Resultats i classificacions C.C. SOTS 21 MASCULI PREFERENT


Competició: SOTS 21 MASCULI PREFERENT - FASE PREVIA - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/09/2017 17:30 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A ARACENA AEC COLLBLANC 74 70
17/09/2017 12:45 B.C. TECLA SALA CLUB NATACIO TERRASSA 59 42
17/09/2017 12:30 A.E.S.E. CB GRANOLLERS 1 73 54
17/09/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 81 56
16/09/2017 16:00 BASQUET SITGES C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 62 64
16/09/2017 16:00 C.B. VILADECANS A BASQUET ALELLA 50 59
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
23/09/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC C.B. VILADECANS A 43 50
23/09/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 59 52
24/09/2017 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET SITGES 47 62
24/09/2017 12:00 CB GRANOLLERS 1 C.E. SANT NICOLAU 65 52
24/09/2017 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA A.E.S.E. 63 53
24/09/2017 11:00 BASQUET ALELLA B.C. TECLA SALA 59 81
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
01/11/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 73 71
30/09/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 47 60
01/10/2017 12:30 A.E.S.E. BASQUET ALELLA 53 62
01/10/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU CLUB NATACIO TERRASSA 48 58
30/09/2017 16:00 BASQUET SITGES CB GRANOLLERS 1 71 66
30/09/2017 16:00 C.B. VILADECANS A B.C. TECLA SALA 54 68
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M C.B. VILADECANS A 53 34
08/10/2017 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA ARACENA AEC COLLBLANC 65 54
08/10/2017 12:00 CB GRANOLLERS 1 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 73 64
08/10/2017 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA BASQUET SITGES 60 64
08/10/2017 11:00 BASQUET ALELLA C.E. SANT NICOLAU 74 67
08/10/2017 11:00 B.C. TECLA SALA A.E.S.E. 62 55
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
15/10/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CLUB NATACIO TERRASSA 66 61
14/10/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC CB GRANOLLERS 1 49 65
14/10/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 55 45
15/10/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU B.C. TECLA SALA 60 69
14/10/2017 16:00 BASQUET SITGES BASQUET ALELLA 78 72
14/10/2017 16:00 C.B. VILADECANS A A.E.S.E. 60 64
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA C.B. VILADECANS A 58 49
22/10/2017 12:00 CB GRANOLLERS 1 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 58 56
22/10/2017 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA ARACENA AEC COLLBLANC 81 47
22/10/2017 12:45 BASQUET ALELLA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 55 56
22/10/2017 11:00 B.C. TECLA SALA BASQUET SITGES 79 70
22/10/2017 12:30 A.E.S.E. C.E. SANT NICOLAU 64 43
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A B.C. TECLA SALA 54 88
28/10/2017 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC BASQUET ALELLA 59 51
28/10/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M CLUB NATACIO TERRASSA 56 45
29/10/2017 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA CB GRANOLLERS 1 47 61
28/10/2017 16:00 BASQUET SITGES A.E.S.E. 76 63
28/10/2017 10:30 C.B. VILADECANS A C.E. SANT NICOLAU 50 60
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 12:00 CB GRANOLLERS 1 C.B. VILADECANS A 62 68
05/11/2017 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 79 46
05/11/2017 11:00 B.C. TECLA SALA ARACENA AEC COLLBLANC 75 34
05/11/2017 12:30 A.E.S.E. GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 70 53
05/11/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU BASQUET SITGES 64 52
04/11/2017 13:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M BASQUET ALELLA 72 58
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.E. SANT NICOLAU 67 61
11/11/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC A.E.S.E. 73 83
11/11/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M B.C. TECLA SALA 54 65
11/11/2017 12:00 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA BASQUET ALELLA 67 62
12/11/2017 10:30 CB GRANOLLERS 1 CLUB NATACIO TERRASSA 37 84
11/11/2017 16:00 C.B. VILADECANS A BASQUET SITGES 71 50
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
19/11/2017 12:30 BASQUET ALELLA CB GRANOLLERS 1 58 62
19/11/2017 12:45 B.C. TECLA SALA IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 56 38
19/11/2017 12:30 A.E.S.E. C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 66 68
19/11/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU ARACENA AEC COLLBLANC 73 51
18/11/2017 16:00 BASQUET SITGES GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 75 61
18/11/2017 16:00 C.B. VILADECANS A CLUB NATACIO TERRASSA 28 67
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
26/11/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.B. VILADECANS A 65 47
25/11/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC BASQUET SITGES 54 79
25/11/2017 16:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M C.E. SANT NICOLAU 75 52
26/11/2017 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA A.E.S.E. 68 64
26/11/2017 12:00 CB GRANOLLERS 1 B.C. TECLA SALA 70 63
26/11/2017 19:15 CLUB NATACIO TERRASSA BASQUET ALELLA 74 49
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 51 42
03/12/2017 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA B.C. TECLA SALA 80 49
03/12/2017 10:30 CB GRANOLLERS 1 A.E.S.E. 92 60
22/12/2017 20:00 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. SANT NICOLAU 46 57
02/12/2017 17:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M BASQUET SITGES 71 42
03/12/2017 11:00 BASQUET ALELLA C.B. VILADECANS A 56 50
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 12:30 C.B. VILADECANS A ARACENA AEC COLLBLANC 63 37
16/12/2017 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 60 69
16/12/2017 16:00 BASQUET SITGES IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 69 61
17/12/2017 13:00 C.E. SANT NICOLAU CB GRANOLLERS 1 85 47
17/12/2017 12:30 A.E.S.E. CLUB NATACIO TERRASSA 58 69
17/12/2017 12:45 B.C. TECLA SALA BASQUET ALELLA 69 54
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/01/2018 19:00 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 71 54
13/01/2018 16:00 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M ARACENA AEC COLLBLANC 53 43
14/01/2018 11:00 BASQUET ALELLA A.E.S.E. 58 68
14/01/2018 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA C.E. SANT NICOLAU 50 47
14/01/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 BASQUET SITGES 67 53
14/01/2018 12:45 B.C. TECLA SALA C.B. VILADECANS A 65 53
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
20/01/2018 16:00 C.B. VILADECANS A C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 51 59
20/01/2018 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 71 66
21/01/2018 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A CB GRANOLLERS 1 63 67
20/01/2018 16:00 BASQUET SITGES CLUB NATACIO TERRASSA 55 62
21/01/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU BASQUET ALELLA 60 51
21/01/2018 11:00 A.E.S.E. B.C. TECLA SALA 56 74
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
04/02/2018 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 67 44
04/02/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 ARACENA AEC COLLBLANC 46 49
04/02/2018 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 63 59
04/02/2018 11:00 B.C. TECLA SALA C.E. SANT NICOLAU 70 57
04/02/2018 11:00 BASQUET ALELLA BASQUET SITGES 71 73
04/02/2018 17:30 A.E.S.E. C.B. VILADECANS A 83 72
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 16:00 C.B. VILADECANS A IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 66 50
10/02/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M CB GRANOLLERS 1 71 62
10/02/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC CLUB NATACIO TERRASSA 50 72
11/02/2018 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A BASQUET ALELLA 67 61
10/02/2018 16:00 BASQUET SITGES B.C. TECLA SALA 67 72
11/02/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU A.E.S.E. 75 69
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 11:00 B.C. TECLA SALA GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 72 52
18/02/2018 11:00 BASQUET ALELLA ARACENA AEC COLLBLANC 66 53
18/02/2018 16:00 CLUB NATACIO TERRASSA C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 80 44
18/02/2018 12:00 CB GRANOLLERS 1 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 72 43
18/02/2018 11:00 A.E.S.E. BASQUET SITGES 65 71
18/02/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU C.B. VILADECANS A 67 56
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 16:00 C.B. VILADECANS A CB GRANOLLERS 1 65 56
25/02/2018 17:45 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA CLUB NATACIO TERRASSA 34 54
24/02/2018 20:15 ARACENA AEC COLLBLANC B.C. TECLA SALA 58 70
25/02/2018 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A A.E.S.E. 87 85
24/02/2018 16:00 BASQUET SITGES C.E. SANT NICOLAU 68 83
25/02/2018 11:00 BASQUET ALELLA C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 67 74
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 10:15 C.E. SANT NICOLAU GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 63 45
04/03/2018 12:30 A.E.S.E. ARACENA AEC COLLBLANC 75 63
04/03/2018 11:15 B.C. TECLA SALA C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 73 59
04/03/2018 18:00 BASQUET ALELLA IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 74 62
04/03/2018 17:30 CLUB NATACIO TERRASSA CB GRANOLLERS 1 70 56
03/03/2018 16:00 BASQUET SITGES C.B. VILADECANS A 88 78
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
11/03/2018 16:00 CB GRANOLLERS 1 BASQUET ALELLA 82 46
11/03/2018 19:15 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA B.C. TECLA SALA 40 69
10/03/2018 17:30 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M A.E.S.E. 63 59
10/03/2018 16:00 ARACENA AEC COLLBLANC C.E. SANT NICOLAU 49 70
11/03/2018 16:00 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A BASQUET SITGES 76 75
11/03/2018 12:30 CLUB NATACIO TERRASSA C.B. VILADECANS A 59 54
Jornada 22 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/03/2018 16:00 C.B. VILADECANS A GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 75 57
17/03/2018 16:00 BASQUET SITGES ARACENA AEC COLLBLANC 76 65
18/03/2018 13:00 C.E. SANT NICOLAU C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 66 77
18/03/2018 12:30 A.E.S.E. IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 57 61
18/03/2018 11:00 B.C. TECLA SALA CB GRANOLLERS 1 68 79
18/03/2018 11:00 BASQUET ALELLA CLUB NATACIO TERRASSA 60 59
Classificació a la jornada 22
Equip J G P NP TF TC Punts
1 B.C. TECLA SALA 22 19 3 0 1516 1245 41
2 CLUB NATACIO TERRASSA 22 17 5 0 1436 1104 39
3 C.E. VALLDEMIA-MARISTES S21M 22 17 5 0 1371 1250 39
4 CB GRANOLLERS 1 22 13 9 0 1399 1358 35
5 C.E. SANT NICOLAU 22 12 10 0 1391 1309 34
6 BASQUET SITGES 22 12 10 0 1476 1472 34
7 GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A 22 9 13 0 1332 1486 31
8 A.E.S.E. 22 8 14 0 1443 1467 30
9 BASQUET ALELLA 22 7 15 0 1323 1436 29
10 IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA 22 7 15 0 1205 1398 29
11 C.B. VILADECANS A 22 7 15 0 1244 1326 29
12 ARACENA AEC COLLBLANC 22 4 18 0 1170 1455 26
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD