Resultats i classificacions C.T. SENIOR B MASCULI


Competició: CT SENIOR B - GRUP 01


     Imprimir   (Altres Grups)  
  • Ajornat
  • Suspès
  • Pendent del Comité
  • Informació
  • Acta
Jornada 1
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 16:00 SICORIS CB PENYA FRAGATINA 52 64
30/09/2017 20:00 CN TARREGA B CB TORREFARRERA 46 35
30/09/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 45 81
30/09/2017 17:00 BAC AGRAMUNT MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 72 62
30/09/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR C.B. ALPICAT C 59 46
30/09/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB ALMACELLES B 41 64
30/09/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB.BORGES-GARRIGUES 52 42
Jornada 2
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/10/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 57 24
08/10/2017 18:30 CB ALMACELLES B SICORIS 76 73
08/10/2017 17:45 C.B. ALPICAT C CENG MOBLES LLOBET 53 48
07/10/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 71 64
08/10/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA BAC AGRAMUNT 76 69
07/10/2017 20:00 CB TORREFARRERA CLUB BASQUET SERÒS 74 37
08/10/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES CN TARREGA B 55 41
Jornada 3
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/10/2017 16:00 CB PENYA FRAGATINA CB ALMACELLES B 55 30
14/10/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB.BORGES-GARRIGUES 47 73
14/10/2017 16:30 BAC AGRAMUNT CB TORREFARRERA 89 48
14/10/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 65 63
14/10/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 56 73
14/10/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CN TARREGA B 44 38
15/10/2017 17:30 C.B. ALPICAT C SICORIS 43 76
Jornada 4
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
22/10/2017 18:30 CB ALMACELLES B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 58 45
22/10/2017 16:00 C.B. ALPICAT C CB PENYA FRAGATINA 39 44
21/10/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG SICORIS 65 54
21/10/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CENG MOBLES LLOBET 90 48
21/10/2017 20:00 CB TORREFARRERA AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 58 62
22/10/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES BAC AGRAMUNT 54 65
21/10/2017 20:00 CN TARREGA B CLUB BASQUET SERÒS 55 35
Jornada 5
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
29/10/2017 16:00 SICORIS TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 50 44
28/10/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 50 61
29/10/2017 18:30 CB ALMACELLES B C.B. ALPICAT C 61 55
28/10/2017 16:30 BAC AGRAMUNT CN TARREGA B 64 69
28/10/2017 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB.BORGES-GARRIGUES 66 56
28/10/2017 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB TORREFARRERA 44 50
28/10/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CLUB BASQUET SERÒS 55 24
Jornada 6
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/11/2017 16:00 C.B. ALPICAT C CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 72 64
04/11/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB ALMACELLES B 64 53
04/11/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB PENYA FRAGATINA 69 58
04/11/2017 20:00 CB TORREFARRERA SICORIS 49 63
05/11/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES CENG MOBLES LLOBET 49 52
04/11/2017 20:00 CN TARREGA B AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 51 49
04/11/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS BAC AGRAMUNT 44 89
Jornada 7
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
12/11/2017 16:00 SICORIS CB.BORGES-GARRIGUES 61 63
11/11/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA CB TORREFARRERA 76 47
12/11/2017 18:30 CB ALMACELLES B TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 66 58
12/11/2017 16:00 C.B. ALPICAT C MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 48 63
12/11/2017 17:00 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CLUB BASQUET SERÒS 99 50
12/11/2017 16:00 CENG MOBLES LLOBET CN TARREGA B 39 49
11/11/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD BAC AGRAMUNT 58 77
Jornada 8
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/11/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 71 52
18/11/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA C.B. ALPICAT C 72 59
18/11/2017 20:00 CB TORREFARRERA CB ALMACELLES B 59 55
18/11/2017 17:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB PENYA FRAGATINA 29 60
18/11/2017 20:00 CN TARREGA B SICORIS 57 48
18/11/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CENG MOBLES LLOBET 42 46
18/11/2017 18:00 BAC AGRAMUNT AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 67 65
Jornada 9
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/11/2017 19:00 SICORIS CLUB BASQUET SERÒS 65 50
25/11/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA CN TARREGA B 68 60
26/11/2017 18:30 CB ALMACELLES B CB.BORGES-GARRIGUES 49 83
26/11/2017 19:30 C.B. ALPICAT C CB TORREFARRERA 42 53
25/11/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 87 78
25/11/2017 16:00 CENG MOBLES LLOBET BAC AGRAMUNT 33 69
25/11/2017 18:30 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 52 80
Jornada 10
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
02/12/2017 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 67 54
02/12/2017 20:00 CB TORREFARRERA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 62 74
03/12/2017 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES C.B. ALPICAT C 43 39
02/12/2017 20:00 CN TARREGA B CB ALMACELLES B 43 48
02/12/2017 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB PENYA FRAGATINA 26 83
03/12/2017 19:45 BAC AGRAMUNT SICORIS 66 42
02/12/2017 20:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CENG MOBLES LLOBET 71 44
Jornada 11
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
17/12/2017 19:00 SICORIS AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 44 60
16/12/2017 19:15 CB PENYA FRAGATINA BAC AGRAMUNT 92 55
17/12/2017 18:30 CB ALMACELLES B CLUB BASQUET SERÒS 73 25
17/12/2017 12:30 C.B. ALPICAT C CN TARREGA B 57 51
16/12/2017 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB.BORGES-GARRIGUES 82 61
17/12/2017 11:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB TORREFARRERA 69 52
16/12/2017 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CENG MOBLES LLOBET 58 42
Jornada 12
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
13/01/2018 20:00 CN TARREGA B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 65 51
13/01/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS C.B. ALPICAT C 44 72
13/01/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CB ALMACELLES B 74 63
13/01/2018 19:30 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB PENYA FRAGATINA 40 47
13/01/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET SICORIS 40 61
13/01/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB TORREFARRERA 50 49
13/01/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB.BORGES-GARRIGUES 75 61
Jornada 13
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/01/2018 16:00 SICORIS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 61 46
20/01/2018 16:00 CB PENYA FRAGATINA CENG MOBLES LLOBET 80 32
21/01/2018 18:30 CB ALMACELLES B AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 45 70
21/01/2018 16:00 C.B. ALPICAT C BAC AGRAMUNT 65 58
20/01/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CLUB BASQUET SERÒS 80 51
20/01/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CN TARREGA B 74 64
20/01/2018 20:00 CB TORREFARRERA CB.BORGES-GARRIGUES 56 59
Jornada 14
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/02/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA SICORIS 80 46
03/02/2018 20:00 CB TORREFARRERA CN TARREGA B 50 63
03/02/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CLUB BASQUET SERÒS 74 39
03/02/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG BAC AGRAMUNT 66 57
04/02/2018 16:00 C.B. ALPICAT C AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 50 37
04/02/2018 18:30 CB ALMACELLES B CENG MOBLES LLOBET 73 71
04/02/2018 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 56 35
Jornada 15
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/02/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB PENYA FRAGATINA 40 55
11/02/2018 16:00 SICORIS CB ALMACELLES B 51 42
11/02/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET C.B. ALPICAT C 31 51
10/02/2018 17:30 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 47 62
23/02/2018 22:00 BAC AGRAMUNT TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 49 70
10/02/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB TORREFARRERA 35 69
27/01/2018 20:00 CN TARREGA B CB.BORGES-GARRIGUES 51 37
Jornada 16
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/02/2018 18:30 CB ALMACELLES B CB PENYA FRAGATINA 63 50
18/02/2018 18:30 CB.BORGES-GARRIGUES CLUB BASQUET SERÒS 50 28
17/02/2018 20:00 CB TORREFARRERA BAC AGRAMUNT 52 69
17/02/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 66 53
17/02/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CENG MOBLES LLOBET 78 39
17/02/2018 20:00 CN TARREGA B CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 51 40
18/02/2018 16:00 SICORIS C.B. ALPICAT C 69 49
Jornada 17
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
24/02/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD CB ALMACELLES B 49 57
24/02/2018 17:30 CB PENYA FRAGATINA C.B. ALPICAT C 78 35
25/02/2018 16:00 SICORIS MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 59 56
24/02/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 52 65
24/02/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB TORREFARRERA 51 68
24/02/2018 19:30 BAC AGRAMUNT CB.BORGES-GARRIGUES 70 43
24/02/2018 16:00 CLUB BASQUET SERÒS CN TARREGA B 47 54
Jornada 18
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
03/03/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA SICORIS 64 61
03/03/2018 18:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB PENYA FRAGATINA 68 59
04/03/2018 16:00 C.B. ALPICAT C CB ALMACELLES B 62 59
03/03/2018 20:00 CN TARREGA B BAC AGRAMUNT 55 61
03/03/2018 20:00 CB.BORGES-GARRIGUES AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 48 68
03/03/2018 20:00 CB TORREFARRERA CENG MOBLES LLOBET 56 58
03/03/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 45 56
Jornada 19
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
10/03/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD C.B. ALPICAT C 60 59
11/03/2018 18:30 CB ALMACELLES B MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 68 70
10/03/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 52 57
11/03/2018 16:00 SICORIS CB TORREFARRERA 64 57
28/04/2018 16:00 CENG MOBLES LLOBET CB.BORGES-GARRIGUES 72 40
10/03/2018 19:30 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CN TARREGA B 52 50
10/03/2018 20:00 BAC AGRAMUNT CLUB BASQUET SERÒS 91 38
Jornada 20
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
18/03/2018 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES SICORIS 52 62
17/03/2018 20:00 CB TORREFARRERA CB PENYA FRAGATINA 60 65
17/03/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA CB ALMACELLES B 77 67
17/03/2018 16:00 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG C.B. ALPICAT C 84 46
17/03/2018 16:30 CLUB BASQUET SERÒS AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 39 73
17/03/2018 20:00 CN TARREGA B CENG MOBLES LLOBET 47 44
17/03/2018 20:00 BAC AGRAMUNT CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 97 50
Jornada 21
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
25/03/2018 18:30 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 60 76
25/03/2018 16:00 C.B. ALPICAT C TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 50 63
24/03/2018 20:00 CB ALMACELLES B CB TORREFARRERA 71 67
24/03/2018 19:15 CB PENYA FRAGATINA CB.BORGES-GARRIGUES 78 54
08/04/2018 16:00 SICORIS CN TARREGA B 48 54
20/04/2018 21:00 CENG MOBLES LLOBET CLUB BASQUET SERÒS 55 49
24/03/2018 18:00 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR BAC AGRAMUNT 49 61
Jornada 22
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
07/04/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS SICORIS 48 72
07/04/2018 20:00 CN TARREGA B CB PENYA FRAGATINA 60 41
08/04/2018 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES CB ALMACELLES B 40 63
07/04/2018 20:00 CB TORREFARRERA C.B. ALPICAT C 66 63
07/04/2018 18:00 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 69 78
07/04/2018 18:00 BAC AGRAMUNT CENG MOBLES LLOBET 65 53
07/04/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 38 29
Jornada 23
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
14/04/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 60 80
15/04/2018 12:30 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CB TORREFARRERA 75 62
15/04/2018 16:00 C.B. ALPICAT C CB.BORGES-GARRIGUES 57 50
14/04/2018 19:15 CB ALMACELLES B CN TARREGA B 60 55
14/04/2018 16:00 CB PENYA FRAGATINA CLUB BASQUET SERÒS 77 29
15/04/2018 16:00 SICORIS BAC AGRAMUNT 33 54
15/04/2018 16:30 CENG MOBLES LLOBET AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 62 55
Jornada 24
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
21/04/2018 19:15 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR SICORIS 55 58
21/04/2018 19:00 BAC AGRAMUNT CB PENYA FRAGATINA 75 61
21/04/2018 17:30 CLUB BASQUET SERÒS CB ALMACELLES B 41 64
21/04/2018 20:00 CN TARREGA B C.B. ALPICAT C 64 38
22/04/2018 12:30 CB.BORGES-GARRIGUES MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 41 85
21/04/2018 20:00 CB TORREFARRERA TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 55 67
21/04/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 63 46
Jornada 25
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
28/04/2018 19:30 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG CN TARREGA B 66 64
29/04/2018 18:15 C.B. ALPICAT C CLUB BASQUET SERÒS 73 36
29/04/2018 18:30 CB ALMACELLES B BAC AGRAMUNT 65 81
28/04/2018 16:00 CB PENYA FRAGATINA AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 70 60
29/04/2018 16:00 SICORIS CENG MOBLES LLOBET 55 48
27/04/2018 21:30 CB TORREFARRERA CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 63 58
29/04/2018 19:00 CB.BORGES-GARRIGUES TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 37 58
Jornada 26 (Última jornada jugada)
Data Hora Equip Local Equip Visitant Resultat
05/05/2018 20:00 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD SICORIS 38 55
05/05/2018 17:30 CENG MOBLES LLOBET CB PENYA FRAGATINA 50 56
06/05/2018 12:00 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR CB ALMACELLES B 47 54
05/05/2018 19:45 BAC AGRAMUNT C.B. ALPICAT C 87 50
04/05/2018 21:30 CLUB BASQUET SERÒS MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 50 71
05/05/2018 20:00 CN TARREGA B TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 55 52
05/05/2018 19:00 CB.BORGES-GARRIGUES CB TORREFARRERA 49 52
Classificació a la jornada 26
Equip J G P NP TF TC Punts
1 MANIPULATS ESCRIBÀ C.B.BELLPUIG 26 23 3 0 1839 1487 49
2 TALLERS GERALE CEP VALLFOGONA 26 20 6 0 1778 1486 46
3 BAC AGRAMUNT 26 20 6 0 1831 1456 46
4 CB PENYA FRAGATINA 26 19 7 0 1656 1261 45
5 CN TARREGA B 26 16 10 0 1412 1303 42
6 SICORIS 26 15 11 0 1483 1420 41
7 CB ALMACELLES B 26 15 11 0 1547 1506 41
8 AGROPIENSO-MARCO OBRA PUBLICA BINEFAR 26 13 13 0 1535 1411 39
9 C.B. ALPICAT C 26 10 16 0 1373 1520 36
10 CB TORREFARRERA 26 9 17 0 1469 1554 35
11 CB.BORGES-GARRIGUES 26 8 18 0 1325 1524 34
12 CENG MOBLES LLOBET 26 7 19 0 1263 1545 33
13 CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA VERD 26 7 19 0 1275 1533 33
14 CLUB BASQUET SERÒS 26 0 26 0 1044 1824 26
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD