Resultats i classificacions C.C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA


Competició: PRIMERA FEMENINA - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/09/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT MANYANET REUS A 49 52
17/09/2017 18:00 CB MORELL A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 52 55
16/09/2017 12:00 C.B. CORNELLA DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 53 61
16/09/2017 17:45 SANT IGNASI A REUS DEPORTIU 78 57
17/09/2017 18:00 CBVALLS LEAR LLUISOS DE GRACIA A 49 56
16/09/2017 19:30 SESE A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 30 54
16/09/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA JOVENTUT LES CORTS B 47 56
17/09/2017 16:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA SAGRADA FAMILIA CLAROR A 70 59
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 17:45 MANYANET REUS A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 66 80
24/09/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B C.B. IPSI A - OTTO SYLT 58 38
23/09/2017 19:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 77 55
23/09/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SESE A 42 43
12/11/2017 16:00 REUS DEPORTIU CBVALLS LEAR 57 60
23/09/2017 17:00 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES SANT IGNASI A 48 54
23/09/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.B. CORNELLA 56 58
23/09/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CB MORELL A 53 57
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
30/09/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 41 53
30/09/2017 17:45 MANYANET REUS A JOVENTUT LES CORTS B 52 63
30/09/2017 19:30 C.B. CORNELLA SAGRADA FAMILIA CLAROR A 61 46
30/09/2017 18:00 CBVALLS LEAR DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 35 41
30/09/2017 19:30 SESE A REUS DEPORTIU 57 55
30/09/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA LLUISOS DE GRACIA A 47 58
25/11/2017 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA CB MORELL A 63 72
11/10/2017 23:00 SANT IGNASI A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 52 64
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/10/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 65 62
08/10/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A MANYANET REUS A 64 49
07/10/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 54 47
08/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 54 63
06/10/2017 21:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES SESE A 60 54
07/10/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER CBVALLS LEAR 60 54
07/10/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SANT IGNASI A 46 42
08/10/2017 17:45 CB MORELL A C.B. CORNELLA 55 65
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT REUS DEPORTIU 67 50
11/10/2017 21:45 MANYANET REUS A LLUISOS DE GRACIA A 51 49
15/10/2017 19:00 JOVENTUT LES CORTS B OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 61 54
14/10/2017 17:45 SANT IGNASI A CB MORELL A 37 56
14/10/2017 18:00 CBVALLS LEAR SAGRADA FAMILIA CLAROR A 64 60
14/10/2017 19:30 SESE A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 43 57
11/10/2017 21:15 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 56 60
14/10/2017 16:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA C.B. CORNELLA 54 64
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 19:30 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 74 36
21/10/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A JOVENTUT LES CORTS B 44 43
22/10/2017 19:00 REUS DEPORTIU MANYANET REUS A 60 61
17/12/2017 17:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES C.B. IPSI A - OTTO SYLT 57 29
21/10/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 52 54
21/10/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A SESE A 45 38
18/10/2017 21:15 CB MORELL A CBVALLS LEAR 47 54
21/10/2017 16:00 C.B. CORNELLA SANT IGNASI A 80 61
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/10/2017 18:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 33 64
28/10/2017 17:45 MANYANET REUS A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 67 48
29/10/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B REUS DEPORTIU 76 52
28/10/2017 19:45 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A LLUISOS DE GRACIA A 65 42
28/10/2017 18:00 CBVALLS LEAR C.B. CORNELLA 62 58
28/10/2017 19:30 SESE A CB MORELL A 49 58
28/10/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SAGRADA FAMILIA CLAROR A 69 72
29/10/2017 12:30 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA SANT IGNASI A 58 55
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/11/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 55 48
05/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 44 59
04/11/2017 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES JOVENTUT LES CORTS B 57 70
04/11/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER MANYANET REUS A 67 55
04/11/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 53 51
05/11/2017 17:45 CB MORELL A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 54 44
04/11/2017 17:45 C.B. CORNELLA SESE A 59 68
04/11/2017 17:45 SANT IGNASI A CBVALLS LEAR 69 74
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/11/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CB MORELL A 45 64
11/11/2017 17:45 MANYANET REUS A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 56 59
12/11/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 63 58
12/11/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 43 28
21/01/2018 17:45 LLUISOS DE GRACIA A REUS DEPORTIU 66 69
11/11/2017 19:30 SESE A SANT IGNASI A 66 58
11/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. CORNELLA 63 65
11/11/2017 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA CBVALLS LEAR 65 68
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 63 65
18/11/2017 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES LLUISOS DE GRACIA A 47 54
18/11/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A JOVENTUT LES CORTS B 61 55
19/11/2017 17:45 CB MORELL A MANYANET REUS A 60 55
18/11/2017 17:45 C.B. CORNELLA C.B. IPSI A - OTTO SYLT 67 49
18/11/2017 17:45 SANT IGNASI A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 56 37
19/11/2017 17:30 CBVALLS LEAR SESE A 48 51
19/11/2017 16:15 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 49 55
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SANT IGNASI A 42 53
25/11/2017 17:45 MANYANET REUS A C.B. CORNELLA 69 71
26/11/2017 19:15 JOVENTUT LES CORTS B CB MORELL A 49 56
26/11/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A 62 53
25/11/2017 20:00 LLUISOS DE GRACIA A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 52 57
26/11/2017 19:00 REUS DEPORTIU DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 44 57
26/11/2017 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CBVALLS LEAR 70 56
26/11/2017 12:30 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA SESE A 72 71
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 58 51
02/12/2017 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER REUS DEPORTIU 73 65
02/12/2017 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A LLUISOS DE GRACIA A 48 61
03/12/2017 17:45 CB MORELL A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 58 52
02/12/2017 17:45 C.B. CORNELLA JOVENTUT LES CORTS B 60 46
03/12/2017 11:00 SANT IGNASI A MANYANET REUS A 71 66
03/12/2017 18:00 CBVALLS LEAR C.B. IPSI A - OTTO SYLT 52 40
03/12/2017 18:00 SESE A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 72 63
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
16/12/2017 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SESE A 54 44
17/12/2017 20:30 MANYANET REUS A CBVALLS LEAR 61 69
17/12/2017 19:30 JOVENTUT LES CORTS B SANT IGNASI A 67 53
17/12/2017 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.B. CORNELLA 43 38
16/12/2017 18:00 LLUISOS DE GRACIA A CB MORELL A 49 55
17/12/2017 19:00 REUS DEPORTIU SAGRADA FAMILIA CLAROR A 50 56
16/12/2017 17:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 55 64
16/12/2017 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 80 52
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 50 58
14/01/2018 17:45 CB MORELL A REUS DEPORTIU 47 54
13/01/2018 17:45 C.B. CORNELLA LLUISOS DE GRACIA A 49 50
13/01/2018 17:45 SANT IGNASI A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 55 43
13/01/2018 18:00 CBVALLS LEAR JOVENTUT LES CORTS B 49 58
13/01/2018 19:30 SESE A MANYANET REUS A 45 37
13/01/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA C.B. IPSI A - OTTO SYLT 60 49
13/01/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 66 69
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 54 52
20/01/2018 17:45 MANYANET REUS A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 60 63
21/01/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B SESE A 57 46
21/01/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CBVALLS LEAR 55 52
20/01/2018 18:00 LLUISOS DE GRACIA A SANT IGNASI A 49 50
20/01/2018 20:30 REUS DEPORTIU C.B. CORNELLA 48 63
20/01/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES CB MORELL A 32 52
20/01/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER SAGRADA FAMILIA CLAROR A 68 41
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 17:45 MANYANET REUS A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 62 61
03/02/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER CB MORELL A 44 52
03/02/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES C.B. CORNELLA 65 51
04/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU SANT IGNASI A 38 58
03/02/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CBVALLS LEAR 65 48
04/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A SESE A 60 31
04/02/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 56 48
03/02/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 70 79
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/01/2018 16:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA MANYANET REUS A 62 56
10/02/2018 19:45 C.B. IPSI A - OTTO SYLT JOVENTUT LES CORTS B 49 56
10/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 44 61
10/02/2018 19:30 SESE A LLUISOS DE GRACIA A 54 53
13/02/2018 20:30 CBVALLS LEAR REUS DEPORTIU 52 38
10/02/2018 17:45 SANT IGNASI A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 51 38
10/02/2018 17:45 C.B. CORNELLA Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 43 47
04/03/2018 17:45 CB MORELL A SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
Jornada 18 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A C.B. IPSI A - OTTO SYLT 55 43
18/02/2018 19:15 JOVENTUT LES CORTS B MANYANET REUS A 54 43
17/02/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A C.B. CORNELLA 58 77
18/02/2018 12:00 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES CBVALLS LEAR 55 46
17/02/2018 19:00 REUS DEPORTIU SESE A 48 52
17/02/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 69 61
18/02/2018 17:45 CB MORELL A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 49 46
17/02/2018 20:00 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER SANT IGNASI A 54 46
Jornada 19 (Jornada actual)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA JOVENTUT LES CORTS B - -
24/02/2018 17:45 MANYANET REUS A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
24/02/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT LLUISOS DE GRACIA A - -
24/02/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA REUS DEPORTIU - -
24/02/2018 19:30 SESE A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
24/02/2018 19:00 CBVALLS LEAR Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - -
24/02/2018 17:45 SANT IGNASI A SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
25/02/2018 17:45 C.B. CORNELLA CB MORELL A - -
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU C.B. IPSI A - OTTO SYLT - -
03/03/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A MANYANET REUS A - -
04/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS B - -
03/03/2018 18:00 CB MORELL A SANT IGNASI A - -
03/03/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CBVALLS LEAR - -
03/03/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER SESE A - -
03/03/2018 16:00 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
03/03/2018 17:45 C.B. CORNELLA EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
11/03/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B LLUISOS DE GRACIA A - -
10/03/2018 17:45 MANYANET REUS A REUS DEPORTIU - -
10/03/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
10/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - -
10/03/2018 19:30 SESE A SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
10/03/2018 18:00 CBVALLS LEAR CB MORELL A - -
10/03/2018 17:45 SANT IGNASI A C.B. CORNELLA - -
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER C.B. IPSI A - OTTO SYLT - -
17/03/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES MANYANET REUS A - -
18/03/2018 19:00 REUS DEPORTIU JOVENTUT LES CORTS B - -
17/03/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
18/03/2018 17:45 C.B. CORNELLA CBVALLS LEAR - -
18/03/2018 17:45 CB MORELL A SESE A - -
17/03/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
17/03/2018 17:45 SANT IGNASI A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/03/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA LLUISOS DE GRACIA A - -
25/03/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A REUS DEPORTIU - -
25/03/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
24/03/2018 17:45 MANYANET REUS A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - -
24/03/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
24/03/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA CB MORELL A - -
24/03/2018 19:30 SESE A C.B. CORNELLA - -
25/03/2018 18:00 CBVALLS LEAR SANT IGNASI A - -
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
08/04/2018 17:45 CB MORELL A C.B. IPSI A - OTTO SYLT - -
07/04/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A MANYANET REUS A - -
07/04/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER JOVENTUT LES CORTS B - -
07/04/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
08/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU LLUISOS DE GRACIA A - -
07/04/2018 17:45 SANT IGNASI A SESE A - -
07/04/2018 19:30 C.B. CORNELLA CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
07/04/2018 18:00 CBVALLS LEAR EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA REUS DEPORTIU - -
14/04/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
15/04/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
14/04/2018 17:45 MANYANET REUS A CB MORELL A - -
14/04/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT C.B. CORNELLA - -
14/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SANT IGNASI A - -
14/04/2018 19:30 SESE A CBVALLS LEAR - -
14/04/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
Jornada 26
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 17:45 SANT IGNASI A C.B. IPSI A - OTTO SYLT - -
21/04/2018 19:30 C.B. CORNELLA MANYANET REUS A - -
22/04/2018 17:45 CB MORELL A JOVENTUT LES CORTS B - -
21/04/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
21/04/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER LLUISOS DE GRACIA A - -
21/04/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES REUS DEPORTIU - -
21/04/2018 18:00 CBVALLS LEAR CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
21/04/2018 19:30 SESE A EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 27
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
29/04/2018 19:00 REUS DEPORTIU Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - -
28/04/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
29/04/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A CB MORELL A - -
29/04/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B C.B. CORNELLA - -
28/04/2018 17:45 MANYANET REUS A SANT IGNASI A - -
28/04/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CBVALLS LEAR - -
28/04/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA SESE A - -
Jornada 28
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 19:30 SESE A C.B. IPSI A - OTTO SYLT - -
05/05/2018 18:00 CBVALLS LEAR MANYANET REUS A - -
05/05/2018 17:45 SANT IGNASI A JOVENTUT LES CORTS B - -
05/05/2018 19:30 C.B. CORNELLA OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
06/05/2018 17:45 CB MORELL A LLUISOS DE GRACIA A - -
05/05/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A REUS DEPORTIU - -
05/05/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
05/05/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 29
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/05/2018 19:30 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES SAGRADA FAMILIA CLAROR A - -
13/05/2018 19:00 REUS DEPORTIU CB MORELL A - -
12/05/2018 20:00 LLUISOS DE GRACIA A C.B. CORNELLA - -
13/05/2018 18:00 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A SANT IGNASI A - -
13/05/2018 19:30 JOVENTUT LES CORTS B CBVALLS LEAR - -
12/05/2018 17:45 MANYANET REUS A SESE A - -
12/05/2018 19:15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA - -
12/05/2018 18:30 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA - -
Jornada 30
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/05/2018 18:00 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA C.B. IPSI A - OTTO SYLT - -
19/05/2018 18:30 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA MANYANET REUS A - -
19/05/2018 19:30 SESE A JOVENTUT LES CORTS B - -
19/05/2018 18:00 CBVALLS LEAR OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A - -
19/05/2018 17:45 SANT IGNASI A LLUISOS DE GRACIA A - -
19/05/2018 19:30 C.B. CORNELLA REUS DEPORTIU - -
20/05/2018 17:45 CB MORELL A DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES - -
19/05/2018 18:00 SAGRADA FAMILIA CLAROR A Q2 CONSULTORS CB BALAGUER - -
Classificació a la jornada 30
Equip J G P NP TF TC Punts
1 JOVENTUT LES CORTS B 18 14 4 0 1053 929 32
2 Q2 CONSULTORS CB BALAGUER 18 14 4 0 1064 933 32
3 OUTLETMOTO.COM - C.B. GRUP BARNA A 18 14 4 0 1023 815 32
4 CB MORELL A 17 13 4 0 944 846 30
5 C.B. CORNELLA 18 11 7 0 1082 1001 29
6 LLUISOS DE GRACIA A 18 10 8 0 968 931 28
7 DEPIMÉS - ESCOLA PIA ÀGUILES 18 10 8 0 925 924 28
8 SESE A 18 9 9 0 914 980 27
9 CBVALLS LEAR 18 9 9 0 992 1006 27
10 SANT IGNASI A 18 9 9 0 999 983 27
11 EL SURTIDOR - BASQUET SAMA VILANOVA 18 8 10 0 1109 1120 26
12 SAGRADA FAMILIA CLAROR A 17 7 10 0 930 1018 24
13 CLUB BASQUET CERVERA MOBEL LINEA 18 5 13 0 996 1107 23
14 MANYANET REUS A 18 5 13 0 1018 1095 23
15 C.B. IPSI A - OTTO SYLT 18 3 15 0 841 1006 21
16 REUS DEPORTIU 18 2 16 0 946 1110 20
  • Nacho Solozabal
  • Tot Bàsquet
  • BQ.CAT
Federació Catalana de Basquetbol | Contacte | Avís legal | Cookies
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
Política de cookies +