - -
11/05/2019 18:00 BÀSQUET SAFA CLAROR A C.B. CASTELLBISBAL - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/05/2019 17:45 C.B. CASTELLBISBAL C.E.B. PALLEJÀ - -
19/05/2019 10:30 BASQUET ATENEU MONTSERRAT A CAMPING BIANYA ROSER B - -
19/05/2019 19:30 BARÇA CBS B CLUB NATACIÓ SABADELL - -
18/05/2019 18:00 CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B CBVALLS LEAR - -
18/05/2019 18:00 EL SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA CONDORCHERM - AB PREMIA A - -
18/05/2019 19:30 C.B. CORNELLÀ A CB MORELL - -
19/05/2019 19:30 JET QSPORT 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A - -
19/05/2019 12:15 C.E.E.C. MAS AVICOLA A BÀSQUET SAFA CLAROR A - -
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD